AKCJE - TEST PORTFELA II EDYCJA

luźne dyskusje inwestorów
mike_05
Podporucznik
Posty: 11612
Rejestracja: 05 kwie 2006 14:40
Kontakt:

Postautor: mike_05 » 13 gru 2007 20:08

Moze i powinno, ale nie jest :lol:
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.
tu mnie znajdziesz:
http://forum.comparic.pl/index.php

REKLAMA


Snake
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3295
Rejestracja: 09 wrz 2006 04:50

Postautor: Snake » 13 gru 2007 20:11

ps.
nowy szeryf na forum? =;
nie znom :? :lol:

tego drugiego tyż nie znom :wink:

Japa
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 339
Rejestracja: 21 kwie 2006 10:50

Postautor: Japa » 13 gru 2007 22:01

Zgłaszam kontynuację całego portfela na następny tydzień.

zaid1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7405
Rejestracja: 17 lut 2006 00:38

Postautor: zaid1 » 13 gru 2007 22:25

Znacie jakiegoś specjalistę od wytypowania 2 spółek,w 4 dni
po minus 8% każda :evil: :evil: :evil: ?

elsebo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8580
Rejestracja: 12 sty 2006 00:37

Postautor: elsebo » 13 gru 2007 23:05

Znacie jakiegoś specjalistę od wytypowania 2 spółek,w 4 dni
po minus 8% każda :evil: :evil: :evil: ?
Niestety nie, bo ja na ten przyklad tylko jedną taką potrafię podać, ale moja moze i dwucyfrowke zaliczyć :lol:


A tak przy okazji

elsebo
rlp k

paulo
Chorąży sztabowy
Posty: 6118
Rejestracja: 21 cze 2005 19:58

Postautor: paulo » 13 gru 2007 23:05

Znacie jakiegoś specjalistę od wytypowania 2 spółek,w 4 dni
po minus 8% każda :evil: :evil: :evil: ?
13 tydzien, 13 grudzien dobrze ze nie -13% :wink:
Byk wchodzi po schodach, miś wyskakuje przez okno

nino
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3468
Rejestracja: 19 sty 2006 10:03

Postautor: nino » 13 gru 2007 23:36

na przyszły tydzień
VRT k
nino

money__maker
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 285
Rejestracja: 08 gru 2007 17:25
Lokalizacja: Z rozsądku

Postautor: money__maker » 13 gru 2007 23:58

Jest taki gracz w pokera Chris Money Maker...w 2003 roku wygral World Series of Poker w Las Vegas...nasz prowadzacy rowniez Money Maker i rowniez ma szanse wygrac ale 13 tydzien II edycji Testu Portfela...mysle ze to nie mniejsze osiagniecie (no moze troche ;) )...w kazdym razie mnie sie nigdy nie udalo...a w pokera czasem wygrywam 8) . JacaPL musi tylko odrzucic ziarna od plew i zasiac a rezultaty powinny przyjsc same...wczorajszy lider MadOnion jak sam skromnie napisal (majac zreszta racje) tak szybko jak wyskoczyl tak samo szybko wrocil do szeregu...ciekawe kto tym razem wyskoczy w ostatnim dniu na prowadzenie...a moze obejdzie sie bez niespodzianek?
Otylii gratulujemy mistrzostwa i rekordu swiata... =D>
Pierwszy raz w kasynie tez się podobno wygrywa :lol:

MadOnion
Starszy chorąży
Posty: 1497
Rejestracja: 04 lut 2006 01:30
Lokalizacja: Silesia

Postautor: MadOnion » 14 gru 2007 00:15

Do kontynuacji na następny tydzień

DUD k
DUD k
DUD k

Pozdrawiam

zaid1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7405
Rejestracja: 17 lut 2006 00:38

Postautor: zaid1 » 14 gru 2007 00:44

Do kontynuacji na następny tydzień

DUD k
DUD k
DUD k

Pozdrawiam
Kolega zdecydowanie mięsożerny :lol:

parsefal
Chorąży sztabowy
Posty: 4179
Rejestracja: 30 lis 2006 15:03

Postautor: parsefal » 14 gru 2007 01:13

Wczorajsza decyzja sądu oznacza, że zarząd nie dostanie szansy na zrealizowanie planu restrukturyzacyjnego. Syndyk spółki będzie musiał zlicytować jej majątek

Czarne chmury zebrały się nad Elektromontażem-Export. Wczoraj sąd rejonowy dość niespodziewanie odrzucił wniosek zarządu warszawskiej firmy o zmianę postępowania obejmującego upadłość likwidacyjną na upadłość z możliwością zawarcia układu. Tym samym giełdową spółkę czeka prawdopodobnie likwidacja.

Decyzję sądu Elektromontaż opublikował już po zakończeniu wczorajszej sesji, podczas której jego akcje potaniały o 5,9 proc., do 2,88 zł (w pierwszych godzinach notowań kurs tymczasem rósł nawet o ponad 8 proc., do 3,32 zł).

Pełne zaskoczenie
(...)

Koniec handlu akcjami

Wczorajsza decyzja sądu ma jeszcze inne konsekwencje dla posiadaczy akcji spółki. GPW wskazała we wtorek, że środa powinna być ostatnim dniem handlu papierami firmy. Wczoraj upłynął bowiem termin 6 miesięcy od dnia uprawomocnienia się postanowienia o ogłoszeniu upadłości spółki. Zgodnie z ustawą o ofercie, po tym czasie firma zostaje automatycznie wykluczona z obrotu. Gdyby jednak sąd zdecydował o zmianie postępowania upadłościowego, Elektromontaż mógłby pozostać na giełdzie (handel akcjami zostałby na pewien czas zawieszony). Wieczorem GPW potwierdziła wykluczenie spółki z obrotu. Już dzisiaj jej akcje nie będą notowane.

----------------------------------

Niby nic ważnego - nikt z nas tego nie typował. Ale z tego co widzę, mnóstwo ludzi umoczyło kasę. W tym m.in. duet Analyzer/Jaszczur, którzy również brali udział w Teście. Po 20/30 procent, ale był też kolega z 80%... Czytając komentarze, można pomyśleć, że naprawdę nikt nic nie wiedział, pełne zaskoczenie...
Ja jestem w miarę nowy na giełdzie - nie ma jeszcze dwóch lat. Dla mnie takie rzeczy, że ludzie z dnia na dzień tracą 100%, to "pełne zaskoczenie"... Przeżyliście kiedyś coś takiego? Wiecie, jak ustrzec się przed podobnymi wpadkami? Tylko nie sprowadzajcie sprawy do banału: "trzeba czytać o spółce". Wielu lepszych czytało i się nie doczytało. Czy czasem komunikaty GPW w tej sprawie nie powinny być nieco wyraźniejsze niż: Wczoraj upłynął bowiem termin 6 miesięcy od dnia uprawomocnienia się postanowienia o ogłoszeniu upadłości spółki. Zgodnie z ustawą o ofercie, po tym czasie firma zostaje automatycznie wykluczona z obrotu. Gdyby jednak sąd zdecydował o zmianie postępowania upadłościowego, Elektromontaż mógłby pozostać na giełdzie (handel akcjami zostałby na pewien czas zawieszony). A może nie mam racji? Może wszyscy wiedzieli, że albo wóz, albo przewóz? Dla kogoś, kto patrzy na zachowanie kursów z punktu widzenia matematyki, pewnej ciągłości, wzajemnych zależności, korelacji (czyli mówiąc wprost: dla mnie), sprawa spadku kursu o 100% w t=0, to jak kubeł zimnej wody.

A może coś następnego już stoi w kolejce? Wszyscy myśleli, że to z Elkiem sprawa niewłaściwie załatwiona... Co powiecie o tym?
analiza fundamentalna to wyzsza szkola jazdy.
Every one wants everything for nothing
once u started from nothing
you can do everything

tomczyk
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 31 sty 2006 17:23

Postautor: tomczyk » 14 gru 2007 04:41

Snake spisz :?:
moze o czyms pogadamy :?: :lol:
wiecej pokus niz czasu by po nie siegnac...
wiecej grzechow niz sumienie zmiesci na pewno...
wiem jedno...nie wiem ile przede mna jeszcze...
diabeł krzyczy do ucha, anioł szepcze i kogo sluchac...

Snake
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3295
Rejestracja: 09 wrz 2006 04:50

Postautor: Snake » 14 gru 2007 06:02

Co prawda nie śpię całą noc (nie umiem wychować psa - rodzina nie pozwala mi być ostrym w stosunku do niego i bydlę całą noc szczeka), ale dopiero teraz włączyłem komputer. Chcę sobie kupić "Masę krytyczną" Balla, czytał ktoś? Dobre? Może się przydać np. w Cosa Nostra? :wink:

Snake
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3295
Rejestracja: 09 wrz 2006 04:50

Postautor: Snake » 14 gru 2007 06:05

Znacie jakiegoś specjalistę od wytypowania 2 spółek,w 4 dni
po minus 8% każda :evil: :evil: :evil: ?
Nie mogę być ostry do Hektora, będę ostry do Zaida :wink:
Weź się w garść, chłopie! Nie tylko Tobie nie idzie! Widzisz, jak ludziska siedzą po nocach, kombinują, systemy tworzą? Nie płaczą, tylko zastanawiają się i pracują. Swoje błędy na kartce spisują, przed monitorem ją stawiają i na pamięć się ich uczą...
Powodzenia, Zaid. Karta w końcu się odwróci.

Snake
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3295
Rejestracja: 09 wrz 2006 04:50

Postautor: Snake » 14 gru 2007 06:10

Do kontynuacji na następny tydzień

DUD k
DUD k
DUD k

Pozdrawiam
Wiadomo, o co chodzi: Duda 30%, cash 70%. Ale warto dopisywać procenty, żebym 100% Dudy na close Ci nie kupił jako Twój TestowoPortfelowy makler. Proszę zaznaczać procenty. Powodzenia i pozdrawiam.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości