Holandia zmienia nazwe na Niderlandy..

luźne dyskusje inwestorów
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Holandia zmienia nazwe na Niderlandy..

Postautor: NiKtoś » 03 sty 2020 14:30

Oficjlanie chodzi o to ze Holandia kojarzyla sie z uzywkami i czerwonymi latarniami a teraz ma sie kojarzyc z rowerami i tulipanami. Przyznam sie ze nie wiem kto tam rzadzi ale najwyrazniej sa duzo bardziej jepnieci niz nasi politycy. Trick ze zmina nazwy i zatraciem sladow haniebnej przeszlosci znamy z GPW chociazby ale zeby panstwo zachowywalo sie jak wstydliwy zloczynca to pewna nowsc.. W dodatku kojarzenie z tymi uzywkami i latraniami mialo pozytywny wydzwiek bo kojarzylo sie z pewna wolnoscia i tolerancja spoleczenstwa. Mysle ze 99% ludzi na siewie bedzie mialo gleboko w *** ich tulipany i rowery.. krotko mowiac strzal w kolano...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


eryk7
Kapitan
Posty: 43141
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Holandia zmienia nazwe na Niderlandy..

Postautor: eryk7 » 03 sty 2020 15:04

ŻEBY ZMIENILI NAZWĘ NAWET NA NIE WIEM CO TO I TAK DLA POLAKÓW BĘDĄ ,,wiatrakami '' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Holandia zmienia nazwe na Niderlandy..

Postautor: Julian11 » 03 sty 2020 15:12

A może chodzi o to żeby nie było podobieństw do Poland Holland. Nie raz za granicą zdarzyło mi się że mówiąc iż jestem from Poland myśleli że jestem from Holland. Wtedy musiałem dłużej tłumaczeć że nie z Holland. 8)

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Holandia zmienia nazwe na Niderlandy..

Postautor: zenek69 » 03 sty 2020 16:00

haha kto następny? wysoka porta? kastylia? czy święte cesarstwo rzymskie narodu niemieckiego? a moze panstwo moskiewskie :lol: :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Holandia zmienia nazwe na Niderlandy..

Postautor: NiKtoś » 03 sty 2020 16:45

A moze.. teraz my zmienimy nazwe z Poland na Holand i tym sposobem zajepiemy calkiem dobra marke swiatowa:) Oraz sporo namieszamy na mapach sztabowych.. Bo przeciez Rosja nigdy nie walczyla z Holandia:) A Niederlandy to juz zagloba 500 lat temu sprzedal..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

MarianPierdowicz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 273
Rejestracja: 30 maja 2017 21:08

Re: Holandia zmienia nazwe na Niderlandy..

Postautor: MarianPierdowicz » 03 sty 2020 19:31

A może chodzi o to żeby nie było podobieństw do Poland Holland. Nie raz za granicą zdarzyło mi się że mówiąc iż jestem from Poland myśleli że jestem from Holland. Wtedy musiałem dłużej tłumaczeć że nie z Holland. 8)
moze po prostu pora isc do logopedy ?? co ?
:lol:
onga bonga :mrgreen:

kamilek12
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 02 sty 2020 23:21

Re: Holandia zmienia nazwe na Niderlandy..

Postautor: kamilek12 » 13 sty 2020 00:01

mają rozmach :P Ewidentnie albo brali lekcje rządzenia od Naszych albo to Nasi brali lekcje od nich :P


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości