Bessa wszystkich wessa

luźne dyskusje inwestorów
Lazaartek
Chorąży sztabowy
Posty: 5493
Rejestracja: 19 lip 2005 14:06

Bessa wszystkich wessa

Postautor: Lazaartek » 09 paź 2008 11:04

Wessała już wszystkich, że skasowaliście wątek? Wracam po urlopie, chciałem poczytać skróty najważniejszych informacji o bessie, która wsysa wszystkich a tu nie ma wątku? :?
Co sie stało?. A Jony 9300? :shock:
Co tu się działo?
Hossa!
Obrazek

REKLAMA


skylimit
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 206
Rejestracja: 08 paź 2008 11:30

Postautor: skylimit » 09 paź 2008 11:06

koniec bessy hossa idzie to po co watek bessa

piotr1602
Chorąży sztabowy
Posty: 4931
Rejestracja: 07 maja 2007 10:57
Lokalizacja: Bielsko Bała

Re: Gdzie jest wątek bessa wszystkich wessa?

Postautor: piotr1602 » 09 paź 2008 11:06

Wessała już wszystkich, że skasowaliście wątek? Wracam po urlopie, chciałem poczytać skróty najważniejszych informacji o bessie, która wsysa wszystkich a tu nie ma wątku? :?
Co sie stało?. A Jony 9300? :shock:
Co tu się działo?
bessa nawet wątek wessała :lol:

Forsiasty
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 288
Rejestracja: 31 sie 2008 21:52

Re: Gdzie jest wątek bessa wszystkich wessa?

Postautor: Forsiasty » 09 paź 2008 11:08

......Wracam po urlopie, ........
znaczy się pracodawca wyszedł i możesz po spamować w necie ?
Forsa- mój nick
Zapomniałem hasła

frogulus
Podporucznik
Posty: 12890
Rejestracja: 22 paź 2006 20:10
Lokalizacja: wyrwany z biedy
Kontakt:

Postautor: frogulus » 09 paź 2008 11:08

Nikt nie wie. Toczy się śledztwo. Póki co powklejaj rakiety na wątkach poszczególnych spółek.
Dwa Miliony - blog giełdowy
Oczami Leminga - blog gospodarczo-społeczno-polityczny

piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: piotr32_27160 » 09 paź 2008 11:10

A już się o Ciebie martwiłem . :)

Wykasowali wątek i nie umieją go przywrócić . :?

Woodstock
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2116
Rejestracja: 25 sty 2008 13:15

Postautor: Woodstock » 09 paź 2008 11:16

Wykasowali przez to i tyle w temacie, ale się nie przyznają.
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Obrazek
Nowy parkiet...Obrazek

ZemstaZnawcy
Sierżant sztabowy
Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2008 10:01

Postautor: ZemstaZnawcy » 09 paź 2008 11:16

Wykasowali przez to i tyle w temacie, ale się nie przyznają.
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
:D
znawca...byl...jest....bedzie...

Lazaartek
Chorąży sztabowy
Posty: 5493
Rejestracja: 19 lip 2005 14:06

Postautor: Lazaartek » 09 paź 2008 11:18

A już się o Ciebie martwiłem . :)

Wykasowali wątek i nie umieją go przywrócić . :?
Ale dlaczego? Kur..wa co on komu przeszkadzał? Jakimś płaczkom, którzy ujadają z tej frustracji? Jakieś *** pt kiedy dno, tu sie wypłakiwać a zbiór wiadomości *****? Co za maniana. Mowiłem, że jak tym wszystkim frustratom od hossy wątek przeszkadza to niech przynajmniej przeniosą do hyde parku.
Hossa!
Obrazek

piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: piotr32_27160 » 09 paź 2008 11:20

A już się o Ciebie martwiłem . :)

Wykasowali wątek i nie umieją go przywrócić . :?
Ale dlaczego? Kur..wa co on komu przeszkadzał? Jakimś płaczkom, którzy ujadają z tej frustracji? Jakieś *** pt kiedy dno, tu sie wypłakiwać a zbiór wiadomości *****? Co za maniana. Mowiłem, że jak tym wszystkim frustratom od hossy wątek przeszkadza to niech przynajmniej przeniosą do hyde parku.

Admin obiecał odszukać ale nie odezwał się do tej pory więc chyba prezes Sobol mu kazał .

AL$Bundy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 347
Rejestracja: 02 lip 2008 13:24

Postautor: AL$Bundy » 09 paź 2008 11:21

PONOĆ wszyscy inwestorzy swiata go czytali, czytali i stąd ta zwala.Bernanke zadzwonil do sobola zeby z tym cos zrobil.Nic innego nie pozostaje jak przejsc do podziemia,ja zaczynam:

Globalna gospodarka załamuje się, w USA możliwa głęboka recesja - Schiller (opinia)
(2008-10-09 09:51:00)

Globalna gospodarka załamuje się, w USA możliwa głęboka recesja - Schiller (opinia)

9.10.Nowy Jork (PAP/Bloomberg) - Globalna gospodarka załamuje się, a w USA może być głęboka recesja
- ocenia Robert J.Shiller, główny ekonomista Macromarkets LLC i ekonomista Yale University.

"Teraz mamy statek, który tonie" - uważa Shiller odnosząc się do sytuacji w globalnej gospodarce.

"Pomimo że Departament Skarbu USA i Fed zwiększyły dostępność kredytów nadal mamy znaczącą recesję"
- dodaje.

W środę Fed, EBC i kilka innych banków centralnych obniżyło stopy procentowe podczas
bezprecedensowej skoordynowanej akcji, która miała na celu ograniczenie strat na rynkach finansowych
z powodu najostrzejszego od 70 lat kryzysu.

"Władze tu trochę załatają, tam trochę dosztukują, ale nie wykorzystują podstawowych zasad
ekonomicznych, bo nie ma na to czasu" - uważa Shiller.

"Teraz starają się, aby +statek utrzymał się na powierzchni+" - dodaje.

Shiller ocenia, że obecny kryzys kredytowy może spowolnić tempo wzrostu gospodarczego w USA na
wiele lat. (PAP)

ZemstaZnawcy
Sierżant sztabowy
Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2008 10:01

Postautor: ZemstaZnawcy » 09 paź 2008 11:23

...kazdy wie ze dzieki znawcy nie ma watku bessa.... :lol:
znawca...byl...jest....bedzie...

Lazaartek
Chorąży sztabowy
Posty: 5493
Rejestracja: 19 lip 2005 14:06

Postautor: Lazaartek » 09 paź 2008 11:23

PONOĆ wszyscy inwestorzy swiata go czytali, czytali i stąd ta zwala.Bernanke zadzwonil do sobola zeby z tym cos zrobil.Nic innego nie pozostaje jak przejsc do podziemia,ja zaczynam:

Globalna gospodarka załamuje się, w USA możliwa głęboka recesja - Schiller (opinia)
(2008-10-09 09:51:00)

Globalna gospodarka załamuje się, w USA możliwa głęboka recesja - Schiller (opinia)

9.10.Nowy Jork (PAP/Bloomberg) - Globalna gospodarka załamuje się, a w USA może być głęboka recesja
- ocenia Robert J.Shiller, główny ekonomista Macromarkets LLC i ekonomista Yale University.

"Teraz mamy statek, który tonie" - uważa Shiller odnosząc się do sytuacji w globalnej gospodarce.

"Pomimo że Departament Skarbu USA i Fed zwiększyły dostępność kredytów nadal mamy znaczącą recesję"
- dodaje.

W środę Fed, EBC i kilka innych banków centralnych obniżyło stopy procentowe podczas
bezprecedensowej skoordynowanej akcji, która miała na celu ograniczenie strat na rynkach finansowych
z powodu najostrzejszego od 70 lat kryzysu.

"Władze tu trochę załatają, tam trochę dosztukują, ale nie wykorzystują podstawowych zasad
ekonomicznych, bo nie ma na to czasu" - uważa Shiller.

"Teraz starają się, aby +statek utrzymał się na powierzchni+" - dodaje.

Shiller ocenia, że obecny kryzys kredytowy może spowolnić tempo wzrostu gospodarczego w USA na
wiele lat. (PAP)
:lol: :lol: :lol:
Tak trzymajcie - choć nie wiem czy mi się chce to dalej ciągnąć.
Szkoda, naprawdę szkoda.
Hossa!
Obrazek

ZemstaZnawcy
Sierżant sztabowy
Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2008 10:01

Postautor: ZemstaZnawcy » 09 paź 2008 11:24

PONOĆ wszyscy inwestorzy swiata go czytali, czytali i stąd ta zwala.Bernanke zadzwonil do sobola zeby z tym cos zrobil.Nic innego nie pozostaje jak przejsc do podziemia,ja zaczynam:

Globalna gospodarka załamuje się, w USA możliwa głęboka recesja - Schiller (opinia)
(2008-10-09 09:51:00)

Globalna gospodarka załamuje się, w USA możliwa głęboka recesja - Schiller (opinia)

9.10.Nowy Jork (PAP/Bloomberg) - Globalna gospodarka załamuje się, a w USA może być głęboka recesja
- ocenia Robert J.Shiller, główny ekonomista Macromarkets LLC i ekonomista Yale University.

"Teraz mamy statek, który tonie" - uważa Shiller odnosząc się do sytuacji w globalnej gospodarce.

"Pomimo że Departament Skarbu USA i Fed zwiększyły dostępność kredytów nadal mamy znaczącą recesję"
- dodaje.

W środę Fed, EBC i kilka innych banków centralnych obniżyło stopy procentowe podczas
bezprecedensowej skoordynowanej akcji, która miała na celu ograniczenie strat na rynkach finansowych
z powodu najostrzejszego od 70 lat kryzysu.

"Władze tu trochę załatają, tam trochę dosztukują, ale nie wykorzystują podstawowych zasad
ekonomicznych, bo nie ma na to czasu" - uważa Shiller.

"Teraz starają się, aby +statek utrzymał się na powierzchni+" - dodaje.

Shiller ocenia, że obecny kryzys kredytowy może spowolnić tempo wzrostu gospodarczego w USA na
wiele lat. (PAP)
:lol: :lol: :lol:
Tak trzymajcie - choć nie wiem czy mi się chce to dalej ciągnąć.
Szkoda, naprawdę szkoda.
:?:
znawca...byl...jest....bedzie...

Harold
Podporucznik
Posty: 13818
Rejestracja: 07 lis 2005 11:32
Lokalizacja: inąd.

Postautor: Harold » 09 paź 2008 11:25

A już się o Ciebie martwiłem . :)

Wykasowali wątek i nie umieją go przywrócić . :?
Ale dlaczego? Kur..wa co on komu przeszkadzał? Jakimś płaczkom, którzy ujadają z tej frustracji? Jakieś *** pt kiedy dno, tu sie wypłakiwać a zbiór wiadomości *****? Co za maniana. Mowiłem, że jak tym wszystkim frustratom od hossy wątek przeszkadza to niech przynajmniej przeniosą do hyde parku.

Admin obiecał odszukać ale nie odezwał się do tej pory więc chyba prezes Sobol mu kazał .
Już pisałem - nie ma możliwości przywrócenia. Gdyby była, to bym przywrócił.
home away...spadamy pod spadki w USA dyskontujące jutrzejsze wzrosty ich kontraktów w odpowiedzi na dzisiejszy spadek ich indeksów spowodowany spadkiem kontraktów po wzrostach indeksów...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości