MOBILNE INWESTOWANIE - jest w końcu oferta!

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

MOBILNE INWESTOWANIE - jest w końcu oferta!

Postautor: halohalo.pl » 08 gru 2007 13:26

W najnowszym Forbsie piszą coś że ten rok w końcu będzie przełomowy u nas co do ofert domów maklerskich dotyczących wprowadzenia usługi mobilnego inwestowania za pomocą komórki lub palmtopa.

NARESZCIE!

I jest też pierwsza oferta takiego Mobilnego Inwestowania, nie będę robił reklamy zainteresowani pewnie już wiedzą który DM to ma. Liczę, ze kolejne w tym także mój także szybko umozliwią taką usługę.

W każdym razie system jest zdaje się od paru dni, niemniej czy ktoś z was się na to już zdecydował? Jakie pierwsze wrażenia?

Czy rzeczywiście wygląda to tak, ze wyjmujesz sobie komórkę, palmtopa z kieszeni, wchodzisz do konta i online kupujesz- sprzedajesz akcje?

Jaki sprzęt polecacie, jaki telefon a najlepiej palmtopa?

REKLAMA


czesio znafca
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 08 gru 2007 21:19

Re: MOBILNE INWESTOWANIE - jest w końcu oferta!

Postautor: czesio znafca » 08 gru 2007 22:25

Czy rzeczywiście wygląda to tak, ze wyjmujesz sobie komórkę, palmtopa z kieszeni, wchodzisz do konta i online kupujesz- sprzedajesz akcje?

Jaki sprzęt polecacie, jaki telefon a najlepiej palmtopa?
Fajne. Mi taki serwis nie jest potrzebny. Przecież przegladarki mobilne obsluguja juz normalnie zwykle strony. Loguje sie na mojej Nokii N95 do zwyklego rachunku internetowego, a notowania i wykresy mam w Notowaniach ze Staticii (kazdy moze sobie je przetestowac i wykupic w Statice - polecam). Handlowac przez telefon to mozna sporadycznie - nie zastapi to zwyklego kompa gdzie masz odpalony program do analizy i szybko dzialasz. Jak juz chcesz dziubac np. w tramwaju to kup sobie palmtopa z Windows Mobile - polecam HTC Tytn - masz rysik, ktorym dzialasz jak myszka, bo Nokia to sie cieszko kursorem nawiguje.

Aha i lepiej nie wyjmowac takich sprzetow w tramwaju czy autobusie np. na Pradze w Warszawie, bo niezle kroja :twisted:

martens
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2007 09:47

Postautor: martens » 12 gru 2007 09:52

halohalo, czy mówisz o wbk? heh ja już używam tej usługi, naprawdę fajna, bardzo przydatna jak się chce przeprowadzić transakcje a nie ma sięlaptopa;)

halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

Postautor: halohalo.pl » 12 gru 2007 21:02

halohalo, czy mówisz o wbk? heh ja już używam tej usługi, naprawdę fajna, bardzo przydatna jak się chce przeprowadzić transakcje a nie ma sięlaptopa;)
A jakiego telefonu, palmtopa używasz?

martens
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2007 09:47

Postautor: martens » 18 gru 2007 09:46

ja używam n95, duży wyświetlacz, można działać w trybie podstawowym i jest ok. jak Cie interesuje to fajny opis dają na stronce dmbzwbk.pl/43272

ozzy
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 01 mar 2006 22:04

Postautor: ozzy » 22 mar 2008 10:44

a jak można składać zlecania ?

banan111
Młodszy chorąży
Posty: 539
Rejestracja: 28 gru 2007 19:14
Kontakt:

Postautor: banan111 » 15 kwie 2008 20:04

halohalo, czy mówisz o wbk? heh ja już używam tej usługi, naprawdę fajna, bardzo przydatna jak się chce przeprowadzić transakcje a nie ma sięlaptopa;)
Bezpłatny miesięcznik o sztuce inwestowania - TREND. Nowy numer TRENDU w PDF za darmo.
www.gazetatrend.pl


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości