KRÓTKA CZY DŁUGA ??

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wtomek » 19 paź 2015 16:40

8) Zdaje sie nasz grajdołek będzie w tym tygodniu " żył własnym życiem " , a wszystko przez wybory :D
Wybory są bez znaczenia .... dla zagranicznych inwestorów
tak bym nigdy nie powiedział , na płynnych rynkach , jeszcze jak cię mogę , można zwinąć interes w miarę sprawnie , tu absolutnie nie, wybory od dawna są uwzględniane w zajmowaniu lub nie pozycji na naszym rynku.

REKLAMA


tytan
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8045
Rejestracja: 27 sty 2006 20:06
Lokalizacja: Camps Bay

Postautor: tytan » 19 paź 2015 16:41

Pierwsza z listy Tajlandia i W20

http://skroc.pl/e1f9b

to samo badziewie a PiSu tam nie mają ...

wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wtomek » 19 paź 2015 16:45

8) Zdaje sie nasz grajdołek będzie w tym tygodniu " żył własnym życiem " , a wszystko przez wybory :D
Wybory są bez znaczenia .... dla zagranicznych inwestorów
SADZISZ ZE DLA NICH TO WSZYSTKO "JEDEN POPiS" CZYLI CI SAMI CO OSTATNIE 10 LAT ?? :twisted: :lol: :lol: :lol:

Opinia o Polsce na świecie jest na tyle dobra ( demokratyczny kraj z rozwijającym się rynkiem ) że PiS musiałby sie baaaardzo nastarać żeby ją zmienić ... w tej zmiana władzy nie niesie takiego zagrożenia .

chłopie , kpisz czy o drogę pytasz ?

ręce opadają

coś tak pozbawionego własnej myśli nie spotykam w realu , za wyjątkiem wpisów na tym wątku

tytan
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8045
Rejestracja: 27 sty 2006 20:06
Lokalizacja: Camps Bay

Postautor: tytan » 19 paź 2015 16:52

8) Zdaje sie nasz grajdołek będzie w tym tygodniu " żył własnym życiem " , a wszystko przez wybory :D
Wybory są bez znaczenia .... dla zagranicznych inwestorów
SADZISZ ZE DLA NICH TO WSZYSTKO "JEDEN POPiS" CZYLI CI SAMI CO OSTATNIE 10 LAT ?? :twisted: :lol: :lol: :lol:

Opinia o Polsce na świecie jest na tyle dobra ( demokratyczny kraj z rozwijającym się rynkiem ) że PiS musiałby sie baaaardzo nastarać żeby ją zmienić ... w tej zmiana władzy nie niesie takiego zagrożenia .

chłopie , kpisz czy o drogę pytasz ?

ręce opadają

coś tak pozbawionego własnej myśli nie spotykam w realu , za wyjątkiem wpisów na tym wątku

To jest opinia z bloomberga ... poczytaj troche zagraniczną prase od czasu do czasu...

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 19 paź 2015 16:54

Panowie , to jest nasza konkurencja jeśli chodzi o kapitały :

Thailand
U.A.E.
Qatar
Vietnam
Colombia
Peru
Argentina
MY JESTESMY PRZECIEZ NAJLEPSI

A TO ZE TAMCI LEPIEJ ROSNA TO NA PEWNO PRZEZ POMYLKE

TJ. POMYLKA/POMYLKI ZE MY MNIEJ ROSNIEMY
:twisted: :lol:
Jot23 zaczynasz" bajdurzyć" :D
A NIE UWAZASZ ZE POWINNISMY ROSNAC ?? :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

loteriada
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 07 sie 2015 15:27

Postautor: loteriada » 19 paź 2015 17:03

Wykręcili ujemną bazę.

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 19 paź 2015 17:06

1 PKT - W GRANICACH TOLERANCJI :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

orionSKY
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 229
Rejestracja: 20 sie 2015 15:30

Postautor: orionSKY » 19 paź 2015 17:08

a od kiedy to wig20 jest odzwierciedleniem gospodarki (czytaj zle-dobrze). proponuje zerknac na zwykly wig. hossa czy bessa???
polityka bez zasad, postęp bez współczucia, bogactwo bez pracy, wiedza bez milczenia, religia bez odwagi i kult bez świadomości...

loteriada
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 07 sie 2015 15:27

Postautor: loteriada » 19 paź 2015 17:15

1 PKT - W GRANICACH TOLERANCJI :twisted: :lol:
Trochę siłowe rozwiązanie, dopychanie na koniec fix kolanem.

MAXXIMUS
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2096
Rejestracja: 10 lip 2008 22:17

Postautor: MAXXIMUS » 19 paź 2015 17:24

Wykręcili ujemną bazę.
i co to znaczy.... :?: :?:

jutro odpał.....2200... :lol: :lol:

rekin1
Podporucznik
Posty: 19572
Rejestracja: 23 lis 2007 19:52

Postautor: rekin1 » 19 paź 2015 17:24

Panowie , to jest nasza konkurencja jeśli chodzi o kapitały :

Thailand
U.A.E.
Qatar
Vietnam
Colombia
Peru
Argentina
MY JESTESMY PRZECIEZ NAJLEPSI

A TO ZE TAMCI LEPIEJ ROSNA TO NA PEWNO PRZEZ POMYLKE

TJ. POMYLKA/POMYLKI ZE MY MNIEJ ROSNIEMY
:twisted: :lol:
Jot23 zaczynasz" bajdurzyć" :D
A NIE UWAZASZ ZE POWINNISMY ROSNAC ?? :twisted: :lol:
Kursy i indeksy powinny rosnąć a My już jesteśmy za starzy aby jeszcze rosnąć :idea: :lol:

wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wtomek » 19 paź 2015 17:37

8) Zdaje sie nasz grajdołek będzie w tym tygodniu " żył własnym życiem " , a wszystko przez wybory :D
Wybory są bez znaczenia .... dla zagranicznych inwestorów
SADZISZ ZE DLA NICH TO WSZYSTKO "JEDEN POPiS" CZYLI CI SAMI CO OSTATNIE 10 LAT ?? :twisted: :lol: :lol: :lol:

Opinia o Polsce na świecie jest na tyle dobra ( demokratyczny kraj z rozwijającym się rynkiem ) że PiS musiałby sie baaaardzo nastarać żeby ją zmienić ... w tej zmiana władzy nie niesie takiego zagrożenia .

chłopie , kpisz czy o drogę pytasz ?

ręce opadają

coś tak pozbawionego własnej myśli nie spotykam w realu , za wyjątkiem wpisów na tym wątku

To jest opinia z bloomberga ... poczytaj troche zagraniczną prase od czasu do czasu...

a i owszem czytam , mam swoją opinie na temat opinii zamieszczanych w bloombergu
trafiają do mnie bardziej te , które piszą o zbliżającym się krachu na rynkach wschodzących , był tu nawet cytat pod tytułem "nadchodzi 3 fala kryzysu"!!!!

śpiochu
Młodszy chorąży
Posty: 572
Rejestracja: 25 paź 2012 13:38

Postautor: śpiochu » 19 paź 2015 18:17

pz u niemca i za oceanem?

podolski
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2003
Rejestracja: 10 cze 2008 20:45

Postautor: podolski » 19 paź 2015 18:17

8) Zdaje sie nasz grajdołek będzie w tym tygodniu " żył własnym życiem " , a wszystko przez wybory :D
Wybory są bez znaczenia .... dla zagranicznych inwestorów
SADZISZ ZE DLA NICH TO WSZYSTKO "JEDEN POPiS" CZYLI CI SAMI CO OSTATNIE 10 LAT ?? :twisted: :lol: :lol: :lol:

Opinia o Polsce na świecie jest na tyle dobra ( demokratyczny kraj z rozwijającym się rynkiem ) że PiS musiałby sie baaaardzo nastarać żeby ją zmienić ... w tej zmiana władzy nie niesie takiego zagrożenia .

chłopie , kpisz czy o drogę pytasz ?

ręce opadają

coś tak pozbawionego własnej myśli nie spotykam w realu , za wyjątkiem wpisów na tym wątku

To jest opinia z bloomberga ... poczytaj troche zagraniczną prase od czasu do czasu...

a i owszem czytam , mam swoją opinie na temat opinii zamieszczanych w bloombergu
trafiają do mnie bardziej te , które piszą o zbliżającym się krachu na rynkach wschodzących , był tu nawet cytat pod tytułem "nadchodzi 3 fala kryzysu"!!!!
tez na to licze. lecz sadze ze ona rozpocznie sie znacznie wyzej np z 2300-2400, zeby miala wiekszy rozped :lol:
moja lista ignorantów:

wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wtomek » 19 paź 2015 18:26



Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości