Kuchnia od stolarza

DAMF ENERGY, DAMF GAZ
Converse

Kuchnia od stolarza

Postautor: Converse » 18 mar 2024 13:49

Dziewczyny, które już mają swoją wymarzoną kuchnię! Szukam porad odnośnie kuchni zamawianej u stolarza, takiej wiecie na wymiar cacy ideolo.
Co jest dla was musthave? Chodzi mi o systemy, grubości szafek, jakieś światełka itd. Co jest teraz standardem? Przede mną rozmowa, a nie chcę później być zaskoczona 'pani, a za to dopłata!'. Więc co od razu uzgadniać na wstępie? I bez czego się nie obejdzie? Planuję kuchnię z półwyspem, dużo szuflad.

REKLAMA


wektar

Re: Kuchnia od stolarza

Postautor: wektar » 18 mar 2024 14:48

Ja też czekam na swoją. Stolarz odradzał mi magic corner, ale zrobi narożną szafkę tak, żeby można było go w przyszłości zamontować jeśli będę jednak chciała.
Bardzo chciałam mieć cargo i tutaj też pan zasugerował, że sam mi go zrobi (to taniej niż taki tradycyjny metalowy). Trochę zmieniliśmy wysokości niektórych szuflad względem projektu pani architekt. Oświetlenie podszafkowe włączane oddzielnie a nie razem z górnym. Wysokość blatu dostosowana do wzrostu użytkowników (u mnie blat na wys 90cm).
Co pomiędzy blatem a górnymi szafkami (u mnie np. to samo co na blacie). Jeśli chciałabyś nieco zaoszczedzić na okuciach polecam zajrzeć sobie tutaj https://uchwytymeblowe24.pl/prowadnice-meblowe Na miejscu dobierzesz odpowiednie.
Zapytaj, jak z podłączeniem sprzętów. Tu akurat sama muszę to ogarnąć, żeby elektryk podłączył jak należy i podbił gwarancję.


Wróć do „Nova Giełda”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości