Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

luźne dyskusje inwestorów
Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: Hatatitla » 30 sty 2013 13:03

kłamstwo to jest mówienie nieprawdy o tym co było, nie o tym co będzie.
czyli jak powiem żonie, że jej nigdy nie zdradzą, a mam juz rezerwację hotelu na zaplanowaną noc z kochanką, to to nie jest kłamstwo?
sam sobie odpowiedziałeś. Coś zrobiłeś, i udajesz że tego nie ma

REKLAMA


frogulus
Podporucznik
Posty: 12890
Rejestracja: 22 paź 2006 20:10
Lokalizacja: wyrwany z biedy
Kontakt:

Postautor: frogulus » 30 sty 2013 13:04

Są tacy politycy którzy obiecali mi niższe podatki i w 2007 roku je obnizyli. Niestety władzę potem przejęła lewacko komunistyczna PełO podająca się za liberałów gospodarczych. Od tego czasu podatki podnoszą.
Sami władzę oddali jak zobaczyli kryzys na horyzoncie. Są mocni tylko jak jest super koniunktura na świecie i nawet wtedy nie potrafili zrównoważyć budżetu mając pełnię władzy (rząd, sejm, prezydent, szef NBP).
Pzdr
Ale tutaj jest mowa o obietnicach i ich łamaniu.
Czyli żeby napisać o politykach tchórzach mam nowy wątek założyć?
Pzdr
Jeżeli czujesz taką potrzebę to tak.
Bo teraz wygląda to tak, że na argument, że X to oszust, odpowiedziałeś, że to nieważne, bo Y to tchórz. Co ma piernik do wiatraka?
Dwa Miliony - blog giełdowy
Oczami Leminga - blog gospodarczo-społeczno-polityczny

.Anankofan.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3743
Rejestracja: 04 gru 2012 07:39

Postautor: .Anankofan. » 30 sty 2013 13:05

Obrazek

tak wygląda wyborca po 20 latach obietnic przedwyborczych

Obrazek
Kukiz do posła PO komuna to wam do pięt nie dorosła w manipulacji, w oszustwie, w socjotechnice, propagandzie sukcesu

PaliDoneks
Starszy sierżant
Posty: 93
Rejestracja: 20 sie 2012 17:28

Postautor: PaliDoneks » 30 sty 2013 13:05

Myślę że dobrym przykładem POlityka tchórza jest Donek który tak wystraszył się autora rymowanki "Donald matole..." że aż go musiał zamknąć.

Problem w tym że nic na niego nie mają i po 8 miechach kiblowania wyjdzie na wolność a potem dostanie odszkodowanie.
Oczywiście wiadomo z czyich POdatków.

frogulus
Podporucznik
Posty: 12890
Rejestracja: 22 paź 2006 20:10
Lokalizacja: wyrwany z biedy
Kontakt:

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: frogulus » 30 sty 2013 13:05

kłamstwo to jest mówienie nieprawdy o tym co było, nie o tym co będzie.
czyli jak powiem żonie, że jej nigdy nie zdradzą, a mam juz rezerwację hotelu na zaplanowaną noc z kochanką, to to nie jest kłamstwo?
sam sobie odpowiedziałeś. Coś zrobiłeś, i udajesz że tego nie ma
Donek też wiedział, że nie zrealizuje obietnic. Ich realizacja była po prostu niemozliwa. Czyli się zgadzamy, że to kłamca, ok.
Dwa Miliony - blog giełdowy
Oczami Leminga - blog gospodarczo-społeczno-polityczny

Projektant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3603
Rejestracja: 06 maja 2011 16:42
Lokalizacja: z pracowni

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: Projektant » 30 sty 2013 13:06

emerytury.wp.pl/kat,7531,title,Gornicy-wygrywaja-z-rzadem,wid,15294102,wiadomosc.html

Czy ktoś jeszcze się dziwi, że z tych wszystkich kłamstw i obetnic zostało wielkie G.... ?
A znasz jakiegoś polityka, który coś obiecał i zrealizował? :lol:
Pzdr
Trudno o takich. Ale czy to ma w jakiś sposób wpłynąć na ocenę obecnego premiera?
Chodzi mi o to, że dziwię się że są jeszcze ludzie, którzy naiwnie wierzą politykom. :shock: Jakim trzeba być "inteligentem" żeby być przez 20 lat *** i nie wyciągnąć z tego żadnych wniosków.
Pzdr

w tych 22 latach mieliśmy tylko 2 rządy nie związane z komuszkami i brakiem jakichkolwiek zasad (wyprzedaż wszystkiego za bezcen plus upartyjniane wszystkiego co się ,da od sądów po przez administrację) , chodzi mi rządy Olszewskiego i Kaczyńskiego, niestety rządzili zbyt krótko gdyż pewne grupy interesów nie mają żadnego interesu w tym by tacy ludzie byli przy władzy, lepiej jest jak się utrzymuje komuchów, wtedy można karaś do woli ... leming tego nie rozumie więc mamy to co mamy.
Komunizm to ustrój, który dzielnie zwalcza problemy, które sam sobie stwarza ...

DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

.

Postautor: DarekD » 30 sty 2013 13:06

Ustalmy, albo robisz z Tuska kłamcę - bo wiedział że się nie uda a obiecywał
albo niekompetentnego durnia który obiecywał mimo że nie wiedział czy się uda?

.Anankofan.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3743
Rejestracja: 04 gru 2012 07:39

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: .Anankofan. » 30 sty 2013 13:07

kłamstwo to jest mówienie nieprawdy o tym co było, nie o tym co będzie.
czyli jak powiem żonie, że jej nigdy nie zdradzą, a mam juz rezerwację hotelu na zaplanowaną noc z kochanką, to to nie jest kłamstwo?
sam sobie odpowiedziałeś. Coś zrobiłeś, i udajesz że tego nie ma
Donek też wiedział, że nie zrealizuje obietnic. Ich realizacja była po prostu niemozliwa. Czyli się zgadzamy, że to kłamca, ok.
dokładnie ale Hatatita jest nie reformowalna mówiłem prawdę , że wpi erd ol na Rubiconie będzie to nie bo Romek *** tu to samo wszsytkie oszusty tylko Doniu czysty bo nie wiedział nic nie mogie :lol:
Obrazek
Kukiz do posła PO komuna to wam do pięt nie dorosła w manipulacji, w oszustwie, w socjotechnice, propagandzie sukcesu

Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: Hatatitla » 30 sty 2013 13:08

kłamstwo to jest mówienie nieprawdy o tym co było, nie o tym co będzie.
czyli jak powiem żonie, że jej nigdy nie zdradzą, a mam juz rezerwację hotelu na zaplanowaną noc z kochanką, to to nie jest kłamstwo?
sam sobie odpowiedziałeś. Coś zrobiłeś, i udajesz że tego nie ma
Donek też wiedział, że nie zrealizuje obietnic. Ich realizacja była po prostu niemozliwa. Czyli się zgadzamy, że to kłamca, ok.
a Kaczor nie wiedział że nie wybuduje tych obiecywanych milionów tanich mieszkań ? A teraz nie wie że pod smoleńskiem był wypadek a nie strzelanie we mgle helem i prochem do Tupolewa ?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2013 13:10 przez Hatatitla, łącznie zmieniany 1 raz.

BartoszW
Chorąży sztabowy
Posty: 6599
Rejestracja: 13 wrz 2006 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: BartoszW » 30 sty 2013 13:09

emerytury.wp.pl/kat,7531,title,Gornicy-wygrywaja-z-rzadem,wid,15294102,wiadomosc.html

Czy ktoś jeszcze się dziwi, że z tych wszystkich kłamstw i obetnic zostało wielkie G.... ?
A znasz jakiegoś polityka, który coś obiecał i zrealizował? :lol:
Pzdr
Trudno o takich. Ale czy to ma w jakiś sposób wpłynąć na ocenę obecnego premiera?
Chodzi mi o to, że dziwię się że są jeszcze ludzie, którzy naiwnie wierzą politykom. :shock: Jakim trzeba być "inteligentem" żeby być przez 20 lat *** i nie wyciągnąć z tego żadnych wniosków.
Pzdr
Ok. Wszyscy kłamią. Ale czy to jest powód, aby przestać o tym mówić i przechodzić nad tym do porządku dziennego? Nie mamy prawa wymagać realizacji obietnic, "bo wszyscy kłamią"?
trzeba wyciągnąć z tego wnioski, a są one wg mnie takie, że kłamstwa i obietnice bez pokrycia to podstawowa cecha demokracji, bo żeby wygrać wybory trzeba obiecać więcej niż konkurencja. A potem jak się już przejmie władzę to "się nie da" natomiast da się tworzyć nowe stołki. Czy będzie rządził Tusk czy Kaczyński to będą się zajmować głównie interesem własnej kliki i kampanią wyborczą a nie długoterminowym planowaniem i reformowaniem. Dlatego demokracja prowadzi do socjalizmu a socjalizm do bankructwa.
Pzdr

frogulus
Podporucznik
Posty: 12890
Rejestracja: 22 paź 2006 20:10
Lokalizacja: wyrwany z biedy
Kontakt:

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: frogulus » 30 sty 2013 13:10

kłamstwo to jest mówienie nieprawdy o tym co było, nie o tym co będzie.
czyli jak powiem żonie, że jej nigdy nie zdradzą, a mam juz rezerwację hotelu na zaplanowaną noc z kochanką, to to nie jest kłamstwo?
sam sobie odpowiedziałeś. Coś zrobiłeś, i udajesz że tego nie ma
Donek też wiedział, że nie zrealizuje obietnic. Ich realizacja była po prostu niemozliwa. Czyli się zgadzamy, że to kłamca, ok.
a Kaczor nie wiedział że nie wybuduje tych obiecywanych milionów tanich mieszkań ?
Kura... No pewnie że wiedział. Ale to, że Kaczor kłamie nie znaczy, że Doniu jest cacy. On rządzi od 6 lat i cały czas kłamie. Nie realizuje żadnych obietnic. O nim jest wątek a nie o Kaczyńskim, który od 6 lat nie ma wpływy na wydarzenia w tym kraju!!!
Dwa Miliony - blog giełdowy
Oczami Leminga - blog gospodarczo-społeczno-polityczny

PaliDoneks
Starszy sierżant
Posty: 93
Rejestracja: 20 sie 2012 17:28

Postautor: PaliDoneks » 30 sty 2013 13:10

Idąc w terminologię giełdową to tłusk może być słupem. A czy to słup dureń czy słup kłamca to chyba nie ma znaczenia. Ważne że zadanie wykona. Zadłuzy kraj u pejsiastych i zlikwiduje przemysł. Prawie 40 milionowy mocny kraj mógł być groźny w tej części europy. Ale teraz to już nie ma tematu....

Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: Hatatitla » 30 sty 2013 13:11

nie znaczy, że Doniu jest cacy.
nie jest cacy. Zawsze mógł być Napieralski, Korwinn Mikke albo Kaczy
Też byś narzekał ;)
Ostatnio zmieniony 30 sty 2013 13:11 przez Hatatitla, łącznie zmieniany 1 raz.

DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

Postautor: DarekD » 30 sty 2013 13:11

temat jest o Tusku, masz potrzebę załóż o Kaczyńskim czy kim tam chcesz.

Projektant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3603
Rejestracja: 06 maja 2011 16:42
Lokalizacja: z pracowni

Re: Kolejne obietnice z expose Tuska nie będą realizowane!

Postautor: Projektant » 30 sty 2013 13:11

kłamstwo to jest mówienie nieprawdy o tym co było, nie o tym co będzie.
czyli jak powiem żonie, że jej nigdy nie zdradzą, a mam juz rezerwację hotelu na zaplanowaną noc z kochanką, to to nie jest kłamstwo?
sam sobie odpowiedziałeś. Coś zrobiłeś, i udajesz że tego nie ma
Donek też wiedział, że nie zrealizuje obietnic. Ich realizacja była po prostu niemozliwa. Czyli się zgadzamy, że to kłamca, ok.
a Kaczor nie wiedział że nie wybuduje tych obiecywanych milionów tanich mieszkań ? A teraz nie wie że pod smoleńskiem był wypadek a nie strzelanie we mgle helem i prochem do Tupolewa ?
co do mieszkań to przez 18 miesięcy nawet jak by mocno chciał to by nie dał rady, co do tego czy był to wypadek czy nie to może poczekasz do końca śledztwa ? co a ludzie ...
Komunizm to ustrój, który dzielnie zwalcza problemy, które sam sobie stwarza ...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości