KNF w sprawie nova giełda- napiętnowana działalnosć reklamow

DAMF ENERGY, DAMF GAZ
Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 21 lip 2017 16:09

Chciałbyś, żeby KNF się przychrzanił do jakiejś strony internetowej? Zlituj się. To tak, jakbyś chciał, żeby KNF przyczepił się do komputera Kowalskiego za robienie ludzi w uja i posadzili do więzienia komputer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:?:

Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi bo nie zrozumiałem tego bełkotu.
Ten bełkot to niech wyjaśnia Ci i kilku innym prokuratura. Na forum możesz napisać wszystko. Wolny kraj wolne forum wymiany poglądów. Nie jestem od tego, żeby tłumaczyć Ci tekst pisany w informacji z KNF. Każdy go rozumie poza spamerami kierującymi się jawnym wprowadzaniem w błąd.

REKLAMA


BOMBA_GORE
Sierżant sztabowy
Posty: 164
Rejestracja: 11 lip 2017 07:07

Postautor: BOMBA_GORE » 22 lip 2017 00:09

Chciałbyś, żeby KNF się przychrzanił do jakiejś strony internetowej? Zlituj się. To tak, jakbyś chciał, żeby KNF przyczepił się do komputera Kowalskiego za robienie ludzi w uja i posadzili do więzienia komputer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:?:

Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi bo nie zrozumiałem tego bełkotu.
Ten bełkot to niech wyjaśnia Ci i kilku innym prokuratura. Na forum możesz napisać wszystko. Wolny kraj wolne forum wymiany poglądów. Nie jestem od tego, żeby tłumaczyć Ci tekst pisany w informacji z KNF. Każdy go rozumie poza spamerami kierującymi się jawnym wprowadzaniem w błąd.

coraz głupszy jestes :shock:

Fugazi!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: inąd

Re: KNF w sprawie nova giełda- napiętnowana działalnosć reklamow

Postautor: Fugazi! » 24 lip 2017 07:56

ale ujadacie nad tym trupem-nova gielda :lol:

trzeba sie pochylic i w zadumie pozegnac, zyles krotko ale glosno r.i.p. :lol:

konsulator
Starszy chorąży
Posty: 1049
Rejestracja: 31 maja 2017 10:49

Re: KNF w sprawie nova giełda- napiętnowana działalnosć reklamow

Postautor: konsulator » 14 sie 2017 08:58

Uwaga na Novą! :!:
NovaGiełda na liście ostrzeżeń KNF! https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/o ... _publiczne


Wróć do „Nova Giełda”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości