Turcja na wakacje

DAMF ENERGY, DAMF GAZ
Turmana

Turcja na wakacje

Postautor: Turmana » 25 mar 2024 10:47

Hej, czy polecacie Turcję jako kierunek na wakacje? Na pokładzie 4 latek i niemowlę. W jakich miesiącach najlepiej tam jechać? Szczerze mówiąc nie do końca jestem przekonana do Turcji i nie wiem co jest w niej takiego fajnego, że tyle ludzi decyduje się na nią.

REKLAMA


girvin

Re: Turcja na wakacje

Postautor: girvin » 25 mar 2024 13:08

Bardzo polecam. Byłam w Turcji 6 razy. W tym roku lecę po raz 7. To kraj w którym jest co zwiedzać, a dla osób preferujących stacjonarny wypoczynek hotele są nie do pobicia w całej Europie. Oczywiście można natrafić na syfozę, jak wszędzie, ale przed podjęciem decyzji co do hotelu mocno rekomenduje poczytanie opinii na forach związanych z turystyką do Turcji. Jeśli wylot planowalibyście w wakacje to polecam Turcję Egejską. Jest tam trochę lepszy klimat

Jeśli jednak wolelibuście zostać w Polsce, polecam ten domek w Okunince nad Jeziorem Białym https://szyszka-okuninka.pl/ Równięz będziecie się dobrze bawili bo domek ma super standard :)


Wróć do „Nova Giełda”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości