Jakie fundacje wspomagacie?

luźne dyskusje inwestorów
annabajon
Sierżant sztabowy
Posty: 163
Rejestracja: 09 lip 2015 15:54

Jakie fundacje wspomagacie?

Postautor: annabajon » 26 lis 2019 10:17

zdecydowałam, że chciałabym rozpocząć systematycznie wpierać jakąś fundację. Czy macie jakieś sprawdzone, o których wiecie, że dobrze wykorzystują przekazane im środki? Najlepiej gdyby to były organizacje działające w krajach Trzeciego Świata, dożywiające dzieci i pomagające im w edukacji

REKLAMA


pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Re: Jakie fundacje wspomagacie?

Postautor: pitar » 26 lis 2019 11:44

Jest wiele dobrych fundacji. Myślę,że jeśli chodzi o pomoc konkretnym ubogim dzieciom z całego świata to najlepiej to powierzyć misjonarzom, a konkretnie mówię tu o Adopcji na odległość. Prowadzą ją salezjanie, bez kłopotu można znaleźć informacje w internecie.

Fajną akcję ma również Geers. https://www.geers.pl/wspieramy-fundacje-anny-dymnej/ Jest to sieć punktów badania słuchu. Za każdą przebadaną osobę po 55 roku życia przkazują na fundację Anny Dymnej 5 zł. Tak więc warto moim zdaniem zaprowadzić dziadków oraz rodziców na badanie ;)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2019 14:39 przez pitar, łącznie zmieniany 1 raz.

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Jakie fundacje wspomagacie?

Postautor: riplej » 26 lis 2019 19:28

PPKiR
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Imaginatorre
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2019 16:03

Re: Jakie fundacje wspomagacie?

Postautor: Imaginatorre » 01 gru 2019 16:07

ja zawsze fundację Anny Dymnej, od lat mam do niej zaufania i lubię i cenię to,c o robi:)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości