Problem z Bossa

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
Radek__72593
Podporucznik
Posty: 15186
Rejestracja: 04 kwie 2006 14:44
Lokalizacja: Disneyland

Problem z Bossa

Postautor: Radek__72593 » 13 sie 2013 15:20

Czy u Was również od jakiegoś czasu wolniej odświeża się portfel :?:

Dzwoniłem i powiedzieli, że nikt tego nie zgłaszał więc uważają, że wszystko w porządku.

Przed i po sesji odświeża się błyskawicznie, natomiast w trakcie sesji trwa do 5sec na wszystkich komputerach co posiadam :cry:

REKLAMA


wisniewski.inwestycje
Podporucznik
Posty: 13604
Rejestracja: 22 lut 2012 12:28
Lokalizacja: Warsaw nasza piękna

Re: Problem z Bossa

Postautor: wisniewski.inwestycje » 13 sie 2013 23:26

Czy u Was również od jakiegoś czasu wolniej odświeża się portfel :?:

Dzwoniłem i powiedzieli, że nikt tego nie zgłaszał więc uważają, że wszystko w porządku.

Przed i po sesji odświeża się błyskawicznie, natomiast w trakcie sesji trwa do 5sec na wszystkich komputerach co posiadam :cry:

To 5 sekund cię zbawi? Ja tam nigdy na nich nie narzekałem. Miałem porównanie innych BM i wiem, że ci prezentują na prawdę wysokie standardy. Tak samo ich BOSSAFX. :wink:
TEN SYSTEM WYMiATA

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=195143

cel 10000 % do końca roku
a już jest ponad 4720 % zysku

Radek__72593
Podporucznik
Posty: 15186
Rejestracja: 04 kwie 2006 14:44
Lokalizacja: Disneyland

Re: Problem z Bossa

Postautor: Radek__72593 » 14 sie 2013 07:37

Czy u Was również od jakiegoś czasu wolniej odświeża się portfel :?:

Dzwoniłem i powiedzieli, że nikt tego nie zgłaszał więc uważają, że wszystko w porządku.

Przed i po sesji odświeża się błyskawicznie, natomiast w trakcie sesji trwa do 5sec na wszystkich komputerach co posiadam :cry:

To 5 sekund cię zbawi? Ja tam nigdy na nich nie narzekałem. Miałem porównanie innych BM i wiem, że ci prezentują na prawdę wysokie standardy. Tak samo ich BOSSAFX. :wink:
Wcześniej potrzebowałem 2-3sec na wystawienie na sprzedaż akcji które dopiero kupiłem, teraz to trwa do 10sec, a to jest bardzo ważne w moim przypadku :!:

Jak przełączasz z 'pozycji' na 'wyciąg' czy strona odświeża się natychmiast czy musi to trochę potrwać :?:

Jakieś 2 tygodni temu wszystko było OK, a teraz muli :evil: Czasami zdarza się, że przed i po sesji działa błyskawicznie, a w trakcie sesji to trwa. Może oni coś tam u siebie na serwerze włączają, że tak spowalnia ich serwery i nawet o tym nie wiedzą.

dyrek4
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2014 19:46

Postautor: dyrek4 » 17 sty 2014 19:50

Dziwne, nigdy nie miałem żadnych problemów z Bossą...

cele87
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2014 11:57
Kontakt:

Postautor: cele87 » 26 mar 2014 09:17

Dziwne, nigdy nie mia³em ¿adnych problemów z Boss±...
Ja te¿ 8)
Easier to find fashion blogger programs,blogger sponsorship programs.

www.bloggerprogram.com

:wink: :wink:


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości