IDM SA a neostrada

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
Czarek33
Starszy chorąży
Posty: 1376
Rejestracja: 24 lut 2006 14:17

IDM SA a neostrada

Postautor: Czarek33 » 19 gru 2006 13:22

kto korzysta z apletu SIDOMA gdyż od wczoraj mi w DM IDM SA nie działa, jak tam panowie którzy mają konto w innych ?? następujących biurach:

* Dom Maklerski BZ WBK
* CA-IB Securities
* ING Securities
* Dom Maklerski Nordea
* Internetowy Dom Maklerski
* Polonia.Net
bo podobno to wina neostrady, niestety ja ją mam.
PS.
dzwoniąc do biura IDM w Krakowie do informatyków 12/3970593
dostałem *****......., informatyk się zirytował że to nie jego wina, bo ma 400 zalogowanych użytkowników, a ci co korzystają z neostrady nie mogą się zalogować, doradziłem mu aby to on się dowiedział co nie gra bo to w ich interesie by klient był zadowolony i bez problemu mógł dokonywać transakcji, na co się tak zjeżył i stwierdził że to nie jego interes.
Nic tylko pogratulować podejścia do klienta.
"Nie dyskutuj z i***, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu, a potem wygrają doświadczeniem."

REKLAMA


aspiritual
Starszy chorąży
Posty: 1655
Rejestracja: 24 kwie 2006 15:33

Postautor: aspiritual » 19 gru 2006 13:27

Neostrada jest chu.owa.Miałem rok.Często mi się zawieszała.
Mam UPC i jest gites-morales.
Kolesia z IDM powinieneś ***** Ty. :twisted: .
To przeca w ich interesie jest ,żeby działało.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2006 13:31 przez aspiritual, łącznie zmieniany 1 raz.
Wolność od strachu,samokontrola,prostota,łagodność ,prawdomówność,wyrzeczenie,,spokój,niechęć do krytykowania,współczucie dla wszystkich żywych istot,skromność ,mocna determinacja,wigor,zdolność przebaczania innym,hart ducha,czystość

WIDŁY
Młodszy chorąży
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2005 10:22

Postautor: WIDŁY » 19 gru 2006 13:28

Mam neostradę i rachunek w ING.
Śmiga aż miło.

Mariooo
Chorąży sztabowy
Posty: 4309
Rejestracja: 06 cze 2006 17:27

Postautor: Mariooo » 19 gru 2006 13:28

witam,

ja mam w ING i wszystko jest ok.

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Re: IDM SA a neostrada

Postautor: Sputnik » 19 gru 2006 13:29

kto korzysta z apletu SIDOMA gdyż od wczoraj mi w DM IDM SA nie działa, jak tam panowie którzy mają konto w innych ?? następujących biurach:

* Dom Maklerski BZ WBK
* CA-IB Securities
* ING Securities
* Dom Maklerski Nordea
* Internetowy Dom Maklerski
* Polonia.Net
bo podobno to wina neostrady, niestety ja ją mam.
PS.
dzwoniąc do biura IDM w Krakowie do informatyków 12/3970593
dostałem *****......., informatyk się zirytował że to nie jego wina, bo ma 400 zalogowanych użytkowników, a ci co korzystają z neostrady nie mogą się zalogować, doradziłem mu aby to on się dowiedział co nie gra bo to w ich interesie by klient był zadowolony i bez problemu mógł dokonywać transakcji, na co się tak zjeżył i stwierdził że to nie jego interes.
Nic tylko pogratulować podejścia do klienta.

Czy DM IDM to nie przypadkiem Internetowy dom Maklerski ?
O CA-IB Securities zapomnij i o Polonia.net również. ING Securities jest chyba najlepszy.

Czarek33
Starszy chorąży
Posty: 1376
Rejestracja: 24 lut 2006 14:17

Re: IDM SA a neostrada

Postautor: Czarek33 » 19 gru 2006 13:34

kto korzysta z apletu SIDOMA gdyż od wczoraj mi w DM IDM SA nie działa, jak tam panowie którzy mają konto w innych ?? następujących biurach:

* Dom Maklerski BZ WBK
* CA-IB Securities
* ING Securities
* Dom Maklerski Nordea
* Internetowy Dom Maklerski
* Polonia.Net
bo podobno to wina neostrady, niestety ja ją mam.
PS.
dzwoniąc do biura IDM w Krakowie do informatyków 12/3970593
dostałem *****......., informatyk się zirytował że to nie jego wina, bo ma 400 zalogowanych użytkowników, a ci co korzystają z neostrady nie mogą się zalogować, doradziłem mu aby to on się dowiedział co nie gra bo to w ich interesie by klient był zadowolony i bez problemu mógł dokonywać transakcji, na co się tak zjeżył i stwierdził że to nie jego interes.
Nic tylko pogratulować podejścia do klienta.

Czy DM IDM to nie przypadkiem Internetowy dom Maklerski ?
O CA-IB Securities zapomnij i o Polonia.net również. ING Securities jest chyba najlepszy.
Niestety to Internetowy Dom Maklerski obwiniają neostradę, ale jeśli jest tam zdolny informatyk, to ma jakieś narzędzie diagnostyczne i sprawdziłby łącze, bo neostrada działa poprawnie nigdzie sie nie wiesza, natomiast aplet SIDOMA wgrywa się do 70% i zawiesza się :)
Jeśli byłbym mniej zdolnym informatykiem, dzwoniłbym do firmy która sprzedaje do DM IDM to oprogramowanie i niech to zweryfikują czy to błąd oprogramowania czy wina neostrady, a nie zrąbać klienta, widać nie byłem pierwszym który interweniował :)
"Nie dyskutuj z i***, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu, a potem wygrają doświadczeniem."

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 19 gru 2006 13:55

Neostrada działa mi doskonale w BOSSA i mBank. Wypisz się z tego badziewnego biura, którego praconicy na dodatek fałszuja podpisy klientów :lol:

Czarek33
Starszy chorąży
Posty: 1376
Rejestracja: 24 lut 2006 14:17

Postautor: Czarek33 » 19 gru 2006 14:16

:wink: mati 1 dzieki za radę .
uruchomili w końcu, ciekawe czy to neostrada odpuściła, czy informatycy zmienili firewalla i zapomnieli otworzyć jeden z portów, bo skoro aplet wgrywał się w 70% to wątpię by to była wina neostrady,
Gratuluję kultury informatykom zatrudnionym w IDM-ie i szerokiej wiedzy, jeśli była to wina neostrady poproszę panie z błękitnej lini by wyjaśniły mi czyja to wina, w końcu przy takich spadkach można było niemało stracić, nie mogąc sprzedać akcji na początku sesji i dokupić na dołkach
"Nie dyskutuj z i***, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu, a potem wygrają doświadczeniem."

gleba3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 350
Rejestracja: 18 lip 2006 15:29
Lokalizacja: Poznań

Postautor: gleba3 » 19 gru 2006 14:19

:wink: mati 1 dzieki za radę .
uruchomili w końcu, ciekawe czy to neostrada odpuściła, czy informatycy zmienili firewalla i zapomnieli otworzyć jeden z portów, bo skoro aplet wgrywał się w 70% to wątpię by to była wina neostrady,
Gratuluję kultury informatykom zatrudnionym w IDM-ie i szerokiej wiedzy, jeśli była to wina neostrady poproszę panie z błękitnej lini by wyjaśniły mi czyja to wina, w końcu przy takich spadkach można było niemało stracić, nie mogąc sprzedać akcji na początku sesji i dokupić na dołkach
U mnie też tak było, winna była niewłaściwa wersja Javy.

pebe
Chorąży
Posty: 966
Rejestracja: 22 wrz 2006 19:46
Lokalizacja: 022.com

Postautor: pebe » 19 gru 2006 14:20

*****, to przeciez nie mogla byc wina neostrady ani innego ISP tylko konfiguracji ich serwerow...
Obrazek

Czarek33
Starszy chorąży
Posty: 1376
Rejestracja: 24 lut 2006 14:17

Postautor: Czarek33 » 19 gru 2006 14:47

:wink: mati 1 dzieki za radę .
uruchomili w końcu, ciekawe czy to neostrada odpuściła, czy informatycy zmienili firewalla i zapomnieli otworzyć jeden z portów, bo skoro aplet wgrywał się w 70% to wątpię by to była wina neostrady,
Gratuluję kultury informatykom zatrudnionym w IDM-ie i szerokiej wiedzy, jeśli była to wina neostrady poproszę panie z błękitnej lini by wyjaśniły mi czyja to wina, w końcu przy takich spadkach można było niemało stracić, nie mogąc sprzedać akcji na początku sesji i dokupić na dołkach
U mnie też tak było, winna była niewłaściwa wersja Javy.
nie Javy, skoro chodziło kilka lat ;) wprawdzie tę Javę Microsoftu tez by mogli zmienić na SUN-owską i nie trzeba by kombinować, by inne rzeczy chodziły gdyż większość skryptów w necie chodzi na SUN-owskiej
"Nie dyskutuj z i***, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu, a potem wygrają doświadczeniem."

modlinp
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 25 gru 2006 10:05

Postautor: modlinp » 25 gru 2006 18:48

Ja mam supermaklera i neostrade i też działa bdb


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości