Zarządzanie rachunkami- średnia 1973 zł na kontrakt/mies.

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
kris32
Młodszy chorąży
Posty: 412
Rejestracja: 28 lip 2006 21:19

Postautor: kris32 » 13 sty 2007 02:03

"Taka stopa zwrotu to żaden problem,a mianowicie
mam 500 K pln ,gram sobie dwoma kontraktami i stopę na kontrakt mam iście "kosmiczną" żadne 5-6 %.
Problem pojawia się przy 40 -100 kontraktach i tych samych kapitałach"


Chcę z Tobą spisac umowe na moich warunkach. Zastawiasz hipotekę na dom lub mieszkanie Swoją lub rodziców i robimy dill. W przypadku gdy nie osiagniesz min.1500 zł netto zysku miesięcznie umowa zostaje zerwana z natychmiastowym wykonaniem zobowiazania.
Przykład
Jeżeli w ciagu 12 miesięcy nie zarobisz ( 12*1500 zł) czyli 18 000 PLN wówczas zgłaszam roszczenia wobec Twojej lub spokrewnionych z Tobą osób. Reguła jest prosta podpisujemy umowe , której zabezpieczeniem jest weksel podpisany przez osoby majace zdolnośc kredytowa.
WCHODZISZ NA TYCH ZASADACH. JA JESTEM ZA.


pozdrawiam

REKLAMA


mathi
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mathi » 15 sty 2007 11:54

"Taka stopa zwrotu to żaden problem,a mianowicie
mam 500 K pln ,gram sobie dwoma kontraktami i stopę na kontrakt mam iście "kosmiczną" żadne 5-6 %.
Problem pojawia się przy 40 -100 kontraktach i tych samych kapitałach"

Nie rozumiem twojego postępowania. Skoro osiagasz tak wysokie stopy zwrotu i dysponujesz takim kapitałem to po cholere ci obce rachunki na głowie? W Owsiaka sie chcesz bawic? Tu wszyscy tylko czekają zeby jeden drugiego oskubać a ty chcesz wszystkim pomagać?
Chcesz sie sprawdzić i pokazać swoje umiejetnosc to zapraszam na Mistrzostwa. Pokazesz co umiesz, to z takimi wynikami szybko dostaniesz propozycje obracania rachunkami klientów w jakimś DM, jeśli ci tak bardzo na tym zależy.

MART
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3885
Rejestracja: 17 lip 2006 21:34

Postautor: MART » 31 sty 2007 15:25

Widzę, że Money czesto zagladasz, ale nie piszesz. Jak Twoje ratio się teraz prezentuje po kolejnym miesiącu ? Urosło, spadło, nie zmieniło się.


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości