DZIAŁA JUŻ WAM ALIOR?

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
Piotrek^^
Młodszy chorąży
Posty: 626
Rejestracja: 19 cze 2011 19:21

DZIAŁA JUŻ WAM ALIOR?

Postautor: Piotrek^^ » 19 kwie 2013 14:02

U mnie nadal nic nie da się zrobić :?
Obrazek

REKLAMA


News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Re: DZIAŁA JUŻ WAM ALIOR?

Postautor: News-Trader » 19 kwie 2013 14:05

U mnie nadal nic nie da się zrobić :?
Oczywiście, że nie. Niedługo będzie się ściemniać, a oni jeszcze nie wystartowali :wink:

News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 19 kwie 2013 14:06

... ale wynegocjowałem z nimi, że dadzą mi 100 akcji Aliora za każdą godzinę awarii, więc mogą się nie spieszyć :lol:

Czereśnia
Starszy chorąży
Posty: 1867
Rejestracja: 28 cze 2012 21:35

Postautor: Czereśnia » 19 kwie 2013 14:06

:lol:

pusty_nick
Młodszy chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 23 sty 2012 14:21

Re: DZIAŁA JUŻ WAM ALIOR?

Postautor: pusty_nick » 19 kwie 2013 14:07

U mnie nadal nic nie da się zrobić :?


działa i działał bez problemów. to wina tylko i wyłacznie twojego komputera i słabego internetu aby zmotywować ciebie do zmiany urządzeń

proponuję

ban na IP

za zaśmiecanie forum

Piotrek^^
Młodszy chorąży
Posty: 626
Rejestracja: 19 cze 2011 19:21

Re: DZIAŁA JUŻ WAM ALIOR?

Postautor: Piotrek^^ » 19 kwie 2013 14:07

U mnie nadal nic nie da się zrobić :?
Oczywiście, że nie. Niedługo będzie się ściemniać, a oni jeszcze nie wystartowali :wink:
O widzę swój rachunek, jest postęp :lol: Banda złodziei, a marże za sprzedane akcje, lecą bez żadnych zawieszeń. Trzeba zmienić brokera...
Obrazek

Piotrek^^
Młodszy chorąży
Posty: 626
Rejestracja: 19 cze 2011 19:21

Re: DZIAŁA JUŻ WAM ALIOR?

Postautor: Piotrek^^ » 19 kwie 2013 14:10

U mnie nadal nic nie da się zrobić :?


działa i działał bez problemów. to wina tylko i wyłacznie twojego komputera i słabego internetu aby zmotywować ciebie do zmiany urządzeń

proponuję

ban na IP

za zaśmiecanie forum
a ja proponuje tobie "kutanol" doustnie 4x dziennie. Kupisz u swojego starego.
Obrazek

News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 19 kwie 2013 14:49

Wiadomość dnia - Alior w końcu działa. Tylko 6 godzin im zajęło usunięcie tej "małej" awarii :wink:

Dynamo
Starszy chorąży
Posty: 1206
Rejestracja: 07 kwie 2013 14:10

Re: DZIAŁA JUŻ WAM ALIOR?

Postautor: Dynamo » 19 kwie 2013 14:50

U mnie nadal nic nie da się zrobić :?


działa i działał bez problemów. to wina tylko i wyłacznie twojego komputera i słabego internetu aby zmotywować ciebie do zmiany urządzeń

proponuję

ban na IP

za zaśmiecanie forum
a ja proponuje tobie "kutanol" doustnie 4x dziennie. Kupisz u swojego starego.
:lol: :lol: :lol: :lol:

News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 20 kwie 2013 14:59

Brokerzy: Kłopoty klientów BM Alior Banku

Z dużymi utrudnieniami borykali się w piątek inwestorzy, którzy korzystają z usług BM Alior Banku. Przez pewien czas nie mieli dostępu do rachunków maklerskich. Problem mógł dotyczyć nawet 72 tys. osób. Tyle kont było otwartych na koniec marca w BM Alior Banku.

– Pojawiły się pewne problemy techniczne związane ze składaniem zleceń za pośrednictwem naszego biura maklerskiego. W tej chwili trwają prace, aby jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność systemu oraz wyeliminować przyczyny utrudnień. Dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie występowały w przyszłości – mówił w piątek Krzysztof Polak, dyrektor BM Alior Banku.

Jak zapewniają przedstawiciele Aliora, problemy te nie mają żadnego związku z wprowadzonym w poniedziałek na warszawskiej giełdzie systemem UTP.

Niemniej jednak nowa technologia dostarczyła pewnych problemów brokerom. – Dostaliśmy kilka sygnałów od inwestorów, że systemy w domach maklerskich nie funkcjonowały tak jak należy. Problemy nie dotyczyły jednak składania zleceń. Główne zastrzeżenia były do tego, jak prezentowane są dane i notowania – mówi Michał Masłowski, wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Już wcześniej o podobnych problemach informowali również zarządzający funduszami. Część z nich dodatkowo skarżyła się, że zdarzały się problemy z arkuszami zleceń, które często były puste. Dodatkowo zarządzający narzekali, że na fixingu lub przed otwarciem najlepsze oferty kupna były wyższe od najlepszych ofert sprzedaży, co dodatkowo utrudniało pracę i wprowadzało zamieszanie.

Maklerzy przyznają, że w pierwszych dniach pojawiały się problemy z prezentacją notowań. Jak jednak dodają, wszystkie utrudnienia były naprawiane na bieżąco.

– Pamiętajmy, że mieliśmy do czynienia z bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem technologicznym. Kłopoty były nieuniknione. Trzeba się cieszyć, że były to tylko takie problemy. Myślę, że z upływem czasu będzie coraz lepiej. Także inwestorzy muszą się przyzwyczaić do nowego systemu – mówi jeden z szefów domu maklerskiego.

Masłowski potwierdza, że systemy w biurach maklerskich działają coraz lepiej.– Z każdym dniem problemów jest coraz mniej. Widać, że domy maklerskie na bieżąco starają się poprawiać systemy i jestem przekonany, że w niedługim czasie nie będzie już żadnych problemów – dodaje.
http://www.parkiet.com/artykul/10,1317309.html


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości