Mała zmiana na forum

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
tut666
Młodszy chorąży
Posty: 489
Rejestracja: 20 mar 2006 21:29

Mała zmiana na forum

Postautor: tut666 » 09 lis 2006 19:41

na forum jest ponad 100 wątków dotyczących konkretnych spółek itp.. wątku o konkretnych sposobach zarządzania akcjami, ryzykiem etc nie ma ani jednego, a jak ktoś już stworzy to jest z urzędu kasowany bo nie pasuje do ogółu. tymczasem każdy poważny inwestor wie że to jaką spółke należy kupić to tylko 5% sukcesu. ważniejsze jest zarządzanie pieniędzmi.

w związku z powyższym wnioskuje o stworzenie specjalnego, może być przyklejony, wątku traktującego o systemach i matematyce portfela.

pozdr.

REKLAMA


Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mała zmiana na forum

Postautor: Jurgenek » 09 lis 2006 19:44

na forum jest ponad 100 wątków dotyczących konkretnych spółek itp.. wątku o konkretnych sposobach zarządzania akcjami, ryzykiem etc nie ma ani jednego, a jak ktoś już stworzy to jest z urzędu kasowany bo nie pasuje do ogółu. tymczasem każdy poważny inwestor wie że to jaką spółke należy kupić to tylko 5% sukcesu. ważniejsze jest zarządzanie pieniędzmi.

w związku z powyższym wnioskuje o stworzenie specjalnego, może być przyklejony, wątku traktującego o systemach i matematyce portfela.

pozdr.
Bardzo dobry pomysl, popieram!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

etman
Młodszy chorąży
Posty: 605
Rejestracja: 24 cze 2005 21:18
Lokalizacja: MAZURY-Łeck

Postautor: etman » 09 lis 2006 19:50

Też popieram,tylko czy to będzie realne na parkiecie :?

Agii
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 395
Rejestracja: 27 sty 2006 19:28

Postautor: Agii » 09 lis 2006 19:51

JESTEM TEZ ZA!!! :)

spiidi
Starszy chorąży
Posty: 1779
Rejestracja: 14 kwie 2006 20:42
Lokalizacja: ze swoich stron

Postautor: spiidi » 09 lis 2006 19:52

JESTEM TEZ ZA!!! :)
popieram
"Drzewo nie smagane wichrem, rzadko kiedy wyrasta silne i zdrowe a Zwycięstwo bez możliwości klęski jest zwycięstwem bez chwały. "

marktrad
Starszy chorąży
Posty: 1396
Rejestracja: 28 lip 2006 20:24
Lokalizacja: Wałcz

Postautor: marktrad » 09 lis 2006 20:09

Zasady tworzenia portfela, kryteria doboru akcji, proporcji, momentu zakupu i sprzedaży, AT a AF. Jak to ładnie nazwać?

tucker
Starszy chorąży
Posty: 1581
Rejestracja: 24 maja 2006 23:56

Re: Mała zmiana na forum

Postautor: tucker » 09 lis 2006 20:17

na forum jest ponad 100 wątków dotyczących konkretnych spółek itp.. wątku o konkretnych sposobach zarządzania akcjami, ryzykiem etc nie ma ani jednego, a jak ktoś już stworzy to jest z urzędu kasowany bo nie pasuje do ogółu. tymczasem każdy poważny inwestor wie że to jaką spółke należy kupić to tylko 5% sukcesu. ważniejsze jest zarządzanie pieniędzmi.

w związku z powyższym wnioskuje o stworzenie specjalnego, może być przyklejony, wątku traktującego o systemach i matematyce portfela.

pozdr.
Żeby Ci nagdorliwy użybankrut skasował :lol: :lol:

system70
Chorąży
Posty: 726
Rejestracja: 25 kwie 2006 14:18
Lokalizacja: Torun Bruksela
Kontakt:

Postautor: system70 » 09 lis 2006 20:41

Zasady tworzenia portfela, kryteria doboru akcji, proporcji, momentu zakupu i sprzedaży, AT a AF. Jak to ładnie nazwać?
moja propozycja RADY I PORADY JAK SKUTECZNIE POWIEKSZYC KAPITAL CZYLI ZARZADZANIE PORTFELEM :D LUB NASZE SPOSOBY NA ZARZADZANIE PORTFELEM :D
BUDUJEMY NOWE FORUM http://www.gpwinvestycje.fora.pl/index.php

Ludzie nie planuja przegrywac, przegrywaja ,bo nie planuja.
Tlum ma na ogol wiele glow ale z reguly nie ma mozgu!
Sukces nie jest dowodem madrosci tak jak kleska nie jest dowodem glupoty.

loperz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2561
Rejestracja: 19 sty 2006 12:14
Lokalizacja: PYRLANDIA

Postautor: loperz » 09 lis 2006 20:45

JESTEM TEZ ZA!!! :)
popieram
Ja też

tut666
Młodszy chorąży
Posty: 489
Rejestracja: 20 mar 2006 21:29

Postautor: tut666 » 09 lis 2006 20:48

cieszę się że pomysł się spodobał, teraz apel do admina by nie kasował tylko przylepił ZAMIAST NIC NIE DAJĄCYCH ANKIET etc.

mam nadzieje że to nie bedzie problem :)

marktrad
Starszy chorąży
Posty: 1396
Rejestracja: 28 lip 2006 20:24
Lokalizacja: Wałcz

Postautor: marktrad » 09 lis 2006 21:02

Jeśli zmiany, to widzę jeszcze jeden wątek, najlepiej jako przyklejony do akcji:

RYNKI dla UŁOMNYCH (+ BILANS)

co kupują, co sprzedają, co przewidują i nasze zdanie na ten temat

marktrad
Starszy chorąży
Posty: 1396
Rejestracja: 28 lip 2006 20:24
Lokalizacja: Wałcz

Postautor: marktrad » 09 lis 2006 21:04

Zasady tworzenia portfela, kryteria doboru akcji, proporcji, momentu zakupu i sprzedaży, AT a AF. Jak to ładnie nazwać?
moja propozycja RADY I PORADY JAK SKUTECZNIE POWIEKSZYC KAPITAL CZYLI ZARZADZANIE PORTFELEM :D LUB NASZE SPOSOBY NA ZARZADZANIE PORTFELEM :D
Właśnie: ZARZĄDZANIE PORTFELEM - krótko i konkretnie, a co będzie w środku - zobaczymy!

qqrq
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2875
Rejestracja: 01 lip 2005 01:21
Lokalizacja: WROCŁAW

Postautor: qqrq » 09 lis 2006 21:14

Po majowej zwale napisałem że jak nie zaczniemy sie edukować to nas będą "ruchać " z kasy średnio co dwa lata.............
Wątek został wywalony.......Nadal uważam że to ważne by inwestorzy mieli jakąś wiedzę na temat giełdy a nie słuchali tylko naganiaczy.
Pomysł popieram :lol: :lol: :lol:
Niech żyje Wasza przy Naszej !!! , a WROCŁAW i tak poddaje się zawsze ostatni !!!!

danon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2609
Rejestracja: 12 mar 2006 14:24
Lokalizacja: z zachodu

Postautor: danon » 09 lis 2006 21:19

Po majowej zwale napisałem że jak nie zaczniemy sie edukować to nas będą "ruchać " z kasy średnio co dwa lata.............
Wątek został wywalony.......Nadal uważam że to ważne by inwestorzy mieli jakąś wiedzę na temat giełdy a nie słuchali tylko naganiaczy.
Pomysł popieram :lol: :lol: :lol:
...a Ty chłopi coś Mi kiedyś obiecałeś?
Pamiętasz?

system70
Chorąży
Posty: 726
Rejestracja: 25 kwie 2006 14:18
Lokalizacja: Torun Bruksela
Kontakt:

Postautor: system70 » 09 lis 2006 21:20

ja tez bardzo popieram powiem tak inwestuje juz troche i nam za soba jakis etap na gieldzie ale jesli ktos swiezy chcial by zaczac inwestowac i trafi na nasze forum to wiecie na co trafia na naganiaczy obelgi i inne rzeczy naprawde nie ma miesjca gdzie mogl by czegos dowiedziec sie wiecej o samym inwestowaniu ale druga rzecz to to jak ten watek bedzie prowadzony bo jesli znam zycie to bedzie ze kazdy ma prosta strategie sprzedaje na gorce kupuje w dole a jak spada to trzepanie leszcza a jak leci to rakiety zreszta sami wiecie jak jest :)
BUDUJEMY NOWE FORUM http://www.gpwinvestycje.fora.pl/index.php

Ludzie nie planuja przegrywac, przegrywaja ,bo nie planuja.
Tlum ma na ogol wiele glow ale z reguly nie ma mozgu!
Sukces nie jest dowodem madrosci tak jak kleska nie jest dowodem glupoty.


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości