Jest porozumienie

luźne dyskusje inwestorów
koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Jest porozumienie

Postautor: koordynator1 » 22 lip 2020 23:24

Dużo mówi się tu o wykształceniu. Ciekawi mnie jakie mają koordynator i Kosa?
Jak chcesz pedotłuku wiedzieć to mam wykształcenie wyższe ale nie muszę się chwalić jakie ale na pewno nie studiowałem u ojca oszusta obrońcy pedofilów z Torunia ale pewnie ty pedotłuku masz wykształcenie tylko z nazwy :evil:

REKLAMA


Oxfordczyk!
Starszy sierżant
Posty: 74
Rejestracja: 06 paź 2019 09:18

Re: Jest porozumienie

Postautor: Oxfordczyk! » 22 lip 2020 23:49

Do kogoś kto zna niemiecki. Prawda to co jest w opisie?


https://mobile.twitter.com/PopieramyPMM ... 4342437895

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jest porozumienie

Postautor: miki331 » 23 lip 2020 00:16

cyt :
"jeśli państwo członkowskie nie zobowiąże się do neutralności klimatycznej (przy czym wiadomo, że chodzi o Polskę), to dostanie tylko połowę funduszy przeznaczonych dla niego z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji."
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... ej/s01by6x

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 23 lip 2020 07:13

Dużo mówi się tu o wykształceniu. Ciekawi mnie jakie mają koordynator i Kosa?
Jak chcesz pedotłuku wiedzieć to mam wykształcenie wyższe ale nie muszę się chwalić jakie ale na pewno nie studiowałem u ojca oszusta obrońcy pedofilów z Torunia ale pewnie ty pedotłuku masz wykształcenie tylko z nazwy :evil:
Wiemy magister koordynator maszyn czyszczących powierzchnię płaskie zdobyty w Wyższej szkole gotowania na gazie w wydziale zamiejscowym w pi.er.dzisz.ewie gornym :lol:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Jest porozumienie

Postautor: yanek z hor » 23 lip 2020 08:01

Na Polsacie był przed chwila budka i prowadził dyskurs z redaktorem. Nie wiem co ten człowiek ma pod czaszka...
- wybory były nieuczciwe
- Duda nie jest moim prezydentem
- w związku z Nowakiem trzeba sprawdzić czy państwo PISowskie nie inwigilowało PO

totalny obłed - Kiedy TVN TVP Polsat wszystkie portale internetowe, media promowały Komorowskiego to wtedy wybory były sprawiedliwe chociaz mimo wszystko Komorowski przegrał. teraz kiedy z tego kieratu wyłamało sie TVP to już jest dyktatura, wybory nieuczciwe i dlatego Duda wygrał
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 23 lip 2020 08:06

Na Polsacie był przed chwila budka i prowadził dyskurs z redaktorem. Nie wiem co ten człowiek ma pod czaszka...
- wybory były nieuczciwe
- Duda nie jest moim prezydentem
- w związku z Nowakiem trzeba sprawdzić czy państwo PISowskie nie inwigilowało PO

totalny obłed - Kiedy TVN TVP Polsat wszystkie portale internetowe, media promowały Komorowskiego to wtedy wybory były sprawiedliwe chociaz mimo wszystko Komorowski przegrał. teraz kiedy z tego kieratu wyłamało sie TVP to już jest dyktatura, wybory nieuczciwe i dlatego Duda wygrał
Yanku ale to dobrze widać że dalej nie wyciągnęli żadnych wniosków i brną w ta prostacka narrację nie mając żadnej propozycji dla Polaków....myślę że niedługo mijanka z lewicą a może i z Hołownia jak wsi zaczną na niego grac

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Jest porozumienie

Postautor: yanek z hor » 23 lip 2020 08:11

Na Polsacie był przed chwila budka i prowadził dyskurs z redaktorem. Nie wiem co ten człowiek ma pod czaszka...
- wybory były nieuczciwe
- Duda nie jest moim prezydentem
- w związku z Nowakiem trzeba sprawdzić czy państwo PISowskie nie inwigilowało PO

totalny obłed - Kiedy TVN TVP Polsat wszystkie portale internetowe, media promowały Komorowskiego to wtedy wybory były sprawiedliwe chociaz mimo wszystko Komorowski przegrał. teraz kiedy z tego kieratu wyłamało sie TVP to już jest dyktatura, wybory nieuczciwe i dlatego Duda wygrał
Yanku ale to dobrze widać że dalej nie wyciągnęli żadnych wniosków i brną w ta prostacka narrację nie mając żadnej propozycji dla Polaków....myślę że niedługo mijanka z lewicą a może i z Hołownia jak wsi zaczną na niego grac
tak nie b edzie - zobacz na Julianka koordynatora - czego się spodziewasz ze zaczna mysleć ? Np do tej pory Julianek nie potrafi mi odpowiedzieć czy mamy najlepszy okres gospodarczy od 1990roku

Jeszcze był temat ze budka cały czas twierdzi jak Trzaskowski że PRAWDOPODOBNIE PIS chce zlikwidowac powiaty. Do tego PIS faktycznie chce wydzielić Warszawe z Mazowsza aby MAzowsze miało większe szanse na dotacje które ogranicza sama Warszawa ze średnią Unijna. Według mnie prawidłowe posuniecie a według budki zamach na Polske
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 23 lip 2020 08:17

Znam dużo ludzi co głosowali na po a teraz popierają lewych i holowanie bo nawet oni widzą że to oszołomy które nie mają nic do zaproponowania... Poczekaj trochę zobaczysz że w sondażach będą widoczne przepływy...a kosa i Julian to żaden wyznacznik... Julian nawet nie chce się przyznać do głosowania na peło...

Jak kiedyś zapytałem publicznie na forum że skoro PiS taki zły to kto za nich...to nie było żadnej propozycji...albo się wstydzą albo pyskuja a potem głosują na Jarosława :mrgreen: :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 23 lip 2020 08:53

Z tym wyższym wykształceniem to bym się nie podniecał bo w ostatnich latach każdy *** robił studia na wyższych szkołach lansu i bansu... Wiele się nie różnią od ludzi z podstawowym czy średnim może są mądrzejsi w wąskiej dziedzinie...byłem kiedyś w związku z prawniczka to ja odpytalem tak z rzyci to twierdziła że można dojechać koleją transsyberyjska na krym :lol: nie znała stolicy Rumunii a myślicie że kuma coś z ekonomii? Także nie ma się co podniecać...

W pokoju nauczycielskim ciągle muszę wysłuchiwać żali na PiS... najczęściej że ograniczają wolność słowa i chce zrobić dyktature...no poziom dyskusji żenujący...
a co ty tam robisz??... :roll: :lol:
Jestem nauczycielem
A to ci paradox.. Człowiek który edukuje sam potrzebuje edukacji... W wielu tematach... Szkoda że... Nawet sobie z tego nie bardzo zdajesz sprawy... Jak w przypadku giełdy gdzie wiedziałeś że inni lepiej tematy kumają niż Ty... I warto zastanowić się nad ich opiniami... :lol:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 23 lip 2020 08:56



a co ty tam robisz??... :roll: :lol:
Jestem nauczycielem
A to ci paradox.. Człowiek który edukuje sam potrzebuje edukacji... W wielu tematach... Szkoda że... Nawet sobie z tego nie bardzo zdajesz sprawy... Jak w przypadku giełdy gdzie wiedziałeś że inni lepiej tematy kumają niż Ty... I warto zastanowić się nad ich opiniami... :lol:
Nie miałem problemu żeby uczyć się od lepszych od siebie jeśli chodzi o giełdę. Nie można być we wszystkim najlepszym...to żaden wstyd. Wiele mnie obcowanie z wami swirusy na tym forum nauczyło a że stale chce się rozwijać to tylko plus dla mnie.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Jest porozumienie

Postautor: koordynator1 » 23 lip 2020 09:17

Jak do tej chwili nie otrzymałem odpowiedzi ; :arrow:
pedofilki z *** nie odpowiedzieliście na pytanie dlaczego pedofilskiej bandzie przeszkadzał Tadeusz Isakowicz-Zaleski  :evil:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 23 lip 2020 09:33



Jestem nauczycielem
A to ci paradox.. Człowiek który edukuje sam potrzebuje edukacji... W wielu tematach... Szkoda że... Nawet sobie z tego nie bardzo zdajesz sprawy... Jak w przypadku giełdy gdzie wiedziałeś że inni lepiej tematy kumają niż Ty... I warto zastanowić się nad ich opiniami... :lol:
Nie miałem problemu żeby uczyć się od lepszych od siebie jeśli chodzi o giełdę. Nie można być we wszystkim najlepszym...to żaden wstyd. Wiele mnie obcowanie z wami swirusy na tym forum nauczyło a że stale chce się rozwijać to tylko plus dla mnie.
bo zadawales sobie sprawe z tego na jakim ty poziomie inwestycyjnym funkcjonujesz....Akurat w przypadku giledy latwo jest weryfikowac czy sie dobzre kuma czy nie.....

natomiast ...dziwi mnie ze nie masz takich przemyslen co do innych tematow...i wydajesz sie mentalnym BETONEM...do czego to wszytko zmierza....A zmierza to do tego O czym napisał jaskrawo ERUDYTA.....do tyle razy pzrerabianej w historii roznych krajow wrowniez naszym...ze SYTEM ktory sie buduje WYMAGA WROGOW...ciagle wymaga WROGOW zeby moc ISTNIEC i Miec PZREKAZ IDEOLOGICZNO PROPAGANDOWY....dlatego ma trwać ...BO WALCZA Z WROGAMi ku chwale OJCZYZNY....tak bylo np w KOMUNIZMIE w wielu krajach tak jets u KIMOW tak jest w wenezueli..tak jest na KUBIE.....gdzie wladza CIGLE ZRZUCA WINE NA INNYCH ...na wrogow NA ZWENATRZ i WENĄTRZ....nie widzac ze to ONI SA POPROSTU H.OO.JOZAMi.....startegiczno taktycznymi ktorzy doporwadzili do SYFU ...miedzynarodowego i wewnetrznego w swoiCH KRAJACH.....

jakos wietnam mogls sie pzretrasformowac tez z glebokiego Komunizmu i ulozyc sobie ralacje nawet z US....i zaczac sie rowijać ....a takie zje...by....z WENEZUELi czy KUBY czy Korei polnocnej....SWIruja ze ICH wal.enie w H.OO.JA z wiekszymi to wina tych WIEKSZYCH....pzrez ktorych milionych ich rodakow cierpia a SAMi sie pasą PRZY KORYCIE....

P.S zeby nie bylo Te kraje też zaczynały niezle...na tle swoich sasiadow wygladały lepiej i byly uazane za te jedne z Bogatszych,...zarowno w korei polnocnej byl czas gdy ona na poczatku byla duzo bogatsza i lepiej sie zylo niz w korei poludniowej...zarowno an KUBIE nadal wspominaja ze nie bylo glodu jak wwielu krajach ameryki lacinskiej...o wenezueli z ich zasobami ROPY nie wspomne bo jeszce dekade temu to byl jeden z bogatszych krajow regionu.....

A wszedzie wyszlo z czasem po ...H>OOO>JU....

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 23 lip 2020 09:42



A to ci paradox.. Człowiek który edukuje sam potrzebuje edukacji... W wielu tematach... Szkoda że... Nawet sobie z tego nie bardzo zdajesz sprawy... Jak w przypadku giełdy gdzie wiedziałeś że inni lepiej tematy kumają niż Ty... I warto zastanowić się nad ich opiniami... :lol:
Nie miałem problemu żeby uczyć się od lepszych od siebie jeśli chodzi o giełdę. Nie można być we wszystkim najlepszym...to żaden wstyd. Wiele mnie obcowanie z wami swirusy na tym forum nauczyło a że stale chce się rozwijać to tylko plus dla mnie.
bo zadawales sobie sprawe z tego na jakim ty poziomie inwestycyjnym funkcjonujesz....Akurat w przypadku giledy latwo jest weryfikowac czy sie dobzre kuma czy nie.....

natomiast ...dziwi mnie ze nie masz takich przemyslen co do innych tematow...i wydajesz sie mentalnym BETONEM...do czego to wszytko zmierza....A zmierza to do tego O czym napisał jaskrawo ERUDYTA.....do tyle razy pzrerabianej w historii roznych krajow wrowniez naszym...ze SYTEM ktory sie buduje WYMAGA WROGOW...ciagle wymaga WROGOW zeby moc ISTNIEC i Miec PZREKAZ IDEOLOGICZNO PROPAGANDOWY....dlatego ma trwać ...BO WALCZA Z WROGAMi ku chwale OJCZYZNY....tak bylo np w KOMUNIZMIE w wielu krajach tak jets u KIMOW tak jest w wenezueli..tak jest na KUBIE.....gdzie wladza CIGLE ZRZUCA WINE NA INNYCH ...na wrogow NA ZWENATRZ i WENĄTRZ....nie widzac ze to ONI SA POPROSTU H.OO.JOZAMi.....startegiczno taktycznymi ktorzy doporwadzili do SYFU ...miedzynarodowego i wewnetrznego w swoiCH KRAJACH.....

jakos wietnam mogls sie pzretrasformowac tez z glebokiego Komunizmu i ulozyc sobie ralacje nawet z US....i zaczac sie rowijać ....a takie zje...by....z WENEZUELi czy KUBY czy Korei polnocnej....SWIruja ze ICH wal.enie w H.OO.JA z wiekszymi to wina tych WIEKSZYCH....
Ja z giełdą zaczynałem od zera i wykonałem dużo pracy żeby wszystko zakumac...bo tak już mam jak wyznacze sobie jakiś cel to dążę do niego... Dużo nauczył mnie Lapi i zawsze tak mam że jak widzę że ktoś jest kumaty to podglądane zapytam zanalizuje naniose poprawki na swój warsztat... Wcale się tego nie wstydzę i cieszę się że są ludzie którzy chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.


Nie przekonamy się nawzajem bo mamy odmienne stanowiska...betonem bym się nie nazwał bo kiedyś głosowałem na tuska...i też nie nastawiam się na głosowanie na PiS do śmierci. Na razie jednak ich pomysł na Polskę mi się podoba żyje mi się dobrze a nie ma żadnej ciekawszej alternatywy na opozycji. Sam nie potrafiłeś napisać kto za PiS...kto poradziłby sobie lepiej?

Można sobie dywagowac o tym i o tamtym ale do wyboru masz na razie takie partie jakie masz i żadna z nich nie ma podjazdu do pisiorow, których bronią twarde dane ekonomiczne które pomijasz w swoich wywodach.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 23 lip 2020 09:51

tu nie chodzi o DYWAGOWANIE..ale o to jak PIS ..pzrejmuje wladzę ..jak dzial jak zmienia strukture PANSTWA.....Po to zeby miec jak najwieksza wladze Centralna i MOC wymusic od Obywateli posluszenstwo SOBIE.....i TYLKO SOBIE...oraz PIETNOWAC tych INNYCH....nie PISOWCOW....

to wczesnij czy pozniej sie skonczy SYFFEM...jak to historia obrazuje w wielu tego przypadkach....tym bardziej ze POSLKA jest relatywnie malym krajem z relatywnie mala gospodarka i KTORA jest coraz bardziej osamotniona....na arenie miedzynarodowej ....TYLko USa sie trzymamy jak rąbka spodnicy ktory moze gyc odciety gdy TRUMP pzrerżnie a to jest wysoce prawdopodobne....

P.S czego Uczysz??....chyba jakiejs Humanistyki ....ale i w to watpie po twoich textach....BO naprawe tzreba miec kalpy an oczach zeby nie widziec Konsekwencji pewnych dzialań ...ktore sie TOCZĄ...nie znac z HISTORII tego typu konsekwencji....i patzrec TYLKO *** na czubek swego nosa....Bez wychwytywania perspektywy ....i powiazań PRZYCZYN I SKUTKOW....

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 23 lip 2020 09:53

tu nie chodzi o DYWAGOWANIE..ale o to jak PIS ..pzrejmuje wladzę ..jak dzial jak zmienia strukture PANSTWA.....Po to zeby miec jak najwieksza wladze Centralna i MOC wymusic od Obywateli posluszenstwo SOBIE.....i TYLKO SOBIE...oraz PIETNOWAC tych INNYCH....nie PISOWCOW....

to wczesnij czy pozniej sie skonczy SYFFEM...jak to historia obrazuje w wielu tego przypadkach....tym bardziej ze POSLKA jest relatywnie malym krajem z relatywnie mala gospodarka i KTORA jest coraz bardziej osamotniona....na arenie miedzynarodowej ....TYLko USa sie trzymamy jak rąbka spodnicy ktory moze gyc odciety gdy TRUMP pzrerżnie a to jest wysoce prawdopodobne....

P.S czego Uczysz??....chyba jakiejs Humanistyki ....ale i w to watpie po twoich textach....BO naprawe tzreba miec kalpy an oczach zeby nie widziec Konsekwencji pewnych dzialań ...ktore sie TOCZĄ...nie znac z HISTORII tego typu konsekwencji....i patzrec TYLKO *** na czubek swego nosa....Bez wychwytywania perspektywy ....i powiazań PRZYCZYN I SKUTKOW....
Dalej nie napisałeś kto za PiS...

Uczę historii wosu i bhp


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości