Materac z wbudowanym sejfem - na Cyprze jak znalazł ...

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Materac z wbudowanym sejfem - na Cyprze jak znalazł ...

Postautor: News-Trader » 25 mar 2013 22:27

Kasa oszczędności "mój materac"

Francisco Santos, hiszpański przedsiębiorca, wynalazł materac, pod którym pieniądze można trzymać bez strachu nawet przed rabusiami.

Niepokoje związane z kryzysem i skandale finansowe sprawiły, że na południu Europy coraz chętniej oszczędności trzyma się pod materacem. Jednak takie rozwiązanie, nawet jeśli rzeczywiście nie ma się zaufania do banków, wiąże się z wieloma niedogodnościami.

Materac jest pod ręką, ale tak przechowywaną gotówkę można łatwo stracić. Aby tego uniknąć, Francisco Santos skonstruował materac z wbudowanym sejfem. Wykonany jest rzemieślniczo, a obicie wykończono srebrną nicią.

— Uważamy, że materac pozwoli nie tylko dobrze wypoczywać, ale także spokojnie, czyli z myślą, że oszczędności są dobrze chronione — mówi Francisco Santos, który jest właścicielem firmy wprowadzającej produkt na rynek.

Choć pomysł może wydawać się szalony, portal elmundo.es chwali go jako przykład świetnego wykorzystania kryzysu do zarabiania pieniędzy. Równie pomysłowa jest reklama materaca, która zachwala fikcyjną instytucję finansową Kasę Oszczędności „Mój Materac”, której prezesem jest sam Francisco Santos.

— Kasa Oszczędności „Mój Materac” ani nie zbankrutuje, ani nie zostanie przejęta przez inny bank, ani nie tańczy, jak zagrają jej rynki finansowe — mówi lektor występujący w reklamie materaca.

http://weekend.pb.pl/3055590,15971,kasa ... oj-materac

Na Cyprze zrobi furorę :lol:

REKLAMA


News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 27 mar 2013 23:28

Jak ten wątek tutaj trafił?

News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 27 mar 2013 23:30

Proszę o skasowanie :wink:


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości