co to jest limit ilościowy??????????

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
serek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 276
Rejestracja: 16 paź 2005 03:51

co to jest limit ilościowy??????????

Postautor: serek » 04 sty 2006 12:31

Przepraszam ze tu zaprzątam Wam głowy, ale szukałem tego wszędzie gdzie sie dalo i niestety nadal nic nie wiem;((

Gdy chcialem gdzis wystawic opcje wyskoczyl mi komunikat
Odrzucono zlecenie nr - (xxxxxxxxxx) (M) Nowe zlecenie spowoduje przekroczenie limitu ilościowego klienta;Mak
Kasa na rachunku jest wieksza niz wymagany depozyt, nie przekroczylem limitu 100 wystawionych sztuk (ba wczoraj mi sie na stopach pozamykaly i dzis to byla pierwsza wystawiana) - czyli jakims cudem mam ten limit na zero?????????

Napisalem maila do BM, ale odpowiedz pewnie bedzie po wyborach (oby przyspieszonych). Czy ktos z Was spotkal sie juz z czyms takims??

Pozdrawiam

REKLAMA


guru_rynku_opcji
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 14 cze 2005 19:20

Odp:co to jest limit ilościowy??????????

Postautor: guru_rynku_opcji » 04 sty 2006 14:47

Wygląda mi to na limit otwartych pozycji, bo niby cóż innego?
Ale z tego co opowiadasz, to coś tu nie gra. Miałem podobną sytuację, ale okazało się, że jakieś zlecenie wisiało w systemie, która ja dawno anulowałem, ale mimo wszystko ono zostało i blokowało mi pozycje. Tylko, że proponowałbym jeśli to możliwe to dzwonić do BM a nie pisać, powinno być szybciej.

byczy-miś
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:co to jest limit ilościowy??????????

Postautor: byczy-miś » 04 sty 2006 14:49

Polecam regulacje KDPW - szczegołowe zasady.
Paragraf 83 lub 84.

pozdrawiam

serek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 276
Rejestracja: 16 paź 2005 03:51

Odp:co to jest limit ilościowy??????????

Postautor: serek » 04 sty 2006 17:47

dzieki. Chyba obaj macie racje. Niestety przez telefon nie udalo mi sie niczego dowiedziec - ale trudno niedlugo bede w bossie ;))

a *** od oplacalnosci takiej operacji czy jest mozliwe kupienie opcji od siebie??? Chcialem to wlasnie dzis sprawdzic ale niestety przekroczylem limit ilosciowy ;(((

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 04 sty 2006 17:49 przez serek, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości