KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

luźne dyskusje inwestorów
remikane
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2866
Rejestracja: 19 lip 2005 13:54
Kontakt:

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: remikane » 21 wrz 2005 23:41

zonk
Ostatnio zmieniony 07 lis 2008 17:56 przez remikane, łącznie zmieniany 5 razy.

REKLAMA


pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: pietiap » 22 wrz 2005 00:26

Korwin jest the best
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek

KROL_SPEKULY
Starszy chorąży
Posty: 1040
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: KROL_SPEKULY » 24 wrz 2005 12:02

Popieram jak najbardziej. Mam już dość tego monopolu państwowego, własność prywatna to jest podstawa rozwoju gospodarki. Dobrze wiemy ze jak cos jest wszystkich to jest niczyje. bezpłatna sluzba zdrowia juz dawno nie jest bezplatna i wszyscy o tym dobrze wiedza a cala administracja pochlania mnostwo pieniedzy, to samo ze szkolnictwem, tam tez banda nie do ruszenia z tytułami. Kto glosuje na samoobrone, w wiekszosci nieroby ktorzy by chcieli dostawac po 800zl na miesiac i chlac do woli. Wszyscy wiedza ilu jest prawdziwych bezrobotnych a ilu robi na czarno aby uniknac placenia poteznych skladek na zus - nie na zus tylko na ta bande nierobow, na emerytury i renty idzie mniej niz polowa. Tylko pracowanicy szeregowi zapieprzaja w zusie a reszta kawusia i gazetka ewentualnie necik. Tak, tak Panowie mentalnosc Polakow caly czas jest w innej epoce, troche wiecej inicjatywy, nawet Wojtek Olejniczak glosi "zmieniajac siebie, zmieniamy Polske". Biedak wcale nie jest czerwony tylko poszedl za kariera.
Dlugo by sie rozpisywac, zapraszam serdecznie na strone PJKM i prosze o przeczytanie ze zrozumieniem programu.
Poraz pierwszy w zyciu pojde glosowac na Janusza.
Naprawde maja szanse wejsc do sejmu tylko nalezy glosowac a nie mowic ze i tak nie ma szans.
Pozdrawiam. :wink:
ten burdel w kraju musi sie skonczyc, a powoduje go rozrosnieta ponad wszelkie granice administracja publiczna. Tylko wlasnosc prywatna.
Giełda, to inna forma hazardu! Czyli? - choroba

bzyczek
Chorąży sztabowy
Posty: 6120
Rejestracja: 23 maja 2005 21:53

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: bzyczek » 24 wrz 2005 21:05

Ja też po raz pierwszy zagłosuję za PJKM. Z wielu powodów:
1. Koniec socjalizmu - dać ludziom wędkę a nie rybę
2. Kara śmierci
3. Obniżka podatków
4. Rozwalenie UE :twisted:
Sorry za skróty myślowe, bez rozwinięcia :)

kamilosik
Chorąży sztabowy
Posty: 4614
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00

a to list o którym mowil the man cenzor wyciął ostatnio

Postautor: kamilosik » 25 wrz 2005 00:00

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w kampanii.


ak powiedział na początku kampanii pan Janusz Korwin-Mikke "trzeba nawiązać walkę". Nawiązaliśmy. Wierzę, że tą walkę wygramy, a sukces jest dosłownie w zasięgu ręki.










Szanowni Państwo,

Kampania wyborcza Platformy Janusza Korwin-Mikke (UPR) dobiegła końca. Większość partii na swoje kampanie pobrały olbrzymie kredyty, które oczywiście spłacać będą podatnicy. Platforma Janusza Korwin-Mikke prowadziła kampanię opartą o bieżące wpłaty dokonywane przez sympatyków, którym chciałbym w tym miejscu gorąco podziękować.

Wszystko co udało się przy tak skromnym budżecie osiągnąć, począwszy od zebrania podpisów, przygotowania spójnego wizerunku graficznego, zdobycia najlepszej oceny internautów za projekt strony internetowej (sondaż w gazeta.pl), osiągnięcia 8,4% w Bochni, a później 6,3% we Wrześni, to wszystko czego nie było widać, ale bez czego nic by się nie udało, jest wielką zasługą wszystkich, którzy poświęcili swój czas, pieniądze i zdrowie. Sztab zrobił wszystko co mógł, aby przy danych środkach i możliwościach doprowadzić do sukcesu. Wiemy, jak media nas przemilczały. Wielokrotnie od dziennikarzy słyszałem, że mają zakaz pokazywania PJKM. Widziałem gazety, które publikowały spisy startujących komitetów, w których nie byliśmy podawani. Widziałem sondaże zlecane przez ?tych, którym nie jest wszystko jedno?, w których ankietowani nie mieli wyboru PJKM. Słyszałem tłumaczenia rzecznika TVP, próbującego wyjaśnić dlaczego nie jesteśmy zapraszani do debat. Słyszałem, że według ?ich wyliczeń? nie mamy 1% poparcia. Te wszystkie manipulacje świadczą o jednym: nasz program jest całkowicie słuszny, skoro tak bardzo się go boją. Jestem pewien, że wynik, który osiągniemy w tych wyborach byłby dwukrotnie wyższy, gdyby tylko media postępowały z nami uczciwie. Wierzę, że mimo tych wszystkich przeciwności uda nam się znaleźć w parlamencie, by w końcu Polska stała się krajem prawdziwie wolnym, by w końcu można było żyć w normalnym kraju, czego sobie i Państwu życzę.


Do zobaczenia przy urnie wyborczej.


Z wyrazami szacunku


Maciej Bojanowski
Szef sztabu PJKM
nie daj się tym złodziejom!!!!

parówki/nalepa/kuich/krauze/król/....


http://themanwithnonamefund.bblog.pl/

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: robercik2 » 25 wrz 2005 16:44

I ta żałosna partyjka z tym klownem JKM znowu zdobędzie 0.7% głosów he he. Lepiej od razu oddajcie głos na LPR albo komuchów z PiS - na jedno wyjdzie :twisted:

robson_24599
Chorąży sztabowy
Posty: 5847
Rejestracja: 27 kwie 2005 12:04

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: robson_24599 » 25 wrz 2005 16:56

komuchem RURO sam jesteś :evil: :evil: A PIS DZISIAJ WYGRYWA 0.7 ale ***** kogoś :evil:
Obrazek

nabab
Starszy chorąży
Posty: 1596
Rejestracja: 29 kwie 2005 19:43

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: nabab » 25 wrz 2005 16:56

Zara ide głosowac, chyba wszyscy wiedza na jaka partie 8) :P :P

nara ynwestory :wink:
Obrazek "Dać Polsce Śląsk, to jak małpie dać zegarek" (David Lloyd George, 1919)
"(...) z punktu widzenia 80 lat możemy powiedzieć, że małpa zegarek zepsuła" (Jerzy Gorzelik, 2001)

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: robercik2 » 25 wrz 2005 19:25

PiS to gorsza odmiana komuchów

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: robercik2 » 25 wrz 2005 19:26

bo zakamuflowane :twisted:

bzyczek
Chorąży sztabowy
Posty: 6120
Rejestracja: 23 maja 2005 21:53

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: bzyczek » 26 wrz 2005 00:16

Nie ma co załamywać rąk - wynik słaby, ale jeśli POPiS słabo będzie rządził to w następnym rozdaniu może ludziom spadną klapki z oczu i PJKM wejdzie do Sejmu :thumbup:

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: robercik2 » 26 wrz 2005 00:19

Ale nie wtedy jak na czele tej kanapowej partii będzie stał ten jąkający się stary klown :twisted:

bzyczek
Chorąży sztabowy
Posty: 6120
Rejestracja: 23 maja 2005 21:53

Odp:KTO POPIERA PLATFORMĘ JANUSZA KORWINA MIKKE ???

Postautor: bzyczek » 26 wrz 2005 10:51

Osobiście mnie JKM nie przeszkadza, wprowadza trochę wigoru wśród niemrawych polityków - ale masz rację (wiem z autopsji), że jego osoba zraża część ludzi, która na same idee partii mogłaby głosować. :roll:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości