......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 16 cze 2011 20:25


REKLAMA


3plus
Kapitan
Posty: 42150
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Postautor: 3plus » 16 cze 2011 21:02

Kupcewicz mój ulubieniec..... :lol:

Jak ja kląłem na Piechniczka jak na Mundialu w Hiszpanii posadził Kupe na ławie.Dwa mecze na 0-0.Mówiło się że Boniek nie przepada za Kupcewiczem i nie chce z nim grać.Dopiero w trzecim meczu Piechniczek wysłuchał moich modłów i wstawił go do składu.55 minuta Janusz pięknie podaje do Smolarka i Polska odblokowana.W 20 minut 5 bramek i z Peru wygrywamy 5-1.....A wcześniej dwa mecze bez bramki...... :lol:

deepeddy_186781
Porucznik
Posty: 20449
Rejestracja: 09 mar 2008 12:40
Lokalizacja: Szczecin-Koszalin-Koluszki

Postautor: deepeddy_186781 » 16 cze 2011 21:04

cholera moim ulubiencem wtedy byl Bruce Lee :lol: :lol: :lol: 8)
deepeddy & no-tsu team
:)
Obrazek

PKP
Starszy chorąży
Posty: 1320
Rejestracja: 17 maja 2011 20:59

Postautor: PKP » 16 cze 2011 21:05

Polska -Peru ,pamiętam.Piękne czasy.Peruwiańczycy mysleli że nas wyru....ją bez mydła :D a tu 5 bramek dostali
Ale koszulki mieli fajne,z tą szarfą :wink:

deepeddy_186781
Porucznik
Posty: 20449
Rejestracja: 09 mar 2008 12:40
Lokalizacja: Szczecin-Koszalin-Koluszki

Postautor: deepeddy_186781 » 16 cze 2011 21:29

Polska -Peru ,pamiętam.Piękne czasy.Peruwiańczycy mysleli że nas wyru....ją bez mydła :D a tu 5 bramek dostali
Ale koszulki mieli fajne,z tą szarfą :wink:
pamietasz te czasy :shock: :D :D :D
deepeddy & no-tsu team
:)
Obrazek

trampek3
Starszy chorąży
Posty: 1928
Rejestracja: 02 mar 2010 14:49

Postautor: trampek3 » 16 cze 2011 21:30

"Wzięcie udziału w takiej reklamie sprawiło mi ogromną przyjemność. Trwa 90 sekund, więc czułem się, jakbym kręcił film. 90 sekund w reklamie to wieczność – opowiada Faktowi pan Jan.
Skąd ta decyzja? – Wziąłem udział w tej reklamie, ponieważ mi to zaproponowano. Nigdy wcześniej nie dostawałem tego typu propozycji. Zadzwoniłem do Banderasa i powiedział mi, że muszę to wziąć. Potem porozmawiałem z Sophią Loren i powiedziała to samo – śmieje się Nowicki. – Trudno, żeby stary aktor nie miał w swoim życiorysie udziału w reklamie – dodaje. "
:lol: :lol: :lol:

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 16 cze 2011 21:31

Kupcewicz mój ulubieniec..... :lol:

Jak ja kląłem na Piechniczka jak na Mundialu w Hiszpanii posadził Kupe na ławie.Dwa mecze na 0-0.Mówiło się że Boniek nie przepada za Kupcewiczem i nie chce z nim grać.Dopiero w trzecim meczu Piechniczek wysłuchał moich modłów i wstawił go do składu.55 minuta Janusz pięknie podaje do Smolarka i Polska odblokowana.W 20 minut 5 bramek i z Peru wygrywamy 5-1.....A wcześniej dwa mecze bez bramki...... :lol:
Podczas meczu z Francją układałem kostkę Rubika. Akurat nauczyłem się układać :wink:

PKP
Starszy chorąży
Posty: 1320
Rejestracja: 17 maja 2011 20:59

Postautor: PKP » 16 cze 2011 21:34

Polska -Peru ,pamiętam.Piękne czasy.Peruwiańczycy mysleli że nas wyru....ją bez mydła :D a tu 5 bramek dostali
Ale koszulki mieli fajne,z tą szarfą :wink:
pamietasz te czasy :shock: :D :D :D
Niestety tak.Najbardziej mnie wqrwia że już nie będę młody :D

deepeddy_186781
Porucznik
Posty: 20449
Rejestracja: 09 mar 2008 12:40
Lokalizacja: Szczecin-Koszalin-Koluszki

Postautor: deepeddy_186781 » 16 cze 2011 21:35

"Wzięcie udziału w takiej reklamie sprawiło mi ogromną przyjemność. Trwa 90 sekund, więc czułem się, jakbym kręcił film. 90 sekund w reklamie to wieczność – opowiada Faktowi pan Jan.
Skąd ta decyzja? – Wziąłem udział w tej reklamie, ponieważ mi to zaproponowano. Nigdy wcześniej nie dostawałem tego typu propozycji. Zadzwoniłem do Banderasa i powiedział mi, że muszę to wziąć. Potem porozmawiałem z Sophią Loren i powiedziała to samo – śmieje się Nowicki. – Trudno, żeby stary aktor nie miał w swoim życiorysie udziału w reklamie – dodaje. "
:lol: :lol: :lol:
u mnie trafil do odpowiedniej kategorii niech wypierxxxx
deepeddy & no-tsu team
:)
Obrazek

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 16 cze 2011 22:20


Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 16 cze 2011 22:33

cos z boiska Gerrarda

Anglia: Liverpool wprawił we wściekłość kibiców

"Po tym, jak oficjalna strona Liverpoolu opublikowała zdjęcia nowych strojów zespołu na sezon 2011/12 zbiera się na poważną burzę" - piszą angielskie media. Nowe trykoty Adidasa mają bowiem niebiesko - białe zabarwienie i kojarzą się jednoznacznie z największym rywalem The Reds - Evertonem.

Stroje zostały przedstawione przez kapitana zespołu, Stevena Gerrarda i Dirka Kuyta w środę i fani prawie natychmiast zaczęli wyrażać swoje niezadowolenie. "Kolor pasków powinien być czerwony" - grzmią kibice." Dlaczego do cholery mamy mieć stroje takie same, jak Everton? Już przecież Bill Shankly (legendarny trener Liverpoolu, został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego - przyp.red) twierdził, że stroje mają być w jednolitym czerwonym kolorze!" "Nie kupujcie nowych koszulek" - piszą na forach internetowych.

- Włączenie niebieskiego koloru do strojów piłkarzy nawiązuje do historii klubu. Przecież pierwsze koszulki zawodników miały właśnie takie barwy - tłumaczył rzecznik zespołu z Anfield Road.
No risk, no fun :-)

deepeddy_186781
Porucznik
Posty: 20449
Rejestracja: 09 mar 2008 12:40
Lokalizacja: Szczecin-Koszalin-Koluszki

Postautor: deepeddy_186781 » 16 cze 2011 22:35

po grzyba zmieniac :twisted: :twisted:
deepeddy & no-tsu team
:)
Obrazek

eryk7
Kapitan
Posty: 43050
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 16 cze 2011 23:28

Polska -Peru ,pamiętam.Piękne czasy.Peruwiańczycy mysleli że nas wyru....ją bez mydła :D a tu 5 bramek dostali
Ale koszulki mieli fajne,z tą szarfą :wink:
pamietasz te czasy :shock: :D :D :D

DZIADZIA ŻYŁ JESZCZE OCZYWIŚCIE NIC NIE UWŁASZCZAJĄC DZIADZI

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Martyr
Kapitan
Posty: 43802
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 16 cze 2011 23:51

Kupcewicz mój ulubieniec..... :lol:

Jak ja kląłem na Piechniczka jak na Mundialu w Hiszpanii posadził Kupe na ławie.Dwa mecze na 0-0.Mówiło się że Boniek nie przepada za Kupcewiczem i nie chce z nim grać.Dopiero w trzecim meczu Piechniczek wysłuchał moich modłów i wstawił go do składu.55 minuta Janusz pięknie podaje do Smolarka i Polska odblokowana.W 20 minut 5 bramek i z Peru wygrywamy 5-1.....A wcześniej dwa mecze bez bramki...... :lol:
0-0 z Włochami, późniejszymi majstrami, wynik jak najbardziej korzystny, natomiast w reprezentacji Kamerunu był wówczas niesamowity Thomas N'Kono :wink: dlatego też nie udało nam się strzelić niestety gooola :mrgreen:

Obrazek

Skład na Kamerun 8)

Obrazek
Stoją od lewej: Buncol, Majewski, Janas, Młynarczyk, Żmuda, Lato.
Klęczą od lewej: Pałasz, Smolarek, Boniek, Jałocha, Iwan

To były czasy :D ........ehhh :(
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 17 cze 2011 00:17

Kupcewicz mój ulubieniec..... :lol:

Jak ja kląłem na Piechniczka jak na Mundialu w Hiszpanii posadził Kupe na ławie.Dwa mecze na 0-0.Mówiło się że Boniek nie przepada za Kupcewiczem i nie chce z nim grać.Dopiero w trzecim meczu Piechniczek wysłuchał moich modłów i wstawił go do składu.55 minuta Janusz pięknie podaje do Smolarka i Polska odblokowana.W 20 minut 5 bramek i z Peru wygrywamy 5-1.....A wcześniej dwa mecze bez bramki...... :lol:
0-0 z Włochami, późniejszymi majstrami, wynik jak najbardziej korzystny, natomiast w reprezentacji Kamerunu był wówczas niesamowity Thomas N'Kono :wink: dlatego też nie udało nam się strzelić niestety gooola :mrgreen:

Obrazek

Skład na Kamerun 8)

Obrazek
Stoją od lewej: Buncol, Majewski, Janas, Młynarczyk, Żmuda, Lato.
Klęczą od lewej: Pałasz, Smolarek, Boniek, Jałocha, Iwan

To były czasy :D ........ehhh :(
stwierdzam, ze LATO wlasciwie sie nie zmienil :lol: :lol:
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości