Internetowy dom Maklerski

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
jerzy16
Plutonowy

Postautor: jerzy16 » 11 lis 2005 11:46

Mam zamiar założyć rachunek aby grać na Miniwig20 czy ktoś możemi mi doradzić dobre biuro maklerskie. Zastanawiam się nad Internetowym Biurem Maklerskim. Co sadzicie o tym biurze. Za wszelkie informacje dzięki.

Tadosek
Młodszy chorąży

Postautor: Tadosek » 14 lis 2005 12:18

Z tego co wiem to idm ma dość wysokie prowizje. ja zakładam w www.brebrokers.pl.
Swego czasu w Parkiecie był rakning biur maklerskich. Jak chcesz to ja go mam i moge ci go przesłać na poczte. Tylko podaj maila.

pozdro

jerzy16
Plutonowy

Odp:Internetowy dom Maklerski

Postautor: jerzy16 » 15 lis 2005 21:48

Podaje adres artset@vp.pl Jeżeli możesz przesłać ranking to bardzo proszę. zastanawiam się też nad amerBroker. pozdrawiam

gagatek
Sierżant sztabowy

Odp:Internetowy dom Maklerski

Postautor: gagatek » 17 lis 2005 12:36

Polecam DM BOŚ SA
Brak wiary czyni cuda a trend is your friend

Buffett
Starszy kapral

Postautor: Buffett » 07 cze 2006 16:32

Gagatek napisz coś o awaryjności notowań DM BOS.

Mam w BZWBK i tam jak się powiesi to przez 30-60 min. można zapomnieć o śledzeniu notowań.Zdarza się to parę razy na rok.

Nie ma żadnych notowań zapasowych z niezależnego dodatkowego źródła.
Czy w DM BOS pomimo awarii zawsze jest zachowana ciągłość notowań ?

janusz1200
Sierżant sztabowy

Postautor: janusz1200 » 07 cze 2006 20:05

Mam w www.bossa.pl, bez awarii, mają wszystko co trzeba, komentarze denne (na mój gust, jestem początkującym), system prosty, nie wymaga żadnych niepotrzebnych dupereli na kompie, prowizje chyba najniższe (jak kiedyś porównywałem, teraz nie wiem), wkurzające jest to, że po sesji czasem i do 22 nie można składać zleceń - rachunek jest w trybie read only, pewnie jakieś przetwarzanie (ale mają tzw koszyk, do którego można sobie dodawać i złożyć jak już odblokują rachunek), wydaje mi się, że zlecenie złozone u nich przed sesją nie są pierwsze w arkuszu (nie wiem jak to działa w porównaniu z innymi domami maklerskimi).
Pzdr

Fixer
Starszy sierżant

Postautor: Fixer » 07 cze 2006 21:07

wydaje mi się, że zlecenie złozone u nich przed sesją nie są pierwsze w arkuszu (nie wiem jak to działa w porównaniu z innymi domami maklerskimi).
Pzdr
Zlecenia złożone od 16:35 do 8:30 nie trafiają od razu oczywiście do Warsetu. Każde biuro wysyła całą paczkę koło 8:30 i kolejność zleceń w arkuszu zależy nie tyle od samej godziny złożenia zlecenia, a od tego która paczka trafi do sysytemu giełdowego jako pierwsza, druga itd.. W przypadku zleceń z tego samego biura liczy się natomiast kolejność zleceń. Natomiast poźniej w arkuszu zlecenia z różnych DM nie są segregowane godzinami złożenia... Jak ktoś może to niech potwierdzi czy mam rację... 8)

janusz1200
Sierżant sztabowy

Postautor: janusz1200 » 07 cze 2006 21:28

Każde biuro wysyła całą paczkę koło 8:30 i kolejność zależy od tego która paczka trafi do sysytemu giełdowego jako pierwsza,
Chodzi mi właśnie o to, czy istnieją biura uprzywilejowane (spiskowa teoria oczywiście), bo bossa chyba nie. Zresztą ma to znaczenie przy mało płynnych akcjach, przy kontraktach (jak dla mnie) nie. Pzdr

Wróć do „Kontrakty, opcje”