Nadciąga nowa epidemia...

luźne dyskusje inwestorów
motylanoga2
Sierżant sztabowy
Posty: 162
Rejestracja: 12 mar 2020 20:49

Nadciąga nowa epidemia...

Postautor: motylanoga2 » 06 kwie 2020 13:01

... otyłości
Ludzie cały czas w domu, mało ruchu, jedzenie aż się w lodówce nie mieści, a wieczorami TV i piwo :lol:
Lista zablokowanych użytkowników, nierokujących nadziei na wyleczenie:
koordynator1
Lapto.,p

REKLAMA


Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Nadciąga nowa epidemia...

Postautor: Caius Cosades » 06 kwie 2020 13:07

To nie jest śmieszne... pływałem co tydzień intensywnie na basenie i trzy razy ćwiczyłem na siłowni oraz dwa razy w domu trenowałem z workiem tego co nauczyłem się za młodu na Karate Oyama... teraz przez miesiąc przytyłem 5 kilo tj ważę 106 kg przy 192 cm wzrostu i bebzun oraz du.pa zaczyna mi odstawać... nawet do lasu wyjść nie można a mieszkam 2 kilosy od wielkich jego połaci :evil: :roll:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2731
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Nadciąga nowa epidemia...

Postautor: Erudyta » 06 kwie 2020 18:57

To nie jest śmieszne... pływałem co tydzień intensywnie na basenie i trzy razy ćwiczyłem na siłowni oraz dwa razy w domu trenowałem z workiem tego co nauczyłem się za młodu na Karate Oyama... teraz przez miesiąc przytyłem 5 kilo tj ważę 106 kg przy 192 cm wzrostu i bebzun oraz du.pa zaczyna mi odstawać... nawet do lasu wyjść nie można a mieszkam 2 kilosy od wielkich jego połaci :evil: :roll:
Minister Zdwoia powiedział przecież,z e najzdrowiej jest w domu, przed tv, 2 m od zony, 2 h przed sklepem z maseczka na gębie. No i koniecznie lateksowymi rękawicami, bo wirus czai się na każdym rogu...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości