......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
eryk7
Kapitan
Posty: 43075
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 23 kwie 2024 15:08


TAK LEPSZEGO NIE BĘDZIE ALE JUŻ ZOSTAŁEM POINSTRUOWANY ŻE WYLEWAM ŻALE I FRUSTRACJE 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Na siłę szukasz zaczepki, ja już swoje na ten temat napisałem (i nie tylko ja) i nie zamierzam dalej kopać się z koniem.
Jak widzę, nikt nikogo nie przekona, więc nie ma co strzępić ryja i tracić prądu, lepiej go spożytkować np. na siłce albo piłce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PRAWDA W OCZY KOLE CO ZOSTAŁO UDOWODNIONE JA WIEM,TYLKO JAKOŚ ŻADNEGO ODNIESIENIA DO FAKTÓW JAKIE PRZYTOCZYLIŚMY NO CHYBA ŻE SOBIE WYMYŚLILIŚMY 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43853
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 23 kwie 2024 15:22

Dokładnie tak....żadnego, tylko trzeba by umieć i chcieć czytać inne, a nie tylko swoje :P :P :P :P

PS. Jprd w domu też taki uparty, czy wszyscy Ci ustępują i przytakują bo się Ciebie boją i stąd uważasz, że Twoje zdanie jest najważniejsze, jedyne i niepodważalne… :mrgreen: :roll: :roll: :mrgreen:

Tak czy siak z mojej strony EOT :idea:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

eryk7
Kapitan
Posty: 43075
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 23 kwie 2024 15:55

Dokładnie tak....żadnego, tylko trzeba by umieć i chcieć czytać inne, a nie tylko swoje :P :P :P :P

PS. Jprd w domu też taki uparty, czy wszyscy Ci ustępują i przytakują bo się Ciebie boją i stąd uważasz, że Twoje zdanie jest najważniejsze, jedyne i niepodważalne… :mrgreen: :roll: :roll: :mrgreen:

Tak czy siak z mojej strony EOT :idea:
CZYLI TE WSZYSTKIE FAKTY TO KŁAMSTWO A CO DO TYCH ODNIESIEŃ TO ŻENADA ,,specjaliści c+'' ZRESZTĄ TO NIE TYLKO MOJE ZDANIE 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Martyr
Kapitan
Posty: 43853
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 23 kwie 2024 17:45

fakt naukowy «stwierdzenie konkretnego stanu rzeczy lub zdarzenia w określonym czasie i przestrzeni»
fakt prasowy, medialny «informacja rozpowszechniana w prasie lub mediach elektronicznych, niezgodna z prawdą, ale mająca wpływ na opinię publiczną»

To tak a propos Twojego "faktu" :P :P :P :P

Sęk w tym, że tutaj nie zaszedł żaden fakt, chyba, że ten z pozycji drugiej :lol: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
A tak naprawdę, to jest tylko i wyłącznie Twoja opinia, faktem, tym rzeczywistym, byłoby potwierdzenie tegoż zdarzenia przez zatwierdzony i do tego przystosowany system, w tym wypadku ów goal-line, ale to nie zaistniało, tak więc to co mi serwujesz/serwujecie, to tylko opinie, nie fakty.
A tychże opinii jest tyle samo za co i przeciw, w zależności od tego, kto komu kibicuje, kto z kim trzyma, kto ma w tym interes, etc.
Tak więc skończ już pjerdolić o jakichś wyimaginowanych "faktach", które nie zaistniały, bo to jak kto sobie to widzi ułomnym ludzkim okiem, to nie jest żaden fakt.
Mam nadzieję, że wyłuszczyłem dość przystępnie 8) 8) 8) 8)

PS. Na ten przykład goście z C+ nie oparli swojego osądu na w/w ludzkim tudzież własnym oku, a na stworzonej do tego celu aplikacji, która w taki sam sposób coś wskazuje in plus jak i in minus, nie zastanawiając się dla kogo ten wywiad, gdyż to tylko bezwiedna aplikacja, która porównuje i przekształca obraz widziany z jednej perspektywy na obraz widziany z innej perspektywy, bez sympatii klubowych, tak więc najbardziej w tym wypadku wiarygodna, gdy nie mamy potwierdzenia systemu goal-line......prawda.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

eryk7
Kapitan
Posty: 43075
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 23 kwie 2024 18:06

WIDZĘ JEDNAK ŻE CI CO ZROBILI ZDJĘCIA LUB NAGRALI TO MANIPULACJA,TYLKO ŻE NA TYM FORUM TO NIE TYLKO MOJE ZDANIE ALE JAK PISZĘ KARNY Z DՍPY NIE ODGWIZDANE FAULE KTÓRE KAŻDY WIDZIAŁ,11 Z 15-NASTOMA PLUS NA VARZE SIĘ NIE WYGRA 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

3plus
Kapitan
Posty: 42169
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 24 kwie 2024 18:47

Kobayashiemu zbudowali specjalną skocznię i skoczył 291 m... :mrgreen:

https://x.com/Eurosport_PL/status/1783163106262241570

Martyr
Kapitan
Posty: 43853
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 24 kwie 2024 21:54

No to przede wszystkim duża frajda dla samego Kobayashiego, który mógł sobie fajnie polecieć 8) 8) 8) 8)

A tutaj mam nie lada frajdę dla naszego Eryka, skądinąd znanego i cenionego fascynata talentu komentatorskiego niejakiego Dariusza "Szpaka" Szpakowskiego... :lol: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

TVP wyśle do Niemiec siedem duetów komentatorskich. Utworzą je Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski, Mateusz Borek i Robert Podoliński, Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, Maciej Iwański i Radosław Gilewicz, Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk, Michał Zawacki i Kazimierz Węgrzyn oraz Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozn ... ska/238393
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

eryk7
Kapitan
Posty: 43075
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 24 kwie 2024 22:58

No to przede wszystkim duża frajda dla samego Kobayashiego, który mógł sobie fajnie polecieć 8) 8) 8) 8)

A tutaj mam nie lada frajdę dla naszego Eryka, skądinąd znanego i cenionego fascynata talentu komentatorskiego niejakiego Dariusza "Szpaka" Szpakowskiego... :lol: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

TVP wyśle do Niemiec siedem duetów komentatorskich. Utworzą je Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski, Mateusz Borek i Robert Podoliński, Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, Maciej Iwański i Radosław Gilewicz, Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk, Michał Zawacki i Kazimierz Węgrzyn oraz Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozn ... ska/238393
POWIEM TAK W CHՍJՍ MAM TEGO cwеla szpakowskiego I drugiego borka A JAK JUŻ BĘDĘ OGLĄDAŁ TO NIE MUSZĘ OGLĄDAĆ Z TYMI DURNYMI KOMENTARZAMI JEST DUŻO PROGRAMÓW INNYCH ZAGRANICZNYCH GDZIE BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43075
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 24 kwie 2024 23:56

Kobayashiemu zbudowali specjalną skocznię i skoczył 291 m... :mrgreen:

https://x.com/Eurosport_PL/status/1783163106262241570
ALE CO Z TEGO,,Środa była historycznym dniem dla świata skoków narciarskich. Ryoyu Kobayashi na specjalnie skonstruowanej skoczni na Islandii poszybował 291 metrów, bijąc dotychczasowy rekord świata aż o 37,5 metra. Wieść o tym spektakularnym wyczynie rozeszła się lotem błyskawicy, a zareagowali na nią również włodarze FIS. W specjalnym komunikacie przekazali, że lot Japończyka... nie zostanie uznany.'' :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/skoki-narciars ... ign=chrome
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

3plus
Kapitan
Posty: 42169
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 25 kwie 2024 12:57

G,ó,wno mnie tam obchodzi tak jak i Kobayashiego że FIS tego nie uzna...Grunt że tyle skoczył i to zostanie w pamięci ludzi. 8) 8) 8)
Przy okazji zarobił pare groszy bo Red Bull nieźle płaci. :mrgreen:
W przyszłym roku jeszcze coś tam poprawią i przeleci te 300 m :mrgreen:

3plus
Kapitan
Posty: 42169
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 25 kwie 2024 18:03

Niech go biorą i to jak najszybciej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11849
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 25 kwie 2024 18:14

Dokładnie tak....żadnego, tylko trzeba by umieć i chcieć czytać inne, a nie tylko swoje :P :P :P :P

PS. Jprd w domu też taki uparty, czy wszyscy Ci ustępują i przytakują bo się Ciebie boją i stąd uważasz, że Twoje zdanie jest najważniejsze, jedyne i niepodważalne… :mrgreen: :roll: :roll: :mrgreen:

Tak czy siak z mojej strony EOT :idea:
ja piernicze ,tyle lat tu i jeszcze go nie rozszyfrowales do konca ?
nie zauwazyles ze posty jego sa czesto niespójne ,jakby czegos brakowalo w formie wyrazu..
ale nie w tym rzecz
on tu fifarafa na forum jak zwykle a domu potulny jak baranek ,starej sie boi
zeby ona wiedziala jakie on tu cyrki wyprawia ,jakby go trzepla kapciem to by zaraz inaczej chodzil...

sralcesoniarzy zal w doooopsko sciska bo juz nic nie pozostalo w tym sezonie
jak mozna kibicowac?druzynie ze wzgledu na jednego pilkarza?
moze kiedys za mlodzienczych lat tak bylo
pamietam jak bylem dzieciakiem imponowal mi taki bramkarz z realu bujo ,potem byli inni
ale od zawsze OM ,Milan , real chelsea itd,
to jest ulomnosc kibicowska
to jak lewy przejdzie do udinese na koniec kariery albo do arabow to tam tez beda skakac ci co teraz za sralcesona?

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11849
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 25 kwie 2024 18:17

czytalem ostatnio ,psg chce kupic yamala i oferuje 200mln euro :shock: :shock:

eryk7
Kapitan
Posty: 43075
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 25 kwie 2024 21:26

Dokładnie tak....żadnego, tylko trzeba by umieć i chcieć czytać inne, a nie tylko swoje :P :P :P :P

PS. Jprd w domu też taki uparty, czy wszyscy Ci ustępują i przytakują bo się Ciebie boją i stąd uważasz, że Twoje zdanie jest najważniejsze, jedyne i niepodważalne… :mrgreen: :roll: :roll: :mrgreen:

Tak czy siak z mojej strony EOT :idea:
ja piernicze ,tyle lat tu i jeszcze go nie rozszyfrowales do konca ?
nie zauwazyles ze posty jego sa czesto niespójne ,jakby czegos brakowalo w formie wyrazu..
ale nie w tym rzecz
on tu fifarafa na forum jak zwykle a domu potulny jak baranek ,starej sie boi
zeby ona wiedziala jakie on tu cyrki wyprawia ,jakby go trzepla kapciem to by zaraz inaczej chodzil...

sralcesoniarzy zal w doooopsko sciska bo juz nic nie pozostalo w tym sezonie
jak mozna kibicowac?druzynie ze wzgledu na jednego pilkarza?
moze kiedys za mlodzienczych lat tak bylo
pamietam jak bylem dzieciakiem imponowal mi taki bramkarz z realu bujo ,potem byli inni
ale od zawsze OM ,Milan , real chelsea itd,
to jest ulomnosc kibicowska
to jak lewy przejdzie do udinese na koniec kariery albo do arabow to tam tez beda skakac ci co teraz za sralcesona?
NASTĘPNY srealciarz który PRZECZY FAKTOM CHՍJ KARMA WRACA CZEKAM KIEDY wasze KLUBY W TAKI SAM NIESPRAWIEDLIWY SPOSÓB DOSTANĄ WPIЕRDOL A KARMA WRACA A JA POCZEKAM A WY DALEJ ciapatym szmɑtom kibicujcie A LEWY JUŻ NIESTETY TO NIE TEN SAM LEWY I MYŚLĘ ŻE SKOŃCZY KARIERĘ NORMALNIE JAK PÓJDZIE DO ciapatych NIE BĘDĘ MU JUŻ KIBICOWAŁ A ZAPOMNIAŁBYM DALEJ OPOWIADASZ HISTORIE CZYM cię stara napiеrdala 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Martyr
Kapitan
Posty: 43853
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 26 kwie 2024 10:11

fakt prasowy, medialny «informacja rozpowszechniana w prasie lub mediach elektronicznych, niezgodna z prawdą, ale mająca wpływ na opinię publiczną»

:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości