Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
Tupi
Chorąży sztabowy
Posty: 5228
Rejestracja: 13 gru 2005 13:56

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: Tupi » 28 sty 2006 17:46

A zapomiałem,może i niegłupim pomysłem jest wprowadzenie płatnego dostępu do forum,ale tylko dla piszących oczywiście,czytać powinien móc każdy bezpłatnie.,no i jeśli już płacić to dobrze by było ,żeby sobie parkiet serwery powymieniał,bo jak zapłacę ,a tu siębędzie co chwila wieszać to :evil: :evil: :evil:
Wtedy to by były tu puchy ;) Wszyscy poszli by do michalesza;) hie hie hie - mam nadzieje że nie lobbujesz takimi pomyslami "alternatywnego forum" :twisted: :twisted: :twisted:
Może i masz rację,ale pewnie ograniczyło by to pisanie głupot przez różnej maści wirtualnych inwestorów i dzieciaki co się nudzą po szkole.
Czytanie za darmo chcesz pisać wyślij np.SMS za 10 zł na miesiąc i już(a za kasę co zarobi parkiet niech serwery powymieniają) :D
Wątpliwość to nieprzyjemny stan, ale pewność to absurd.

REKLAMA


Jot23
Kapitan
Posty: 55888
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: Jot23 » 28 sty 2006 17:49


niektore propozycje -krotko mowiac durne np prowadzacy konkursy -wtome, trolejbus, ja- czesto wlasnie raz po razie sumujemy wyniki jeden po drugim

jesli sie nawiazauje do czegos,a w miedzyczasie pare innych wypowiedzi
to jedyna sensowna metoda jest wlasnie zacytowanie

Bany naleza sie przede wszystkim za blokowanie watkow-np co robil Speku?a przy watkach dotyczacych ELE (a Bankrut nie reagowal lub b pozno), wylgarne odzywki i nachalne naganianie (lub antynaganianie vide Rodzyn bez merytorycznego sensu pareset razy powtarzajacy te same zalosne wstawki przy ELE)


a Modera nie uwazajmy za boga, bo pare razy wyraznie naganial lub antynaganial na pewne papiery (i lub ich wlascicieli) - a sam wie kiedy


Czasem tez uniemozliwial merytoryczny watek-tez sam wie kiedy (a byly np problemy z dzialaniem niektorych Biur maklerskich i to forum jest wlasnie tez po to aby szybko i rzeczowo sprawdzic czy problem ma charakter lokalny czy calosciowy dla danego BM-u)

Zreszta jest tez tylko czlowiekiem a i inwestorem ktory ma tez swoje interesy

:evil:

:evil:
Regulamin banowania:

2. Zabrania się pisania postów jeden pod drugim przez ta sama osobe. Kilkakrotne powtórzenie tej czynności = ban

3. Zabrania się bezsensownego (bez potrzeby) cytowania innego użytkownika. Kilkakrotne powtórzenie tej czynności = ban

4 :D
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: -wicek- » 28 sty 2006 17:49

A zapomiałem,może i niegłupim pomysłem jest wprowadzenie płatnego dostępu do forum,ale tylko dla piszących oczywiście,czytać powinien móc każdy bezpłatnie.,no i jeśli już płacić to dobrze by było ,żeby sobie parkiet serwery powymieniał,bo jak zapłacę ,a tu siębędzie co chwila wieszać to :evil: :evil: :evil:
Wtedy to by były tu puchy ;) Wszyscy poszli by do michalesza;) hie hie hie - mam nadzieje że nie lobbujesz takimi pomyslami "alternatywnego forum" :twisted: :twisted: :twisted:
Może i masz rację,ale pewnie ograniczyło by to pisanie głupot przez różnej maści wirtualnych inwestorów i dzieciaki co się nudzą po szkole.
Czytanie za darmo chcesz pisać wyślij np.SMS za 10 zł na miesiąc i już(a za kasę co zarobi parkiet niech serwery powymieniają) :D
Ja mam tylko słuzbowy telefon, a na nim zalokowane smsy na 7xxx :-(
Przelewów w "nieznane" z moimi danymi też nie robie z zasady - więc wtedy bym tylko czytał:( o ile by ktoś tu wogóle coś pisał:(
To kiepski pomysł.

Dodam jeszcze, że patrzac na funkcjonalność/wydajność serwerów PARKIET - to nie ryzykował bym wysyłania do nich płatnych sms-ów, bo pewnie wraz z kolejnym padem ludzie nie dostawali by kodu zwrotnego, i kolejna kasa w błoto;)
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 17:53 przez -wicek-, łącznie zmieniany 2 razy.

Coachman
Chorąży
Posty: 963
Rejestracja: 29 kwie 2005 17:35

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: Coachman » 28 sty 2006 18:14

niektore propozycje -krotko mowiac durne np prowadzacy konkursy -wtome, trolejbus, ja- czesto wlasnie raz po razie sumujemy wyniki jeden po drugim

jesli sie nawiazauje do czegos,a w miedzyczasie pare innych wypowiedzi
to jedyna sensowna metoda jest wlasnie zacytowanie

Bany naleza sie przede wszystkim za blokowanie watkow-np co robil Speku?a przy watkach dotyczacych ELE (a Bankrut nie reagowal lub b pozno), wylgarne odzywki i nachalne naganianie (lub antynaganianie vide Rodzyn bez merytorycznego sensu pareset razy powtarzajacy te same zalosne wstawki przy ELE)


a Modera nie uwazajmy za boga, bo pare razy wyraznie naganial lub antynaganial na pewne papiery (i lub ich wlascicieli) - a sam wie kiedy


Czasem tez uniemozliwial merytoryczny watek-tez sam wie kiedy (a byly np problemy z dzialaniem niektorych Biur maklerskich i to forum jest wlasnie tez po to aby szybko i rzeczowo sprawdzic czy problem ma charakter lokalny czy calosciowy dla danego BM-u)

Zreszta jest tez tylko czlowiekiem a i inwestorem ktory ma tez swoje interesy

:evil:

:evil:
Regulamin banowania:

2. Zabrania się pisania postów jeden pod drugim przez ta sama osobe. Kilkakrotne powtórzenie tej czynności = ban

3. Zabrania się bezsensownego (bez potrzeby) cytowania innego użytkownika. Kilkakrotne powtórzenie tej czynności = ban

4 :D
Moja propozycja jest nastepujaca: WYPOSAZYC J23 W NARZEDZIA MODERA I ZOBACZYMY CO PO MIESACU BEDZIE GADAL, CHYBA ZE JEGO HOBBY TO WALKA Z WIATRAKAMI
J23 ZOSTAN NASZYM BOGIEM PLEASEEEEEEEEEEEEEE :twisted:
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 18:23 przez Coachman, łącznie zmieniany 1 raz.
W życiu piękne są tylko chwile. (Ryszard Riedel - DŻEM)
Obrazek

komatsanin
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 297
Rejestracja: 16 lis 2005 02:28

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: komatsanin » 28 sty 2006 18:20

Tez jestem za platnym forum zeby ludzie nieodpowiedzialni nie wypowiadali sie i druga sprawa z jednego ip niemozna zapisac sie wiecej jak 2 razy pozdrawiam
Giełda to cieżki kawal chleba :(

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: -wicek- » 28 sty 2006 18:38

Tez jestem za platnym forum zeby ludzie nieodpowiedzialni nie wypowiadali sie i druga sprawa z jednego ip niemozna zapisac sie wiecej jak 2 razy pozdrawiam
W tych czasach blokada IP to mżonka - wszedzie dostajemy publiczne adresy przydzialane dynamicznie. Co innego, że lewe proxy w Azerbejżanu o których pisał robercik2 powinny byc poblokowane. Bo jesli ktoś sie łaczy nawet po dynamicznym z PL a popełni przestepstwo - jest do zidentyfikowania przez prokuraturę.

A jak bedzie płatne - to wszyscy będą korzystali z tych bezpłatnych. Wiec to bez sensu.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 18:39 przez -wicek-, łącznie zmieniany 1 raz.

rabarbar1
Młodszy chorąży
Posty: 526
Rejestracja: 28 gru 2005 20:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: rabarbar1 » 28 sty 2006 21:11

***, idiotyzm, ***...
Płacic? peeewnie, wprowadzic opłaty. Na drugi dzień zakładam swoje forum gdzie z pewnoscią zdobędę użytkowników.
Widzieliście gdzies jakieś płatne forum? Ja nie.
Chciwość... straszna przypadłość.

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: -wicek- » 28 sty 2006 21:31

***, idiotyzm, ***...
Płacic? peeewnie, wprowadzic opłaty. Na drugi dzień zakładam swoje forum gdzie z pewnoscią zdobędę użytkowników.
Widzieliście gdzies jakieś płatne forum? Ja nie.
Tym bardziej że źródła do tego to Open Source i kazdy moze je uruchomić: http://www.jforum.net/

dnet
Młodszy chorąży
Posty: 442
Rejestracja: 16 wrz 2005 16:27
Lokalizacja: Poznań

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: dnet » 28 sty 2006 22:10

jeżeli mogę wyrazić swoją opinię, to jestem jak najbardziej za proponowanymi w regulaminie rozwiązaniami, czytając obawy niektórych kolegów myślę że są na wyrost, np. nie sądzę żeby admin lub moder zbanował kogokolwiek za kilka postów jeden po drugim, pod warunkiem że nie będą do posty kropka w kropkę takie same (zdarza się to coraz częściej zmuszając nas do bezsensownego przewijania kilometrów wątku żeby przeczytać cokolwiek co może mieć jakiś sens), takie powtarzające się posty mają chyba jedynie na celu podniesienie rangi wysyłających je forumowiczów (to przejaw delikatnej dewiacji psychicznej),
jesli chodzi o płatne forum, to po pierwsze dla tych którzy inwestują w rzeczywistości (i chyba zarabiają nieźle, bo jak czytam wypowiedzi niektórych to zarabiają jakieś 500% tygodniowo :lol: wyskakując wyłącznie na max i wskakując na dołkach największych hitów GPW, opłata nie stanowi żadnego problemu
sądzę jednak że do tego pomyłu płatnego forum można wrócić jeżeli wprowadzenie nowych regulacji nie ograniczy drastycznie chamstwa i głupoty,

pozdr
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006 22:13 przez dnet, łącznie zmieniany 1 raz.

MIDIcat
Sierżant sztabowy
Posty: 185
Rejestracja: 08 gru 2005 17:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: MIDIcat » 28 sty 2006 23:32

9. Pisanie postow z tego samego IP pod roznymi nikami (czyli pisanie samym z soba = ban
Weź pod uwagę to, że tam gdzie jest NAT, cała grupa komputerów występuje pod tym samym adresem.
1. W mojej firmie kilka tysięcy osób wychodzi na świat pod jednym numerem IP.
2. Wszyscy korzystający z GPRS u danego operatora wychodzą pod jednym (góra kilkoma) adresem.
Najlepsza darmowa gra on-line: Harem-World
W tym tygodniu otwarta została nowa pustynia:
http://www.harem-world.pl/?des=3&ref=300591

daniel_s2
Chorąży sztabowy
Posty: 4749
Rejestracja: 01 gru 2005 12:02

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: daniel_s2 » 29 sty 2006 00:02

Regulamin banowania:
1. Obraza administratora, bądź któregokolwiek z moderatorów = BAN lub( banicja ) jak kto woli.

To co normalnych użytkowników możnba obrażac co to administratorzy są jacyś lepsi że tylko ich obrażanie grozi banowaniem a inni to co mogą sie najeżdżać??

BEZ SENSU
Ostatnio zmieniony 29 sty 2006 00:02 przez daniel_s2, łącznie zmieniany 1 raz.
każdy ma swoje 5 minut, to tylko kwestia czasu

daniel_s2
Chorąży sztabowy
Posty: 4749
Rejestracja: 01 gru 2005 12:02

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: daniel_s2 » 29 sty 2006 00:05

Regulamin banowania:

10. Administrator/moderator ma zawsze racje!

11. W przypadku gdy Administrator/ moderator nie ma racji patrz pkt. 10


Co to Wy jacyś nie omylni jesteście?? Kupiliście licencje na racje

BEZ SENSU

Jak chcecie robić regulamin to na równych prawach dla każego a nie to że ktoś jest administratorem ma miec większe przywileje, bez nadzieja poprostu chłam.

Jak zaczynacie coś robić to róbcie to pożadnie a nie tak jak zazwyczaj :D
każdy ma swoje 5 minut, to tylko kwestia czasu

Robertyszanin
Starszy chorąży
Posty: 1597
Rejestracja: 19 sty 2006 15:10
Lokalizacja: Tychy

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: Robertyszanin » 29 sty 2006 00:16

......

Rejestracja każdego nicka powinna być płatna!!!

..............

ZGODA ![/ :roll: size]



zgoda

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: bankrut » 29 sty 2006 11:50

Regulamin banowania:

10. Administrator/moderator ma zawsze racje!

11. W przypadku gdy Administrator/ moderator nie ma racji patrz pkt. 10


Co to Wy jacyś nie omylni jesteście?? Kupiliście licencje na racje

BEZ SENSU

Jak chcecie robić regulamin to na równych prawach dla każego a nie to że ktoś jest administratorem ma miec większe przywileje, bez nadzieja poprostu chłam.

Jak zaczynacie coś robić to róbcie to pożadnie a nie tak jak zazwyczaj :D
Kto wprowadza ogolny balagan na forum? Administratorzy, moderatorzy?? Jezeli tak to prosze zacytowac przyklady!!! Jak juz to staraja sie tu zaprowadzic porzadek, z roznym skutkiem ale sie staraja. Wystarczy teraz spojrzec na pierwsze strony dzialu akcje, i juz wszystko jasne kto robi bajzel. Zapewniam cie, ze jak do tej pory nikt z moderatorow nie zrobil nic co jest niezgodne z regulaminem!!! Co moze moderator sie ma pytac czy moze skasowac, watek czy post?? Zapomnij o tym, twoje niedoczekanie!! Co znaczy rowne prawa??? Tzn ze wszyscy bedziemy mieli narzedzia moderatorskie i jeden drugiego bedzie kasowal ?
maslo maslane
bez sensu
pzdr
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

daniel_s2
Chorąży sztabowy
Posty: 4749
Rejestracja: 01 gru 2005 12:02

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: daniel_s2 » 29 sty 2006 12:10

Regulamin banowania:

10. Administrator/moderator ma zawsze racje!

11. W przypadku gdy Administrator/ moderator nie ma racji patrz pkt. 10


Co to Wy jacyś nie omylni jesteście?? Kupiliście licencje na racje

BEZ SENSU

Jak chcecie robić regulamin to na równych prawach dla każego a nie to że ktoś jest administratorem ma miec większe przywileje, bez nadzieja poprostu chłam.

Jak zaczynacie coś robić to róbcie to pożadnie a nie tak jak zazwyczaj :D
Kto wprowadza ogolny balagan na forum? Administratorzy, moderatorzy?? Jezeli tak to prosze zacytowac przyklady!!! Jak juz to staraja sie tu zaprowadzic porzadek, z roznym skutkiem ale sie staraja. Wystarczy teraz spojrzec na pierwsze strony dzialu akcje, i juz wszystko jasne kto robi bajzel. Zapewniam cie, ze jak do tej pory nikt z moderatorow nie zrobil nic co jest niezgodne z regulaminem!!! Co moze moderator sie ma pytac czy moze skasowac, watek czy post?? Zapomnij o tym, twoje niedoczekanie!! Co znaczy rowne prawa??? Tzn ze wszyscy bedziemy mieli narzedzia moderatorskie i jeden drugiego bedzie kasowal ?
maslo maslane
bez sensu
pzdr

Równe prawa dotyczą punktu 10 i 11 regulaminu już to napisałem kasujcie wątka nic nie powiedziałem o kasowaniu wątków ale nie róbcie z siebie nie wiadomo kogo że macie zawsze racje nawet jak jej nie macie a pozatym równe prawa to są dotyczą również punktu 1 moim zdaniem powinno być tak

1 obraza którego kolwiek z forumowiczów = ban a nie tylko moderatora czy admina każdy ma miec równe prawa i każdego powinni tutaj szanować a nie tylko moderatorów i adminów.

O nic więcej nie prosze tylko o to kasujcie wątki powiiniście nawet to robić ale powinniście również banować nie tylko tych co wyzywają adminów i moderatorów a także innych użytkowników.

Chyba powinniście zrócic na to uwage co do bajzlu zgadzam sie dlatego tez powinny byc wyciągnae konsekwencje, ale nie dajmy sie zwariować .

Może nich forumowicze sie wypowiedzą co do tego wtedy bęzie jasny sytuacja czy sie zgadzaja czy nie takie jest moje zdanie.

Co zrobicie wasza sprawa.
każdy ma swoje 5 minut, to tylko kwestia czasu


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości