......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
eryk7
Kapitan
Posty: 42974
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 02 gru 2021 17:28

HISZPANIE WYŚMIALI sressiego ,,W plebiscycie hiszpańskiego programu triumfował Robert Lewandowski, który o 33 głosy pokonał Karima Benzemę. - Tak, tutaj po prostu głosują poważni ludzie - skwitował całe wyniki prowadzący Cristobal Soria.''


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... iego-wideo
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43714
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 02 gru 2021 17:40

No wiesz, akurat w tym wypadku i właśnie teraz, takie wyniki nie dziwią, bo niewątpliwie mają do Sressiego żal za odejście do PSG, więc na pewno to głosowanie nie jest miarodajne, rok temu było by zupełnie na odwrót jak sądzę :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

eryk7
Kapitan
Posty: 42974
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 02 gru 2021 21:13

TAK SZCZERZE TO sressi DOSTAŁ TEGO balona ZA FRAJER TAK PISZĄ petrodolary ZROBIŁY SWOJE I TO ŻE TERAZ GRA U żab

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 42974
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 02 gru 2021 21:16

PRZYNAJMNIEJ COŚ MĄDREGO ,,Tomasz Frankowski nie gorzej niż na piłkarskim boisku radzi sobie w świecie polityki. Rezolucja przedstawiona przez byłego reprezentanta Polski w Parlamencie Europejskim wywołała ogromne poruszenie. Frankowski stał się twarzą otwartej wojny, która może rozpętać się na linii europejska wspólnota – pomysłodawcy rozgrywek Superligi. O twardym wecie, które podniósł Polak, mówi teraz cała piłkarska Europa.'' :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:



https://www.onet.pl/sport/onetsport/rez ... b,d87b6cc4
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

3plus
Kapitan
Posty: 42104
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 02 gru 2021 21:47

Radek Bieńkowski: Gdyby „dyrektory” i „doradcy” w Legii mieli odrobinę elementarnej wiedzy jaką mają kibice, to nie trzeba by było spędzać całych dni na tropieniu spisków, bo to że #Czesiek711 to był lis w kurniku wiedzieli tu wszyscy. No i wstydu i hajsu można było zaoszczędzić.

Mariusz Piekarski: Tzw. hajsu to on chyba zarobił Legii tyle ile nikt inny od paru lat. Mistrzostwo jest deficytowe finansowe dla klubu, jeśli nie wchodzisz do grupy pucharów europejskich.

Cezary Kucharski: Zarobek to przychody minus koszty, a koszty są wysokie.

MP: Jakie koszta spowodował Trener?

CK: Najprościej będzie jak spojrzysz na tabelę ESA.

MP: Prosty jesteś czy tylko złośliwy?

CK: Przeczytałeś jedną książkę w życiu i może nie rozumiesz co napisałem? Teraz złośliwie trochę piszę.

MP: Ty naczytałeś się o żabkach i zwariowałeś, ja postawiłem na „Ojca Chrzestnego” i zrozumiałem że nie donosi się na kolegów i klientów, nawet byłych, też złośliwie ale prawdziwie!

CK: Jak byłeś tępy na swój sposób w szatni to nadal taki pozostałeś, jedynie mocniej wyszczekany... „Ojcem Chrzestnym” możesz bajerować tych, którzy Ciebie nie znają. Dla mnie idealnie pasujesz do bohatera innego filmu „Chłopaki nie płaczą” (dorzucone wideo ze sceną - „Ale ty masz silną psychikę”).

MP: Ten urywek filmu bardziej pasuje do ciebie i ostatniego zdarzenia między nami też musiałeś lecieĆ do klopa? Puentując już mi się nie chce gadać z Konfiturą, wykluczam takich z mojego życia.

CK: Wspominasz o sytuacji jak z Miętowym ratowaliśmy Ciebie, nawalonego z rąk ochroniarzy Sheratona, abyś nie zaliczył „oklepu” od nich? Czy o sytuacji z gali „Piłki Nożnej”, gdzie znów nawalony machałeś rękami, tym razem do mnie? Sam udowodnisz, że nie ma to nic wspólnego z „Ojcem Chrzestnym”.

MP: Ty mój bohaterze, dziękuję że wyciągnąłeś mnie z rąk ochroniarzy/oprawców w latach 90. ,ogólnie napisałem, że wszystko sprzedasz i wszystkich, tylko to potwierdzasz z każdym wpisem! Dalej nie pisze bo to nie miejsce do tego!

CK: Znamy się z szatni Legii, a kreujesz siebie na jakiegoś chojraka... rzucasz inwektywami i niedomówieniami... o historii z Lewandowskim nie masz bladego pojęcia, a na koniec robisz z siebie ofiarę, że przytoczyłem fakty z których jesteś dumny jak wynika z kontekstu rozmowy.

MP: Przytoczyłeś historie z lat, kiedy grałem w piłkę czyli 20 lat temu i nie mam ci za złe, bo to dziecinada, bardzo mnie to ubawiło natomiast znamy się z szatni, ale chyba mało mnie poznałeś! Zaczepiasz mnie co chwilę, więc odpowiadam, lepiej się spotkać i wyjaśnić poza TT.

CK: zaczepiłem może z 2 razy, w wątkach na temat pracy CM w Legii a ty przecież jesteś jego menadżerem. żartowałem ze słów byłego prezesa Legii BL, który mówił, że jak było dobrze to chwaliłeś się na mieście, że jesteś dyr. sport Legii. może mało poznałem-zaskoczony, że brakuje ci luzu.

Martyr
Kapitan
Posty: 43714
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 02 gru 2021 22:02

TAK SZCZERZE TO sressi DOSTAŁ TEGO balona ZA FRAJER TAK PISZĄ petrodolary ZROBIŁY SWOJE I TO ŻE TERAZ GRA U żab

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
A to inna sprawa i się z tym zgadzam, petrodolary przesądziły, to od dawna chyba jest konkurs kto ładniejszy i bogatszy, gdzie faktyczne dokonania na boisku schodzą na plan dalszy.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43714
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 02 gru 2021 22:11

Radek Bieńkowski: Gdyby „dyrektory” i „doradcy” w Legii mieli odrobinę elementarnej wiedzy jaką mają kibice, to nie trzeba by było spędzać całych dni na tropieniu spisków, bo to że #Czesiek711 to był lis w kurniku wiedzieli tu wszyscy. No i wstydu i hajsu można było zaoszczędzić.

Mariusz Piekarski: Tzw. hajsu to on chyba zarobił Legii tyle ile nikt inny od paru lat. Mistrzostwo jest deficytowe finansowe dla klubu, jeśli nie wchodzisz do grupy pucharów europejskich.

Cezary Kucharski: Zarobek to przychody minus koszty, a koszty są wysokie.

MP: Jakie koszta spowodował Trener?

CK: Najprościej będzie jak spojrzysz na tabelę ESA.

MP: Prosty jesteś czy tylko złośliwy?

CK: Przeczytałeś jedną książkę w życiu i może nie rozumiesz co napisałem? Teraz złośliwie trochę piszę.

MP: Ty naczytałeś się o żabkach i zwariowałeś, ja postawiłem na „Ojca Chrzestnego” i zrozumiałem że nie donosi się na kolegów i klientów, nawet byłych, też złośliwie ale prawdziwie!

CK: Jak byłeś tępy na swój sposób w szatni to nadal taki pozostałeś, jedynie mocniej wyszczekany... „Ojcem Chrzestnym” możesz bajerować tych, którzy Ciebie nie znają. Dla mnie idealnie pasujesz do bohatera innego filmu „Chłopaki nie płaczą” (dorzucone wideo ze sceną - „Ale ty masz silną psychikę”).

MP: Ten urywek filmu bardziej pasuje do ciebie i ostatniego zdarzenia między nami też musiałeś lecieĆ do klopa? Puentując już mi się nie chce gadać z Konfiturą, wykluczam takich z mojego życia.

CK: Wspominasz o sytuacji jak z Miętowym ratowaliśmy Ciebie, nawalonego z rąk ochroniarzy Sheratona, abyś nie zaliczył „oklepu” od nich? Czy o sytuacji z gali „Piłki Nożnej”, gdzie znów nawalony machałeś rękami, tym razem do mnie? Sam udowodnisz, że nie ma to nic wspólnego z „Ojcem Chrzestnym”.

MP: Ty mój bohaterze, dziękuję że wyciągnąłeś mnie z rąk ochroniarzy/oprawców w latach 90. ,ogólnie napisałem, że wszystko sprzedasz i wszystkich, tylko to potwierdzasz z każdym wpisem! Dalej nie pisze bo to nie miejsce do tego!

CK: Znamy się z szatni Legii, a kreujesz siebie na jakiegoś chojraka... rzucasz inwektywami i niedomówieniami... o historii z Lewandowskim nie masz bladego pojęcia, a na koniec robisz z siebie ofiarę, że przytoczyłem fakty z których jesteś dumny jak wynika z kontekstu rozmowy.

MP: Przytoczyłeś historie z lat, kiedy grałem w piłkę czyli 20 lat temu i nie mam ci za złe, bo to dziecinada, bardzo mnie to ubawiło natomiast znamy się z szatni, ale chyba mało mnie poznałeś! Zaczepiasz mnie co chwilę, więc odpowiadam, lepiej się spotkać i wyjaśnić poza TT.

CK: zaczepiłem może z 2 razy, w wątkach na temat pracy CM w Legii a ty przecież jesteś jego menadżerem. żartowałem ze słów byłego prezesa Legii BL, który mówił, że jak było dobrze to chwaliłeś się na mieście, że jesteś dyr. sport Legii. może mało poznałem-zaskoczony, że brakuje ci luzu.
Plusik, fajne to, zapodaj linka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Kapsel100
Chorąży sztabowy
Posty: 6893
Rejestracja: 01 mar 2014 16:10

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Kapsel100 » 02 gru 2021 22:50

John McCain: "Rosja to mafijna stacja benzynowa udająca państwo"

Obrazek

Kapsel100
Chorąży sztabowy
Posty: 6893
Rejestracja: 01 mar 2014 16:10

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Kapsel100 » 02 gru 2021 22:55

C. Kucharski "lubi" widać różne afery:


"Pożyczyłem Annie 2,5 mln euro. Nie oddała". Domaga się pieniędzy

Cezary Kucharski w rozmowie z węgierskimi mediami przypomniał, że ciągle domaga się spłaty zaległych - jego zdaniem - pieniędzy od Roberta i Anny Lewandowskich. Mowa m.in. o kwocie 39 mln zł od piłkarza. Piłkarz i jego żona odpierają zarzuty.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... wandowskim
John McCain: "Rosja to mafijna stacja benzynowa udająca państwo"

Obrazek

Martyr
Kapitan
Posty: 43714
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 02 gru 2021 23:05

Kiedyś Żyleta jednoznacznie wypowiedziała się w temacie Kucharza.
Niech spjerdala platformiany przekręt i konfident.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43714
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 03 gru 2021 17:51

Wiosenne pary 1/4 finału PP:

Legia Warszawa - Górnik Łęczna
Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Wisła Kraków
Piast Gliwice/Górnik Zabrze - Lech Poznań

Spotkania odbędą się w dniach 1-2 marca 2022
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

3plus
Kapitan
Posty: 42104
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 03 gru 2021 20:16

Kiedyś Żyleta jednoznacznie wypowiedziała się w temacie Kucharza.
Niech spjerdala platformiany przekręt i konfident.
Yebany sk,r,wiel...
Lewy zarabia miliony i Anka będzie pożyczać od takiego golasa...Jprdl... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

3plus
Kapitan
Posty: 42104
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 03 gru 2021 22:33

Poldi jak się już rozkręci to w każdym meczu wali petardę... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/sta ... 39183?s=20

Kapsel100
Chorąży sztabowy
Posty: 6893
Rejestracja: 01 mar 2014 16:10

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Kapsel100 » 03 gru 2021 22:52

Poldek jak się wkurzy i na wiosnę zrobi formę to Górnik będzie wysoko.

:mrgreen:
John McCain: "Rosja to mafijna stacja benzynowa udająca państwo"

Obrazek

3plus
Kapitan
Posty: 42104
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 04 gru 2021 08:28

27 geniuszy w ogóle pominęło Lewego w pierwszych piątkach głosowania na Balona Or...to o czym tu gadać... :shock: :shock: :shock:

W plebiscycie głosowali dziennikarze z całego świata. Aż 27 z nich na swoich listach pominęło Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu nie znalazł się w gronie pięciu najlepszych piłkarzy świata 2021 roku według przedstawicieli Arabii Saudyjskiej, Argentyny, Bahrajnu, Belize, Bhutanu, Boliwii, Brazylii, Kamerunu, Grecji, Granady, Gwatemali, Kajmanów, Jordanii, Kazachstanu, Kirgistanu, Uzbekistanu, Liechtensteinu, Macedonii Północnej, Maroko, Mozambiku, Omanu, Palestyny, Saint Kitts i Nevis, Sudanu, Surinamu, Turkmenistanu i Jemenu

Niektóre wybory były osobliwe. Uzbek Grigori Rtweładze kompletnie pominął Lewandowskiego, ale za to na drugim miejscu umieścił... Masona Mounta.

Cleber Machado z Brazylii wyżej od Lewandowskiego cenił Kevina De Bruyne, Jorginho, Kyliana Mbappe, Romelu Lukaku i Neymara. Gustave Samnic z Kamerunu wolał Mbappe, Mohameda Salaha, Kevina De Bruyne, Gianluigiego Donnarummę i Cristiano Ronaldo. Passang Norbu z Bhutanu - Salaha, N'Golo Kante, Erlinga Haalanda, Phila Fodena i Karima Benzemę...

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/mount-leps ... y/178370-n

https://www.meczyki.pl/newsy/mount-leps ... y/178370-n


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości