Ludwik Sobolewski zawieszony

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
KOGNOR_279647
Chorąży sztabowy
Posty: 4031
Rejestracja: 31 gru 2009 10:54

Postautor: KOGNOR_279647 » 21 gru 2012 18:08

mylisz się :roll: :?:,on stracił stanowisko,poważną kasę,żonę i teraz kochankę 20 lat młodszą :roll: :?:,my tylko trochę kasy którą odbijemy sobie raz dwa :roll: :?: :oops:
Piotolisz...
Z żoną byl od dawna w separacji ( rozwod ? )
Majętny byl wcześniej niż został Prezesem...po odejściu jest bogatszy o kilka cyferek z 6 zerami (poczytaj w raportach koszty wynagrodzenia Zarządu)
a su*ka będzie przy nim dopóki starczy mu siana, albo do kiedy będzie mu stawał...szybciej rzuci go z tego drugiego powodu.
założysz się że oleje frajerzynę :roll: :?: :oops:
Obrazek

REKLAMA


no-tsu_209297
Porucznik
Posty: 26979
Rejestracja: 02 gru 2008 22:07

Postautor: no-tsu_209297 » 21 gru 2012 18:10

21.12. Warszawa (PAP) - Giełda Papierów Wartościowych wyklucza z dniem 17 stycznia 2013 osobę Ludwika Sobolewskiego z obrotu GPW - wynika z uchwał zarządu GPW i MSP.
Zarząd GPW i MSP stwierdził jednoznacznie, że "zachodzi uzasadnione przekonanie", iż ten osobnik nie mieści się "w ramach misji tego rynku, w szczególności ze względu na uzasadnione wątpliwości co do rzeczywistego charakteru i celu obecności pana Sobolewskiego na rynku publicznym w roli prezesa"

:roll: :?: :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ujeb/ałem na nim
miałem 25000 szt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jak to mówią :roll: :?:,oko za oko,ząb za ząb :roll: :?:,i potrzebne mu to było :roll: :?: :oops:
widzisz jest tylko mała róznica pomiedzy nim a nami
on się w tym czasie nachapał a My zostalismy w ręką w nocniku :lol: :lol: :lol: :lol:
mylisz się :roll: :?:,on stracił stanowisko,poważną kasę,żonę i teraz kochankę 20 lat młodszą :roll: :?:,my tylko trochę kasy którą odbijemy sobie raz dwa :roll: :?: :oops:
ale zdajesz sobie sprawę , że w *** siana przeje/baliśmy nie dzieki swoim nietrafnym decyzjom a przez niego

i w tym momencie pisze to świadomie , nie szukam winnych

to co gosciu odpie/rdolił przechodzi wszelkie granice

splity , dodruki , resplity , wyceny , ceny odniesienia , ilosci papierów ,Damian , Tymoch , Zelki , srelki .... i reszta szkoda gadać
dlatego trzeba sobie zadać zasadnicze pytanie,czy człowiek ten miał prawo decydować o rynku regulowanym w sposób jednostronny,gdy jego poczynania względem rynku okazały się wysoce nieetyczne :roll: :?:,czy na pozostałych giełdach europejskich i światowych jest możliwość wykluczenia spółki z obrotu,bez osiągnięcia przez nią BANKRUCTWA :roll: :?:,bo wówczas nikt nie może mieć o to pretensji,że postawił na złego konia jak Jago,Promet itp. :roll: :?: :oops:
tu juz nawet nie chodzi o kwestie moralne

od samego początku nasuwały mi się pytania
dlaczego spółka A ma wypaść i być wykluczona skoro spółka B jest w jeszcze gorszej sytuacji a pozostaje notowana do dziś
co było przesłanka do takie selekcji ?????????

formuła zapisana w wewnętrznym regulaminie GPW ?
to nawet nie graniczy z absurdem - to jest własne widzi mi się

w miedzy czasie poprzęglądajmy z zapartym tchem śmigłowce Piotra T. - Infinity - rozje/bał ten papier moje uczucia i na zawsze utkwił w pamięci
kody dna , kapsuły , jakieś nasienie w słoikach czy *** wie co jeszcze
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no-tsu_209297
Porucznik
Posty: 26979
Rejestracja: 02 gru 2008 22:07

Postautor: no-tsu_209297 » 21 gru 2012 18:13

mylisz się :roll: :?:,on stracił stanowisko,poważną kasę,żonę i teraz kochankę 20 lat młodszą :roll: :?:,my tylko trochę kasy którą odbijemy sobie raz dwa :roll: :?: :oops:
Piotolisz...
Z żoną byl od dawna w separacji ( rozwod ? )
Majętny byl wcześniej niż został Prezesem...po odejściu jest bogatszy o kilka cyferek z 6 zerami (poczytaj w raportach koszty wynagrodzenia Zarządu)
a su*ka będzie przy nim dopóki starczy mu siana, albo do kiedy będzie mu stawał...szybciej rzuci go z tego drugiego powodu.
założysz się że oleje frajerzynę :roll: :?: :oops:
ja się założę
choć szczerze przyznam , że tak naprawdę nie interesuje mnie jego życie prywatne
- bardziej funkcja , która pełnił

zostanie z Nim ta Pani - zakładamy się ?

vito
Kapitan
Posty: 43282
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 21 gru 2012 18:15

mylisz się :roll: :?:,on stracił stanowisko,poważną kasę,żonę i teraz kochankę 20 lat młodszą :roll: :?:,my tylko trochę kasy którą odbijemy sobie raz dwa :roll: :?: :oops:
Piotolisz...
Z żoną byl od dawna w separacji ( rozwod ? )
Majętny byl wcześniej niż został Prezesem...po odejściu jest bogatszy o kilka cyferek z 6 zerami (poczytaj w raportach koszty wynagrodzenia Zarządu)
a su*ka będzie przy nim dopóki starczy mu siana, albo do kiedy będzie mu stawał...szybciej rzuci go z tego drugiego powodu.
założysz się że oleje frajerzynę :roll: :?: :oops:
ja się założę
choć szczerze przyznam , że tak naprawdę nie interesuje mnie jego życie prywatne
- bardziej funkcja , która pełnił

zostanie z Nim ta Pani - zakładamy się ?
oj ja bym Rafale na kobieca wiernośc w takiej sytuacji nie liczył
"powodzenie decyduje o wszystkim" :roll:

vito
Kapitan
Posty: 43282
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 21 gru 2012 18:17

a tak poza tym Rafale to co masz do zarzucenia Damianowi w kwestii NC :?:
bo ja pamiętam tylko Maximusa, gdzie raczej kompromitacja była i papa musiał ratować

no-tsu_209297
Porucznik
Posty: 26979
Rejestracja: 02 gru 2008 22:07

Postautor: no-tsu_209297 » 21 gru 2012 18:25

a tak poza tym Rafale to co masz do zarzucenia Damianowi w kwestii NC :?:
bo ja pamiętam tylko Maximusa, gdzie raczej kompromitacja była i papa musiał ratować
nic
po prostu jest niegrzeczny
skarcił wielu użytkowników tegoż forum
nie wywiązał się z pp fona
zrobił bardzo dużą lukę na urlopach
nc wynalazki wydrenował do ostatniego grosza
zrobił bezpodstawny dodruk i spuścił wszystkie swoje perły do kibla pozostawiając giełdowych *** z nic nie wartym papierowym chłamem

może w skrócie
zamienił maszynkę do robienia pieniędzy o potocznej nazwie GPW na osobisty bankomat

poza tym podobnie jak ja uwielbia kebaby z cielęciny
:lol: :lol: :lol: :lol:

my mieszkańcy Pomorza Zachodniego ( dane niemcy ) pozdrawiamy Cię :lol: :lol: :lol:

no-tsu_209297
Porucznik
Posty: 26979
Rejestracja: 02 gru 2008 22:07

Postautor: no-tsu_209297 » 21 gru 2012 18:26

a i zapomniałem o najważniejszym porzucił Lapiego
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vito
Kapitan
Posty: 43282
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 21 gru 2012 18:29

a tak poza tym Rafale to co masz do zarzucenia Damianowi w kwestii NC :?:
bo ja pamiętam tylko Maximusa, gdzie raczej kompromitacja była i papa musiał ratować
nic
po prostu jest niegrzeczny
skarcił wielu użytkowników tegoż forum
nie wywiązał się z pp fona
zrobił bardzo dużą lukę na urlopach
nc wynalazki wydrenował do ostatniego grosza
zrobił bezpodstawny dodruk i spuścił wszystkie swoje perły do kibla pozostawiając giełdowych *** z nic nie wartym papierowym chłamem

może w skrócie
zamienił maszynkę do robienia pieniędzy o potocznej nazwie GPW na osobisty bankomat

poza tym podobnie jak ja uwielbia kebaby z cielęciny
:lol: :lol: :lol: :lol:

my mieszkańcy Pomorza Zachodniego ( dane niemcy ) pozdrawiamy Cię :lol: :lol: :lol:
zawistnik z Ciebie :P
pipki Fona to tata nie wywiązał się i jak sąd (chyba nie płocki) potwierdził słusznie
urlopów nie śledziłem
starka faktycznie zajechali do grosza, ale......
poczytaj sobie raporty autorstwa Damiana
takiej porcji żartów rozmaitego rodzaju nie znajdziesz nigdzie :wink:

vito
Kapitan
Posty: 43282
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 21 gru 2012 18:30

a i zapomniałem o najważniejszym porzucił Lapiego
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no tutaj faktycznie nie mam nic na jego obronę :oops:

no-tsu_209297
Porucznik
Posty: 26979
Rejestracja: 02 gru 2008 22:07

Postautor: no-tsu_209297 » 21 gru 2012 18:33

znasz powiedzenie jaka matka taka córka ?

:lol:
po drugie dziwne jak bym miał Go hołubić skoro dałem się mu wydymać na własne
życzenie na mobil partner ze dwa lata temu :lol: :lol: :lol: :lol:
a , że pamiętliwy i charakterny jestem to inna kwestia...
zmykam na imprezkę
przejmuj Vituś pałeczkę na tym wątku
ja wypiję zdrowie Ludwisia i jego Pięknej Pani
trzrymta się :wink:

KOGNOR_279647
Chorąży sztabowy
Posty: 4031
Rejestracja: 31 gru 2009 10:54

Postautor: KOGNOR_279647 » 21 gru 2012 18:38

21.12. Warszawa (PAP) - Giełda Papierów Wartościowych wyklucza z dniem 17 stycznia 2013 osobę Ludwika Sobolewskiego z obrotu GPW - wynika z uchwał zarządu GPW i MSP.
Zarząd GPW i MSP stwierdził jednoznacznie, że "zachodzi uzasadnione przekonanie", iż ten osobnik nie mieści się "w ramach misji tego rynku, w szczególności ze względu na uzasadnione wątpliwości co do rzeczywistego charakteru i celu obecności pana Sobolewskiego na rynku publicznym w roli prezesa"

:roll: :?: :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ujeb/ałem na nim
miałem 25000 szt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jak to mówią :roll: :?:,oko za oko,ząb za ząb :roll: :?:,i potrzebne mu to było :roll: :?: :oops:
widzisz jest tylko mała róznica pomiedzy nim a nami
on się w tym czasie nachapał a My zostalismy w ręką w nocniku :lol: :lol: :lol: :lol:
mylisz się :roll: :?:,on stracił stanowisko,poważną kasę,żonę i teraz kochankę 20 lat młodszą :roll: :?:,my tylko trochę kasy którą odbijemy sobie raz dwa :roll: :?: :oops:
ale zdajesz sobie sprawę , że w *** siana przeje/baliśmy nie dzieki swoim nietrafnym decyzjom a przez niego

i w tym momencie pisze to świadomie , nie szukam winnych

to co gosciu odpie/rdolił przechodzi wszelkie granice

splity , dodruki , resplity , wyceny , ceny odniesienia , ilosci papierów ,Damian , Tymoch , Zelki , srelki .... i reszta szkoda gadać
dlatego trzeba sobie zadać zasadnicze pytanie,czy człowiek ten miał prawo decydować o rynku regulowanym w sposób jednostronny,gdy jego poczynania względem rynku okazały się wysoce nieetyczne :roll: :?:,czy na pozostałych giełdach europejskich i światowych jest możliwość wykluczenia spółki z obrotu,bez osiągnięcia przez nią BANKRUCTWA :roll: :?:,bo wówczas nikt nie może mieć o to pretensji,że postawił na złego konia jak Jago,Promet itp. :roll: :?: :oops:
tu juz nawet nie chodzi o kwestie moralne

od samego początku nasuwały mi się pytania
dlaczego spółka A ma wypaść i być wykluczona skoro spółka B jest w jeszcze gorszej sytuacji a pozostaje notowana do dziś
co było przesłanka do takie selekcji ?????????

formuła zapisana w wewnętrznym regulaminie GPW ?
to nawet nie graniczy z absurdem - to jest własne widzi mi się

w miedzy czasie poprzęglądajmy z zapartym tchem śmigłowce Piotra T. - Infinity - rozje/bał ten papier moje uczucia i na zawsze utkwił w pamięci
kody dna , kapsuły , jakieś nasienie w słoikach czy *** wie co jeszcze
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
napisałem już wcześniej,dlaczego wyleciały 3 pierwsze z obrotu :roll: :?:
o wykluczeniach ( nie zawiechach ) z obrotu nawet nie chce mi sie rozpisywać
nie wiem jak to robili czy ciagnęli słomki czy kierowali sie czymś zupełnie innych
zasada powinna być prosta
albo zawieszamy n liczbę tych tworów z nc
albo żadnego

amen
co do tego to prawda jest taka że Greentech a byłe infinity :roll: :?:,było na celowniku z względu podpisania wielkiego kontraktu dotyczącej dystrybucji samochodów elektrycznych :roll: :?:,niestety mieli kreta koło spółki,który do innego podmiotu chciał przewalić tą dochodową w przyszłości koncepcję i która pojawi się prawdopodobnie w 2013 na giełdzie :roll: :?:,więc musieli odstrzelić greentecha bankowo,a TAC i F24 poleciały losowo i przy współpracy jednej z nich,by nie doszukiwać się przekrętu odstrzału byłej infinity :roll: :?: :oops:


tu ewidentnie zadziałało widzimisię,również Don wskazał mu podmiot przez wywalenie prawdy na IFC i załzawionym prezesie hermana,trzy godziny później było info o wykluczeniu z obrotu GRT,TAC i F24 :roll: :?:,myśleli że podkulę ogon i zamilknę w sprawie wałów na GPW :roll: :?:,a oni tylko bardziej mnie zmotywowali do głębszej analizy ich działania na rynku i poza nim :roll: :?:,karma zadziałała właściwie w tym przypadku poprzez wykluczenie prezesa GPW z obrotu,don już też nie zabłyśnie na swoich dodrukach z okazji jego odejścia :roll: :?: :oops:
Obrazek

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 21 gru 2012 18:39

dobra...przeżyjmy to jeszcze raz ...

*********************************************************************************************************
27 czerwca br. GPW po raz pierwszy ogłosiła skład nowych segmentów na rynku NewConnect: High Liquidity Risk oraz Super High Liquidity Risk

Nowa segmentacja jest konsekwencją ogłoszonej przez GPW w maju br. reformy, mającej na celu podniesienie jakości alternatywnego rynku akcji warszawskiej giełdy


*********************************************************************************************

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

vito
Kapitan
Posty: 43282
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 21 gru 2012 18:39

znasz powiedzenie jaka matka taka córka ?

:lol:
po drugie dziwne jak bym miał Go hołubić skoro dałem się mu wydymać na własne
życzenie na mobil partner ze dwa lata temu :lol: :lol: :lol: :lol:
a , że pamiętliwy i charakterny jestem to inna kwestia...
zmykam na imprezkę
przejmuj Vituś pałeczkę na tym wątku
ja wypiję zdrowie Ludwisia i jego Pięknej Pani
trzrymta się :wink:
oj nie przejmę bo wybywam też w tym samym celu :wink:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Re: Ludwik Sobolewski zawieszony

Postautor: staryznajomy » 21 gru 2012 18:39


Ale przecież nie za NC go zawiesili , tylko za jakiś (projektowany) film: że giełda zaangażowała się w szukanie pieniędzy na jego produkcję.
Spokojnie....film był gwoździem do trumny...
Zbierało mu się za NC , a za plecami wiele osób jączyło, że prywatę z GPW urządził...
swojego lachociąga zatrudnił z mega pensją...
Musieli coś napisać....
bo przecież nikt nie wyda komunikatu, że staremu łysemu dziadkowi we łbie sie poje*bało i zaczał myśleć hu*jem zamiast głową.
dokładnie...ale co sie na.ru.ch.al i napełnił swoje konto to jego :lol:

vito
Kapitan
Posty: 43282
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 21 gru 2012 18:40

dobra...przeżyjmy to jeszcze raz ...

*********************************************************************************************************
27 czerwca br. GPW po raz pierwszy ogłosiła skład nowych segmentów na rynku NewConnect: High Liquidity Risk oraz Super High Liquidity Risk

Nowa segmentacja jest konsekwencją ogłoszonej przez GPW w maju br. reformy, mającej na celu podniesienie jakości alternatywnego rynku akcji warszawskiej giełdy


*********************************************************************************************

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
brakuje jeszcze Super Hiper High Liquidity Risk :lol: :lol:


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość