Mój Prezydent- ''Bo tutaj jest jak jest''

luźne dyskusje inwestorów
.-Kreslarz.-
Sierżant sztabowy
Posty: 117
Rejestracja: 19 mar 2015 10:06

Postautor: .-Kreslarz.- » 22 mar 2015 09:56

Wygra Bronek bo jest najmniej szkodliwy. Oby w parlamentarnych znowu PO wygrało. Wtedy Kaczyńskiego nie wytrzyma i wyemigruje do Gruzji i zacznie się wojna pomiędzy Płaszczakiem a Brejwikiem i tymi od Ziobry.
jest leming ty tez tu hold skladales

Pan prezydent nie spotykał się nigdy i nie zna pana Piotra P. - zapewnia rzeczniczka Bronisława Komorowskiego, Joanna Trzaska-Wieczorek. To nieprawda. Bartosz Kownacki przedstawił dziś dowody na to, że Komorowski nie tylko zna Piotra P. ze SKOK Wołomin, ale ma również z nim eleganckie zdjęcie. Co ciekawe, w tym samym miejscu Grzegorz Schetyna... odmówił wspólnego zdjęcia z P.

Na początku marca br. rozszerzone zostały zarzuty dla szefów SKOK Wołomin (nie mylić z krajowymi SKOK-ami). Na czele kasy, przed którą już we wrześniu 2012 r. Grzegorz Bierecki ostrzegał KNF - stali ludzie związani z WSI, Piotr P. i Mariusz G. Dziś są oni podejrzani o gigantyczne oszustwa, Piotr P. o wyłudzenie 360 milionów złotych, a Mariusz G. (wraz z kompanem Mateusze G.) wyłudzenie blisko pół miliarda złotych. Piotr P. jest też podejrzany o pobicia wiceszefa Komisji Nadzoru Finansowego Wojciecha Kwaśniaka. W ostatnim czasie wrócił również temat relacji jakie łączą Piotra P. z synem Bronisława Komorowskiego, Tadeuszem Komorowskim.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wraca temat relacji Komorowskiego z WSI. Co ma wspólnego Piotr P. z synem prezydenta

Politycy PO z którymi panowie mieli bliskie kontakty - odpowiedzialnością za straty klientów chcą obciążyć... opozycję. Co ciekawe, szefowa Platformy, która za oszustwa wołomińskich SKOK-ów winę zrzuca na SKOK-i krajowe - sama jest członkiem Kasy Stefczyka. Jak ujawnił portal niezalezna.pl, Ewa Kopacz formalnie nadal jest członkiem SKOK, a w 2009 r. zaciągnęła pożyczkę w SKOK. Również na naszym portalu pisaliśmy o promocji jakiej przed wyborami udzielił Michałowi Boniemu SKOK Wołomin, dzięki czemu być może dostał mandat europosła.

CZYTAJ WIĘCEJ: Dzięki SKOK Wołomin dostał się do Parlamentu Europejskiego? Promocja Boniego przed wyborami

To jednak nie wszystko. Naturalne, że w czasie kampanii prezydenckiej najwięcej emocji wzbudzają kontakty prezydenta Bronisława Komorowskiego z WSI i panami Piotrem P. i Mariuszem G. ze SKOK Wołomin. Pytanie w tej sprawie głośno stawiają politycy opozycji, nie zadają ich jednak prowadzący telewizyjne wywiady, których dobiera sobie Komorowski. Na konferencji prasowej spytać o to nie sposób - kandydat PO takich nie organizuje, a jak już dochodzi do konferencji, na pytania mediów - zostawia dziennikarzom Stanisława Kozieja i wychodzi.

Po licznych pytaniach o te kontakty, publicznie głos zabrała dyrektorka biura prasowego prezydenta Bronisława Komorowskiego, Joanna Trzaska-Wieczorek. - Pan prezydent nie spotykał się nigdy i nie zna pana Piotra P. Ponadto, wśród osób, które w czasie trwania tej kadencji pojawiły się w prezydenckiej kancelarii nie ma takich nazwisk jak pana Piotra P. Wciąganie w brudną kampanię i snucie fałszywych insynuacji wobec pana prezydenta i jego rodziny jest haniebne. Syn pana prezydenta również nie zna pana Piotra P. i nie ma żadnego związku ze sprawą SKOK Wołomin – zapewniła "Fakt".

Tak się składa, że całkiem publicznie Bronisław Komorowski pojawiał się nie tylko z Piotrem P., ale i Mariuszem G. Dowód na to, zdjęcie z premiery filmu "Bitwa Warszawska", którego panowie byli producentami pokazał na konferencji prasowej Bartosz Kownacki. Oto one, prosto z gazetki SKOK Wołomin:



- Jakby nie patrzeć pani rzecznik jest ustami. Wypowiada się po konsultacjach, to nie jest jej własne zdanie - mówi portalowi niezalezna.pl Bartosz Kownacki, komentując mijanie się z prawdą przez rzeczniczkę Komorowskiego. - Jeśli tak nie jest, jeśli to co mówi, mówi bez zgody pana prezydenta - zostaje zwolniona, bo powiedziała wyraźnie, że Komorowski z Piotrem P. się nie spotykał - dodaje poseł PiS.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pytanie o związki Komorowskiego z WSI? Marszałek Sikorski wyłącza w Sejmie mikrofon

Co ciekawe, jak widać na nagraniu z premiery filmu (ujęcie w 2 minucie i 46 sekundzie), Grzegorz Schetyna całkiem zręcznie omija Piotra P. Na tyle skutecznie, że nie pozwala na uściśnięcie dłoni, dzięki czemu takich zdjęć z nim nie ma.

ZOBACZ NAGRANIE


Odnosząc się do deklaracji, że Piotr P. nigdy w kancelarii prezydenta nie był, poseł Kownacki zauważa, że sprawdza się listę gości, ale w tej instytucji można legalnie wprowadzić kogoś i fakt ten nie zostaje ujęty w spisie. - Uważam, że rzecznik jest niewiarygodna, czekam na jasną deklarację Bronisława Komorowskiego w tej sprawie - podkreśla polityk.

Kownacki komentuje również ujawniony przez portal niezalezna.pl fakt członkostwa samej Ewy Kopacz w SKOK-ach, która miesiąc temu się wypisała, Kownacki mówi, że "należałoby wyjaśnić kiedy i w jakich okolicznościach doszło do rezygnacji". - Czy przestała być członkiem SKOK-ów w wyniku naturalnego wygaśnięcia, np. zakończenia spłacania kredytu, czy to członkostwo zostało nagle ucięte. W tej drugiej sytuacji, wyjaśnienia powinna złożyć nie tylko przed sejmową komisją, ale być może innymi organami. W krajach ukształtowanej demokracji, taka sytuacja doprowadziłaby do rezygnacji - dodaje poseł PiS.


Obrazek


Połowa 2012 roku mimo wysiłków białostockich prokuratorów część mafii wołomińskiej opuszcza więzienie decyzją Barbary Piwnik i innych mniej znanych sędziów.Jednym z uwolnionych jest herszt grupy wołomińskiej Jarosław Czeredys ps.Długi, który w 2002 roku po śmierci młodego Klepaka przejął zarząd Wołomina razem z Rudym (obecnie Rudnicki odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności)
Długi jest świetnym aktorem i dosyć świadomym prawnie zwyrodnialcem.
To On począwszy od 2012 roku zacznie zaprzęgać wołomińskich członków mafii pszenno buraczanej do wyłudzeń pieniędzy ze SKOK-u.
W listopadzie 2012 roku trafia do mnie Pani Irena, która nie wie,że otrzymała właśnie 3.500.000 kredytu w skoku pod zastaw ziemi, której nie ma i nigdy nie miała.Panie Zbyszku co mam zrobić poprosił mnie znajomy o podpisanie jakiegoś dokumentu, kupił mi leki na które nie miałam od dwóch lat-pojechaliśmy tam do SKOKU i oni zapakowali nam do bagażnika Jarka dwa takie siwe worki pieniędzy na nich były zielone pasy.Teraz otrzymałam wezwanie do zapłaty 3.500.000 plus odsetki.
Zaczynam chodzić za tą sprawą i trafiam do kancelarii notarialnej Jakuba SZ. (Jakub SZ miał kilka postępowań w sprawie przywłaszczenia kilkudziesięciu milionów złotych z tytułu nieodprowadzonych, a pobranych od ludzi podatków PCC i był j e d y n y m notariuszem , który pisał akty dla PZU i PZU Życie.
Z Jakubem SZ współpracował i współpracuje adowkat Janusz Szymański autor wyprowadzania majątku z grupy PZU przez dom maklerski Surf5Net Łukasza Daremniaka.Szymański był też aresztowany do sprawy porwania Jana Załuski (Carpatia) Załuskę porwano,sfałszowano jego podpisy na radzie dyrektorów i to pozwoliło grupie Belki odzyskać 4.000.000 dolarów.
Za chwilę Daremniak będzie chciał uciec z Polski lecz zatrzymany przez ABW podzieli się z Pawłem P. (zastępca szefa ABW) odzyskanymi pieniędzmi i spokojnie z wolnej stopy będzie odpowiadał w sprawie przestępstw popełnionych w domu maklerskim.
Jeden z odwróconych wołominiaków przyjeżdża do mnie w 2013 roku i mówi czy chciałby załatwić sobie nietykalność poprzez wysokich rangą oficerów SKW wystarczy,że wezmę dla nich 150.000.000 złotych i "pod stołem" oddam 75.000.000 zł.
Nagranie z monitoringu wraz z fonią trafia do właściwych osób w najwyższych strukturach państwa.
Trzy dni później firma zostanie przeszukana pod kątem posiadania marihuany przez jednego z moich pracowników. Zabezpieczony zostaje rejestrator, a nagrania z monitoringu na oryginalnych nośnikach staną się nieczytelne i niemożliwe do odzyskania.
Synalek Bula nadzoruje w tym czasie kontakty pomiędzy prezesem SKOK, a biznesmenami, którzy jeszcze kilka lat temu uprawiali biznes na trasie Warszawa-Białystok napadając na tiry.
Szkoda tylko,że sprawa jest prowadzona w Pcimiu Dolnym w którym PO ma ogromne wpływy.
Śledztwo na 100% wyjaśni prymitywne przestępstwo pracowników SKOK-u o polityce i służbach specjalnych nie będzie mowy.
Czas przed wyborami parlamentarnymi może zaskoczyć wielu z Was, bo mnie już nic w tym ***** nie zaskoczy.


ak tm WZYTTO posdka rzedasa z PO jeszcze cela sie trzyma twoj BOG TUSK wyemigrowal uciekl z toncego okretu pod obcas MELEKR by tm sluzyc godnie

Działania Tuska w Brukseli oceniane są ostatnio coraz gorzej. Informowaliśmy ostatnio, że nie odgrywa tam praktycznie żadnej roli, ponieważ jest to na rękę Niemcom. CZYTAJ WIĘCEJ

Teraz okazało się, że rządzenie w UE powierza Niemcom i Francji. To właśnie z przedstawicielami tych krajów prowadzi rozmowy, by później narzucać obraną linię wszystkim innym. Politycy są zirytowani. Charles Michel, premier Belgii, jest wściekły.

„Tusk zaprosił na miniszczyt w sprawie Grecji tylko kanclerz Niemiec Angelę Merkel i prezydenta Francois Hollande'a. Zaniepokoiło to kraje Beneluksu, które także są w strefie euro” – czytamy na fakty.interia.pl. Wszystko miało się odbywać na prośbę Grecji, tłumaczą się przyboczni Tuska.

- Jestem rozgniewany. To jest błąd w metodzie. Belgia nie dała mandatu ani Francji, ani Niemcom, żeby negocjowały w jej imieniu – powiedział Michel.

Premier Belgii zaznaczył, że jego kraj włożył w ratowanie Grecji 7 mld euro. Powiedział, że pomówi o tym z Donaldem Tuskiem. Przypomniał, że poza Niemcami i Francją są jeszcze inne kraje w strefie euro.

http://niewygodne.info.pl/artykul5/0214 ... -Nikim.htm

https://www.youtube.com/watch?v=qVCg6r0v8xU


Obrazek


Kim jest Bronisław Komorowski? https://vimeo.com/122183632
dano to slymmy wisnia system wymiata trwaly nie zniszczalny akcjonariusz pmi plywajacy z rekinami z L na łopatce :)
aha to sie nie dziwie ze hold bronkobusowi zlozyl hahaha

REKLAMA


.Laptop`
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 28 sty 2015 19:31

Postautor: .Laptop` » 22 mar 2015 10:00


Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 11:25

Lecą do tej ferajny Tuska jak ćmy do świecy..akurat
..a co ta sitwa z PO dała polakom: najnizsza w Europie kwota wolna od podatków czy łupienie własnych firm horrendalnymi daninami a obcy kapitał zwolniony z citu na kilkanascie lat.
To dobre.Po ilu obietnicach Tuska zaśmiejesz się?:)

https://www.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c
np to jak traktują KGHM to jakis koszmar.podatek stworzony DLA JEDNEJ FIRMY aby ja złupic dokumentnie.*** komu zależy aby swoich tak doić.juz dywidenda nie wystarczy.w 2010 sprzedali 10% to błędy trza odrobić ehh

Istotnym obciążeniem dla wyników KGHM był podatek od wydobycia niektórych kopalin, który wyniósł 1,5 mld złotych i stanowił 30 procent jednostkowego kosztu produkcji koncentratu.

http://hutnictwo.wnp.pl/kghm-nie-zachwy ... 1_0_0.html

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 11:32

Tylko Kukiz ma moj glos !
tylko Korwin ... kukiz sie nie nadaje ....razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 11:36

Tylko Kukiz ma moj glos !
tylko Korwin ... kukiz sie nie nadaje ....razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine
tak a korwin sprzeda nas chinolom i zasiedli polske muzułmanami :shock: :shock:

http://natemat.pl/137301,janusz-korwin- ... -chinczycy

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 11:40

Tylko Kukiz ma moj glos !
tylko Korwin ... kukiz sie nie nadaje ....razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine
tak a korwin sprzeda nas chinolom i zasiedli polske muzułmanami :shock: :shock:

http://natemat.pl/137301,janusz-korwin- ... -chinczycy
hahaha tak czytaj "natemat " i jeszcze wklei jakis link do tvn24 ...haha

widze ze czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna strona .....

pierwsze zdania dalej nie czytalem :

Do zaskakujących i skrajnych haseł Janusza Korwin-Mikkego zdążyliśmy się przyzwyczaić. W piątek, podczas wizyty w Zielonej Górze, kandydat na prezydenta przekonywał, że jeśli nie zmienimy swojej polityki zagranicznej ani gospodarczej – wykupią nas Chińczycy, a podbiją muzułmanie i zabiorą "nasze córki i wnuczki do haremów". Zdaniem prezesa, prognozy te nie sprawdzą się, kiedy prezydentem zostanie właśnie on.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2015 11:44 przez zbanowany_faraon, łącznie zmieniany 1 raz.

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 11:43

hehe ja przynajmniej cos czytam a nie z *** wyciągam koomentarze :lol: :lol:

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 11:44

Tylko Kukiz ma moj glos !
tylko Korwin ... kukiz sie nie nadaje ....razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine
tak a korwin sprzeda nas chinolom i zasiedli polske muzułmanami :shock: :shock:

http://natemat.pl/137301,janusz-korwin- ... -chinczycy
hahaha tak czytaj "natemat " i jeszcze wklei jakis link do tvn24 ...haha

widze ze czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna strona .....

pierwsze zdania dalej nie czytalem :

Do zaskakujących i skrajnych haseł Janusza Korwin-Mikkego zdążyliśmy się przyzwyczaić. W piątek, podczas wizyty w Zielonej Górze, kandydat na prezydenta przekonywał, że jeśli nie zmienimy swojej polityki zagranicznej ani gospodarczej – wykupią nas Chińczycy, a podbiją muzułmanie i zabiorą "nasze córki i wnuczki do haremów". Zdaniem prezesa, prognozy te nie sprawdzą się, kiedy prezydentem zostanie właśnie on.
to czytaj ze zrozumieniem :)

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 11:49

o jednak wysiliłes się.korwina mam w *** i jego chore poglonda teraz wrzuc że kukiz razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine z ktorej w razie W bendziesz korzystał

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 11:50

o jednak wysiliłes się.korwina mam w *** i jego chore poglonda teraz wrzuc że kukiz razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine z ktorej w razie W bendziesz korzystał

wysililem sie i przeczytalem .... i pierwsze zdania uswiadomily mnie ze jestes kretynem ktory nawet ze ZROZUMIENIEM NIE POTRAFI RPZECZYTAC TEKSTU ....

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 11:52

a kukiz idzie ramie w ramie ze zwiazkowcami , np. z takim Duda.... mega socjalista

https://www.youtube.com/watch?v=0yclJCR5YLE

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 11:54

o jednak wysiliłes się.korwina mam w *** i jego chore poglonda teraz wrzuc że kukiz razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine z ktorej w razie W bendziesz korzystał

wysililem sie i przeczytalem .... i pierwsze zdania uswiadomily mnie ze jestes kretynem ktory nawet ze ZROZUMIENIEM NIE POTRAFI RPZECZYTAC TEKSTU ....
Walę na ciebie rzadkim stolcem i tryskam nasieniem na twarz paalancie.*** nawet lebiego i matole nie umiesz dac wytlumaczenia possrancu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 11:55

o jednak wysiliłes się.korwina mam w *** i jego chore poglonda teraz wrzuc że kukiz razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine z ktorej w razie W bendziesz korzystał

wysililem sie i przeczytalem .... i pierwsze zdania uswiadomily mnie ze jestes kretynem ktory nawet ze ZROZUMIENIEM NIE POTRAFI RPZECZYTAC TEKSTU ....
Walę na ciebie rzadkim stolcem i tryskam nasieniem na twarz paalancie.*** nawet lebiego i matole nie umiesz dac wytlumaczenia possrancu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dokladnie to pokazuje poziom wyborcy kukiza..... nie potrafie czytac ze zrozumieniem ale dajcie mi wysoki zasilek bo nic nie potrafie sam zrobic w zyciu :)

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 11:59

o jednak wysiliłes się.korwina mam w *** i jego chore poglonda teraz wrzuc że kukiz razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine z ktorej w razie W bendziesz korzystał

wysililem sie i przeczytalem .... i pierwsze zdania uswiadomily mnie ze jestes kretynem ktory nawet ze ZROZUMIENIEM NIE POTRAFI RPZECZYTAC TEKSTU ....
Walę na ciebie rzadkim stolcem i tryskam nasieniem na twarz paalancie.*** nawet lebiego i matole nie umiesz dac wytlumaczenia possrancu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dokladnie to pokazuje poziom wyborcy kukiza..... nie potrafie czytac ze zrozumieniem ale dajcie mi wysoki zasilek bo nic nie potrafie sam zrobic w zyciu :)
znalazł sie z POZIOMEM gamonn jeden poziomnice se kup wrzodzie forumowy.od wyborkców Kukiza wara.patrz lepiej co teen tywój prezydent hehe wygaduje. od lat to samo. nic dziwnego ze kazdy ma go za zakałe. na Europe do gada ale pensje to skond bierze ...z *** :o :o :o :o :o :o :o :o

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 12:01

o jednak wysiliłes się.korwina mam w *** i jego chore poglonda teraz wrzuc że kukiz razem ze zwiazkowcami zrobi wielka socjalistyczna kraine z ktorej w razie W bendziesz korzystał

wysililem sie i przeczytalem .... i pierwsze zdania uswiadomily mnie ze jestes kretynem ktory nawet ze ZROZUMIENIEM NIE POTRAFI RPZECZYTAC TEKSTU ....
Walę na ciebie rzadkim stolcem i tryskam nasieniem na twarz paalancie.*** nawet lebiego i matole nie umiesz dac wytlumaczenia possrancu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dokladnie to pokazuje poziom wyborcy kukiza..... nie potrafie czytac ze zrozumieniem ale dajcie mi wysoki zasilek bo nic nie potrafie sam zrobic w zyciu :)
znalazł sie z POZIOMEM gamonn jeden poziomnice se kup wrzodzie forumowy.od wyborkców Kukiza wara.patrz lepiej co teen tywój prezydent hehe wygaduje. od lat to samo. nic dziwnego ze kazdy ma go za zakałe. na Europe do gada ale pensje to skond bierze ...z *** :o :o :o :o :o :o :o :o
dokaldnie od 40 lat to samo..... nie zmienia sie jak choragiewka z zaleznosci od korzysci :)

jakos przez 72 lata zyl bez pensji z europy i sobie radzil he

a jak dzieki temu bedzie mial wiecej kasy na walke z tym chorym unijno-komunistycznym ustrojem to chwala mu za to :)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Redaktor1966 i 26 gości