Dluga czy Krotka -cz III

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
KEMPES
Starszy chorąży

Re: Dluga czy Krotka -cz III

Postautor: KEMPES » 01 paź 2019 21:20

Widze ze idiota mumin a wlasciwie wielonikowiec dopiał swego, watek forum umarł smiercia naturalna, nikt sie juz nie chce kopac z oslem

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 02 paź 2019 00:39

Widze ze idiota mumin a wlasciwie wielonikowiec dopiał swego, watek forum umarł smiercia naturalna, nikt sie juz nie chce kopac z oslem
swoje tez dolozyl, ale chyba generalnie po calaku tak idzie

Zobacz na dziale akcje gdzie poza uszatym to moze regularnie z 1-2 osoby bywaja

I paru dyskutantow politycznych !

To po wyborach pewnie i oni odpadna
Szacun WOŚP i wszystkim ludziom dobrej woli

Na pohybel nikczemnikom !

Inwestor2010
Podporucznik

Postautor: Inwestor2010 » 04 paź 2019 11:46

Nastroje sie poprawiły

Wyniki cotygodniowego sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów pokazują, że odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu sześciu miesięcy trendu wzrostowego na GPW wzrósł o 7 pkt. proc. do 51,4 proc. Odsetek respondentów oczekujących trendu spadkowego zniżkował o 1,6 pkt. proc. i wyniósł 34,5 proc. - podało Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w komunikacie.

Poniżej przedstawiono wyniki sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów (INI) za tydzień zakończony 3 października.

Inwestorzy oczekują w ciągu najbliższych 6 miesięcy trendu:

- wzrostowego (byki): 51,4 proc. (+7,0 pkt. proc.)
- bocznego (neutralni): 14,1 proc. (-5,3 pkt. proc.)
- spadkowego (niedźwiedzie): 34,5 proc. (-1,6 pkt. proc.)

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo

notariusz_k
Szeregowy
Kontakt:

Postautor: notariusz_k » 05 paź 2019 18:10

Przestrzegałbym przed optymizmem, potrzeba cierpliwosci notariusza aby sprawy się wyklarowały

yanek z hor
Chorąży

Postautor: yanek z hor » 08 paź 2019 18:07

ale pustki...

PKK ruszyły więc po roku bezczynnosci kupiłem dzisiaj L na PGNIC, PZU i Tauron. PIS wygrywa wybory czyli zapewniona stabilizacja gospodarcza więc liczę że w momencie powolnego wzrostu GPW kasa leżąca na kontach pojawi się w kasynie. Może powtórka z OFE ???

Czynnikiem ryzyka jest rozbiórka OFE - licze na to ze jak to coś zaorają do końca to akcje trafią do SP zwiększając własność Polski a nie będa wyprzedawane na giełdzie - to według mnie chyba gwarantuje PIs
"bandyty nie ma" - Cymcyk

Zysk 1300 pkt Nasdaq. wig20 + 396 pkt

Neuter
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Neuter » 09 paź 2019 12:47

ale pustki...

PKK ruszyły więc po roku bezczynnosci kupiłem dzisiaj L na PGNIC, PZU i Tauron. PIS wygrywa wybory czyli zapewniona stabilizacja gospodarcza więc liczę że w momencie powolnego wzrostu GPW kasa leżąca na kontach pojawi się w kasynie. Może powtórka z OFE ???

Czynnikiem ryzyka jest rozbiórka OFE - licze na to ze jak to coś zaorają do końca to akcje trafią do SP zwiększając własność Polski a nie będa wyprzedawane na giełdzie - to według mnie chyba gwarantuje PIs
Patrząc choćby na spółki energetyczne jak Energa czy Tauron za rządów Pis (i Dudy, od kiedy te zapowiedzi Pis stały sie bardziej realne i grozne ) to spadek wartosci akcji nawet o kilkadziesiat procent (np. z 20 zeta do 6 zeta przy Enerdze) nie jest chyba zachecajacy !
W 2007 r PO dostalo o milion wiecej glosow suwerena
niz Pis w 2015 a nie rzucalo sie na Konstytucje !

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy

Postautor: AdmiralPiett » 10 paź 2019 10:52

ale pustki...

Patrząc choćby na spółki energetyczne jak Energa czy Tauron za rządów Pis (i Dudy, od kiedy te zapowiedzi Pis stały sie bardziej realne i grozne ) to spadek wartosci akcji nawet o kilkadziesiat procent (np. z 20 zeta do 6 zeta przy Enerdze) nie jest chyba zachecajacy !
W energetyce thuzefski - najwiekszy szkodnik !
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

yanek z hor
Chorąży

Postautor: yanek z hor » 10 paź 2019 21:14

Energetyka to jest przełożenie działalnosci eurodebili w PE gdzie znaleźli sobie nowego Bozka z którym trzeba walczyć - CO2. Nie wiem czy pamiętacie ale z 10-15 lat temu były wymysly eurodebili o epoce lodowcowej spowodowanej przez freon
"bandyty nie ma" - Cymcyk

Zysk 1300 pkt Nasdaq. wig20 + 396 pkt

Apacz
Podporucznik

Postautor: Apacz » 11 paź 2019 11:28

Jest bodaj w B. ładne zestawienie jak sobie spolki z udziałem SP radzily przez minione 4 lata Pisu/Dudy

Nie widziałem aby Parlament Europejski odpowiadał za 10 -krotne (czy nawet wiecej razy) zmiany prezesa Energi !

Jedyny prezes ktory został sprzed wyborow to Jagiello, bo kumpel Morawieckiego i juz wczesniej sie skumal z Pisem

Ale bez komplowania sie by nie przetrwal, tak jak wielu Pis-owskich nominatow, ktorzy byly wsadzani na stolki,a potem wywalania i zmieniani przez kolejnych, a ci przez kolejnych

I nawet jesli byli w miare na poziomie to w zadnym z tych przypadkow nie sluzylo to spolkom, a przez to inwestorom i spoleczenstwu czyli Suwerenowi !

Ze o Getbacku juz nie wspomne !
No risk, no fun :-)

Wróć do „Kontrakty, opcje”