Szczepionka

luźne dyskusje inwestorów
maniek.gieldowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 12 kwie 2019 20:59

Re: Szczepionka

Postautor: maniek.gieldowy » 29 mar 2021 23:15

Dr Bodnar wyleczył 3k osób a taki profesor twierdzi:
„Jeśli ktoś twierdzi, że przeleczył kilkudziesięciu chorych amantadyną i odniósł skutek - to jest wysokie prawdopodobieństwo, że w tej populacji taki sam efekt uzyskałby, nie stosując niczego” - dodał.
https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci ... cov-2.html
A może miał rację? :lol:
https://przychodnia-przemysl.pl/relacje ... mantadyny/

Amantadyna jest na receptę w Białorusi?

REKLAMA


maniek.gieldowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 12 kwie 2019 20:59

Re: Szczepionka

Postautor: maniek.gieldowy » 29 mar 2021 23:27

Czy ktoś słuchał całego wywiadu (Polsat News) z dr Bodnarem dotyczącego amantadyny?
Skończył się przed chwilą.
Ciekawe czy można to dostać nawet na receptę. Ja kupiłem białoruską ale strach jakby co to brać :P
Z tego co wiem jest dostępna na receptę...a co mówił Bodnar?
Specjalnie dla Zenka:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... godz-1925/

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Szczepionka

Postautor: zenek69 » 30 mar 2021 07:28

Jak jestem za pisiorami to z tą amantadyny dają ciała po calosci :roll:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Szczepionka

Postautor: fluidek » 30 mar 2021 08:11

A ja już mam receptę na legalną z polskiej apteki, właśnie zarezerwowałem 8) Jak kto chce białoruską to chętnie odstąpię :mrgreen:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Szczepionka

Postautor: zenek69 » 30 mar 2021 08:29

A ja już mam receptę na legalną z polskiej apteki, właśnie zarezerwowałem 8) Jak kto chce białoruską to chętnie odstąpię :mrgreen:
I co można bez problemu dostać w polskiej aptece z recepta?

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Szczepionka

Postautor: fluidek » 30 mar 2021 08:30

A ja już mam receptę na legalną z polskiej apteki, właśnie zarezerwowałem 8) Jak kto chce białoruską to chętnie odstąpię :mrgreen:
I co można bez problemu dostać w polskiej aptece z recepta?
Trzeba trochę poszukać, ale to prosty w produkcji i tani lek to rzucają ile wlezie 8)

rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: Szczepionka

Postautor: rkaem6 » 30 mar 2021 08:51

jak tam przygotowania do "kolczykowania byd.**"? na razie będzie dobrowolne?

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Szczepionka

Postautor: NiKtoś » 30 mar 2021 10:54

Mizeria dzis z przypadkami a panikarze juz widzieli 100 tys dziennie :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

chandlerr
Chorąży
Posty: 818
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Szczepionka

Postautor: chandlerr » 30 mar 2021 11:02

Szkoda, że nie ma spółki na giełdzie, która zajmowałaby się dystrybucją amantadyny. Wczoraj zaczęli badania, jedni mówią że to zajmie rok, Bodnar wczoraj mówił że powinni szybko skończyć badania, bo przecież jest wielu testerów. Ja jestem z podkarpacia i mam znajomych z Jarosławia to mówili że bardzo dużo osób z okolic Jarosławia, samego Przemyśla do niego jeździ i wszyscy się wyleczyli bez żadnych skutków ubocznych.

Tak czy siak jestem w szoku że go w takiej telewizji pokazali. W TVP nie ma co liczyć że go pokażą, bo musiałby przy okazji pojechać po opozycji i powiedzieć kilka ciepłych słów o pisie. Co ciekawe to Konfederacja juz w tamym roku go zaprosiła do sejmu, żeby powiedział o amantadynie, o sobie i o sposobie leczenia. 10 minut mówił do dziennikarzy po czym... 0 pytań. To było największe sku*wysyństwo, bo jak widać żaden się nie odważył zapytać o cokolwiek, widać nie otrzymali pozwolenia z góry, takie to nasze dziennikarstwo jest rzetelne i obiektywne.

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Szczepionka

Postautor: yanek z hor » 30 mar 2021 11:10

Szkoda, że nie ma spółki na giełdzie, która zajmowałaby się dystrybucją amantadyny. Wczoraj zaczęli badania, jedni mówią że to zajmie rok, Bodnar wczoraj mówił że powinni szybko skończyć badania, bo przecież jest wielu testerów. Ja jestem z podkarpacia i mam znajomych z Jarosławia to mówili że bardzo dużo osób z okolic Jarosławia, samego Przemyśla do niego jeździ i wszyscy się wyleczyli bez żadnych skutków ubocznych.

Tak czy siak jestem w szoku że go w takiej telewizji pokazali. W TVP nie ma co liczyć że go pokażą, bo musiałby przy okazji pojechać po opozycji i powiedzieć kilka ciepłych słów o pisie. Co ciekawe to Konfederacja juz w tamym roku go zaprosiła do sejmu, żeby powiedział o amantadynie, o sobie i o sposobie leczenia. 10 minut mówił do dziennikarzy po czym... 0 pytań. To było największe sku*wysyństwo, bo jak widać żaden się nie odważył zapytać o cokolwiek, widać nie otrzymali pozwolenia z góry, takie to nasze dziennikarstwo jest rzetelne i obiektywne.
a co taki dziennikarz ma się zapytać jezeli nie ma o niczym pojecia - ma jakieś wyksształcenie medyczne ???
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: Szczepionka

Postautor: rkaem6 » 30 mar 2021 11:27

ciekawe kiedy bedzie miał nalot sanepidóf, publicznie przyznał się przecież że "łamie obostrzenia". jak przyjdą wytyczne od komu. cha z who, że ten lek to "eksperyment" czy wcześniej?

chandlerr
Chorąży
Posty: 818
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Szczepionka

Postautor: chandlerr » 30 mar 2021 13:36

Sanepid już mu wysłał list, w którym kazał mu przyjmować pacjentów na godziny, żeby ci nie czekali w przychodni na swoją kolejkę, bo bardzo dużo ludzi do niego przychodzi bez wcześniejszego umawiania się, ale i tak ich przyjmuje. Ale horban simon niedzielski szumowski zamiast leczyć to pie*dolą na antenie coraz większe idiotyzmy.

Ja pier*dole yanek weź człowieku nie kompromituj się.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3664
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Szczepionka

Postautor: koordynator1 » 30 mar 2021 15:03

Sanepid już mu wysłał list, w którym kazał mu przyjmować pacjentów na godziny, żeby ci nie czekali w przychodni na swoją kolejkę, bo bardzo dużo ludzi do niego przychodzi bez wcześniejszego umawiania się, ale i tak ich przyjmuje. Ale horban simon niedzielski szumowski zamiast leczyć to pie*dolą na antenie coraz większe idiotyzmy.

Ja pier*dole yanek weź człowieku nie kompromituj się.

ta ła-jza i reszta nie zna tego słowa :evil: :evil:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Szczepionka

Postautor: NiKtoś » 31 mar 2021 10:58

Wyjazd turystyczny do Rosji połączony ze szczepieniem przeciwko COVID-19- to oferta biura podróży z Bolonii. We Włoszech zainteresowanie taką "turystyką szczepionkową" rośnie.

Zaraz bedzie emigracja szczepionkowa. Np do UK. To tragikomedia ze przez 3 miesiace nawet nie zaszczepiono nawet 10% obywateli. Jedyna okolicznosc lagodzaca ze cala UE prawie lezy i kwiczy. Jak zwykle Anglosasi i zydzi sa najbardziej operatywni. Maja glowy nie od parady , wolny rynek i wiedza co jest wazne bez lipnej propagandy. Ograna UE probuje kontratakowac choc na otwarta woje nie bardzo moze sobie pozwolic. Nie byle kto ich ogral ale swiatowe mocarstwa oraz dynamiczni hebrajczycy. :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Szczepionka

Postautor: zenek69 » 31 mar 2021 11:22

Wyjazd turystyczny do Rosji połączony ze szczepieniem przeciwko COVID-19- to oferta biura podróży z Bolonii. We Włoszech zainteresowanie taką "turystyką szczepionkową" rośnie.

Zaraz bedzie emigracja szczepionkowa. Np do UK. To tragikomedia ze przez 3 miesiace nawet nie zaszczepiono nawet 10% obywateli. Jedyna okolicznosc lagodzaca ze cala UE prawie lezy i kwiczy. Jak zwykle Anglosasi i zydzi sa najbardziej operatywni. Maja glowy nie od parady , wolny rynek i wiedza co jest wazne bez lipnej propagandy. Ograna UE probuje kontratakowac choc na otwarta woje nie bardzo moze sobie pozwolic. Nie byle kto ich ogral ale swiatowe mocarstwa oraz dynamiczni hebrajczycy. :mrgreen:
od dawna sie mówi ze łunia zamiast sie zająć poważnymi problemami i wyzwaniami zajmuje się jedynie praworządnością lpgiq i czepianiem sie europy wschodniej


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości