Pytanie laika

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
cudziol
Starszy chorąży
Posty: 1356
Rejestracja: 09 lip 2005 17:52

Pytanie laika

Postautor: cudziol » 20 lip 2006 21:55

Mam pytanie chce rozpoczac gre na kontrakatach . Mam rachunek w BZWBK.
Czy otwierajac pozycje i zamykajac w tym samym dniu, pieniadze przeznaczone na depozyt moga sluzyc do dalszego obrotu w ten sam dzien. Np majac na koncie 2500 zl sprzedaje kontrakt pieniadze sa blokowane pod depozyt w wysokosci 2300. zamykam pozycje kupujac kontrakt. trace przykladowo 100 zl, ale nadal mam pieniedzy na tyle zeby otworzyc kolejnya pozycje. Pytam bo rozliczenie kontraktow jest dopiero po sesji....
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

REKLAMA


Biaggi
Chorąży sztabowy
Posty: 4091
Rejestracja: 04 wrz 2005 16:55
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Biaggi » 20 lip 2006 22:03

teoretycznie mozesz, ale to zalezy od biura, u mnie w bdmie czasem pieniadze wracaja po chwili, a czasem dopiero po sesji :?

cudziol
Starszy chorąży
Posty: 1356
Rejestracja: 09 lip 2005 17:52

Postautor: cudziol » 20 lip 2006 22:07

dlatego zapytalem bo dzis otworzylem i zamknolem pozycje ktorka niestety :( i mialem pieniadze zablokowane pod depozyt do godz 18stej tak przynajmiej bylo wyswietlone na ekranie i srodkow pienieznych pod transakce na rynku terminowym tez bylo mniej o ta kwote oczywiscie
dzieki za odpowiedz pozdro

rupi
Starszy chorąży
Posty: 1192
Rejestracja: 05 mar 2006 21:05
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: rupi » 20 lip 2006 22:10

mam BZWBK i mozesz otwierac. to co jest pod depozyt idzie na zabezpieczenie kolejnego kontraktu 8)
Młody i niedoświadczony. Jak nie zarobię, to stracę :)

cudziol
Starszy chorąży
Posty: 1356
Rejestracja: 09 lip 2005 17:52

Postautor: cudziol » 20 lip 2006 22:14

no i poprawiles mi humor:)
pozdro

janusz1200
Sierżant sztabowy
Posty: 163
Rejestracja: 31 gru 2005 13:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie laika

Postautor: janusz1200 » 20 lip 2006 22:16

Czy otwierajac pozycje i zamykajac w tym samym dniu, pieniadze przeznaczone na depozyt moga sluzyc do dalszego obrotu w ten sam dzien.
Mam w Bossa i można obracać wielokrotnie. Pzdr

clintonik
Starszy sierżant
Posty: 83
Rejestracja: 05 kwie 2006 22:01
Lokalizacja: Kielce / Warszawa

Postautor: clintonik » 22 lip 2006 13:04

Mam rachunek w Penetratorze, mozesz obracac wielokrotnie w ciagu dnia tym samym depozytem. Chyba ze zamykales pozycje na stratach, to straty sa blokowane;] Reszta depozytu jest dostepna natychmiast. pzdr!
Kobieta to najbardziej nierentowna inwestycja świata ;]

slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Postautor: slalom » 22 lip 2006 13:26

Przejdź, tak jak tam ktoś sugerował do BOSSA PL. Natomiast mając 2500 to lepiej przejdź na akcje, a na kontraktach pograj na sucho. Szkoda zdrowia i forsy. Przy takiej kwocie dzień X nastąpi w ciągu miesiąca i pozostajesz bez kasy lub z połową. :!: :!: :!:

cudziol
Starszy chorąży
Posty: 1356
Rejestracja: 09 lip 2005 17:52

Postautor: cudziol » 22 lip 2006 17:28

Przejdź, tak jak tam ktoś sugerował do BOSSA PL. Natomiast mając 2500 to lepiej przejdź na akcje, a na kontraktach pograj na sucho. Szkoda zdrowia i forsy. Przy takiej kwocie dzień X nastąpi w ciągu miesiąca i pozostajesz bez kasy lub z połową. :!: :!: :!:
a majac 5 tys? do tej pory gralem na akcjach mialem 30% zysku ale po korekcie w maju zysk stopnial do zera. Na kontraktach gram na sucho od miesiaca wylacznie day trading i AT ogolnie na plus

rupi
Starszy chorąży
Posty: 1192
Rejestracja: 05 mar 2006 21:05
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: rupi » 22 lip 2006 17:48

Przejdź, tak jak tam ktoś sugerował do BOSSA PL. Natomiast mając 2500 to lepiej przejdź na akcje, a na kontraktach pograj na sucho. Szkoda zdrowia i forsy. Przy takiej kwocie dzień X nastąpi w ciągu miesiąca i pozostajesz bez kasy lub z połową. :!: :!: :!:
a majac 5 tys? do tej pory gralem na akcjach mialem 30% zysku ale po korekcie w maju zysk stopnial do zera. Na kontraktach gram na sucho od miesiaca wylacznie day trading i AT ogolnie na plus
uwiez, ze gdy dochodza emocje nie jest juz tak pieknie. popatrz na przebieg piatkowej sesji. pomysl tez o opcjach- taki kompromis miedzy kontraktami a akcjami. nie ma depozytu, ryzyko ograniczone 8)
Młody i niedoświadczony. Jak nie zarobię, to stracę :)

papier
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 249
Rejestracja: 13 gru 2005 22:47
Lokalizacja: gdynia

Postautor: papier » 23 lip 2006 01:55

Przejdź, tak jak tam ktoś sugerował do BOSSA PL. Natomiast mając 2500 to lepiej przejdź na akcje, a na kontraktach pograj na sucho. Szkoda zdrowia i forsy. Przy takiej kwocie dzień X nastąpi w ciągu miesiąca i pozostajesz bez kasy lub z połową. :!: :!: :!:
a majac 5 tys? do tej pory gralem na akcjach mialem 30% zysku ale po korekcie w maju zysk stopnial do zera. Na kontraktach gram na sucho od miesiaca wylacznie day trading i AT ogolnie na plus
uwiez, ze gdy dochodza emocje nie jest juz tak pieknie. popatrz na przebieg piatkowej sesji. pomysl tez o opcjach- taki kompromis miedzy kontraktami a akcjami. nie ma depozytu, ryzyko ograniczone 8)
Panowie prosze sobie wziac glegoko do serca , a raczej do portwela , iz na sucho to jak bujanie w oblokach , nie ma takieho co by sie nauczyl grac na kontraktach na sucho i robil wyniki kiedy idzie juz kasa, jesli ktos sie chelpi DT to gra na sucho moze sprawiac mu radosc i niby zysk ,ale kiedy kasa wejdzie do gry to te suche doswiadczenia topnieja jak lod w saunie, tylko gra kasa moze Was nauczyc jak sie zachowywac na rynku, opanowanie w napieciu kiedy kurs sie ruszy zajebiscie w ta czy w ta moze dac wielkie doswiadczenie....na sucho nawet *** do pochwy slabo wchodzi nikt do tad nie wygral z matka natura i nie wygra...... :lol: :lol: :lol:
Gielda praca lzejsza od snu...Liscie+Elektrim...Tylko ARKA GDYNIA...

rupi
Starszy chorąży
Posty: 1192
Rejestracja: 05 mar 2006 21:05
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: rupi » 23 lip 2006 09:41

na sucho nawet *** do pochwy slabo wchodzi nikt do tad nie wygral z matka natura i nie wygra...... :lol: :lol: :lol:
dobre :lol: :lol: :lol:
Młody i niedoświadczony. Jak nie zarobię, to stracę :)


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości