Hipokryzja opozycji

luźne dyskusje inwestorów
karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9074
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: karpecik » 24 kwie 2020 17:07

Jak ustalił Onet, i Sasin, i Bielan mówili nieprawdę, bo PWPW wcale nie drukuje kart do głosowania. Ba, w ogóle państwo się tym nie zajmuje. Zamówienie trafiło do prywatnej spółki Samindruk z Brodnicy - tę informację potwierdziliśmy w czterech niezależnych źródłach. Samindruk jest kontrolowany przez berlińską firmę Gather Druck und Vertrieb GmbH.

roso!! chyba się zesrasz z wrażenia :lol:
a jak ci pikawa stanie to będziesz męczennikiem sofort :lol:
Jeśli to prawda to na pewno mi się to nie spodoba.
Ja w odróżnieniu od paru innych z tego forum będę potrafił się do tego przyznać.
Słuchaj, zorganizuj jakieś prawdziwe polskie narodowe trójki patriotów i jedź sprawdzić czy czasem nie ma już wydrukowanych krzyżyków przy Biedroniu... bo homo lobby mocne jest i sprytne i podstępne i krypto...

REKLAMA


karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9074
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: karpecik » 24 kwie 2020 17:22

Z ogarniętej epidemią koronawirusa Hiszpanii uciekają migranci, szczególnie obywatele Maroka i Algierii. Najbardziej zdesperowani nie wahają się zapłacić za nielegalną podróż łodzią do swoich krajów 5 400 euro - pisze madrycki dziennik "El Pais".

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... gn=firefox

roso!! pacz k....a ile Polska mogła zarobić!! :lol: :lol: :lol: :lol: jakby przyjęła emigrantów.
Ale, nieeeee... Pandemia i Susza wolą podatki zwiększać prawdziwym polakom narodowym niż szuszwoli golić :lol: :lol: :lol:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: Nowy incoqnito » 24 kwie 2020 17:29

Jedyny niezależny kandydat na prezydenta na spacerze....
Obrazek

Tu nawet nie trzeba memów robić :mrgreen:

karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9074
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: karpecik » 24 kwie 2020 17:35

:lol: :lol: Dobre. Pewnie wakacje.

Wklej foto Adriana jak już jest prezydentem. Może to z leśnym ruchadłem? :lol:
Pośmiejemy się. A co?!

MarianPierdowicz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 273
Rejestracja: 30 maja 2017 21:08

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: MarianPierdowicz » 24 kwie 2020 17:42

Jak ustalił Onet, i Sasin, i Bielan mówili nieprawdę, bo PWPW wcale nie drukuje kart do głosowania. Ba, w ogóle państwo się tym nie zajmuje. Zamówienie trafiło do prywatnej spółki Samindruk z Brodnicy - tę informację potwierdziliśmy w czterech niezależnych źródłach. Samindruk jest kontrolowany przez berlińską firmę Gather Druck und Vertrieb GmbH.
czyzby ktos z pisu mial dziadka w wermahcie ??
:shock:
onga bonga :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: ANTYCHRYST » 24 kwie 2020 17:44

:lol: :lol: Dobre. Pewnie wakacje.

Wklej foto Adriana jak już jest prezydentem. Może to z leśnym ruchadłem? :lol:
Pośmiejemy się. A co?!
:lol: :lol:

leśne ruchadło to Ty szanuj :lol: :lol: :lol:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3659
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: koordynator1 » 24 kwie 2020 19:09

Jak ustalił Onet, i Sasin, i Bielan mówili nieprawdę, bo PWPW wcale nie drukuje kart do głosowania. Ba, w ogóle państwo się tym nie zajmuje. Zamówienie trafiło do prywatnej spółki Samindruk z Brodnicy - tę informację potwierdziliśmy w czterech niezależnych źródłach. Samindruk jest kontrolowany przez berlińską firmę Gather Druck und Vertrieb GmbH.

roso!! chyba się zesrasz z wrażenia :lol:
a jak ci pikawa stanie to będziesz męczennikiem sofort :lol:
Jeśli to prawda to na pewno mi się to nie spodoba.
Ja w odróżnieniu od paru innych z tego forum będę potrafił się do tego przyznać.

Jasne przyznaj się do swojej głupoty i będzie ok ,,przekaz który łykasz codziennie ,,Przekaz TVP może razić ludzi inteligentnych ale my z tym przekazem chcemy trafić do naszych wyborców,, - Piotrowicz ... ale was *** podsumował ... święty człowiek :evil:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: Nowy incoqnito » 24 kwie 2020 19:47

https://www.youtube.com/watch?v=x6S8L_V9VvQ

Dobrej nocy czerwone mordy!!!

roso
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3879
Rejestracja: 13 cze 2007 09:32

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: roso » 24 kwie 2020 20:08

Jak ustalił Onet, i Sasin, i Bielan mówili nieprawdę, bo PWPW wcale nie drukuje kart do głosowania. Ba, w ogóle państwo się tym nie zajmuje. Zamówienie trafiło do prywatnej spółki Samindruk z Brodnicy - tę informację potwierdziliśmy w czterech niezależnych źródłach. Samindruk jest kontrolowany przez berlińską firmę Gather Druck und Vertrieb GmbH.

roso!! chyba się zesrasz z wrażenia :lol:
a jak ci pikawa stanie to będziesz męczennikiem sofort :lol:
Jeśli to prawda to na pewno mi się to nie spodoba.
Ja w odróżnieniu od paru innych z tego forum będę potrafił się do tego przyznać.

Jasne przyznaj się do swojej głupoty i będzie ok ,,przekaz który łykasz codziennie ,,Przekaz TVP może razić ludzi inteligentnych ale my z tym przekazem chcemy trafić do naszych wyborców,, - Piotrowicz ... ale was *** podsumował ... święty człowiek :evil:
Widzisz głupi to jesteś ty, bo nie kumasz prostego wpisu. Napisałem, że jeśli to prawda to to mi się to nie spodoba i że jestem gotowy się do tego przyznać i tyle. Nikt z opozycji forumowej nigdy się na coś takiego nie zdecydował a okazji mieli bardzo dużo.
Podkreśliłem słowo jeśli bo jak na razie nie wiem dlaczego Onet zdjął tą informację.

karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9074
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: karpecik » 24 kwie 2020 20:29

https://www.youtube.com/watch?v=x6S8L_V9VvQ

Dobrej nocy czerwone mordy!!!
A oni ci pewnie życzą abyś zdechł. Nie możesz ich zawieść...

roso
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3879
Rejestracja: 13 cze 2007 09:32

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: roso » 24 kwie 2020 21:13

No to jest oczywiste ale tutaj jest gniazdo POkemnów wiec raczej nie przyznaja ci racji
Nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby mogli mi przyznać racje.
Do tego co napisałem wyżej dodam to, Brejza junior straszy że karty do głosowania mogą być zainfekowane, nie przeszkadza to jego ojcu Prezydencie Inowrocławia przesłać poprzez skrzynki pocztowe 70 tyś maseczek wszystkim mieszkańcom miasta.
Od złego PISu można się zarazić, a od dobrego PO nie ma na to szans.
Od czasu do czasu napiszę więcej o hipokryzji opozycji ( oj będzie bolało ).
Nie łudzę się, ze te wszystkie Kosy, Juliany, miki, boxery itp. coś z tego zrozumieją. Za bardzo mają zryte czerepy propagandą z TfałszN i GW.
I JAK *** CZYTAŁAŚ CO WKLEIŁEM W HYDE PARKU MERYTORYCZNIE :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ja ci odpowiem merytorycznie.
Nagrody w Senacie były i to już po 2 miesiącach pracy.
Komunikat kancelarii Senatu z dnia 22.04
Nagrody między innymi otrzymali:
Grzegorz Furgo 3400 zł.
Małgorzata Daszczyk 4000 zł.
Jakub Stefaniak 3200 zł.
Razem wypłacono nagrody na kwotę 1 535 866 zł. brutto, ale kto i ile już nie podano zasłaniając się RODO.
Jakub Stefaniak kilka dni wcześniej wydał komunikat w którym pisał:
Nie dostałem żadnej nagrody. To bzdura. Nie dam się tej perfidnej nagonce. Nie mam sobie nic do zarzucenia.
Za kilka dni okazało się że ma bardzo krótką pamięć. Facet dostał w wyborach parlamentarnych w okręgu w Warszawie 0,31% głosów ( wyborcy się na nim poznali ) i w nagrodę dostał stanowisko zastępcy dyrektora Centrum Informacyjnego Senatu. Tam ma pole do popisu i już zdążył się wykazać prawdomównością. Oczywiście jego stanowisko nie ma nic wspólnego z korupcją polityczną. Wy się przecież tym tak brzydzicie.
Ty o nagrodach w swoim merytorycznym wpisie oczywiście całkiem przypadkowo nie napisałeś.
I na koniec jeśli ty możesz mnie nazywać ***, to ja mam prawo ciebie nazywać POwskim psem.
Jesteśmy kwita :lol:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: yanek z hor » 24 kwie 2020 21:28

Największym hitem dnia dzisiejszego "demokratów" z PO jest stwierdzenie przez Kropiwnickiego ze Polska ma wprowadzić stan wyjatkowy i zapłacic odszkodowania firmom które poniosa straty tylko dlatego zeby wybory się nie odbyły. Polacy beda płacic odszkodowania koncernom zagranicznym bo PO wystawiło sterowaną kukiełke na kandydata na prezydenta i nie ma szans na zwycięstwo

Notabene stan wyjatkowy = wycie PO i KE o dyktaturze w Polsce. Chociaż może wtedy by mozna tych *** pozamykac za wprowadzanie anarchi i destrukcji ???
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

eryk7
Kapitan
Posty: 43141
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: eryk7 » 24 kwie 2020 22:57


Nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby mogli mi przyznać racje.
Do tego co napisałem wyżej dodam to, Brejza junior straszy że karty do głosowania mogą być zainfekowane, nie przeszkadza to jego ojcu Prezydencie Inowrocławia przesłać poprzez skrzynki pocztowe 70 tyś maseczek wszystkim mieszkańcom miasta.
Od złego PISu można się zarazić, a od dobrego PO nie ma na to szans.
Od czasu do czasu napiszę więcej o hipokryzji opozycji ( oj będzie bolało ).
Nie łudzę się, ze te wszystkie Kosy, Juliany, miki, boxery itp. coś z tego zrozumieją. Za bardzo mają zryte czerepy propagandą z TfałszN i GW.
I JAK *** CZYTAŁAŚ CO WKLEIŁEM W HYDE PARKU MERYTORYCZNIE :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ja ci odpowiem merytorycznie.
Nagrody w Senacie były i to już po 2 miesiącach pracy.
Komunikat kancelarii Senatu z dnia 22.04
Nagrody między innymi otrzymali:
Grzegorz Furgo 3400 zł.
Małgorzata Daszczyk 4000 zł.
Jakub Stefaniak 3200 zł.
Razem wypłacono nagrody na kwotę 1 535 866 zł. brutto, ale kto i ile już nie podano zasłaniając się RODO.
Jakub Stefaniak kilka dni wcześniej wydał komunikat w którym pisał:
Nie dostałem żadnej nagrody. To bzdura. Nie dam się tej perfidnej nagonce. Nie mam sobie nic do zarzucenia.
Za kilka dni okazało się że ma bardzo krótką pamięć. Facet dostał w wyborach parlamentarnych w okręgu w Warszawie 0,31% głosów ( wyborcy się na nim poznali ) i w nagrodę dostał stanowisko zastępcy dyrektora Centrum Informacyjnego Senatu. Tam ma pole do popisu i już zdążył się wykazać prawdomównością. Oczywiście jego stanowisko nie ma nic wspólnego z korupcją polityczną. Wy się przecież tym tak brzydzicie.
Ty o nagrodach w swoim merytorycznym wpisie oczywiście całkiem przypadkowo nie napisałeś.
I na koniec jeśli ty możesz mnie nazywać ***, to ja mam prawo ciebie nazywać POwskim psem.
Jesteśmy kwita :lol:
JA *** użyłem jednego słowa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: Nowy incoqnito » 25 kwie 2020 05:51

https://www.youtube.com/watch?v=x6S8L_V9VvQ

Dobrej nocy czerwone mordy!!!
A oni ci pewnie życzą abyś zdechł. Nie możesz ich zawieść...
Nie pisz o sobie "oni""...
Zdechnę ja zdechniesz i ty tak świat urządzony, a teraz buda.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Hipokryzja opozycji

Postautor: Nowy incoqnito » 25 kwie 2020 05:56

Notabene stan wyjatkowy = wycie PO i KE o dyktaturze w Polsce. Chociaż może wtedy by mozna tych *** pozamykac za wprowadzanie anarchi i destrukcji ???
Jestem za a nawet przeciw 8)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości