Czarni w USA odlecieli...

luźne dyskusje inwestorów
Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2736
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: Erudyta » 05 cze 2020 09:53

rozluźnia cię żartowanie z czyjejś tragedii :?:
jaka tragedie masz na mysli ??
tragedie rodziny tego zabitego ??
czy moze tragedie ludzi ktorych mienie i wlasnosc zniszczyla ta cala banda ??

na prawde nie masz wrazenia ze czesc z tych protestujacych jest hmm ... dziwna ??
tragedię niewolników, którzy przez setki lat żyli w katorżniczych warunkach na plantacjach bawełny o której piszesz *** :!:
setki lat? Biali byli niewolnikami od tysiecy XD

REKLAMA


fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: fluidek » 05 cze 2020 09:56



jaka tragedie masz na mysli ??
tragedie rodziny tego zabitego ??
czy moze tragedie ludzi ktorych mienie i wlasnosc zniszczyla ta cala banda ??

na prawde nie masz wrazenia ze czesc z tych protestujacych jest hmm ... dziwna ??
tragedię niewolników, którzy przez setki lat żyli w katorżniczych warunkach na plantacjach bawełny o której piszesz *** :!:
setki lat? Biali byli niewolnikami od tysiecy XD
Dzięki niewolnictwu potomkowie niewolników mieszkają w cywilizowanych warunkach. Ich pobratymcy w Afryce marzą by wydostać się z tego piekła na ziemii.

chandlerr
Chorąży
Posty: 818
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: chandlerr » 05 cze 2020 10:00

Nie wiem co o tym myśleć , choć Steve Wonder często mawiał:

"Lepiej być ślepym niż czarnym ... "
jak sie rodzisz w takiej Kenii to juz na starcie masz duzo trudniej niz jak rodzisz sie w takiej EUROPIE....
A jak sie urodzisz w Korei Polnocnej? Dlaczego to ***, ktore tak krzyczy o rasizmie, kleczy przed czarnymi, chociaz nie ma powodu, dlaczego te ku*&y nie są tak empatyczne w stostunku do mieszkancow korei, ktorzy maja duzo gorzej niz czarni w Afryce?
Bo im sie to nie opłaca. Gdzie byli ci ludzie jak mordowani byli tybatenczycy albo mieszkancy hong kong.

Ciwszyscy kretyni ktorzy pisza blackLivesMatter powinno sie wywiezc na jakas osobna wyspe. Z nimi to tak jak z imigrantami, pryjmijmy ich, a potem siedziwia ze sa mordowani ludzie...

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: Julian11 » 05 cze 2020 10:31

Nie wiem co o tym myśleć , choć Steve Wonder często mawiał:

"Lepiej być ślepym niż czarnym ... "
jak sie rodzisz w takiej Kenii to juz na starcie masz duzo trudniej niz jak rodzisz sie w takiej EUROPIE....
A jak sie urodzisz w Korei Polnocnej? Dlaczego to ***, ktore tak krzyczy o rasizmie, kleczy przed czarnymi, chociaz nie ma powodu, dlaczego te ku*&y nie są tak empatyczne w stostunku do mieszkancow korei, ktorzy maja duzo gorzej niz czarni w Afryce?
Bo im sie to nie opłaca. Gdzie byli ci ludzie jak mordowani byli tybatenczycy albo mieszkancy hong kong.

Ciwszyscy kretyni ktorzy pisza blackLivesMatter powinno sie wywiezc na jakas osobna wyspe. Z nimi to tak jak z imigrantami, pryjmijmy ich, a potem siedziwia ze sa mordowani ludzie...
to masz jeszcze ***....co nie zmienia faktu..ze NIE MASZ wplywu na to kiedy, gdzie , w jakich warunkach Brzegowych ( startowych) ...sie rodzisz....Masz fart trafiasz Dobrze --masz pecha na stracie ma pzre.je.bane...I to nie jest wina tego czy ionnego człowieka...ktory sie rodzi....i dlatego mi ich po prstu żal....tych z afryki bo byłem widziałem nie jedno...ale ci w US..to juz w *** faktycznie walą Obecnie....co innego jeszcze w latach 50-60 na południu stanów...

to tak jakby wszyscy nafggle wuyszli plądrowac w POLSCe bo ...np. KIBOLA policja ubiła prądem na komisariacie...JAKI W TYM SENS??...mozna protestowac i BYŁy protesty zeby zmienić to ale TAKI SAIGON ROBIC....KOmu to słuzy??..co JA mialbym klekac pzred np..KIBOLEM bo jacys KRETYNI w MUNDURACH...ktorzy nie powinni tam pracować......kogoś na komisariacie zabili....

NIech nie wala w ***.....antychryst odpływa DALEKo od LOGIKI...w strone ideologii....to sie *** KU.PY nie tzryma tak jak te zadymy i ta rozwałka....masowa w stanach....

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: ANTYCHRYST » 05 cze 2020 10:54

"nie jestem rasistą, ale..." pozostawię bez komentarza... szkoda tu strzępić ryja... *** wracają... ruchy nacjonalistyczne podnoszą swoje zyebane łby... a najbardziej wielu ludziom w Polsce szkoda jakiegoś zniszczonego sklepu ZARY czy Lui Vittona... :roll: :shock:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: fluidek » 05 cze 2020 11:03

"nie jestem rasistą, ale..." pozostawię bez komentarza... szkoda tu strzępić ryja... *** wracają... ruchy nacjonalistyczne podnoszą swoje zyebane łby... a najbardziej wielu ludziom w Polsce szkoda jakiegoś zniszczonego sklepu ZARY czy Lui Vittona... :roll: :shock:
Z wami lewusami jest jeden problem ze każdego kto się z wami nie zgadza to faszysci albo rasiści. A statystyki nie kłamią.

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2736
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: Erudyta » 05 cze 2020 11:07

"nie jestem rasistą, ale..." pozostawię bez komentarza... szkoda tu strzępić ryja... *** wracają... ruchy nacjonalistyczne podnoszą swoje zyebane łby... a najbardziej wielu ludziom w Polsce szkoda jakiegoś zniszczonego sklepu ZARY czy Lui Vittona... :roll: :shock:
Ty po prostu nienawidzisz katolikow. Gdzie tu logika?

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: ANTYCHRYST » 05 cze 2020 11:16

"nie jestem rasistą, ale..." pozostawię bez komentarza... szkoda tu strzępić ryja... *** wracają... ruchy nacjonalistyczne podnoszą swoje zyebane łby... a najbardziej wielu ludziom w Polsce szkoda jakiegoś zniszczonego sklepu ZARY czy Lui Vittona... :roll: :shock:
Ty po prostu nienawidzisz katolikow. Gdzie tu logika?
nie mam nic do katolików, mam do spasionego kleru utrzymywanego z moich k...wa pieniędzy :!: oraz do wszechobecnej propagandy katonazistowskiej i mafii jaką kościół oplótł cały kraj od sprzątaczek po prezydenta :!:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: fluidek » 05 cze 2020 11:20

"nie jestem rasistą, ale..." pozostawię bez komentarza... szkoda tu strzępić ryja... *** wracają... ruchy nacjonalistyczne podnoszą swoje zyebane łby... a najbardziej wielu ludziom w Polsce szkoda jakiegoś zniszczonego sklepu ZARY czy Lui Vittona... :roll: :shock:
Ty po prostu nienawidzisz katolikow. Gdzie tu logika?
nie mam nic do katolików, mam do spasionego kleru utrzymywanego z moich k...wa pieniędzy :!: oraz do wszechobecnej propagandy katonazistowskiej i mafii jaką kościół oplótł cały kraj od sprzątaczek po prezydenta :!:
To tak jak ja nie widzę powodow utrzymywania murzynów obojętnie gdzie :twisted:

MarianPierdowicz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 273
Rejestracja: 30 maja 2017 21:08

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: MarianPierdowicz » 05 cze 2020 11:50

powiem tak: za dzieciaka jak slyszalem ze ktos starszy mowil ze murzyni sa leniwi i nie garna sie do pracy to tez mowilem ze rasizm itp

po szkole bylem dwa razy w czasie wakacji w uk dorabiac (robota fizyczna, przez agencje itp.)
i powiem tak: w takich fabrykach nawet jak byli murzyni to tylko pracowali tymczasowo trzy gora cztery dni w tygodniu , najbardziej pracowici byli hindusi i chinczycy
kiedys kolega gadal z jednym z murzunow w fabryce i tamten mowi ze on to tak tylko trzy dni pracuje bo wiecej mu nie trzeba i w ogole to nei wie ile jeszcze bedzie bo jak tylko bedzie mu sie nalezal zasilek to moze odejdzie ( byl z jakiejs bylej kolonii uk). jak sie kolega zapytal co robi z reszta czasu to mu tamten odpowiedzial ze spi :mrgreen:
za to jak szedles do jakiegos biura , to zaraz miales po paru murzynow
jak przy ulicy widziales zebraka to zawsze to byl albo rodowity angol albo murzyn ... nigdy nie widzialem tam zebrajacego polaka ruska czy hindusa

inna sprawa to to, ze murzyni muzulmanie ( akurat w tamtej okolicy bylo ich sporo ) - ogolnie nie dbali o porzadek higiene
do dzis pamietam jak ze sklepu wyszedl koles rozebrany do pasa a na ramieniu niosl rozebrana ze skory owce ... poczulem sie jak w sredniowieczu :mrgreen:
celem zycia wiekszosci z nich bylo zalozyc jakis maly sklepik albo kawiarnie internetowa i tak egzystowac byle sie nie narobic fizycznie a w poludnie lecec do meczetu walic glowa w podloge

i powiem tak: to spowodowalo ze inaczej patrze na to wszystko , mozecie sobie mowic ze rasista mam to w d*
murzyni maja taka mentalnosc zeby sobie powolutku zyc , jesli pracowac to nie daj boze pracowac fizycznie bo lepiej to sie opitalac i wydoic ze systemu ile sie da a jak sie nie da to robic lewe interesy
w bogatych krajach to przechodzi
ale w srodkowej i poludniowej afryce jest jak jest ... bo podobnie mysla tam wszyscy wiec maja jak maja
mozna oczywiscie mowic ze to wina bialych kolonizatorow ale ... wiele przykladow (np rpa jak pisal julian ) pokazuje ze za "czarnych panow" jest jeszcze gorzej
onga bonga :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Czarni w USA odlecieli...

Postautor: Julian11 » 05 cze 2020 12:26

jedno ale---klimat ma też swoje znacznie....jesli chodzi o kulture pracy ....dlaczego już na Południu EUROPY --grecja włochy hiszpania....jest Inna kultura pracy niz na Pólnocy europy---tam jest MANIANIA MANIANA...i SJESTA....w srodku dnia......a na północy juz ----na Kiedy to ma byc zrobione??...

bo weź za.p[ier.da.laj pełna para w 40 stopniach w cieniu??....dlatego co innego jest za.pier.dalac na roli w srodkowej afryce...bez spzretu w dodatku a co innego np w HOLANDII....NIemczech czy Francji...

oczywiscie edukacja ma też swoje znacznie....bo w bogatych krajach Fizycznie też ludzioom sie nie chce za.pier.da.lać i dlatego do Pola czy na linie produkcyjne sciagaja takich Polaków, Hindusów . azjatów ewentualnie murzynów...tak jak u nas musza sciagnać np..Ukrainców bo Polak nie chce robic już najprostszych PRAC....relatyuwnie najgorzej opłacanych co do wkładanego wysiłku....skoro moze mieć SOCJAL...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości