Witam serdecznie

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
AMBITNY
Młodszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 24 sie 2006 17:16
Lokalizacja: Wrocław

Witam serdecznie

Postautor: AMBITNY » 24 sie 2006 17:35

Jestem nowym uczestnikiem tego forum, co prawda wcześniej regularnie tutaj zagladałem ale racej jako gość wieć postanowiłem coś z tym zrobić i się zarejestrowałem .Mam nadzieje , że niebawem rozpocznę moja przygodę z kontraktami wiec bedzie nam sie miło wpospracowac

pozdrawiam
Krzysiek

REKLAMA


grrrringo
Chorąży sztabowy
Posty: 4629
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: 3miasto

Postautor: grrrringo » 24 sie 2006 17:37

siemka

nielatwy to kawalek chleba ale b atrakcyjny 8)

pozdro

kakalaka
Chorąży sztabowy
Posty: 6193
Rejestracja: 03 sie 2005 22:00

Re: Witam serdecznie

Postautor: kakalaka » 24 sie 2006 18:21

Jestem nowym uczestnikiem tego forum, co prawda wcześniej regularnie tutaj zagladałem ale racej jako gość wieć postanowiłem coś z tym zrobić i się zarejestrowałem .Mam nadzieje , że niebawem rozpocznę moja przygodę z kontraktami wiec bedzie nam sie miło wpospracowac

pozdrawiam
Krzysiek
tu nie ma współpracy, wszyscy dookoła tylko patrzą, aby innych obedrzeć ze skóry , nie słuchaj rekomendacji ani "podpowiedzi cudownych dealów ", graj sam, ale przygotuj się teoretycznie , jak rynek działa

MART
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3885
Rejestracja: 17 lip 2006 21:34

Re: Witam serdecznie

Postautor: MART » 24 sie 2006 19:15

tu nie ma współpracy, wszyscy dookoła tylko patrzą, aby innych obedrzeć ze skóry , nie słuchaj rekomendacji ani "podpowiedzi cudownych dealów ", graj sam, ale przygotuj się teoretycznie , jak rynek działa
Ja nie zauważyłem tutaj, żeby ktoś kogoś specjalnie w coś. Na akcjach, to i owszem. Dyndają się równo. Ale na tym forum, jest koleżeństwo. Jesteśmy za mali, aby nasze odpały miały jakiekolwiek znaczenie.

grrrringo
Chorąży sztabowy
Posty: 4629
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: 3miasto

Re: Witam serdecznie

Postautor: grrrringo » 24 sie 2006 22:30

tu nie ma współpracy, wszyscy dookoła tylko patrzą, aby innych obedrzeć ze skóry , nie słuchaj rekomendacji ani "podpowiedzi cudownych dealów ", graj sam, ale przygotuj się teoretycznie , jak rynek działa
Ja nie zauważyłem tutaj, żeby ktoś kogoś specjalnie w coś. Na akcjach, to i owszem. Dyndają się równo. Ale na tym forum, jest koleżeństwo. Jesteśmy za mali, aby nasze odpały miały jakiekolwiek znaczenie.
dobrze mówi, dać mu wódki. Co za sens miałoby wprowadzenie kogoś w błąd?? To nie akcje, tutaj sytuacja zmienia się co chwilę i każda następna nie jest pewna.

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 24 sie 2006 23:34

ALE LUDZIE MAJA ROZNE SYSTEMY GRY I ROZNE HORYZONTY CZASOWE-MUSISZ ZOBACZYC KTORE TOBIE NAJBLIZSZE :!:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość