Elity "intelektualne" PO

luźne dyskusje inwestorów
szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: szumidło » 04 maja 2020 09:20

No i wygra, jeżeli sekta pozwoli przeprowadzić normalne wybory z normalną kampanią wyborczą :twisted:
tak tak oczywiście - jeżeli nie przegra PIS to nie ma demokracji, złamana Konstytucja - i ciebie nie można w żadnym waypadków łaczyć z PO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przesłanie było (którego znowu nie zrozumiales) że nie ma obecnie szans na demokratyczną kampanię wyborczą.
Nie chce mi się tłumaczyć co to znaczy. Taki omnibus jak ty powinien wiedzieć :evil:

REKLAMA


szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: szumidło » 04 maja 2020 09:32

Przeczytaj sobie chronologicznie posty i sie zastanów o co ci chodzi :roll:
Odpowiedziałem ci o co chodzi już kilka razy, ale nadal nie dotarło jak widzę.
Zadałeś po prostu kilka pytań, które są tak tendencyjne i poza tematem i oczekujesz że ktoś ci na nie odpowie?
To jest właśnie twój problem, próbujesz zaczynać dyskusje wrzucając jakieś zaczepne tezy na poziomie budki z piwem.
Na zaczepki na takim poziomie nie ma sensu odpowiadać :evil: rozumiesz? :evil:
Dlatego większość twoich „pytań” po prostu ignoruję. :twisted:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 04 maja 2020 13:50

No i wygra, jeżeli sekta pozwoli przeprowadzić normalne wybory z normalną kampanią wyborczą :twisted:
tak tak oczywiście - jeżeli nie przegra PIS to nie ma demokracji, złamana Konstytucja - i ciebie nie można w żadnym waypadków łaczyć z PO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przesłanie było (którego znowu nie zrozumiales) że nie ma obecnie szans na demokratyczną kampanię wyborczą.
Nie chce mi się tłumaczyć co to znaczy. Taki omnibus jak ty powinien wiedzieć :evil:
Zaczyna byc ciekawie - co to znaczy demokratyczna kampania ?
Kidawa - jest wszedzie - na płotach bilbordach, w telewizjach innych mediach "demokratycznych' tez ma robiona kampanię. Nie ma wieców - bo zaden kandydat nie ma wieców.
Druga sprawa czy Tobie się wydaje ze w obecnej polaryzacji społeczeństwa kampania coś zmieni ???? chyba tylko wtedy kiedy kandydat okaze sie miernota...
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 04 maja 2020 13:55

Przeczytaj sobie chronologicznie posty i sie zastanów o co ci chodzi :roll:
Odpowiedziałem ci o co chodzi już kilka razy, ale nadal nie dotarło jak widzę.
Zadałeś po prostu kilka pytań, które są tak tendencyjne i poza tematem i oczekujesz że ktoś ci na nie odpowie?
To jest właśnie twój problem, próbujesz zaczynać dyskusje wrzucając jakieś zaczepne tezy na poziomie budki z piwem.
Na zaczepki na takim poziomie nie ma sensu odpowiadać :evil: rozumiesz? :evil:
Dlatego większość twoich „pytań” po prostu ignoruję. :twisted:
Też nierozumiesz co to znaczy tendencyjne pytanie. dam ci przykład
Czy wstepujac do PO jesteś inteligentny i dlaczego tak się dzieje ?

zadałem proste pytanie co ma Jan III Sobieski z Konstytucją 3 maja i czy Kidawa zna jakies jezyki - w zwiazku z teza która była przedstawiana ze miernoty z PIS nieznajace języków pchaja się do PE. Co dla ciebie w tych pytaniach jest tendecyjnego ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości