......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
Gerrard
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8269
Rejestracja: 17 cze 2009 17:11
Lokalizacja: z Twardowskiego

Postautor: Gerrard » 23 lut 2014 17:46

Terminarz meczów reprezentacji Polski w grupie D:

7 września 2014 (godz. 20.45): Gibraltar - Polska
11 października 2014 (20.45): Polska - Niemcy
14 października 2014 (20.45): Polska - Szkocja
14 listopada 2014 (18.00): Gruzja - Polska
29 marca 2015 (20.45) Irlandia - Polska
13 czerwca 2015 (18.00): Polska - Gruzja
4 września 2015 (20.45): Niemcy - Polska
7 września 2015 (20.45): Polska - Gibraltar
8 października 2015 (20.45): Szkocja - Polska
11 października 2015 (20.45): Polska - Irlandia

======================

Sobota w Warszawie, na setę jestem. Robakinho hat-trick. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 44011
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 23 lut 2014 18:15

Co by nie powiedzieć, to jednak były to fajne i udane igrzyska 8) 8) 8) 8) 8)

Już historia... :roll:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

3plus
Kapitan
Posty: 42274
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Postautor: 3plus » 23 lut 2014 19:16

Boniek: Robert musi mieć jednego, dwóch zawodników obok - nie możemy się tego bać

Roman Kołtoń z Nicei, Polsat Sport

Robert jest fantastycznym piłkarzem, ale jeśli nadal będziemy sądzić, że od rozwiązywania problemów ofensywnych jest tylko i wyłącznie Lewandowski, to daleko z tym nie zajdziemy. Robert musi mieć jednego, dwóch zawodników obok - nie możemy się tego bać. Musimy grać bardziej ofensywnie, musimy podjąć ryzyko - mówi Zbigniew Boniek w rozmowie z Polsatsport.pl

Roman Kołtoń: Grzegorz Krychowiak powiedział fajną rzecz: To od nas, piłkarzy, zależy awans na Euro 2016.

Zbigniew Boniek: Dla normalnych i inteligentnych ludzi jest to rzecz normalna. Tylko ograniczeni umysłowo mogą sądzić, że awans zależy od kibiców, czy od prezesa. Mamy piłkarzy, mamy trenerów, my jesteśmy od tego, żeby zapewnić im warunki. Oczywiście nie chcę unikać odpowiedzialności, ale doskonale wiem, co należy do moich obowiązków. To samo będę mówił, jeśli kadra wygra.

Pamięta pan, kiedy Polska zagrała ostatni dobry mecz w eliminacjach? Tak się nad tym niedawno zastanawiałem i wyszło mi, że chyba z Czechami w 2008 roku. A i te eliminacje skończyły się niepowodzeniem.

No tak, od kilku lat gdzieś tam się przetaczamy z koszyka do koszyka, robimy z niektórych meczów wielkie wydarzenia…

Zwyczajnie potrzebujemy igrzysk.

Tak, żyliśmy cztery lata zwycięstwem nad Portugalią… Może i jest to sympatyczne, miłe, ale nie można poprzestać na laurach! Teraz jednak nie ma o tym mowy, nie jesteśmy dobrą drużyną, ale mamy dobrych piłkarzy. Także: mniej pompować, a bardziej skupić się na działaniu. Jeden mecz nic nie znaczy.

Ciągle też odnosimy się do Polaków grających z powodzeniem, czy to w Bundeslidze, czy w Lidze Mistrzów, którzy jednak nie stworzyli dotąd reprezentacji. Próbował tworzyć kadrę Smuda, próbował Fornalik, teraz spróbować musi Nawałka. Ale tak, żeby była chemia. Żebyśmy w końcu zwyciężali.

Oczywiście. Dzisiaj sytuacja trochę się zmieniła, bo nie jest wcale łatwo stworzyć kolektyw nawet z dobrych piłkarzy. Masz do dyspozycji dwa dni, jeden trening. Zawodnicy przyjeżdżają z zagranicy, ciekawi Polski, ciekawi tego, co tu się dzieje. Trudno stworzyć taką atmosferę, jak kiedyś, gdy byłeś z kadrą dwa tygodnie przed meczem, gdy klimat przypominał ten klubowy, gdy wszyscy byli zżyci, a po porażce wzajemnie się wspierali. Takie coś buduje team spirit. Natomiast dzisiaj dwie godziny po meczu drogi zawodników się rozchodzą. I tu właśnie jest problem. Ale trzeba też zobaczyć, czy w tej drużynie jest jakość, która umożliwi jej grę na wielkich turniejach. Ja uważam, że jest. Mamy kilka indywidualności, a wokół nich kilku przeciętnych, ale solidnych piłkarzy. Zgadzam się z Krychowiakiem - to od nich samych zależą losy reprezentacji.

Adam Nawałka jest przekonany, że tylko praca może być lekarstwem na te problemy. Jak pan sądzi?

Wiadomo, że Adam jest tytanem pracy. Oczywiście się z nim zgadzam, ale tutaj nad praktyką przeważa raczej praca teoretyczna, bo po prostu nie ma kiedy trenować. Sztab musi jak najlepiej rozpracować przeciwnika, a jest to przecież bardziej praca menedżerska, niemal biurowa. Na elementy takie, jak scalenie i indywidualne rozmowy, nie ma po prostu czasu. Ale oczywiście musimy wypracować jakiś charakterystyczny, własny styl gry, bo, powiem szczerze, na dzisiaj czegoś takiego nie zauważyłem.

Selekcjoner chce o to zadbać, bardzo dużo podróżuje, ale z tego co wiem - prezes też śledzi mecze Polaków.

Jestem tak zorganizowany, że zawsze mam czas na mecz. Trochę tu zobaczę, trochę tam. Po prostu lubię wiedzieć, co się w piłce dzieje.

Prezesie, a jak to jest z Robertem Lewandowskim? Bo tak jak rozwija się jego kariera w klubie, tak w reprezentacji cały czas zawodzi.

Robert na pewno się rozwija, jest dzisiaj jednym z najlepszych zawodników świata. Ale musi zacząć w końcu wygrywać. Spójrzmy choćby na zeszły sezon. Zdobył mistrzostwo Niemiec? Nie. Wygrał Ligę Mistrzów? Nie. Został królem strzelców? Nie. A mimo wszystko mówimy, że było dobrze. No bo było. Czasem grasz świetnie, ale twój zespół nie może wygrać. Normalna sprawa. Jednak niczego nie zdobył - zaznaczmy to. Tak jak mówię - jest fantastycznym piłkarzem, ale jeśli nadal będziemy sądzić, że od rozwiązywania problemów ofensywnych jest tylko i wyłącznie Lewandowski, to daleko z tym nie zajdziemy. Robert musi mieć jednego, dwóch zawodników obok - nie możemy się tego bać. Musimy grać bardziej ofensywnie, musimy podjąć ryzyko. Jednak z tego co widzę, trener Nawałka jeździ i szuka, właśnie dlatego, żeby stworzyć Lewemu jak lepsze warunki do gry.

Martwi pana kontuzja Jakuba Błaszczykowskiego?

Jest mi przykro ze względu na człowieka, bo Kuba to porządny chłop i zawsze chce jak najlepiej. Także martwi mnie w tym sensie. Natomiast z nim też jeszcze nigdzie nie pojechaliśmy, mimo że nawet dobrze grał. Urazy są w sporcie normalne, czekamy na niego, sam zresztą z nim rozmawiałem i mam nadzieję, że szybko do nas wróci. Ale nie możemy przecież płakać.

Nie uważa pan, że to ostatni dzwonek dla naszych kadrowiczów, żeby w końcu pojechać na jakiś wielki turniej?

Dokładnie. Jeżeli ci zawodnicy są dobrzy, to muszą w końcu na jakąś imprezę pojechać. Mówimy tu zarówno o Lewandowskim, Szczęsnym, czy Błaszczykowskim, jak i o Gliku, Obraniaku, czy Krychowiaku. Oni wszyscy potrzebują turnieju. Jeśli na nim nie zagrają, nigdy nie będą w pełni zadowoleni ze swojej kariery.

eryk7
Kapitan
Posty: 43144
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 23 lut 2014 19:44

DODAM JESZCZE COŚ ŻE NAJWIĘKSZYM SZCZĘŚCIEM BĘDZIE TO ŻE TA *** szpakowska NIE BĘDZIE KOMENTOWAĆ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A skąd ta pewność :?: :roll: 8)

WEŹ PROSZĘ CIĘ NIE STRASZ NIE BYŁO JESZCZE PRZETARGU
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Gerrard
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8269
Rejestracja: 17 cze 2009 17:11
Lokalizacja: z Twardowskiego

Postautor: Gerrard » 23 lut 2014 19:48

Tylko ograniczeni umysłowo mogą sądzić, że awans zależy od kibiców, czy od prezesa. Mamy piłkarzy, mamy trenerów, my jesteśmy od tego, żeby zapewnić im warunki.

Rudy ćwok pjerdoli, aż rzygać się chce. Obraniaka z kadry to niby ja wywaliłem, a nie on do spółki z pismaczynami typu Kołtoń? Taaa... Od niego nic nie zależy, po co się więc wpjerdala w skład kadry i praktycznie wyrzuca z niej najlepszą dziesiątkę Polski? Tego rudemu nigdy nie zapomnę, rączek tak szybko nie umyje. Fałszywa gnida.
Obrazek

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 23 lut 2014 19:59

Co by nie powiedzieć, to jednak były to fajne i udane igrzyska 8) 8) 8) 8) 8)

Już historia... :roll:
i bezpieczne, a tyle bylo obaw

i straszenia tez
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

3plus
Kapitan
Posty: 42274
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Postautor: 3plus » 23 lut 2014 20:00

Łyżwiarstwo szybkie...Polska na drugim miejscu...:)

http://www.sochi2014.com/en/speed-skating-medals

Holendrzy w Vancouver zdobyli w ogóle 8 medali a tu w samych łyżwach 23.
Ciekawe jaki to nowy specyfik zapakowali w żyły...

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 23 lut 2014 20:00

Terminarz meczów reprezentacji Polski w grupie D:

7 września 2014 (godz. 20.45): Gibraltar - Polska
11 października 2014 (20.45): Polska - Niemcy
14 października 2014 (20.45): Polska - Szkocja
14 listopada 2014 (18.00): Gruzja - Polska
29 marca 2015 (20.45) Irlandia - Polska
13 czerwca 2015 (18.00): Polska - Gruzja
4 września 2015 (20.45): Niemcy - Polska
7 września 2015 (20.45): Polska - Gibraltar
8 października 2015 (20.45): Szkocja - Polska
11 października 2015 (20.45): Polska - Irlandia

======================

Sobota w Warszawie, na setę jestem. Robakinho hat-trick. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dobrze ,.ze z Ajriszami na koniec u nas :)
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 23 lut 2014 20:02

Łyżwiarstwo szybkie...Polska na drugim miejscu...:)

http://www.sochi2014.com/en/speed-skating-medals

Holendrzy w Vancouver zdobyli w ogóle 8 medali a tu w samych łyżwach 23.
Ciekawe jaki to nowy specyfik zapakowali w żyły...
dlatego tacy wqr. wieni na Polakow bo jak 40 mln sie wezmie za trenowanie to na nastepnej olimpiadzie beda mieli ciut mniej, a za 8 lat nawet nie polowe tego
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 23 lut 2014 20:03

KTO SIĘ BIJE :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Już po bójce...
Wisła Kraków 3-1 Cracovia (2-0)
187. derby Krakowa dla Wisły! Bohaterem Bośniak, Cracovia szansę miała tylko przez chwilę
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 23 lut 2014 20:08

Fajne mrugniecie okiem na zamkniecie igrzysk z tym piatym kolkiem olimpijskim

Rosjanie pokazali, ze nie sa tacy sztywniacy :)
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 23 lut 2014 20:17

Niemcy zostali umieszczeni w grupie D, do której dolosowano im zespoły Polski, Irlandii, Szkocji, Gruzji i Gibraltaru.

"To musi być jakaś pomyłka" - pisze tabloid "Bild". "W kwalifikacjach Euro 2016 Niemcy zmierzą się z Gibraltarem. Przeciwko temu piłkarskiemu karłowi jeszcze nie graliśmy" - dodaje.

"Niemcy kontra Lewandowski i Gibraltar" - to już serwis internetowy gazety "Die Welt", którego dziennikarze są pewni, że ich drużyna nie będzie miała większych problemów z zakwalifikowaniem się na turniej.
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 23 lut 2014 20:27

"Dla Niemców pytanie brzmi nie czy, ale jak szybko uda się wywalczyć awans".

"Die Welt" podkreśla, że drużyna trenera Joachima Loewa grała z Irlandią w kwalifikacjach mundialu i dwukrotnie ją pokonała. Ostatnią porażkę ze Szkocją Niemcy ponieśli 15 lat temu a z Polską i Gruzją jeszcze nigdy nie przegrali.

"Niektórzy mawiają, że w piłce nożnej nie ma już słabych drużyn. Tymczasem Niemcy w drodze na Euro 2016 muszą się zmierzyć z Gibraltarem.

Najpoważniejszym rywalem w grupie wydaje się być Polska" - skomentował wyniki losowania "Frankfurter Allgemeine Zeitung", podczas gdy "sport1.de" niemiecką grupę określił mianem "grupy do przejścia, w której nie ma żadnych poważniejszych przeszkód".
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 23 lut 2014 20:30

Śląsk nie dogonił Ruchu. Została bramka różnicy
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Martyr
Kapitan
Posty: 44011
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 23 lut 2014 21:36

Obrazek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości