Dluga czy Krotka -cz III

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 18 paź 2018 08:22

"Znowu w życiu Mi nie wyszło..." :roll:
SS-2211
chyba nie ten moment :cry:
...ale Ja się uczę , Ja cały czas się uczę... :mrgreen:
Pewno troche miales mokro

ale wytrzymales do konca ? :mrgreen:
Spoko loko
Mam 2 SS fw20
1S chciałem zamknąć na fixie ale bateria w srajfonie padła więc nic się nie zmieniło
A jak Wy wszyscy zapatrujecie się na dalzze losy fw20 to i ja podzielę się moim widzi misię 8)
Raczej na radykalne ruchy nie licze (jeszcze ?)

ale teraz jest w strafie nizszej (choc moze nie najnizszej), to ma lekko wieksze szanse na wzrost , niz spadek

i tak na odwrot :mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

REKLAMA


łajno't?
Sierżant sztabowy
Posty: 135
Rejestracja: 13 lut 2018 20:17

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: łajno't? » 18 paź 2018 08:49

No i zamknięte 1S, może sprzedam jeszcze raz tylko wyżej ...może... :P
A co do fw zasięg spadku nawet do 560USD

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: AdmiralPiett » 18 paź 2018 11:11

No i zamknięte 1S, może sprzedam jeszcze raz tylko wyżej ...może... :P
A co do fw zasięg spadku nawet do 560USD
a Ty to za dolce kupujesz? :mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: yanek z hor » 18 paź 2018 20:06


mam nadzieje ze potrafisz sam sobie odpowiedziec na te durne pytanie, szkoda mi ludzi ktorzy sadza ze wiedza wiecej niz rynek,.... mimo to powodzenia zycze, nie ukrywam ze uwielbiam na rynku osoby ktore absolutnie sie ze mna nie zgadzają. dzieki nim moje interesy maja sie dobrze, lubie cie, jesli masz kolegow podobnie myslacych to blagam cie zapros ich, jak najwiecej, duzo durni duza kasa, wiecej durni, jeszcze wiecej kasy :lol: :lol: :lol:
a co mówi rynek ??? Napisz czego się spodziewasz i JA po miesiącu to ocenie. PKN zarabia PEKAO traci. L na WIG20 zamkiety za 2250 i ponownie otwarty za 2162.... Nic tylko rozpaczac
wybacz ale o czym tu z toba pisac,bez urazy ale bajkach to jestes najlepszy,czy wiesz kiedy wig20 byl po 2250 czy 2162, podpowiem dawno a ty teraz starasz zaklinac rzeczywistosc ze cos kiedys zrobiles, wiec nie pisz wcale bo napradwe nikt o ciebie tego nie oczekuje, ale nie pisz blaznie ze zrobiles kiedys cos, bo to naprade zmusza do reakcji, choc przynam ze nie chce tego, ale "muszem:' jak mawiał bolek
Kempes czekam na Twoje postrzeganie rynku w nastepnym okresie. Mój dorobek jest taki 2120 pedzimy up na 2400 pod PPk. 2380 - info o PPK opóźnione o 6 miesięcy - wpis koniec wzrostu - zamkniecie L. Później L 2240 zamkniete za 2250 i wpis że Murzyn bedzie leciał a banan powinien się utrzymywac na 2200 dlatego L 2162, które już zostało zamkniete (zgadnij za ile). czekam na kolejną obsuwe i kolejny raz L. Problem będzie dla mnie wyczucie momentu kiedy będzie pompowanie pod zamkniecie roku
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 19 paź 2018 08:16



a co mówi rynek ??? Napisz czego się spodziewasz i JA po miesiącu to ocenie. PKN zarabia PEKAO traci. L na WIG20 zamkiety za 2250 i ponownie otwarty za 2162.... Nic tylko rozpaczac
wybacz ale o czym tu z toba pisac,bez urazy ale bajkach to jestes najlepszy,czy wiesz kiedy wig20 byl po 2250 czy 2162, podpowiem dawno a ty teraz starasz zaklinac rzeczywistosc ze cos kiedys zrobiles, wiec nie pisz wcale bo napradwe nikt o ciebie tego nie oczekuje, ale nie pisz blaznie ze zrobiles kiedys cos, bo to naprade zmusza do reakcji, choc przynam ze nie chce tego, ale "muszem:' jak mawiał bolek
Kempes czekam na Twoje postrzeganie rynku w nastepnym okresie. Mój dorobek jest taki 2120 pedzimy up na 2400 pod PPk. 2380 - info o PPK opóźnione o 6 miesięcy - wpis koniec wzrostu - zamkniecie L. Później L 2240 zamkniete za 2250 i wpis że Murzyn bedzie leciał a banan powinien się utrzymywac na 2200 dlatego L 2162, które już zostało zamkniete (zgadnij za ile). czekam na kolejną obsuwe i kolejny raz L. Problem będzie dla mnie wyczucie momentu kiedy będzie pompowanie pod zamkniecie roku

Co za precyzja !

A w tych wolnych chwilach od wzrostow to w ogole jakiekolwiek S-ki planujesz ?? :mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Neuter » 19 paź 2018 16:02

i co teraz ??? Murzyn ozdrowiał i jest reaktywacja GPW ? Co jeszcze dziwne jest zachwiana jest syetria wzrostu np miedzy PKOBP czy PEKAO albo LOTOS czy PKN. ... wygląda na to że bedzie równanie do góry dlatego wziąłem L na PEKAO i PKN. Czy słusznie ? Dla mnie generalnie powinno byc w ten sposób ze banan bedzie w trendzie bocznym na 2200 przy spadającym Murzynie...
Z danych spływających wynika ze Polska II kwartał z rzedu bedzie najszybciej rosnaca gospodarka więc to powinno trochę procentować. Także czekam na przyplyw miliardów z oszczedności Polaków którzy po kupnie 8 mieszkania nie wiedzą co z kasą robić. Koniunktura jest dochody Polaków rosną bardzo szybko - widac to po wpływach z PIT a na giełdzie jakaś stagnacja, a w kontekście PKK gdzie kasa będzie wpływała non stop dla mnie jest PEWNE że to jest dobry moment aby zająć konkretne pozycje
.... ale cóż czekam :mrgreen:
mam nadzieje ze potrafisz sam sobie odpowiedziec na te durne pytanie, szkoda mi ludzi ktorzy sadza ze wiedza wiecej niz rynek,.... mimo to powodzenia zycze, nie ukrywam ze uwielbiam na rynku osoby ktore absolutnie sie ze mna nie zgadzają. dzieki nim moje interesy maja sie dobrze, lubie cie, jesli masz kolegow podobnie myslacych to blagam cie zapros ich, jak najwiecej, duzo durni duza kasa, wiecej durni, jeszcze wiecej kasy :lol: :lol: :lol:
a co mówi rynek ??? Napisz czego się spodziewasz i JA po miesiącu to ocenie. PKN zarabia PEKAO traci. L na WIG20 zamkiety za 2250 i ponownie otwarty za 2162.... Nic tylko rozpaczac
Zadnej porzadnej hossy nie bedzie dopoki w jakis sposob nie zostana zaspokojeni oszukani akcjonariusze Getbacku !

Ludzie w zadne PPK i akcje nie beda wchodzic jesli wlasciciele spolki przy IPO przy akceptacji KNF i z nagrodami GPW i gazet powiazanych z rzadzacymi wyciagneli od nowych akcjonariuszy kilkaset milionow zeta !
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Inwestor2010 » 19 paź 2018 16:57

ale LOP nadal mizerny, zalwdwie 43909, czyli ludzie to robia bez przekonania,

a nie ze tam ZOMO, a tu k... my !

(nawet jak tam nie bylismy jak bylo ZOMO, ale zaslugi -w tym cudze -sobie to latwo przypisywac po latach)

:lol:
8 dni pozniej , przed fiksem LOP 48338 przy 2201

łajno't?
Sierżant sztabowy
Posty: 135
Rejestracja: 13 lut 2018 20:17

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: łajno't? » 19 paź 2018 20:15

Inwestor co Ty z tym Lopem co z tego że rośnie. To znaczy jakie zajmują pozycję długą czy krótką czy pół na pół :lol:

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: AdmiralPiett » 22 paź 2018 12:29

Zawsze ktos musi byc pierwszy.. (w dabnym tygodniu)

skoro taka obawa, wiec tym razem ja

Zdaniem ekonomistów, wyniki niedzielnych wyborów najprawdopodobniej nie wpłyną na wycenę złotego i polskich obligacji.

''W dłuższym horyzoncie może pojawić pewna obawa, że w związku z wyborami do europarlamentu i do parlamentu krajowego, które odbędą się w 2019 r., może nastąpić mobilizacja w celu poprawy wyników.

'W tym kontekście może pojawić się skłonność do luzowania fiskalnego, choć ramy budżetu na 2019 r. działają tutaj raczej ograniczająco.
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 23 paź 2018 08:14

Na poczatek chyba czerwien
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: yanek z hor » 23 paź 2018 16:03

L 2160
kolejne kółko ? 2200-2220
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: Neuter » 23 paź 2018 16:44

Gessner

Od mniej więcej 1,5 roku trwa systematyczny zjazd na warszawskim parkiecie.

Aby zobrazować całkowity rozmiar tej katastrofy, -od szczytu mamy zjazd o dobre 37%.

Biorąc pod uwagę, że do końca roku zostały 2 miesiące , raczej nikt się w obronę rynku nie włączy.

Skala załamania jest bowiem tak duża, że podciągnięcie cen o 5-10% i tak niewiele zmieni.

Jeśli rynek zostanie odpuszczony, stworzy się za to niska baza do tego, aby pokazać coś więcej w 2019 roku,
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: wtomek » 23 paź 2018 19:13

Zawsze ktos musi byc pierwszy.. (w dabnym tygodniu)

skoro taka obawa, wiec tym razem ja

Zdaniem ekonomistów, wyniki niedzielnych wyborów najprawdopodobniej nie wpłyną na wycenę złotego i polskich obligacji.

''W dłuższym horyzoncie może pojawić pewna obawa, że w związku z wyborami do europarlamentu i do parlamentu krajowego, które odbędą się w 2019 r., może nastąpić mobilizacja w celu poprawy wyników.

'W tym kontekście może pojawić się skłonność do luzowania fiskalnego, choć ramy budżetu na 2019 r. działają tutaj raczej ograniczająco.
Nic PIS-owi , już nie pomoże ani nie zaszkodzi , ludzie powiedzieli PIS stop . Typowe głosowanie przeciw komuś ale nie za kimś. Opozycja ma piłkę przy nodze , wątpię czy zrobi z tego właściwy użytek . Powstrzymamy idiotów i doprowadzimy do pata sejmowego , lepsze to niż przewaga idiotów jednej z opcji nad i*** rozproszonymi. :mrgreen: :mrgreen:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: yanek z hor » 23 paź 2018 19:33

Gessner

Od mniej więcej 1,5 roku trwa systematyczny zjazd na warszawskim parkiecie.

Aby zobrazować całkowity rozmiar tej katastrofy, -od szczytu mamy zjazd o dobre 37%.

Biorąc pod uwagę, że do końca roku zostały 2 miesiące , raczej nikt się w obronę rynku nie włączy.

Skala załamania jest bowiem tak duża, że podciągnięcie cen o 5-10% i tak niewiele zmieni.

Jeśli rynek zostanie odpuszczony, stworzy się za to niska baza do tego, aby pokazać coś więcej w 2019 roku,
Neuter ty nawet nie wiesz jak zachowuje się wig 20 ? Po co wklejasz jakies kłamstwa jakiegoś ????. Załamanie na rynku jest powodem aby na koniec roku na wszelkie sposoby poprawić wyniki - kolejny klops tego ?????.

... to co jutro odbijamy ? przeciez bez celu nie wziąłem dzisiaj L....
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: yanek z hor » 23 paź 2018 21:58

Jeżeli bedzie jutro wystrzał do 200 to zamykam
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości