Bankrut - ochrona j.polskiego przed wulgaryzmami (Ustawa)

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
leszcz2006
Starszy chorąży
Posty: 1277
Rejestracja: 26 kwie 2006 20:20
Lokalizacja: Katowice

Postautor: leszcz2006 » 07 paź 2006 00:12

Chyba ze zglosisz sprawe administratorowi, bo kto jak nie Ty go zna
?

po co?? Nie bój zaby Admin to czyta. :P :P

Ja moge przejąć dział elektrimu tam to burdel jest na maxa no i fredka tą mende trzeba by ukrócić :D

REKLAMA


Doct0R
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 220
Rejestracja: 10 maja 2006 09:10
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Bankrut - ochrona j.polskiego przed wulgaryzmami (Ustawa

Postautor: Doct0R » 07 paź 2006 08:57

Do moderatora. Domagam się usuwania z listy postow zawierających wulgaryzmy.
A ja domagam sie narzedzia pt "banned" :lol: :lol: :lol: :lol:
Ponizej podaje link jak to działa na innych forach.
http://psy.ovh.org/forum/warnings.php?s ... 06264bb6de
:wink:
no ja nie wiem w czym jest problem bankrut... znalazlem takie narzedzie w 2 minuty, instalacja tego w phpBB tez pewnie nie zajmie wiecej, nie wiem czy to to samo co podawales w linku, nie sprawdzalem tego na moim forum ale z pewnoscia robi to co nalezy i podejrzewam ze cala masa takich skryptow jest wystarczy odrobine poszukac
http://www.phpbb2.pl/download.php?d=527

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Postautor: bankrut » 07 paź 2006 10:45

No wasłnie, jest tam zakładka [cenzura słów] ---->
Z tego miejsca możesz dodawać, zmieniać i usuwać słowa, które zostaną automatycznie ocenzurowane na Twoich forach. Dodatkowo ludzie nie będą mogli się rejestrować z nazwami zawierającymi te słowa. Znaki uniwersalne (*) są dozwolone, np. *test* obejmie przetestowanie, test* obejmie testowanie, *test obejmie przedtest.
I co??? To jest problem wpisać tam kilkadziesiat słów typu .... *****, *****... itd??????. Ale po co, najlepiej zwalić wine na moderatora - prawda?
:evil:
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

Doct0R
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 220
Rejestracja: 10 maja 2006 09:10
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: Doct0R » 07 paź 2006 13:33

No wasłnie, jest tam zakładka [cenzura słów] ---->
Z tego miejsca możesz dodawać, zmieniać i usuwać słowa, które zostaną automatycznie ocenzurowane na Twoich forach. Dodatkowo ludzie nie będą mogli się rejestrować z nazwami zawierającymi te słowa. Znaki uniwersalne (*) są dozwolone, np. *test* obejmie przetestowanie, test* obejmie testowanie, *test obejmie przedtest.
I co??? To jest problem wpisać tam kilkadziesiat słów typu .... *****, *****... itd??????. Ale po co, najlepiej zwalić wine na moderatora - prawda?
:evil:
nie rozumiem tej wypowiedzi.... przeciez ta opcja "cenzura slow" jest dostepna w panelu administracyjnym wiec tylko admin i moderator ma do tego dostep wiec tylko Wy mozecie to powpisywac prawda? kto ma dbac o porzadek na forum jak nie moderator? rozumiem ze za duzo jest tych for zebys mogl sam je przegladac i kontrolowac ale przeciez mozna moderatora dac innym uzytkownikom albo zainstalowac skrypt sluzacy do zglaszania moderatorowi postow ktore naruszaja regulamin.... cos takiego dziala na forum http://www.elektroda.pl/rtvforum/, w kazdym poscie jest dodawany link "zglos moderatorowi" i jesli ktos uzna ze post narusza regulamin, klika i moderator dostaje info

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Postautor: bankrut » 07 paź 2006 13:55

No wasłnie, jest tam zakładka [cenzura słów] ---->
Z tego miejsca możesz dodawać, zmieniać i usuwać słowa, które zostaną automatycznie ocenzurowane na Twoich forach. Dodatkowo ludzie nie będą mogli się rejestrować z nazwami zawierającymi te słowa. Znaki uniwersalne (*) są dozwolone, np. *test* obejmie przetestowanie, test* obejmie testowanie, *test obejmie przedtest.
I co??? To jest problem wpisać tam kilkadziesiat słów typu .... *****, *****... itd??????. Ale po co, najlepiej zwalić wine na moderatora - prawda?
:evil:
nie rozumiem tej wypowiedzi.... przeciez ta opcja "cenzura slow" jest dostepna w panelu administracyjnym wiec tylko admin i moderator ma do tego dostep wiec tylko Wy mozecie to powpisywac prawda? kto ma dbac o porzadek na forum jak nie moderator? rozumiem ze za duzo jest tych for zebys mogl sam je przegladac i kontrolowac ale przeciez mozna moderatora dac innym uzytkownikom albo zainstalowac skrypt sluzacy do zglaszania moderatorowi postow ktore naruszaja regulamin.... cos takiego dziala na forum http://www.elektroda.pl/rtvforum/, w kazdym poscie jest dodawany link "zglos moderatorowi" i jesli ktos uzna ze post narusza regulamin, klika i moderator dostaje info
Pewnie w panelu administracyjnym jest, jednak w moderacyjnym zapewniam nie ma!!! Zatem prosze mi tu nie imputowac, ze mam robic coś do czego nie mam dostepu! :wink:
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

Hossan
Starszy chorąży
Posty: 1388
Rejestracja: 29 wrz 2006 12:33

Postautor: Hossan » 07 paź 2006 14:02

Zapewniales Bankrut ze admin widzi wszystko, a poki co glosu jeszcze nie zabral :)
Chyba w Twoim interesie lezy zwiekszenie uprawnein moderatora wiec dziwie sie ze takowych jeszcze nie otrzymales, chyba ze o nie wcale nie zabiegales...

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Postautor: bankrut » 07 paź 2006 14:14

Pkt 13 regulaminu stanowi ze..... Administratorzy i Moderatorzy forum nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji. Widocznie admin korzysta ze swoich przywilejów. :wink:
Po co mam zabiegać?? Przeciez to jest oczywiste! Wchodze w poniedziałek rano na forum i mam rozszerzony panel moderatorski :twisted: Ot wszystko :wink:
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

dobreinfo_35150
Podporucznik
Posty: 14048
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Stąd

Postautor: dobreinfo_35150 » 07 paź 2006 15:19

A co z ortografią, szanowni inwestorzy?
Gołe laseczki :-)
Obrazek

"&#8212; Ja nie, to prezes Walarowski"
&#8212; odpowiedział Przemysław Sztuczkowski

Patryk_HTM
Chorąży
Posty: 917
Rejestracja: 24 sie 2006 12:04
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Patryk_HTM » 07 paź 2006 18:00

POPIERAM! STOP WULGARYZMOM i piszcie polskie znaki, nie kaleczcie naszego języka

SA366
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3660
Rejestracja: 01 maja 2006 09:41

Postautor: SA366 » 07 paź 2006 19:49

MARZYCIELE , CO TO KÓŁKO RÓŻAŃCOWE ?:twisted:

Patryk_HTM
Chorąży
Posty: 917
Rejestracja: 24 sie 2006 12:04
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Patryk_HTM » 07 paź 2006 21:28

MARZYCIELE , CO TO KÓŁKO RÓŻAŃCOWE ?:twisted:
A co Ty masz do kółek różańcowych?

myszon
Starszy chorąży
Posty: 1208
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Milanówek

Postautor: myszon » 07 paź 2006 22:00

To chyba wątek dla ciot, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Wino, kobiety i śpiew......
ObrazekObrazek

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Postautor: Silent@Bob » 07 paź 2006 22:37

A co z ortografią, szanowni inwestorzy?
Gołe laseczki :-)
Szkody nikomu nie robią... chyba tylko kochającym inaczej! :twisted:

Rakiety też mi nie przeszkadzają, choć swego czasu na Piaście i Lentexie był prawdziwy urodzaj! :wink:

Olewacz
Starszy chorąży
Posty: 1049
Rejestracja: 28 cze 2006 11:27
Lokalizacja: Poland

Postautor: Olewacz » 08 paź 2006 17:00

Można nadać moderatorowi takie uprawnienia - jest taka opcja.
Jest też opcja Admina-Juniora - to taki admin z ograniczonymi uprawnieniami...
:D

Myślę, że tu nie tyle chodzi o wulgaryzmy (te powszechnie znane...) - czasem trzeba zakląć, bo inaczej nie użly.


Kiedyś słuchałem takiej audycji radiowej na ten temat, gdzie mówiono, że wulgaryzmy towarzyszyły ludziom od wieków - chodzi o to, aby używać je w stosownie do sytuacji czyli w sytuacji uzasadnionej.
Nie powinno się ich używać jako, przecinka...
No bo jak pani nżynier na budowie nie zabluźni wydając polecenie murarzowi, to ten nie zrozumie... :-)
No ale ta sama pani inżynier nie powinna robić tego samego po pracy i w domku...

Ja bym tu optował za udzielaniem upomnień osobom, które ubliżają innym użytkownikom...
Jesteśmy pewną grupą społeczną i takie wyzwiska naruszają pewne normy i mogą ukształtować pogląd, że inwestorzy to banda *** itd.

Aha... jeszcze jedna uwaga, którą można spełnić - nie uważam, aby byla potrzebna użytkonikom funkcji wielkich liter, co niektórzy nadużywają i powstają plakaty...

:)
Nie pamiętasz chwili swoich urodzin, ale moment swojej śmierci zapamiętasz do końca życia ! /Olewacz/

querwa
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 23 kwie 2006 19:27

Postautor: querwa » 08 paź 2006 20:09

jesli nawet admin ma problem ze zdejmowaniem wulgarnych postow, to tylko swiadczy o nim samym!!!. szkoda, ale rozwiazaniem byloby zamieszczenie ankiety dot. tego problemu
http://futures.abc.pl/ - forum z głową. Bez wulgaryzmów i naganiactwa. codzienne komentarze z wykresami.


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości