Minimalna kwota do inwestycji w kontrakty/opcje

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
Okeanos
Młodszy chorąży
Posty: 647
Rejestracja: 19 sie 2011 11:32
Kontakt:

Postautor: Okeanos » 08 cze 2012 00:13

Dużo zamieszania z tym, dla mnie pewniejsza jest inwestycja w złoto. Rozważam obecnie dwie opcje: valcambi albo mapple leaf. Trochę włożę, ale myślę, że dobrze na tym wyjdę.
zadnego zamieszania na kontrakty na akcje i prowizja 6zl -3 otwarcie 3-zamkniecie na wig 14 zl 7 za otwarcie 7-za zamkniecie i depozyt w obu przypadkach w granicach 6-10% w zaleznosci jak wynegocjuszesz na opcjach i walutach sie nie orientuje poniewaz nie gram w to
7 zł za kontrakt to sporawo.

REKLAMA


tracer.on
Młodszy chorąży
Posty: 487
Rejestracja: 11 sty 2007 21:56

Postautor: tracer.on » 14 cze 2012 23:23

Sprawdź amerbrokers dają za 4,9 za fw

młoddy
Podporucznik
Posty: 12593
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 12 paź 2012 11:03

Gość się zapytał ile kasy potrzeba, więc mu napisałem. Zada pytanie dlaczego akurat 5 tysięcy to mu odpowiem, a Ty się nie interesuj bo przez swój wpis jakoś niespecjalnie zabłysnąłeś.
Chętnie dopytam jeśli można :D
Czemu 5k na grę jednym FW20?
Jeszcze nigdy nie grałem na kontraktach. Chcę spróbowac, na razie chyba tylko jednym na próbę własnego systemu, który sobie napisałem.

cybertrade
Chorąży
Posty: 789
Rejestracja: 16 maja 2009 12:02

Postautor: cybertrade » 17 paź 2012 15:56

Gość się zapytał ile kasy potrzeba, więc mu napisałem. Zada pytanie dlaczego akurat 5 tysięcy to mu odpowiem, a Ty się nie interesuj bo przez swój wpis jakoś niespecjalnie zabłysnąłeś.
Chętnie dopytam jeśli można :D
Czemu 5k na grę jednym FW20?
Jeszcze nigdy nie grałem na kontraktach. Chcę spróbowac, na razie chyba tylko jednym na próbę własnego systemu, który sobie napisałem.
jak jesteś dobry i masz doświadczenie to i jednym kontraktem możesz obracać czyli ok 1500zł tylko pamiętaj że jak coś się sknoci to nie zapomnij mieć na depozyty aby je uzupełnić :)

W. D. Gann
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 14 wrz 2008 13:44

Postautor: W. D. Gann » 28 paź 2012 12:46

w DM BOŚ
Dyspozycje składane za pośrednictwem Internetu
Realizacja zleceń kupna i sprzedaży kontraktów terminowych na indeksy 9,90 PLN za jeden kontrakt



----------------------------------------------------
Świetny blog o bankowości http://bankobranie.blog.pl


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości