Gra giełdowa 2009

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
VirginGuard
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2008 19:12

Gra giełdowa 2009

Postautor: VirginGuard » 17 gru 2009 10:14

Witam,

mam dwojaki problem - w Mozilli Firefox, której używam w oknie zlecenia mam taki widok:
Obrazek

także ostatecznie nie wiem, kiedy składam zlecenia PKC a kiedy z limitem ceny.

Przeniosłem się tymczasowo na IE, tam niby wszystko było w porządku, złożyłem zlecenie z limitem ceny i... wzięło mi PKC... nie wiem czy w IE mimo tego że opcja wyboru rodzaju zlecenia wygląda dobrze, też jest coś 'poprzestawiane', ale praktycznie uniemożliwia to grę póki co...

będę wdzięczny za każdą pomoc i odzew w tej sprawie.

edit:
ok - poczytałem trochę regulaminu konkursu i:
"2.6.1. W przypadku zleceń z limitem - Uczestnik składając zlecenie określa limit ceny, po którym ma być ono zrealizowane, przy czym dla zleceń kupna jest to maksymalna cena, po której może zostać zrealizowane zlecenie, a dla zleceń sprzedaży - minimalna cena, po której może zostać zrealizowane zlecenie."

Więc wynikało by z tego, że w IE nie ma problemu ze zleceniami, natomiast zastanawia mnie tu logika takich zleceń (chyba że opacznie to rozumiem)...
Z regulaminu rozumiem to tak:
Jeśli chce kupić akcje spółki X i składam zlecenie z limitem powiedzmy w wysokości 110 zł a aktualnie ich cena wynosi 100 zł to system kupi mi zleconą ilość ale tylko maksymalnie do kwoty 110 zł - więc działa praktycznie tak jak PKC. Mnie natomiast zależy żeby system zaczął kupować dopiero gdy cena osiągnie 110 zł.

Jeśli się mylę niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu, ale przeprowadziłem transakcję z limitem ustalając cenę wejścia, a system kupił mi po cenach jakie akurat się pojawiły :? Nie zależy mi na siedzeniu całego południa przed monitorem, więc taka opcja była by dużo lepsza...

Pozdrawiam,
Paweł

REKLAMA


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości