......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
Gerrard
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Gerrard » 07 wrz 2013 12:38

PANOWIE

TRZEBA BYLO BYC NAA STADIONIE

TEN MOMENT WIELKIEJ RADOSCI W 93 minucie A POTEM WIELKIE WIELKIE WQRWIENIE

A JUZ JAKBYM JANKA CISZEWSKIEGO SLYSZAL I " SPRAWIEDLIWOSCI. STALO SIE ZADOSC "

A TU JEDEN WIELKI CH....

LEWY BYL NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM LUB JEDNYM Z NAJLEPSZYCH ALE NIE MAMY 11 ROBERTOW I TAK JAK BYLO POROWNANIE ZAWODNIKOW Z KADRY ENGELA I FORNALIKA TO MZE 3,5 ZAWODNIKOWJEST TERAZ LEPSZYCH
To wszystko prawda, tylko wtedy nie mieliśmy zawodnika tej klasy co Robert, sami dobrzy rzemieślnicy, teraz jest jeden wybitny, może ze dwoch niezłych rzemieślników, reszta orlikowi kopacze. Dlatego na nim spoczywa taki ciężar. Ludzie oczekują od niego, by zrobił wielką różnicę. Bo jest wart 30 milionów euro, tyle co pół kadry, bo cztery bramki Realowi, bo prawie jak Boniek, bo, bo.. Ale tej różnicy nie robi. Dlatego mu się obrywa. Na kogo ja mam się denerwować? Na Wawrzyniaka, skoro w pamiętnym meczu z Niemcami wyjaśnił mi, że na poziomie międzynarodowym grać nie potrafi? Czekam sobie co mecz na cudowne zagrania Roberta, które przesądzą o wyniku spotkania. Wczoraj zagrał raz, ale to za mało na kogoś, kto do ostatniego meczu Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie liczył się w walce o koronę Króla Strzelców.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2013 12:40 przez Gerrard, łącznie zmieniany 1 raz.

3plus
Porucznik

Postautor: 3plus » 07 wrz 2013 12:39

Taką chwilę przeżyć to coś niesamowitego... :) Szkoda że akurat nie po naszej myśli ale nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiej chuśtawki...
No cuż...takie to nasze yebane życie....

Niepotrzebne jest te ciśnienie na zmiany...muszą być i chooj...A tu akurat Zielek z Sobotą może by coś wykombinowali bo Wszołek i Mierzej to tragedia...
O Beniszu to nawet nie wspominam bo jemu to leakrz powinien zabronić uprawiania sportu...no ale on wszedł za kontuzjowanego Warzywniaka....Zawsze powtarzałem że trzeba go zobaczyc na żywo....biega jak paralityk i to w tempie minus 20 na godzinę....

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 07 wrz 2013 13:11

MLODEMU ZADEKLAROWALEM ZE CHYBA PRZESTANE PRZYJEZDZAC NA NARODOWY NA MECZE REPRY

BO TRZECI RAZ JESTEM NA MECZACH REPRY WLASNIE I TRZECI RAZ JEST 1;1 JAK Z GRECJA I ANGLIA :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

3plus
Porucznik

Postautor: 3plus » 07 wrz 2013 13:19

No nie jest to szczęśliwy stadion typu Śląski kiedyś....a twoja wina podejrzewam jest najmniejsza... :)
Może to jest klątwa że powstał na ukradzionej ziemii,na szczątkach warszawiaków,z powodu złodziejstwa przy budowie...???
Nie można tego wykluczyć... :)

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 07 wrz 2013 13:30

NIE BYLEM NIGDY NA MECZU NA SLASKIM A SPORO SLAZAKOW SLYSZALO SIE WOKOL / choc czasem moge w kilku slowach nawet malopolski akcent pod nich podciagnac z rozpedu)

PAPRICANA TEZ KIEDYS BYLA SZCZESLIWYM STADIONEM Z 6:0, 7:0 I 9:0 ALE TO DAWNE CZASY I TRADYCJA BRUTALNIE ZLAMANA PRZEZ REMIS Z DDR

eryk7
Porucznik

Postautor: eryk7 » 07 wrz 2013 13:41

Ja się nie przypjerdalam, powiedziałem Ci kogo szanuję. Suarez, Cavani, Ronaldinho, gruby Ronaldo, Zidane, nawet Zlatan. Zobacz jakie oni mają statystyki dla reprezentacji. Messiego pominąłem, bo nie jest godzien, by wylizać buty tym powyżej. Jeśli chodzi o to co daje Narodu. I co, też powiesz, że nie ma mu kto podawać? Spójrz na to z kim gra w reprze, to nie są ludzie pokroju Wawrzyniaka, czy Benisza. A jednak niby tak wielki grajek, piszą , że największy w dziejach ludzkości, mający wokół siebie bardzo dobrych pilkarzy, a strzelił jedynie 35 bramek w 82 meczach, nie zdobywając dla Argentyny żadnego znaczącego tytulu. IO 2008, jedynie. Dlatego go nie szanuję, dlatego nie szanuję Lewandowskiego, bo są trybikami maszyn, wyjęci z niej nic nie znaczą. Nie ma mu kto podawać... Ja pjerdolę. Zobacz z jakimi abnegatami gra Zlatan i co daje swojej przyszywanej Ojczyźnie. I TEGO QRWA WYMAGAM OD LEWANDOWSKIEGO, skoro wszyscy starają mi się wmówić, że jest w pierwszej trójce najlepszych napastników Europy. Odkąd gra w kadrze co notowanie rankingu FIFA spjerdalamy się w nim z wielkim hukiem, czasem po kilka pozycji, czasem po kilkanaście. Przypominasz sobie, by w jakimś ważnym meczu jego bramka przesądziła o zwycięstwie? Dwa karne z San Marino. SZACUN, hero, bohater Narodu. Podejrzewam, że gdybyśmy wypili po litrze tego co masz w barku, też byśmy te bramki strzelili. Nawet wtedy.

DOBRZE GERDZIU UMÓWMY SIĘ TY MASZ TROCHĘ RACJI TROCHĘ JA UJĄŁEŚ MNIE TYM LITREM I BARDZO CHĘTNIE BYM SIĘ Z TOBĄ NAPIŁ I PEWNIE BYŚMY PO TYM LITRZE NAJLEPSI BYLI NA TYM BOISKU
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

3plus
Porucznik

Postautor: 3plus » 07 wrz 2013 13:44

Podobna sytuacja....Borussia- Malaga...w doliczonym czasie Borussia strzela ze spalonego i sędzia uznaje bramkę...Niemcy w finale LM....
Nam yebany Holender jednak nie uznaje.... :(

Wytyczne FIFy są takie żeby promować grę ofensywną i w bardzo problematycznych sytuacjach puszczć grę...
Nie u nas....Nic nie znaczymy...Nawet takiego Bońka mają w dupie....
Kozojebcy mają większe poważanie...

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 07 wrz 2013 14:21

Podobna sytuacja....Borussia- Malaga...w doliczonym czasie Borussia strzela ze spalonego i sędzia uznaje bramkę...Niemcy w finale LM....
Nam yebany Holender jednak nie uznaje.... :(

Wytyczne FIFy są takie żeby promować grę ofensywną i w bardzo problematycznych sytuacjach puszczć grę...
Nie u nas....Nic nie znaczymy...Nawet takiego Bońka mają w dupie....
Kozojebcy mają większe poważanie...
A MOZE CHODZI O ZAPEWNIENIE POZYCJI ANGLII DLA KTOREJ TEN REMIS BYL NAJLEPSZYM ROZWIAZANIEM :P :twisted: :lol:

eryk7
Porucznik

Postautor: eryk7 » 07 wrz 2013 14:34

pajac Z TYM ROZPIESZCZENIEM TO MA RACJĘ ALE TEN NASZ BRAMKARZ JAK RZUCALI TYMI PETARDAMI MÓGŁ SIĘ PRZEWRÓCIĆ I PO frajerach BY BYŁO
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/el ... zeni/6l0fp
Polityka to syf !

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 07 wrz 2013 14:38

SADZILEM ZE WCZORAJSZY SEDZIA CHOC TROCHE NAPRAWI BLEDY TEGO Z PODGORICY I ZE 2 CZERWA DA CZARNOGORCOM

A TU FIGA

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 07 wrz 2013 14:40

Pozdrawiam Pozek gdzie akurat pociag powrotny stoi :twisted:

deepeddy_186781
Porucznik

Postautor: deepeddy_186781 » 07 wrz 2013 14:46

..no dobrze zaintonujmy, zeby bylo tak jak zawsze..."nic sie nie stało, Polacy nic sie nie stalo... " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
deepeddy & no-tsu team
:)
Obrazek

eryk7
Porucznik

Postautor: eryk7 » 07 wrz 2013 15:25

A CO TY MYŚLISZ ŻE JA GARDŁO NA LOTERII WYGRAŁEM
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Polityka to syf !

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 07 wrz 2013 16:21

TERAZ TO HASLO OBOWIAZUJE BO COS SIE STALO

WRACAJAC Z KAPCIA Z MECZU NA HOTELU POLONIA OT TAKA REKLAMA ( CHYBA JAKIS SERIAL POLSATU ALE NA TYM SIE MIE ZNAM>

" TO NIE KONIEC SWIATA. "

Prorocy czy co ???? :twisted: :lol:

MACHINEMEN
Podporucznik

Postautor: MACHINEMEN » 07 wrz 2013 20:44

POLSKA REPREZENTACJA:
http://www.youtube.com/watch?v=X6jHtgQxh08

szkoda tych wielu tysiecy kibicow co stracili wiele kaski i czasu i nerw niejednokrotnie
szczerze juz nieraz mierzylem sie z checia wybrania na mecz reprezentacji ale na co po co
wole za to wybrac sie z zona do kina i potem na obfita kolacje a nie placic za szmaty
8) 8) :lol: :lol:

Wróć do „Hyde Park”