Dluga czy Krotka -cz III

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Neuter » 04 paź 2018 19:01

Nie wiem czy to dobry czas na S :roll:
Ja też nie wiem niestety. Widze tego wielkiego RGRa i nasza slabosc wzgledem USA dlatego mam niedzwiedzie nastawienie.
Co przemawia u Ciebie za przeciwnym pogladem ? Mozesz mnie przekonac. Nie upieram sie do swojej racji.
"trampek" jeszcze miesiac musi jakos dbac o nastroje przed wyborami

Ale juz pozniej w listopadzie zobaczymy
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

REKLAMA


łajno't?
Sierżant sztabowy
Posty: 135
Rejestracja: 13 lut 2018 20:17

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: łajno't? » 04 paź 2018 21:08

Nie wiem czy to dobry czas na S :roll:
Ja też nie wiem niestety. Widze tego wielkiego RGRa i nasza slabosc wzgledem USA dlatego mam niedzwiedzie nastawienie.
Co przemawia u Ciebie za przeciwnym pogladem ? Mozesz mnie przekonac. Nie upieram sie do swojej racji.
"trampek" jeszcze miesiac musi jakos dbac o nastroje przed wyborami

Ale juz pozniej w listopadzie zobaczymy
Swider już od dziś mam taki sam pogląd jak Ty :roll:
Murzyny dziś pokazują klasę chyba to ten moment :cry:
I jeszcze ten Morawiecki ale walnął w dzwon, będzie symbolem :lol:

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 05 paź 2018 08:17

Morawiecki to chce laczyc Ameryke i Europe nawet

Ciekawe co na to Europa ?

:mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

KEMPES
Starszy chorąży
Posty: 1660
Rejestracja: 08 mar 2007 22:23

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: KEMPES » 05 paź 2018 13:42

NBP: Napływ inwestycji zagranicznych w 2017 r. spadł o 56 proc. rok do roku

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/makroekonomia ... gn=firefox


Polski przemysł znalazł się na krawędzi
W polską gospodarkę uderzyło pogorszenie się światowej koniunktury. We wrześniu, według najnowszych danych PMI, koniunktura w polskim sektorze przemysłowym była bliska stagnacji. Tempo ogólnej poprawy warunków gospodarczych było najwolniejsze od prawie dwóch lat, a liczba nowych zamówień spadła po raz pierwszy od października 2016 r.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/makroekonomia ... gn=firefox
do tego mocno rozdawane wszelkie przywileje socjalne, ktore niestety przy spdku dochodu narodoweo rozwala finanse tego kraju, pytanie kto jeszcze stara sie ostatnio ubrac naiwnych i czy wogole jeszcze tacy sa, skoro dalej mocno nie spada to oznaka ze jest ich nadal malo ubranych

swider85
Starszy sierżant
Posty: 79
Rejestracja: 25 lip 2018 21:22

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: swider85 » 05 paź 2018 16:25

Longi odpalone na przyszły wzrostowy tydzień ?

łajno't?
Sierżant sztabowy
Posty: 135
Rejestracja: 13 lut 2018 20:17

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: łajno't? » 05 paź 2018 20:09

Longi odpalone na przyszły wzrostowy tydzień ?
Wczoraj miałem 1 L a dziś. mam już 2 S , mam nadzieję że przez weekend nic dobrego się nie wydarzy i w mondayu nie udupię :mrgreen:

swider85
Starszy sierżant
Posty: 79
Rejestracja: 25 lip 2018 21:22

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: swider85 » 08 paź 2018 10:39

Jak tam forum optymistów. Zamykać na 2400 czy czekać na 2700 ?

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: yanek z hor » 08 paź 2018 17:58

Świder za bardzo sie ekscytujesz i za bardzo skaczesz po S i L. Trzeba byc nie lada szcześciarzem aby udawało ci sie brac pozycje na szczytach i oddawać na szczytach - ... a jak ci sie 5 razy uda pod rzad to za 6 razem wszystko przegrasz bo bedziesz myślał ze jestes nieomylny...

Wreszcie USA leci na pysk co powino już się zdarzyć 3 miesiące temu. Stopy procentowe musza uderzyć w giełde szczególnie takiego przerośniętego balona

i L 2240 zamkniete na SL 2250. To zaczynam wakacje z opcja L przed zakończeniem roku. Generalnie L i tylko L pod PPK
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

swider85
Starszy sierżant
Posty: 79
Rejestracja: 25 lip 2018 21:22

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: swider85 » 09 paź 2018 08:17

Świder za bardzo sie ekscytujesz i za bardzo skaczesz po S i L. Trzeba byc nie lada szcześciarzem aby udawało ci sie brac pozycje na szczytach i oddawać na szczytach - ... a jak ci sie 5 razy uda pod rzad to za 6 razem wszystko przegrasz bo bedziesz myślał ze jestes nieomylny...

Wreszcie USA leci na pysk co powino już się zdarzyć 3 miesiące temu. Stopy procentowe musza uderzyć w giełde szczególnie takiego przerośniętego balona

i L 2240 zamkniete na SL 2250. To zaczynam wakacje z opcja L przed zakończeniem roku. Generalnie L i tylko L pod PPK
Ja mam świadomość, że na giełdzie nie ma nic pewnego, dlatego gdy widzę wypowiedzi, że coś będzie "NA PEWNO" to takie wypowiedzi piętnuje, bo świeżaki właśnie po takich wypowiedziach się zatracają i trzymają stratne pozycje do upadłego.

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Apacz » 09 paź 2018 13:51

A tu z "plusow dodatnich" przeszlismy na "plusy ujemne" ! :P
No risk, no fun :-)

swider85
Starszy sierżant
Posty: 79
Rejestracja: 25 lip 2018 21:22

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: swider85 » 09 paź 2018 17:23

A tu z "plusow dodatnich" przeszlismy na "plusy ujemne" ! :P
Gdy juz rynek wywali tych co wiedza NA PEWNO to wtedy mozna isc tam gdzie wiedzieli ;) Prosta zabawa - slyszysz ze to raczej nie jest dobry moment na shorta to dokladasz kolejne. Szkoda ze tak malo sie turaj ludzi udziela bo to wspaniala analiza psychologiczna. Nawet na wykres nie trzeba patrzec.

łajno't?
Sierżant sztabowy
Posty: 135
Rejestracja: 13 lut 2018 20:17

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: łajno't? » 09 paź 2018 21:18

No to swider analizuj:
NA PEWNO SS :lol:
1target :mrgreen: 580 usd

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: yanek z hor » 09 paź 2018 21:45

i co teraz ??? Murzyn ozdrowiał i jest reaktywacja GPW ? Co jeszcze dziwne jest zachwiana jest syetria wzrostu np miedzy PKOBP czy PEKAO albo LOTOS czy PKN. ... wygląda na to że bedzie równanie do góry dlatego wziąłem L na PEKAO i PKN. Czy słusznie ? Dla mnie generalnie powinno byc w ten sposób ze banan bedzie w trendzie bocznym na 2200 przy spadającym Murzynie...
Z danych spływających wynika ze Polska II kwartał z rzedu bedzie najszybciej rosnaca gospodarka więc to powinno trochę procentować. Także czekam na przyplyw miliardów z oszczedności Polaków którzy po kupnie 8 mieszkania nie wiedzą co z kasą robić. Koniunktura jest dochody Polaków rosną bardzo szybko - widac to po wpływach z PIT a na giełdzie jakaś stagnacja, a w kontekście PKK gdzie kasa będzie wpływała non stop dla mnie jest PEWNE że to jest dobry moment aby zająć konkretne pozycje
.... ale cóż czekam :mrgreen:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

łajno't?
Sierżant sztabowy
Posty: 135
Rejestracja: 13 lut 2018 20:17

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: łajno't? » 10 paź 2018 09:39

i co teraz ??? Murzyn ozdrowiał i jest reaktywacja GPW ? Co jeszcze dziwne jest zachwiana jest syetria wzrostu np miedzy PKOBP czy PEKAO albo LOTOS czy PKN. ... wygląda na to że bedzie równanie do góry dlatego wziąłem L na PEKAO i PKN. Czy słusznie ? Dla mnie generalnie powinno byc w ten sposób ze banan bedzie w trendzie bocznym na 2200 przy spadającym Murzynie...
Z danych spływających wynika ze Polska II kwartał z rzedu bedzie najszybciej rosnaca gospodarka więc to powinno trochę procentować. Także czekam na przyplyw miliardów z oszczedności Polaków którzy po kupnie 8 mieszkania nie wiedzą co z kasą robić. Koniunktura jest dochody Polaków rosną bardzo szybko - widac to po wpływach z PIT a na giełdzie jakaś stagnacja, a w kontekście PKK gdzie kasa będzie wpływała non stop dla mnie jest PEWNE że to jest dobry moment aby zająć konkretne pozycje
.... ale cóż czekam :mrgreen:
Podsumuję ten bełkot:
Srają muchy będzie wiosna :lol:

KEMPES
Starszy chorąży
Posty: 1660
Rejestracja: 08 mar 2007 22:23

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: KEMPES » 10 paź 2018 21:43

No to swider analizuj:
NA PEWNO SS :lol:
1target :mrgreen: 580 usd
masz dalej watpliwosci?


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości