Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

luźne dyskusje inwestorów
fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: fluidek » 24 lip 2021 14:38

Wiemy wiemy ze pensja minimalna solą w oku peowskich januszy biznesu :mrgreen:

REKLAMA


Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Nowy incoqnito » 24 lip 2021 14:49

Zenek ludzie pracowali wtedy nawet za 3-4zł/h zanim PiS nie wprowadził minimalnej stawki godzinowej.
Mogłeś sobie zaszaleć i kupić 0,5l benzyny :mrgreen: lub 50gr Wyborowej :mrgreen:

Jak je.ba.les za 3zl na godzinę to twój problem, ze się dawałeś ruc.cha.c bez mydla pierwszemu lepszemu januszexowi.

Obrazek

Jak po w 2007 przejmowało władze po PiSie pensja minimalna wynosiła 936zl. Gdzie już w 2008 to było 1126zl, gdzie przy pełnym etacie na pewno nie wychodziło 3-4zl.
W 2015 gdy po oddawało władze wynosiła 1750zl.
Teraz mamy 2800.
Fajnie, ze minimalna rośnie.
Ale mam dla was PiS.dzielce pewne info….
Natomiast relacja pensji minimalnej do średniej pensji należy w Polsce do najwyższych w UE.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Placa- ... 56779.html

Wiecie co to oznacza?
Ze za wzrostem pensji minimalnej nie idzie wzrost pensji dla innych, i potem mamy taki patologiczny rynek pracy gdzie kasjer w lidlu zarabia więcej niż Zenek nauczyciel, czy Janina pielęgniarka. Generalnie nikt nie będzie chciał być fachowcem, kształcić się, zdobywać doświadczenie bo po co? Skoro większość społeczeństwa będzie zarabiać podobne pieniądze. Tyle w temacie pensji minimalnej.
Pomyliłem się, mój faul. Jednak masz niskie IQ...
Nie wszyscy pracowali na etacie ynteligencie...
O mnie się nie martw.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Nowy incoqnito » 24 lip 2021 14:51

I na przyszłość: nie mierz ludzi swoją miarą g#amoniu.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: zenek69 » 24 lip 2021 15:13

Oczywiście że nie wszyscy pracowali na etacie ..to był wtedy rarytas bo były powszechne umowy zlecenia mniej opodatkowane co Janusze biznesu twierdziły że można na nich więcej dać pracownikowi :lol: w praktyce ludzie na smieciowkach dostawali tyle co na etacie albo mniej a różnice przytulał prywaciorz....złodziej...

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: dusigrosz » 24 lip 2021 15:15

Zenek ludzie pracowali wtedy nawet za 3-4zł/h zanim PiS nie wprowadził minimalnej stawki godzinowej.
Mogłeś sobie zaszaleć i kupić 0,5l benzyny :mrgreen: lub 50gr Wyborowej :mrgreen:

Jak je.ba.les za 3zl na godzinę to twój problem, ze się dawałeś ruc.cha.c bez mydla pierwszemu lepszemu januszexowi.

Obrazek

Jak po w 2007 przejmowało władze po PiSie pensja minimalna wynosiła 936zl. Gdzie już w 2008 to było 1126zl, gdzie przy pełnym etacie na pewno nie wychodziło 3-4zl.
W 2015 gdy po oddawało władze wynosiła 1750zl.
Teraz mamy 2800.
Fajnie, ze minimalna rośnie.
Ale mam dla was PiS.dzielce pewne info….
Natomiast relacja pensji minimalnej do średniej pensji należy w Polsce do najwyższych w UE.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Placa- ... 56779.html

Wiecie co to oznacza?
Ze za wzrostem pensji minimalnej nie idzie wzrost pensji dla innych, i potem mamy taki patologiczny rynek pracy gdzie kasjer w lidlu zarabia więcej niż Zenek nauczyciel, czy Janina pielęgniarka. Generalnie nikt nie będzie chciał być fachowcem, kształcić się, zdobywać doświadczenie bo po co? Skoro większość społeczeństwa będzie zarabiać podobne pieniądze. Tyle w temacie pensji minimalnej.
Pomyliłem się, mój faul. Jednak masz niskie IQ...
Nie wszyscy pracowali na etacie ynteligencie...
O mnie się nie martw.
Po co miałbym się martwić o takie forumowe scier.wo jak ty? :shock:
W Szwajcarii czy Danii nie ma minimalnej pensji ani godzinowych stawek a są one wyższe niż w Polsce. Wiec może problem nie leży w regulacjach a w januszexach, które płaciły po 3-4zl/h?

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Nowy incoqnito » 24 lip 2021 15:57

S#cierwo?
Kozak w necie p#izda w świecie! :mrgreen:
W Szwajcarii i Danii nie ma polskich januszy biznesu.
Tylko że ty że swoją inteligencją tego nie zrozumiesz. U takiej Elki na dworze przedsiębiorcy na corocznym balu w mieście gdzie pracowałem chwalą sie który więcej zapłacił podatku! Taki baniak jak twój tego nie ogarnie. Bo taki biznesmen jak ty gdyby mógł to by ludziom w ogóle nie płacił bo kasa jest dla niego największą i jedyną wartością w życiu. Coraz wypływają newsy jak to janusze traktują ludzi. Zysk zyskiem ale są ludzie dla których przyzwoitość też jest w cenie...

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: K.OSA » 24 lip 2021 17:11

S#cierwo?
Kozak w necie p#izda w świecie! :mrgreen:
W Szwajcarii i Danii nie ma polskich januszy biznesu.
Tylko że ty że swoją inteligencją tego nie zrozumiesz. U takiej Elki na dworze przedsiębiorcy na corocznym balu w mieście gdzie pracowałem chwalą sie który więcej zapłacił podatku! Taki baniak jak twój tego nie ogarnie. Bo taki biznesmen jak ty gdyby mógł to by ludziom w ogóle nie płacił bo kasa jest dla niego największą i jedyną wartością w życiu. Coraz wypływają newsy jak to janusze traktują ludzi. Zysk zyskiem ale są ludzie dla których przyzwoitość też jest w cenie...


Pisząc PRZYZWOITOŚĆ W CENIE masz na myśli piSSowskich funkcjonariuszy zasiadających w kilku spółkach państwowych równocześnie!!!!!!, i dojących panstwo polskie na wszelkie możliwe sposoby ??

Choć innych przykładów na pojmowanie przez piSS PRZYZWOITOSCI można podać duuuuuzo więcej


:oops:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Nowy incoqnito » 24 lip 2021 17:53

Piszę o zwykłej ludzkiej przyzwoitości, której coraz mniej wśród januszy biznesu, a wśród polityków wszystkich partii praktycznie nie uświadczysz.

Na obronę polityków mogę napisać, że są odzwierciedleniem naszego społeczeństwa.

leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3247
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: leeloo » 24 lip 2021 17:56

W tym podatki 4 zl

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: K.OSA » 24 lip 2021 18:18

Piszę o zwykłej ludzkiej przyzwoitości, której coraz mniej wśród januszy biznesu, a wśród polityków wszystkich partii praktycznie nie uświadczysz.

Na obronę polityków mogę napisać, że są odzwierciedleniem naszego społeczeństwa.



Powiadasz....zwykła ludzka przyzwoitość???
Czy tą zwykłą ludzką przyzwoitością było np....
przyznanie sobie nagród, które to nagrody Szydlo przyznala ,, pod stolem " ministrom i wysokim urzędnikom w roku 2017. :cry:

Sumy byly astronomiczne :mrgreen: aż 22 ministrów - członków rządu Szydło otrzymało nagrody powyżej 65 tysięcy złotych (najwyższa z nich, premia dla Mariusza Błaszczaka, opiewała na 82 tysięcy złotych), dodatkowo 12 ministrów - pracowników KPRM otrzymało dodatki przekraczające 36 tysięcy 900 złotych.

Łącznie w 2017 r. pula premii dla 151 osób - ministrów, wiceministrów, urzędników Kancelarii Prezydenta i wojewodów wyniosła 6 mln zł.

Te pieniądze im się po prostu należały” – zapewniała premier Szydło. :oops:

Choć wcześniej Kaczyński zapewniał że DO POLITYKI NIE IDZIE SIE DLA PIENIEDZY.



Czy mam podać inne przykłady PRZYZWOITOSCI PiSSowskiej ???

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Nowy incoqnito » 24 lip 2021 18:35

Zachłanność, zazdrość, nieuprzejmość, pazerność, brak umiejętności dyskusji, brak wychowania itd itd
Kosa napisałem, ze wszyscy politycy są odzwierciedleniem naszego społeczeństwa!
Czego nie rozumiesz w tym zadaniu?

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: K.OSA » 24 lip 2021 21:06

Zachłanność, zazdrość, nieuprzejmość, pazerność, brak umiejętności dyskusji, brak wychowania itd itd
Kosa napisałem, ze wszyscy politycy są odzwierciedleniem naszego społeczeństwa!
Czego nie rozumiesz w tym zadaniu?
To ty chyba nie rozumiesz najważniejszej kwestii.
Obecna ekipa która rządzi ma usta pełne frazesow i wszystko buduje na kłamstwie.
Daleko jest im od zwykłej PRZYZWOITOSCI.
I pomyśleć że ciągle się kreują na ludzi przyzwoitych i uczciwych i mają poparcie w znacznej części społeczeństwa.

Deklarzcje Kaczynskiego i Szydlo: POKORA I UMIAR, NIE BĘDZIEMY PODNOSIĆ PODATKOW, ZLIKWIDUJEMY NEPOTYZM I KOLESIOSTWO, itp....
Te i inne Deklaracje okazały się zwykłym kłamstwem.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: fluidek » 24 lip 2021 21:07

Zostało głosować na rudego. On jednym dekretem dobrego wodza obniży ceny wszystkiego :lol:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: K.OSA » 24 lip 2021 21:09

Zostało głosować na rudego. On jednym dekretem dobrego wodza obniży ceny wszystkiego :lol:
PiS to największa mafia , nie ma gorszych ludzi niż piSSowcy.

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2736
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Erudyta » 24 lip 2021 21:56

Zostało głosować na rudego. On jednym dekretem dobrego wodza obniży ceny wszystkiego :lol:
Rudy nie przyjechał rządzić, a robić zadymy. To tak na marginesie. :lol:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości