Najlepszy dom maklerski??

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
gpmorgan
Sierżant sztabowy
Posty: 104
Rejestracja: 12 maja 2006 14:09

Najlepszy dom maklerski??

Postautor: gpmorgan » 04 sie 2006 20:01

Jaki wybrac, zeby byz szybko i efektownie obsluzonym. No i placic niskie prowizje od transakcji?? Ktory sprawdza sie najlepiej przez internet??

REKLAMA


kempam
Starszy sierżant
Posty: 82
Rejestracja: 24 wrz 2005 21:36

Postautor: kempam » 04 sie 2006 20:03

bph

Baltazar Gąbka
Sierżant sztabowy
Posty: 152
Rejestracja: 04 sie 2006 13:24

Postautor: Baltazar Gąbka » 04 sie 2006 20:04

JA MAM W BZWBK I NIE NARZEKAM , JEDYNE CO SIE ***** ZE OSTATNIO JEST *** APLIKACJA WIZUALIZACYJNA DO NOTOWAN NA ZYWO ,***** JUZ SAMOLOTEM SIE LATWIEJ NAUCZYC LATAC NIZ TO *** OBSŁUGIWAC :!: DLATEGO UZYWAM STAREJ WERSJI A TAK TO MOGE SZCZERZE POLECIC DM BZWBK :wink:
Obrazek

jaanusz5
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2616
Rejestracja: 12 paź 2005 00:38
Lokalizacja: pomorskie

Postautor: jaanusz5 » 04 sie 2006 20:06

BOSSA BDB JEST
Ucz się na błędach i zmierzaj pomału do celu.

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Postautor: Nepalczyk » 04 sie 2006 20:06

WGI :lol: :lol: :lol:
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

maafi
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 226
Rejestracja: 23 cze 2006 14:41

Postautor: maafi » 04 sie 2006 20:07

Polecam ING...

remikane
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2866
Rejestracja: 19 lip 2005 13:54
Kontakt:

Re: Najlepszy dom maklerski??

Postautor: remikane » 04 sie 2006 20:09

Jaki wybrac, zeby byz szybko i efektownie obsluzonym. No i placic niskie prowizje od transakcji?? Ktory sprawdza sie najlepiej przez internet??
...a jest taki?
Obrazek Black Swan

gpmorgan
Sierżant sztabowy
Posty: 104
Rejestracja: 12 maja 2006 14:09

Postautor: gpmorgan » 04 sie 2006 20:09

Ja mam PEKAO SA i troche to wszystko skomplikowane do obslugiwania.
Po drugie nie ma nigdzie pelnej historii transakcji...
Po trzecie bardzo dlugo trwa przelewanie pieniedzy z rachunku bierzacego na gieldowy. Najlepiej to jakbym dzien wczesniej wiedzial ze mi pieniadze beda potrzebne....
Po czwarte to analiza techniczna jest tak slabo rozbudowana....
PO piate pomalu mnie to denerwuje i chyba zmienie tylko nie wiem na co
Po szoste to duze prowizje jak realizujesz transakcje w cdm-ie

WLASNIE jakie macie prowizje przez neta.
Ja mam 0,4%.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 04 sie 2006 20:10

BOSSA BDB JEST
Aplikacja wersji 3 nie za bardzo mi się kolorystycznie podoba (to co proponują) ale można sobie to dowolne zmieniać. No i wreszcie więcej papierów do oberwowania (100) i można sobie założyć zakładki i między nimi przechodzić. Lepiej to rozwiązane niż w wersji 2. No i po wylogowaniu z BM można sobie to wszystko układać w aplikacji notowań.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Postautor: Nepalczyk » 04 sie 2006 20:12

BOSSA BDB JEST
Aplikacja wersji 3 nie za bardzo mi się kolorystycznie podoba (to co proponują) ale można sobie to dowolne zmieniać. No i wreszcie więcej papierów do oberwowania (100) i można sobie założyć zakładki i między nimi przechodzić. Lepiej to rozwiązane niż w wersji 2. No i po wylogowaniu z BM można sobie to wszystko układać w aplikacji notowań.
Kolorystyka taka sobie ale jakość jest super :lol:
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

euro
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 14 lis 2005 11:05

Postautor: euro » 04 sie 2006 20:19

BZWBK-nowa aplikacja jest super.Mam drugi rachunek w PeKaO,ale tam beznadzieja

gpmorgan
Sierżant sztabowy
Posty: 104
Rejestracja: 12 maja 2006 14:09

Postautor: gpmorgan » 04 sie 2006 20:22

a jak z oplatami w BZWBK?? Taniej niz w Pekao czy odwrotnie

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Postautor: Nepalczyk » 04 sie 2006 20:24

a jak z oplatami w BZWBK?? Taniej niz w Pekao czy odwrotnie
Liczy się jakość nie cena :lol: :lol: :lol:
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

mar1
Starszy sierżant
Posty: 97
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mar1 » 04 sie 2006 20:32

Słuchaj ja nie powiem Ci, który jest najlepszy za to śmiało podpowiem jaki jest najgorszy. Jak ognia wystrzegaj się IDM bo to jest amatorka jakich mało. Abyś w ogóle mógł odpalić konto to twój komp musi być idealny pod każdym względem żadnych firewali i innych badziewi. Odpadają wszystkie komputery firmowe, gdzie net jest przez proxy. Jak już uda ci się podłączyć to kolejne rozczarowanie funkcjonalność ich konta jest żałosna. Sposób obsługi jeszcze gorszy. Ja nie wiem jakim cudem oni poprawiają wyniki kto chce z tego korzystać? Mam konta w amerbrokers, bph, boś i miałem w pko bp nigdzie nie było problemów tylko w idm.

Kreatura
Starszy sierżant
Posty: 73
Rejestracja: 23 cze 2006 00:25

Postautor: Kreatura » 04 sie 2006 20:43

BOSSA BDB JEST
Aplikacja wersji 3 nie za bardzo mi się kolorystycznie podoba (to co proponują) ale można sobie to dowolne zmieniać. No i wreszcie więcej papierów do oberwowania (100) i można sobie założyć zakładki i między nimi przechodzić. Lepiej to rozwiązane niż w wersji 2. No i po wylogowaniu z BM można sobie to wszystko układać w aplikacji notowań.
Kolorystyka taka sobie ale jakość jest super :lol:
ZGODA!!! BOSSA jest super.
A w tej aklipakcji (która jest rzeczywiście bombowa) poza kolorystyką irytujące są migotania sygnalizujące aktywność rynku. Ekran bulgocze mi jak choinka. Wystarczyłoby zmieniać czcionkę zamiast migotać całymi komórkami. To tyle z narzekania.

Zachęcam wszystkich do Bosia. Jest naprawdę super.


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości