DAMIAN PATROWICZ W TV PARKIET -O BITCOIN--O KRYPTOWALUTACH 12:00-LIVE NA ŻYWO

DAMF ENERGY, DAMF GAZ
demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Re: DAMIAN PATROWICZ W TV PARKIET -O BITCOIN--O KRYPTOWALUTACH 12:00-LIVE NA ŻYWO

Postautor: demotywator » 08 wrz 2017 15:25



gra na bitconie kolego dobra nie wazne trzymaj sie nasz bulionerze jeszcze raz powtarzam siadacie z 10 tys i okreca cie jak nalesnika :)
jakby była to prawda to po co ta cała nova do naciągania leszcza :lol: :lol: :lol:
jestem człowiekiem małej wiary :twisted: :twisted: :twisted:
chlopie a wiesz co to ambicja nie masz ambicji i robisz w fabryce i rzezbisz na gieldzie gdybys byl kozak dawno bys mial spole na gieldzie swoja a potem cos inowacyjnego twporzyl a tak jestes tam gdzie jestes jeszcze arz ci powtarzam mozesz damianowi jedynie na lezaco buty wiazac i daj mi spokoj :)

ja na etacie, dobre sobie :twisted: :twisted: :twisted:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

REKLAMA


demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Re: DAMIAN PATROWICZ W TV PARKIET -O BITCOIN--O KRYPTOWALUTACH 12:00-LIVE NA ŻYWO

Postautor: demotywator » 08 wrz 2017 15:31



gra na bitconie kolego dobra nie wazne trzymaj sie nasz bulionerze jeszcze raz powtarzam siadacie z 10 tys i okreca cie jak nalesnika :)
jakby była to prawda to po co ta cała nova do naciągania leszcza :lol: :lol: :lol:
jestem człowiekiem małej wiary :twisted: :twisted: :twisted:
chlopie a wiesz co to ambicja nie masz ambicji i robisz w fabryce i rzezbisz na gieldzie gdybys byl kozak dawno bys mial spole na gieldzie swoja a potem cos inowacyjnego twporzyl a tak jestes tam gdzie jestes jeszcze arz ci powtarzam mozesz damianowi jedynie na lezaco buty wiazac i daj mi spokoj :)
jak ma ambicje to niech zadziała aby jego spółki zaczęły zarabiać operacyjnie i niech płacą dywidendę dla dobra siebie i akcjonariuszy :twisted: :twisted: :twisted:
a nie mieć ambicje jak wykręcić innych :twisted: :twisted: :twisted:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

łaptop
Sierżant
Posty: 60
Rejestracja: 07 wrz 2017 19:18

Re: DAMIAN PATROWICZ W TV PARKIET -O BITCOIN--O KRYPTOWALUTACH 12:00-LIVE NA ŻYWO

Postautor: łaptop » 08 wrz 2017 15:36



jakby była to prawda to po co ta cała nova do naciągania leszcza :lol: :lol: :lol:
jestem człowiekiem małej wiary :twisted: :twisted: :twisted:
chlopie a wiesz co to ambicja nie masz ambicji i robisz w fabryce i rzezbisz na gieldzie gdybys byl kozak dawno bys mial spole na gieldzie swoja a potem cos inowacyjnego twporzyl a tak jestes tam gdzie jestes jeszcze arz ci powtarzam mozesz damianowi jedynie na lezaco buty wiazac i daj mi spokoj :)
jak ma ambicje to niech zadziała aby jego spółki zaczęły zarabiać operacyjnie i niech płacą dywidendę dla dobra siebie i akcjonariuszy :twisted: :twisted: :twisted:
a nie mieć ambicje jak wykręcić innych :twisted: :twisted: :twisted:
skoncz

Fugazi!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: inąd

Re: DAMIAN PATROWICZ W TV PARKIET -O BITCOIN--O KRYPTOWALUTACH 12:00-LIVE NA ŻYWO

Postautor: Fugazi! » 08 wrz 2017 15:51

parowa jest za cienki na analizy bitcoina, on co najwyzej moze wciskac leszczom swoje gowniane akcje :lol:

łaptop
Sierżant
Posty: 60
Rejestracja: 07 wrz 2017 19:18

Re: DAMIAN PATROWICZ W TV PARKIET -O BITCOIN--O KRYPTOWALUTACH 12:00-LIVE NA ŻYWO

Postautor: łaptop » 08 wrz 2017 15:53

parowa jest za cienki na analizy bitcoina, on co najwyzej moze wciskac leszczom swoje gowniane akcje :lol:
i ty brutusie :lol: :lol: :lol: :lol: pieknie etraz bitcoin je b n al fugasie hehehe moze to damian zwlae zrobil he


Wróć do „Nova Giełda”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości