Ukraina wpływ na rynki-dyskusja

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
Kreślarz2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2264
Rejestracja: 29 sty 2014 22:05

Postautor: Kreślarz2 » 05 mar 2014 12:46


REKLAMA


Marek.B
Starszy chorąży
Posty: 1559
Rejestracja: 31 sty 2014 16:10

Postautor: Marek.B » 05 mar 2014 13:24

Ten to ma lekkie pióro.
http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3044

"Ukraina tym razem już oficjalnie [...] zwróciła się do USA i Polski o 35 miliardów dolarów. Najwyraźniej Ministerstwo Finansów Ukrainy i tamtejszy Bank Centralny przypisują Stanom Zjednoczonym i Polsce ojcostwo ukraińskich przemian i domagają się alimentów"

:lol:

Antonijo
Starszy chorąży
Posty: 1214
Rejestracja: 30 sty 2014 21:42

Postautor: Antonijo » 05 mar 2014 13:54

Wczoraj szef amerykańskiej dyplomacji John Kerry zpowiedział udzielenie Ukrainie kredytu w wysokości miliarda dolarów.


w banki biliony wsadzili a ten *** z jedym miliardem wyjeżdza , który by pewnie w kilka minut wydrukowali :lol:
Teraz zajmuję się różnymi rzeczami. Przede wszystkim chcę się dostać do Parlamentu Europejskiego. Startuję w wyborach z ramienia PO. Chcę zrobić cokolwiek dla Polski w Europie H.Krzywonos

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 05 mar 2014 14:20

Wczoraj szef amerykańskiej dyplomacji John Kerry zpowiedział udzielenie Ukrainie kredytu w wysokości miliarda dolarów.


w banki biliony wsadzili a ten *** z jedym miliardem wyjeżdza , który by pewnie w kilka minut wydrukowali :lol:
Bo wtedy wsadzali w swoije..banki..a tutaj w ukrainskich oligarchow... :lol: 8) :lol:

Renton_DM
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 336
Rejestracja: 29 lip 2013 12:07
Lokalizacja: KRK

Postautor: Renton_DM » 05 mar 2014 14:23

UE i USA pożyczą kasę Ukrainie, ta odda zaległe długi Rosji za gaz. A potem Ukraina sprzeda za pł darmo swój majątek aby spłacić długi i odsetki. Jak się właczy do tego jeszcze MFW to już posprzątane...

Antonijo
Starszy chorąży
Posty: 1214
Rejestracja: 30 sty 2014 21:42

Postautor: Antonijo » 05 mar 2014 14:33

Wczoraj szef amerykańskiej dyplomacji John Kerry zpowiedział udzielenie Ukrainie kredytu w wysokości miliarda dolarów.


w banki biliony wsadzili a ten *** z jedym miliardem wyjeżdza , który by pewnie w kilka minut wydrukowali :lol:
Bo wtedy wsadzali w swoije..banki..a tutaj w ukrainskich oligarchow... :lol: 8) :lol:
nie napisałem oczywistej oczywistości :lol:
Teraz zajmuję się różnymi rzeczami. Przede wszystkim chcę się dostać do Parlamentu Europejskiego. Startuję w wyborach z ramienia PO. Chcę zrobić cokolwiek dla Polski w Europie H.Krzywonos

Antonijo
Starszy chorąży
Posty: 1214
Rejestracja: 30 sty 2014 21:42

Postautor: Antonijo » 05 mar 2014 14:35

UE i USA pożyczą kasę Ukrainie, ta odda zaległe długi Rosji za gaz. A potem Ukraina sprzeda za pł darmo swój majątek aby spłacić długi i odsetki. Jak się właczy do tego jeszcze MFW to już posprzątane...
juz tu raz wklejałem co MFW chce od Ukrainy podwyżki prądu gazu Vatu maja posprzątane :lol:
Teraz zajmuję się różnymi rzeczami. Przede wszystkim chcę się dostać do Parlamentu Europejskiego. Startuję w wyborach z ramienia PO. Chcę zrobić cokolwiek dla Polski w Europie H.Krzywonos

Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Postautor: Hatatitla » 05 mar 2014 16:24

Rosyjscy hakerzy atakują polski internet

​Pod artykułami poświęconymi sytuacji na Ukrainie masowo pojawiają się prorosyjskie komentarze. Za ich publikację odpowiedzialni są prawdopodobnie rosyjscy hakerzy - informuje "Newsweek".
http://nt.interia.pl/internet/news-rosy ... Id,1352210

Projektant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3603
Rejestracja: 06 maja 2011 16:42
Lokalizacja: z pracowni

Postautor: Projektant » 05 mar 2014 16:54

Rosyjscy hakerzy atakują polski internet

​Pod artykułami poświęconymi sytuacji na Ukrainie masowo pojawiają się prorosyjskie komentarze. Za ich publikację odpowiedzialni są prawdopodobnie rosyjscy hakerzy - informuje "Newsweek".
http://nt.interia.pl/internet/news-rosy ... Id,1352210
Polscy hejterzy ( m.in.Hatatitla) atakują polski internet hasłami wysławiającymi PO ... Pod artykułami poświęconymi sytuacji w Polsce masowo pojawiają się propewoskie komentarze. Za ich publikację odpowiedzialni są prawdopodobnie płatni hejterzy - informuje "Newsweek".

:roll:
Komunizm to ustrój, który dzielnie zwalcza problemy, które sam sobie stwarza ...

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 05 mar 2014 17:02

Rosyjscy hakerzy atakują polski internet

​Pod artykułami poświęconymi sytuacji na Ukrainie masowo pojawiają się prorosyjskie komentarze. Za ich publikację odpowiedzialni są prawdopodobnie rosyjscy hakerzy - informuje "Newsweek".
http://nt.interia.pl/internet/news-rosy ... Id,1352210
Polscy hejterzy ( m.in.Hatatitla) atakują polski internet hasłami wysławiającymi PO ... Pod artykułami poświęconymi sytuacji w Polsce masowo pojawiają się propewoskie komentarze. Za ich publikację odpowiedzialni są prawdopodobnie płatni hejterzy - informuje "Newsweek".

:roll:
:lol:
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 05 mar 2014 18:43

UE i USA pożyczą kasę Ukrainie, ta odda zaległe długi Rosji za gaz. A potem Ukraina sprzeda za pł darmo swój majątek aby spłacić długi i odsetki. Jak się właczy do tego jeszcze MFW to już posprzątane...
juz tu raz wklejałem co MFW chce od Ukrainy podwyżki prądu gazu Vatu maja posprzątane :lol:
Pytanie czy lepiej miec posprzatane czy taki bur.del..jaki teraz maja.... :shock: :shock: :shock:

no i biorac pod uwage wszytkie minusy..to chyba lepiej jest pozamaiatac.....pomimo poteznych konsekwencji negatywnych...

Widmowy_Roger_666
Starszy chorąży
Posty: 1019
Rejestracja: 14 wrz 2012 13:22

Postautor: Widmowy_Roger_666 » 05 mar 2014 19:02

a po co im VAT :?:

żeby wdepnąć w takie gufno jak my :?:
:lol: :lol: :lol:



Ukraińcy wejda do NAFTA, przyjmą amerykańskie prawodawstwo gospodarcze, a po 3 latach nasi bezrobotni będą jeździć do roboty do Kijowa, Doniecka i Charkowa - USA nie po to wysłały Kerrego, zeby jakaś unijna kryptokomunistka Katarynka Asthon spijała śmietankę

:lol: :lol: :lol:

gaz ziemny w USA kosztuje 80 usd za 1000 m3 - tj jakieś 3 razy taniej, niż gazpromowa gangsterka sprzedaje "bratniemu" narodowi


http://biznes.interia.pl/raport/gaz-lup ... 82255,7573

:lol: :lol: :lol:
Platforma Obłudy i Bajek z expose Donalda

Lady Ana
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 02 wrz 2012 22:19

Postautor: Lady Ana » 05 mar 2014 19:24

Zastanawia mnie jedno – brak jakichkolwiek informacji o tym, jak na to wszystko reaguje spoleczenstwo. W kazdym kraju, w którym dochodzi do przewrotu – bo przeciez to był przewrot – a nastepnie dochodzi do zagrozenia agresja obcego panstwa, wladze lokalne jakos się opowiadaja za jedna ze stron, a ludzie demonstruja poparcie lub sprzeciw. Zwlaszcza nalezaloby się tego spodziewac w tak wewnetrznie podzielonym kraju jak Ukraina. A tutaj z wyjątkiem majdanowcow z Kijowa i z wyjatkiem Krymu cisza. Nie wiem jak to rozumiec – Ukraincom jest wszystko jedno? Czy moze dziennikarzy to nie interesuje?
Obrazek

Widmowy_Roger_666
Starszy chorąży
Posty: 1019
Rejestracja: 14 wrz 2012 13:22

Postautor: Widmowy_Roger_666 » 05 mar 2014 19:48

PRZEWRÓT to był w 2011, kiedy gang Janukowycza zmieniał sobie Konstytucję, jak mu pasowało ...

http://wyborcza.pl/1,76842,9037893,Janu ... rainy.html


to, co się teraz działo, to był SPOŁECZNY PROTEST przeciwko DYKTATURZE moskiewskiej marionetki, o kryminalnej przeszłości
Platforma Obłudy i Bajek z expose Donalda

Wuwuze?
Chorąży sztabowy
Posty: 4267
Rejestracja: 20 lip 2013 14:10

Postautor: Wuwuze? » 05 mar 2014 19:58

z netu


Jest potwierdzenie słów Putina. Majdan wyszkolony w Polsce


Udało nam się potwierdzić wczorajsze słowa prezydenta Rosji Władimira Putina.

Radosław Majdan był szkolony w Polsce i został solidnym bramkarzem.

:D
Postow łącznie 5491+ te pokazywane oficjalnie


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości