KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
Jot23
Kapitan

Re: KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2

Postautor: Jot23 » 05 cze 2018 15:15

2268 na razie za ambitny cel

ale 2235-40 ? :P
CHCIALES

MASZ

(PIERWSZY CEL, ALE Z ZAPASEM)
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

yanek z hor
Młodszy chorąży

Postautor: yanek z hor » 05 cze 2018 17:57

To zaczyna być mało transparentne - mocne umocnienie pln i wzrost giełdy... i okazuje że już sa przecieki na temat reformy emerytalnej. ... brak słow.
Tak na marginesie za niedługo rozliczenie więc ten zapoczatkowany trend wzrostowy moze jeszcze być kontynuowany do rozlicznia
"bandyty nie ma" - Cymcyk
GPW L 2247 SL 1900 :mrgreen:

Zysk 1300 pkt Nasdaq. wig20 + 245pkt

Apacz
Podporucznik

Postautor: Apacz » 06 cze 2018 13:28

Czy jak jeszcze przed rozliczeniem serii dostaniemy lomot z Chile w piatek, a potem ledwo zremisujemy z Litwa we wtorek to gielda u nas spadnie, czy nie?

Chyba ze Chile wystawi sklad opału i papy, a nie najmocniejszy swoj sklad ?

:lol:
No risk, no fun :-)

Apacz
Podporucznik

Postautor: Apacz » 06 cze 2018 13:37

Nie wspomne o suszy:

Obecnie tak duży deficyt wody powoduje, że plony wielu upraw będą niższe z powodu występującego deficytu wody co najmniej o 20 proc. w skali gminy w stosunku do plonów uzyskanych przy średnich wieloletnich warunkach pogodowych.
No risk, no fun :-)

zuzia44
Szeregowy

Postautor: zuzia44 » 07 cze 2018 17:42

hahahahhahaha dobree :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

riplej
Starszy chorąży

Postautor: riplej » 08 cze 2018 09:22

Obrazek
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

m123uminek
Młodszy chorąży

Postautor: m123uminek » 08 cze 2018 09:34

Nie chce mi się pisać więc mówię przez Google
Jak widać wyżej na wykresie WIG20 możliwe że to dzisiaj powstanie formacja odwracająca
ostatnie wzrosty dla mnie to była tylko korekta w trendzie spadkowym No ale pamiętamy że jeszcze nikt na prognozach grosza nie zarobił zarabia się tylko patrząc na Formację i na wybiciach z formacji czy to z konsolidacji
Co do mojej kariery na siłowni to muszę wam powiedzieć że jest zajebiście zdążyłem już sobie wybić bark czy też skręcić ale byłem już cudotwórcy czyli kręglarze wszystko zostało ustawione a przy okazji jeszcze okazało się że mam dwa kręgi czy dyski zwichrowany ale już jest wszystko w porządku mam od fachowca zalecenie aby przynajmniej przez 3 dni odpocząć od siłki ale nie odpuszczam za 3 dni dalsza walka straty muszą być tak jest zawsze w życiu i tak było na giełdzie najpierw straty i nauka a potem dopiero przyszły zyski

m123uminek
Młodszy chorąży

Postautor: m123uminek » 08 cze 2018 09:50

Pamiętajmy jeszcze co napisał Alfons noszący nazwisko Brooks a mianowicie że 80% wybić to fałszywki idąc dalej tym tropem następne wybicie w dół powinno być już trwały
No i można sobie przypomnieć Józka co tak syczy a teraz przestało Rosa Czyli że rynek znajduje się w trakcie formowania czegoś tam

podolski
Starszy chorąży

Postautor: podolski » 08 cze 2018 11:47

Nie chce mi się pisać więc mówię przez Google
Jak widać wyżej na wykresie WIG20 możliwe że to dzisiaj powstanie formacja odwracająca
ostatnie wzrosty dla mnie to była tylko korekta w trendzie spadkowym No ale pamiętamy że jeszcze nikt na prognozach grosza nie zarobił zarabia się tylko patrząc na Formację i na wybiciach z formacji czy to z konsolidacji
Co do mojej kariery na siłowni to muszę wam powiedzieć że jest zajebiście zdążyłem już sobie wybić bark czy też skręcić ale byłem już cudotwórcy czyli kręglarze wszystko zostało ustawione a przy okazji jeszcze okazało się że mam dwa kręgi czy dyski zwichrowany ale już jest wszystko w porządku mam od fachowca zalecenie aby przynajmniej przez 3 dni odpocząć od siłki ale nie odpuszczam za 3 dni dalsza walka straty muszą być tak jest zawsze w życiu i tak było na giełdzie najpierw straty i nauka a potem dopiero przyszły zyski
na razie rynek idzie mi jak po sznurku, juz wczoraj wszystko wyrzucilem, spytasz czemu bo inaczej niz ty oczekujejednak korekty wiekszej tak jak wczesniej pisalem pod 2400 z tym ze ona musi byc zrobiona w trojce abc stad wczorajszy wyrzut i nadzieja na odkupienie nizej tak zeby po tym spadku było jeszcze miejsce na kolejna zwyzke do 2400 w fali rownej ostatniego wzrostu, wtedy wiesz co bedzie? formacja ktorą nie raz tutaj pokazywales(przebicie poprzedniego szczytu) i to powinno wystarczyc na zrobienie falki wiekszej lub rownej temu ostatniemu impulsowi tak pod srednia 200 na poz. w okolicach 2400
moja lista ignorantów:

m123uminek
Młodszy chorąży

Postautor: m123uminek » 08 cze 2018 12:11

Powiem szczerze że nie interesuje mnie to co ty wypisujesz
Naprawdę mam w głębokim poważaniu te wszystkie wasze analizy aczkolwiek nie wątpię że na tym forum są tylko sami zarabiający
Pozdrówki dla wszystkich fanów mojego barku i kręgów

m123uminek
Młodszy chorąży

Postautor: m123uminek » 08 cze 2018 12:19

Dodam jeszcze że nie interesuje mnie to o ile jest jakiś obrazek to jeszcze wrzucę na niego okiem a taki suchy Przekaż typu relacja radiowa nawet mi się tego nie chce czytać a przypuszczam że większość uczestników tego forum Mazda nie identyczny do mojego radio to tylko słucha się teraz muzyki

KEMPES
Starszy chorąży

Postautor: KEMPES » 08 cze 2018 20:17

ludzie(inwestorzy!!!) prosze was zostawcie hoja w spokoju, sam zgnije nie karmiony, nie odpisujcie mu, uwazajcie smiecia jakby go nie było, oczywiscie miało byc ch i u nie kreskowane

KEMPES
Starszy chorąży

Postautor: KEMPES » 09 cze 2018 21:16

naprawde zal mi te tego starego opasłego łysego mumina, ile ten cep jeszcze stworzy nowych nickow zeby sobie tutaj porozmawiac? tak masz racje staje się niespokojny miało spadać a nie chce za mocno a ja na S od czwartku

m123uminek
Młodszy chorąży

Postautor: m123uminek » 10 cze 2018 05:58

Już pisałem że na forum czynne prawa posiada tylko osoba zarabiająca na giełdzie i na Forexie
Osoby tracące pieniądze są w brutalny sposób eliminowanie przez administrację forum i posiadają tylko bierne prawa Czyli mogą tylko i wyłącznie czytać wpisy osób posiadających czynne prawa czyli osób kręcących lody na giełdzie czy też Forexie
No i właśnie dostałem na maila poufna wiadomość że obleśne grubasy i osoby z nadwagą również stracą czynne prawa do uczestnictwa w forum dlatego też czekam na zakończenie meczu z Bułgarią i zasuwam na siłkę i basen mam jeszcze prawy bark który nigdy nie odniósł kontuzji i na nim się dzisiaj skupię

m123uminek
Młodszy chorąży

Postautor: m123uminek » 10 cze 2018 06:18

Pokonaliśmy Bułgarię trzy do jednego a więc idę trochę potu wylać pod to wydarzenie
A przy okazji nie dać się w Eliminować z forum a

Wróć do „Kontrakty, opcje”