ZASADY ZOBOWIAZUJA - PRZYKLADY

luźne dyskusje inwestorów
Lanfaust
Młodszy chorąży
Posty: 668
Rejestracja: 30 kwie 2007 09:29

Re: ZASADY ZOBOWIAZUJA - PRZYKLADY

Postautor: Lanfaust » 28 sie 2007 12:32

ZASADY!!
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J).
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)
BANKRUT !PRZYKLEJ :P :P :twisted: :twisted: :twisted:
I ZOSTAW DO WYBOROW :P :P
moze zmadrzeja te ***... :? :? :?
Który przyklejony watek wyrzucic do hyde parku?? Nie dotyczy watku z regulaminem :lol: :lol:
wywal "najbardziej niesamowite ignory" :D

REKLAMA


piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: piotr32_27160 » 28 sie 2007 12:34

Wyrzuć ten :
UWAGA...NAJBARDZIEJ NIESAMOWITE IGNORY 2007....

bo go nie czytam . :lol:

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Postautor: bankrut » 28 sie 2007 12:34

Nie widze sprzeciwu, zatem tak zrobię :P
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: piotr32_27160 » 28 sie 2007 12:35

Lanfaust - znowu mi sie nicki pomyliły :oops:

leszcz2006
Starszy chorąży
Posty: 1277
Rejestracja: 26 kwie 2006 20:20
Lokalizacja: Katowice

Postautor: leszcz2006 » 28 sie 2007 12:36

Obrazek

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Postautor: bankrut » 28 sie 2007 12:37

ale bez blugów mi tutaj.
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 28 sie 2007 12:38

Pamietaj !
głosując na pis głosujesz na rydzyka !

kupuje_w_dolku.
Młodszy chorąży
Posty: 646
Rejestracja: 30 cze 2007 21:11

Postautor: kupuje_w_dolku. » 28 sie 2007 12:39

ale bez blugów mi tutaj.
oki ale az samo sie cisnie jak ja pokazuja, przyznajcie?

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Postautor: bankrut » 28 sie 2007 12:39

zgadza sie :wink:
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

kupuje_w_dolku.
Młodszy chorąży
Posty: 646
Rejestracja: 30 cze 2007 21:11

Postautor: kupuje_w_dolku. » 28 sie 2007 12:46

Obrazek
na jakby nie patrzec to nie tusk kopnal policjanta, bylo to w 2004 roku a gosciu byl zalany ( a ty nigdy nie byles), a Jaroslaw jak wszystkie swoje zasdy wypowiada po trzezwemu i to po wielogodzinyych konsultacjach ze swoimi strategami a teraz nie mogac z nich wybrnac musi je powtarzac mimo ze jest inaczej, niestety grupa docelowa dla pis uaru to sluchacze radia maryja i emeryci i o najlepiej ci pamietajacy niemiecka okupacje,

po ma tylko 32 5 poparcia bo duza czesc ich wyborcow to przedsiebiorcy, mlodzi i ci ktorzy wyjechali a oni nie chodza na glosowania, a grupa pisu po niedzielnej mszy prosto do urn 9 a o to co im na mszy powiedza zadba rydzykowa mafia

kupuje_w_dolku.
Młodszy chorąży
Posty: 646
Rejestracja: 30 cze 2007 21:11

Postautor: kupuje_w_dolku. » 28 sie 2007 12:53

wybaczcie ze post pod postem ale puszczja na tvn24 jaroslawa na zywo z fabryki sharpa pod toruniem, mieszkam w bydgoszczy i wiem ze te *** z sharpa nie moga znalezc pracownikow bo placa najnizsza krajowa a kaczynski jedzie ich poklepac po plecach i podziekowac za inwestycje, a z drugiej strony podpisuje z solidarnoscia podniesiienie plac minimalnych. Z jednej strony wychwala takie zaklady a z drugiej bluzga takich przedsiebiorcow ze za malo placa, hipokryzja najwyzszej proby

na stos z nim ( zaraz ziobro sie mna zainteresuje i do puchy z lyzwa posle)

daniel_s2
Chorąży sztabowy
Posty: 4749
Rejestracja: 01 gru 2005 12:02

Postautor: daniel_s2 » 28 sie 2007 14:28

zdziwiony jestem tym, że sie jeszcze nie pojawiły pisdowskie oszołomu typu ocek, simplesa i cała reszta oszołomów pisdowskich :D
każdy ma swoje 5 minut, to tylko kwestia czasu

Szach
Chorąży
Posty: 721
Rejestracja: 08 lis 2006 10:41
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Postautor: Szach » 28 sie 2007 14:35

A skoro tu tacy zorientowani w polityce to powiedzcie mi co sądzi Kaczyński o J.M. Rokicie... bo raz był zdrajcą i miał na to twarde dowody a za 2 tygodnie to go do PiSu chciał przygarnąć. Sprawa ucichła i nie wiem na czym to staneło :-)
Najdłuższa droga pomiędzy dwoma punktami prowadzi na skróty.
Obrazek

kupuje_w_dolku.
Młodszy chorąży
Posty: 646
Rejestracja: 30 cze 2007 21:11

Postautor: kupuje_w_dolku. » 28 sie 2007 15:00

A skoro tu tacy zorientowani w polityce to powiedzcie mi co sądzi Kaczyński o J.M. Rokicie... bo raz był zdrajcą i miał na to twarde dowody a za 2 tygodnie to go do PiSu chciał przygarnąć. Sprawa ucichła i nie wiem na czym to staneło :-)

kaczynski zrobi wszystko zeby sie utrzymac przy wladzy, chcial przejac poslow samoobrony ale nie wyszlo, chcial przejac rokiete i jego grupe gdy ten sie poklucil z tuskiem i tez nie wyszlo, kaczynski wie ze jesli nie moze przetrwac calej kadencji to gdzies po polowie kadencji zawsze notowania rzadu spadaja a to polaczone z brakiem mozliwosci jakiejkolwiek koalicji w tej kadencji ( mozliwa jest jakas koalicja ale on musial by sie odsunac na bok) zapowiadaloby kleske w nastepnych wyborach wiec on woli byc silna opozycja ( jesli przegra a to wcale nie jest takie pewnie bo PO nie ma przywodcy i nie ma kto tego ciagnac) ktora wraz z prezydentem moze blokowac prace przyszlego rzadu


jedynym sensownym rozwiazaniem byloby zdobycie wiekszosci bez rzadnych koalicji) przez PO ktore powinno sie zajac gospodarka i zostawic rozliczenia PRL u dla IPN czy kogo tam innego. w innym wypadku nie widze zadnego sensownego rozwiazania na dluzej, dalszy burdel i tyle

Szach
Chorąży
Posty: 721
Rejestracja: 08 lis 2006 10:41
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Postautor: Szach » 28 sie 2007 15:08

A skoro tu tacy zorientowani w polityce to powiedzcie mi co sądzi Kaczyński o J.M. Rokicie... bo raz był zdrajcą i miał na to twarde dowody a za 2 tygodnie to go do PiSu chciał przygarnąć. Sprawa ucichła i nie wiem na czym to staneło :-)

kaczynski zrobi wszystko zeby sie utrzymac przy wladzy, chcial przejac poslow samoobrony ale nie wyszlo, chcial przejac rokiete i jego grupe gdy ten sie poklucil z tuskiem i tez nie wyszlo, kaczynski wie ze jesli nie moze przetrwac calej kadencji to gdzies po polowie kadencji zawsze notowania rzadu spadaja a to polaczone z brakiem mozliwosci jakiejkolwiek koalicji w tej kadencji ( mozliwa jest jakas koalicja ale on musial by sie odsunac na bok) zapowiadaloby kleske w nastepnych wyborach wiec on woli byc silna opozycja ( jesli przegra a to wcale nie jest takie pewnie bo PO nie ma przywodcy i nie ma kto tego ciagnac) ktora wraz z prezydentem moze blokowac prace przyszlego rzadu


jedynym sensownym rozwiazaniem byloby zdobycie wiekszosci bez rzadnych koalicji) przez PO ktore powinno sie zajac gospodarka i zostawic rozliczenia PRL u dla IPN czy kogo tam innego. w innym wypadku nie widze zadnego sensownego rozwiazania na dluzej, dalszy burdel i tyle
Nam tego brakuje... bo mentalnie jeszcze za blisko nam do Rosjan.
W Rosji nawet na ścianach w biurach są zdjęcia Putina bo tam potrzebują wodza.
W Niemczech najwyższe notowania ma Merkel a nie sądzą aby miała wodzowski styl- Ona robi co do niej należy i tego bym oczekiwał od naszych polityków.

Tusk to nie jest całkiem to o co mi chodzi... ale może właśnie tak powinno być a rządem powinien kierować Rokita.
Najdłuższa droga pomiędzy dwoma punktami prowadzi na skróty.
Obrazek


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości