Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

luźne dyskusje inwestorów
koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: koordynator1 » 16 sie 2021 09:45



W sumie to dawaj te privy jak je masz . Masz moja zgode na upublicznienie skoro sa moje , zobaczymy upośledzona kur.wo , tylko błędów nie narób jak będziesz je pisał. Nie miałbym co robić tylko pisać privy do jakiegoś wenerycznego odpadu jakiejś puszczalskiej maciory. Zobaczymy kur.wo co uda ci się stworzyć i jak długo taki deb.il bedzie tworzył w miare składne stylistyczne zdania. Masz teraz wyzwanie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Że Ci się chce jeszcze z tym kimś w chodzić w jakąkolwiek polemikę :shock: :shock: :shock: :shock:
Martyrku ja z tym upośledzonym deb.ilkiem nie konwersuje od ponad roku wczoraj odezwało się i to było moje alter ego pryszczaty student.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dwie ci0ty też martynku jesteś w ekipie pryszczatej @ tylko komuś lachociągujesz czy ci0ta tobie teraz lachociąguje :evil: :evil:




pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: sob, 10 lip 2010, 23:40
Kontakt: Skontaktuj się z pryszczaty student
dala ci pozwolenie na bron nadeta ku-rwo
Wysłano: sob, 20 maja 2017, 18:01
Od: pryszczaty student
Odbiorca: koordynator1

znasz moj adres przyslesz kolegow morderco?
Ostatnio zmieniony 16 sie 2021 09:50 przez koordynator1, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Gibajacy_gibon » 16 sie 2021 09:50



Że Ci się chce jeszcze z tym kimś w chodzić w jakąkolwiek polemikę :shock: :shock: :shock: :shock:
Martyrku ja z tym upośledzonym deb.ilkiem nie konwersuje od ponad roku wczoraj odezwało się i to było moje alter ego pryszczaty student.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dwie ci0ty też martynku jesteś w ekipie pryszczatej @ tylko komuś lachociągujesz czy ci0ta tobie teraz lachociąguje :evil: :evil:
Dawaj kolejne privy upośledzona kur.wo pryszczatego i tego drugiego . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: koordynator1 » 16 sie 2021 09:53

upośledzona ku-rwa spłodziła takiego cwеla :evil: :evil:

chandlerr
Chorąży
Posty: 817
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: chandlerr » 16 sie 2021 09:58

Czy mógłbym uzyskać informacje o tym jakie media za granicą są w rękach Polaków?

Martyr
Kapitan
Posty: 43958
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Martyr » 16 sie 2021 10:22



Że Ci się chce jeszcze z tym kimś w chodzić w jakąkolwiek polemikę :shock: :shock: :shock: :shock:
Martyrku ja z tym upośledzonym deb.ilkiem nie konwersuje od ponad roku wczoraj odezwało się i to było moje alter ego pryszczaty student.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dwie ci0ty też martynku jesteś w ekipie pryszczatej @ tylko komuś lachociągujesz czy ci0ta tobie teraz lachociąguje :evil: :evil:




pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: sob, 10 lip 2010, 23:40
Kontakt: Skontaktuj się z pryszczaty student
dala ci pozwolenie na bron nadeta ku-rwo
Wysłano: sob, 20 maja 2017, 18:01
Od: pryszczaty student
Odbiorca: koordynator1

znasz moj adres przyslesz kolegow morderco?
Agresja i nienawiść WIELKA w tobie :shock: :oops:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Gibajacy_gibon » 16 sie 2021 10:27



Martyrku ja z tym upośledzonym deb.ilkiem nie konwersuje od ponad roku wczoraj odezwało się i to było moje alter ego pryszczaty student.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dwie ci0ty też martynku jesteś w ekipie pryszczatej @ tylko komuś lachociągujesz czy ci0ta tobie teraz lachociąguje :evil: :evil:




pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: sob, 10 lip 2010, 23:40
Kontakt: Skontaktuj się z pryszczaty student
dala ci pozwolenie na bron nadeta ku-rwo
Wysłano: sob, 20 maja 2017, 18:01
Od: pryszczaty student
Odbiorca: koordynator1

znasz moj adres przyslesz kolegow morderco?
Agresja i nienawiść WIELKA w tobie :shock: :oops:
Martyr Że Ci się chce jeszcze z tym czymś w chodzić w jakąkolwiek polemikę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: koordynator1 » 16 sie 2021 10:36

tyle *** potrafisz napisać widać że długie leczenie w wariatkowie było :evil: :evil:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: koordynator1 » 16 sie 2021 10:36

tyle pa-rchu potrafisz napisać widać że długie leczenie w wariatkowie było :evil: :evil:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: dusigrosz » 16 sie 2021 21:03

https://wiadomosci.wp.pl/elzbieta-witek ... 609055264a
Elżbieta Witek posłużyła się opiniami sprzed 3 lat

Podczas posiedzenia Sejmu z 11 sierpnia Witek twierdziła, że podczas przerwy zasięgnęła opinii pięciu prawników. Dziś okazuje się jednak, że skorzystała z opinii sporządzonych w zupełnie innej sprawie.

Marszałek pokazała na antenie wydrukowane opinie, o których wspomniała i wymieniła ich autorów: Sławomira Patyrę, Ryszarda Piotrowskiego i Sabinę Grabowską. Dodała, że o sporządzenie opinii prosiła wówczas wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska oraz poseł Sławomir Neumann.
Jakiś cyrk na kółkach…
Niech się nie dziwią potem, ze KO dobiła wynikami do PIS.
Wszystko dlatego bo PiS dobiło arogancja do dawnego PO.

Jak to mówią….

Kod: Zaznacz cały

Pycha kroczy przed upadkiem
.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: dochodzeniowy » 16 sie 2021 22:00

Widziałem to w TV i była mowa o TUSKU przed laty jak był za tym zeby marszałek Sejmu sam decydował o reasumpcji , a w artykule ani słowa o tym .
Poza tym ona nie zarządziła reasumpcji , ale reasumpcję poddała pod głosowanie , po tym jak 30 posłów złożyło stosowny wniosek.
W TV Republika wczoraj był wywiad z posłem Kukuz 15 Jarosławem Sachajko . Jesli ktoś wierzy że w pierwszym głosowaniu Sachajko zagłosował razem z PO , a potem zmienił zdanie jest de bilem .
Sachajko jest na prawo od PIS , a jego zdanie o TVN jest określane terminologią kanalizacyjną , z czym sie zupełnie zgadzam.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: dusigrosz » 16 sie 2021 22:10

Widziałem to w TV i była mowa o TUSKU przed laty jak był za tym zeby marszałek Sejmu sam decydował o reasumpcji , a w artykule ani słowa o tym .
Poza tym ona nie zarządziła reasumpcji , ale reasumpcję poddała pod głosowanie , po tym jak 30 posłów złożyło stosowny wniosek.
W TV Republika wczoraj był wywiad z posłem Kukuz 15 Jarosławem Sachajko . Jesli ktoś wierzy że w pierwszym głosowaniu Sachajko zagłosował razem z PO , a potem zmienił zdanie jest de bilem .
Sachajko jest na prawo od PIS , a jego zdanie o TVN jest określane terminologią kanalizacyjną , z czym sie zupełnie zgadzam.
Wniosek powinien być oddalony, bo nie spełniał wymogów dot. reasumpcji, dlatego Witek nie powinna poddawać pod głosowanie go.
To łamanie reguł oraz obniżanie poziomu procedurowania w Sejmie. Przez takie obniżanie standardów nie zdziwcie się jak KO wygra i każde głosowanie, które przegra będzie poddawać reasumpcji, „bo ktoś się pomylił podczas głosowania”. :shock:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: K.OSA » 16 sie 2021 22:27

Dorota Naruszewicz udostępniła na swoim profilu na Instagramie nowy wpis, w którym zwróciła uwagę na skalę hejtu na kontrowersyjnego polityka:

Hejt na pana Kukiza jest ogromny, gigantyczny wręcz. Nie wyobrażam sobie jak można żyć pod takim naporem złości, nienawiści, wylewanych najgorszych wyzwisk i ogromu pogardy. Jak wstać, ubrać się i normalnie wyjść na ulice, mijać ludzi, zatrzymać się gdzieś w sklepie, stanąć w kolejce do kasy. To zupełnie tak jak pójść na strzelnicę i stanąć z drugiej strony z tarczą na piersi. Przerażający obraz. Myślę, że nie tylko mnie. Mam nadzieje, że będzie długo zapamiętany.

Następnie aktorka przyznała, że nie żal jej Pawła Kukiza. Napisała, że w zamierzchłych czasach za takie zachowanie spotkałaby go o wiele większa kara niż krytyka w internecie:

Mam nadzieje, że będzie tak długo zapamiętany, że każdy następny potencjalny sprzedawczyk i zdrajca będzie wiedział co go czeka gdy np. niespodziewanie pomylą mu się przyciski podczas głosowania. Nie żal mi p. Kukiza. Niech cieszy się, że to nie czasy średniowieczne bo wtedy, za zdradę groziło łamanie kołem, ćwiartowanie, wbijanie na pal, palenie na stosie, rozrywanie końmi…

chandlerr
Chorąży
Posty: 817
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: chandlerr » 17 sie 2021 10:09

Czy otrzymam tutaj informacje od osób, które tak atakują kukiza i bronią tvn, ile mediów za granicą jest w polskich rękach?

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: K.OSA » 17 sie 2021 10:22

Czy otrzymam tutaj informacje od osób, które tak atakują kukiza i bronią tvn, ile mediów za granicą jest w polskich rękach?
zadajesz absurdalne i niedorzeczne pytanie :oops:
jakie to ma znaczenie ile mediow za granicą jest w polskich rękach ?
tu nie o to chodzi :evil:
tu chodzi o to że media rządowe jak TVP INFO nie informują Polaków o wszystkim rzetelnie i nie podają prawdy, sa tubą propagandową rządu.
Potrzebne są w Polsce MEDIA NIEZWIĄZANE Z RZĄDEM ktore będą patrzyły rządzącym na ręce i ujawniały wszelkie rządowe afery :!: :!:
Media jako tak zwana „czwarta władza” powinny patrzeć na ręce władzy ustawodawczej, sądowniczej i wykonawczej, po to, aby ograniczyć wszelkie patologie, takie jak korupcje czy różnego rodzaju nadużycia :!: :!: :!:
TVN24 jest obecnie jednym z głównych gwarantów pluralistycznej debaty w Polsce. Zamach na TVN24 to zamach na wolność mediów. Uciszenie NIEZALEŻNYCH mediów to kolejny etap budowy autorytarnego państwa przez PIS.

Koncern TVN traktowany jest przez PiS jak wrogie imperium. Właśnie władza wydała mu wojnę. Celem jest wyeliminowanie go z rynku mediów.
Kaczyński znalazł sposób na zwiększenie notowań swojej partii. Przejęcie lub zlikwidowanie TVN-u miałoby zablokować wyborcom dostęp do niekorzystnych dla rządzących informacji. Rzetelna prawda dostępna m. in. w TVN-ie dotycząca obecnych rządów, mogłaby spowodować zmiecenie Zjednoczonej Prawicy ze sceny politycznej.


to aby TVN był na polskim rynku medialnym jest w interesie wszystkich Polaków i w interesie Polski.

Martyr
Kapitan
Posty: 43958
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Martyr » 17 sie 2021 10:47

Dorota Naruszewicz udostępniła na swoim profilu na Instagramie nowy wpis, w którym zwróciła uwagę na skalę hejtu na kontrowersyjnego polityka:

Hejt na pana Kukiza jest ogromny, gigantyczny wręcz. Nie wyobrażam sobie jak można żyć pod takim naporem złości, nienawiści, wylewanych najgorszych wyzwisk i ogromu pogardy. Jak wstać, ubrać się i normalnie wyjść na ulice, mijać ludzi, zatrzymać się gdzieś w sklepie, stanąć w kolejce do kasy. To zupełnie tak jak pójść na strzelnicę i stanąć z drugiej strony z tarczą na piersi. Przerażający obraz. Myślę, że nie tylko mnie. Mam nadzieje, że będzie długo zapamiętany.

Następnie aktorka przyznała, że nie żal jej Pawła Kukiza. Napisała, że w zamierzchłych czasach za takie zachowanie spotkałaby go o wiele większa kara niż krytyka w internecie:

Mam nadzieje, że będzie tak długo zapamiętany, że każdy następny potencjalny sprzedawczyk i zdrajca będzie wiedział co go czeka gdy np. niespodziewanie pomylą mu się przyciski podczas głosowania. Nie żal mi p. Kukiza. Niech cieszy się, że to nie czasy średniowieczne bo wtedy, za zdradę groziło łamanie kołem, ćwiartowanie, wbijanie na pal, palenie na stosie, rozrywanie końmi…
Czy w związku z powyższym Radek Zdradek Sikorski również zasługiwał na "łamanie kołem, ćwiartowanie, wbijanie na pal, palenie na stosie, rozrywanie końmi", czy jego to już nie dotyczy i jakoś nikt z ówczesnej opozycji tak tego nie piętnował.....co pokazuje skalę obecnego heytu, nie przebierającego w środkach, by tylko odzyskać KORYTO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Podobnie z epizodem Kukiza w KO......to również było cicho sza 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości