......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
Martyr
Kapitan
Posty: 43910
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 03 maja 2024 10:13

Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43910
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 03 maja 2024 10:16



TAK SZCZERZE TO MAM GRUBY ZWIS NA TO CO MYŚLISZ MNIE INTERESUJE CO GRAJĄ W ŚWIECIE A NIE NA NASZEJ MURAWIE OCZYWIŚCIE JAK GRAJĄ NA NASZEJ O COŚ TO ZGODA I REMPRA A RESZTA TO NA POCHYBEL 8) 8) 8) 8) 8)
Tak samo ja mam GRUBY ZWIS na te Twoje niestworzonki fryzjerskie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hala Madrid 8) 8) 8) 8)
ciapatym NIGDY NIE ZA KIBICUJĘ A sreal NA HALĘ z OWCAMI,PEWNIE PRAWDA W OCZY KOLE ZAWSZE ALE PAMIĘTAJ KARMA WRACA TERAZ IM SIĘ SPRZYJA ALE BĘDZIE KIEDYŚ NA ODWRÓT JAK DOŻYJĘ WRÓCIMY DO TEGO PRZYPOMNĘ 8) 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS;A TAK SZCZERZE TO JA NAWET O TEJ SYTUACJI NIE MYŚLAŁEM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ciapatym nie, ale helmutom, tym od nazizmu już tak, byleby nie Realowi 8) 8) 8) 8)
To jest w rzeczy samej bardzo zabawne :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11875
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 03 maja 2024 10:20

z reszta w pp wisla -widzew gol na 2;1 tez byl kontrowersyjny ,widzew nawet zlozyl zazalenie i o powtorke meczu
ale od razu wiedzialem ze niewiele to da a wynik w swiat poszedl
umiarkowanie cieszy ze zdobyli ten puchar ale trzeba przyznac ,ze na calej drodze troche pomocy niebios bylo w tym wszystkim :roll:

eryk7
Kapitan
Posty: 43104
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 03 maja 2024 10:26



Tak samo ja mam GRUBY ZWIS na te Twoje niestworzonki fryzjerskie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hala Madrid 8) 8) 8) 8)
ciapatym NIGDY NIE ZA KIBICUJĘ A sreal NA HALĘ z OWCAMI,PEWNIE PRAWDA W OCZY KOLE ZAWSZE ALE PAMIĘTAJ KARMA WRACA TERAZ IM SIĘ SPRZYJA ALE BĘDZIE KIEDYŚ NA ODWRÓT JAK DOŻYJĘ WRÓCIMY DO TEGO PRZYPOMNĘ 8) 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS;A TAK SZCZERZE TO JA NAWET O TEJ SYTUACJI NIE MYŚLAŁEM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ciapatym nie, ale helmutom, tym od nazizmu już tak, byleby nie Realowi 8) 8) 8) 8)
To jest w rzeczy samej bardzo zabawne :lol: :lol: :lol: :lol:
TAK JAK GRAŁ LEWY A TERAZ SIĘ POWTÓRZĘ ZWISA MI TO TAK SAMO BO I TU PEŁNO ciapatych 8) 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

3plus
Kapitan
Posty: 42202
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 03 maja 2024 11:13

Najlepsze...
"Dzieci płaczą" 8)

3plus
Kapitan
Posty: 42202
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 03 maja 2024 19:39

Górnik już podobno szedł na Majstra...
CRA-GOR 5-0
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Martyr
Kapitan
Posty: 43910
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 03 maja 2024 21:04

Górnik już podobno szedł na Majstra...
CRA-GOR 5-0
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To jest normalny gwałt :shock: :lol: :shock: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43910
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 03 maja 2024 22:33

Amika też w pyzde od zdegradowanego Ruchacza :lol: :lol: :lol: :lol:
Można by rzec, że Ruch ich wyRuchał bez mydła :lol: :lol: :lol: :lol:

A tutaj kopacz Amiki, bo trudno go nazwać piłkarzem, rusza z piłką na własną bramkę... :shock: :lol: :lol: :shock:

https://twitter.com/PiloxLP/status/1786 ... Xc8tw&s=19

Zaćmienie zawodnika Lecha. Nagle ruszył z piłką na swoją bramkę [WIDEO]

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozn ... deo/239119
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11875
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 04 maja 2024 09:20

Jeszcze nie zdegradowany :!: :!: Jedna noga już są w 1 lidze ale cień szansy jakiś pozostaje. Musieliby prawie wszystkie mecze do końca powygrywac i liczyć na słabość innych do spadku. Trochę zbyt późno wzięli się do roboty.Jutro na pewno Radomiak podlozy się za to Legii jestem więcej niż pewien :oops:

Martyr
Kapitan
Posty: 43910
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 04 maja 2024 09:29

Oczywiście, że szanse czysto matematyczne są, ale chyba sam w to nie wierzysz, a to czy Radomiak się podłoży, to trudno powiedzieć, gdyż sami walczą o bezpieczną strefę, z drugiej strony są ostatnio tak słabi, że nie muszą się specjalnie jeszcze osłabiać, bo i tak powinniśmy sobie z nimi poradzić.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS. Podłożył to się Górnik wczoraj Cracovii, co było widać, słychać i czuć......o jak bardzo czuć :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

eryk7
Kapitan
Posty: 43104
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 04 maja 2024 10:02

Jeszcze nie zdegradowany :!: :!: Jedna noga już są w 1 lidze ale cień szansy jakiś pozostaje. Musieliby prawie wszystkie mecze do końca powygrywac i liczyć na słabość innych do spadku. Trochę zbyt późno wzięli się do roboty.Jutro na pewno Radomiak podlozy się za to Legii jestem więcej niż pewien :oops:
ZAWSZE TAK JEST ŻE SŁABSZY CHCE SIĘ POKAZAĆ Z SILNIEJSZYM TAKŻE NAWET REMIS ALBO WYGRANA TEGO RADOMIAKA TAKŻE TAK OBSTAWIAĆ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11875
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 04 maja 2024 10:35

To postaw na radomiak :mrgreen: bo ja wiem czy górnik się wczoraj podłożył ,przecież mieli jeszcze szansę nawet na MP w przypadku wczorajszej wygranej ,może za bardzo pomajowkowali co poniektorzy :roll:

eryk7
Kapitan
Posty: 43104
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 04 maja 2024 12:52

CIEKAWIE MUSIAŁO BYĆ ALE BLAMAŻ JAK TA LALA KTOŚ ZA TO BEKNIE PRZEGRAĆ Z TAKIMI DZIADAMI ,,Tego już za wiele. W Poznaniu wrze. "Coście uczynili z miastem" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... em/dt5l3rv
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Jot23 » 04 maja 2024 15:50

JESZCZE WRACAJAC DO TEGO NIESZCZESNEGO FINALU

BUKI OBSTAWIALY POGON, CO BYLO ZROZUMIALE, ALE JEDNAK BYL TEZ KURS NA TO ZE POGON ZDOBEDZIE PIERWSZA BRAMKE, ALE PUCHAR ZDOBEDA KRAKUSY, PLACONO 19:1 !

KWIATEK Z FRANKOWSKIM TO TEN SAM DUET CO POD KONIEC POPRZEDNIEGO SEZONU PRZEKRECIL POGON W MECZU Z ZABOLAMI, CO KOSZTOWALO UTRATE BRAZU, ZEPCHNIECIE ZA PYRY NA 4 MIEJSCE I CHYBA ZE 4 BANKI MNIEJ

PODOBNO PZPN TWIERDZIL ZE TA "ELYTA" PRZEZ TO ZE Z WARSZAWY MA TAK RZADKO SZANSE SEDZIOWANIA FINALU PP, BO CIAGLE GRALA LEGIA, ZE "IM SIE TO PO PROSTU NALEZALO"

CZESC KIBICOW POGONI DOPUSZCZALA OPCJE ZE KWIATO-FRANKI SIE SPROBUJA ZREHABILITOWAC, A TU WRECZ NA ODWROT !

I JESZCZE FRYZJER DLA WESZLO UDAJE GLUPIEGO, ZE NIE MA ZNACZENIA ZE BRAMKARZ WYBIJAL Z 15 M BLIZEJ, ZE PRZEDLUZYL PRAWIDLOWO I ZE NIE BYLO SPALONEGO, TAK JAKBY MALEC MOGL LOKCIEM GRAC I TYM WYZNACZANO LINIE :shock:

KARNY ZA FAUL NA KULU (KTORY BYL PRZY PILCE) TEZ TEN DUET "FRYZJEROW" UWAZAL ZA ZBEDNY :shock:

KIBICE POGONI MAJA SLUSZNE PRETENSJE O SKRZYWDZENIE POGONI,

ALE TEZ MOZNA SPYTAC DLACZEGO TA WISLA TAK BYLA FAWORYZOWANA I CIAGNIETA CO NAJMNIEJ PRZEZ OSTATNIE 3 MECZE (Z WIDZEWEM, PIASTEM I FINALNY Z POGONIA)??

+

NA DODATEK W SUMIE TEZ STRATNA JEST WARSZAWA,A TEZ POZNAN, CZESTOCHOWA, ZABRZE I WROCEK, BO BIALA MA JUZ PUCHARY ZAPEWNIONE, A TERAZ DO PODZIALU SA TYLKO 2 KAWALKI TORTU NA 6 CHETNYCH !!

+

DLA MNIE (I NIE TYLKO) NAJWAZNIEJSZE JEDNAK BYLO TO, ZE PILKARZE POGONI NIE ZAPREZENTOWALI SIE JAK NALEZY NIE TYLKO W I POLOWIE (PODOBNIE JAK Z JAGA), ALE TEZ NIEWIELE LEPIEJ W II POLOWIE (A Z JAGA ZDOMINOWALI)

NA KONIEC CZESC Z ZAWODNIKOW POGONI (BO NIE WISLY, CI MIELI ZMIENNIKOW) PADALA, CO AZ DZIWNE , PRZEZ CO (A MOZE NIE TYLKO) NIE POTRAFILI DOCIAGNAC PROWADZENIA DO KONCA (BIORAC POD UWAGE ZE FRYZJER MOGL PRZEDLUZAC I PRZEDLUZAC)

TEGO NAJBARDZIEJ ZAL, BLAD BORGESA TO BYLA MEGA WPADOWA, TAKA KRYMINALNA WRECZ, ALE TEZ GRAL JUZ NA 3 POZYCJI, BO KOLDRA W POGONI ZDECYDOWANIE ZA KROTKA I JAK *** WYPADL TO JUZ BYL WYRAZNY SPADEK JAKOSCI W SRODKU, TYM BARDZIEJ ZE ZAWODNICY Z NIE DO KONCA WYLECZONYMI KONTUZJAMI CZY NIE NA SWOICH POZYCJACH MUSIELI GRAC

+

KOLEJNY MECZ Z PUSZCZA, JAKZE NIEWYGODNA, A BEDAC W DOLKU TYM BARDZIEJ, STAD SZANSE NA PODIUM PO PRZEGRANIU WCZESNIEJ Z PIASTEM SA BARDZIEJ ILUZORYCZNE, NIZ REALNA

+

CO GORZEJ JESTEM JUZ PESYMISTA, NIE TYLKO O TO CZY KIEDYKOLWIEK JESZCZE BEDE MIAL SZANSE POJECHAC NA FINAL PP Z POGONIA, ALE TEZ JUZ I O NASTEPNY SEZON, BO MOZE BYC PODOBNY "DUCH W NARODZIE" CO PO WPADOWIE Z BELGAMI W PUCHARACH EUROPEJSKICH, POTEM MOZE GROSIK ODEJSC , A PSEUDO-PSYCHOLOG ZE SZWECJI CO NAWET NIE POTRAFI USTAWIC SKLADU ANI ZMOBILIZOWAC NIE JEST WARTOSCIA DODANA

MOZE I MROCZKE (PREZES) ODEJDZIE, NIE WIADOMO KTO PRZYJDZIE, CZY EBDA SPONSORZY

I POGON W KOLEJNYM SEZONIE MOZE BYC (NIESTETY) JUZ W 2 POLOWCE TABELI :shock:

(OBY NIE)
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11875
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 04 maja 2024 16:54

JESZCZE WRACAJAC DO TEGO NIESZCZESNEGO FINALU

BUKI OBSTAWIALY POGON, CO BYLO ZROZUMIALE, ALE JEDNAK BYL TEZ KURS NA TO ZE POGON ZDOBEDZIE PIERWSZA BRAMKE, ALE PUCHAR ZDOBEDA KRAKUSY, PLACONO 19:1 !

KWIATEK Z FRANKOWSKIM TO TEN SAM DUET CO POD KONIEC POPRZEDNIEGO SEZONU PRZEKRECIL POGON W MECZU Z ZABOLAMI, CO KOSZTOWALO UTRATE BRAZU, ZEPCHNIECIE ZA PYRY NA 4 MIEJSCE I CHYBA ZE 4 BANKI MNIEJ

PODOBNO PZPN TWIERDZIL ZE TA "ELYTA" PRZEZ TO ZE Z WARSZAWY MA TAK RZADKO SZANSE SEDZIOWANIA FINALU PP, BO CIAGLE GRALA LEGIA, ZE "IM SIE TO PO PROSTU NALEZALO"

CZESC KIBICOW POGONI DOPUSZCZALA OPCJE ZE KWIATO-FRANKI SIE SPROBUJA ZREHABILITOWAC, A TU WRECZ NA ODWROT !

I JESZCZE FRYZJER DLA WESZLO UDAJE GLUPIEGO, ZE NIE MA ZNACZENIA ZE BRAMKARZ WYBIJAL Z 15 M BLIZEJ, ZE PRZEDLUZYL PRAWIDLOWO I ZE NIE BYLO SPALONEGO, TAK JAKBY MALEC MOGL LOKCIEM GRAC I TYM WYZNACZANO LINIE :shock:

KARNY ZA FAUL NA KULU (KTORY BYL PRZY PILCE) TEZ TEN DUET "FRYZJEROW" UWAZAL ZA ZBEDNY :shock:

KIBICE POGONI MAJA SLUSZNE PRETENSJE O SKRZYWDZENIE POGONI,

ALE TEZ MOZNA SPYTAC DLACZEGO TA WISLA TAK BYLA FAWORYZOWANA I CIAGNIETA CO NAJMNIEJ PRZEZ OSTATNIE 3 MECZE (Z WIDZEWEM, PIASTEM I FINALNY Z POGONIA)??

+

NA DODATEK W SUMIE TEZ STRATNA JEST WARSZAWA,A TEZ POZNAN, CZESTOCHOWA, ZABRZE I WROCEK, BO BIALA MA JUZ PUCHARY ZAPEWNIONE, A TERAZ DO PODZIALU SA TYLKO 2 KAWALKI TORTU NA 6 CHETNYCH !!

+

DLA MNIE (I NIE TYLKO) NAJWAZNIEJSZE JEDNAK BYLO TO, ZE PILKARZE POGONI NIE ZAPREZENTOWALI SIE JAK NALEZY NIE TYLKO W I POLOWIE (PODOBNIE JAK Z JAGA), ALE TEZ NIEWIELE LEPIEJ W II POLOWIE (A Z JAGA ZDOMINOWALI)

NA KONIEC CZESC Z ZAWODNIKOW POGONI (BO NIE WISLY, CI MIELI ZMIENNIKOW) PADALA, CO AZ DZIWNE , PRZEZ CO (A MOZE NIE TYLKO) NIE POTRAFILI DOCIAGNAC PROWADZENIA DO KONCA (BIORAC POD UWAGE ZE FRYZJER MOGL PRZEDLUZAC I PRZEDLUZAC)

TEGO NAJBARDZIEJ ZAL, BLAD BORGESA TO BYLA MEGA WPADOWA, TAKA KRYMINALNA WRECZ, ALE TEZ GRAL JUZ NA 3 POZYCJI, BO KOLDRA W POGONI ZDECYDOWANIE ZA KROTKA I JAK *** WYPADL TO JUZ BYL WYRAZNY SPADEK JAKOSCI W SRODKU, TYM BARDZIEJ ZE ZAWODNICY Z NIE DO KONCA WYLECZONYMI KONTUZJAMI CZY NIE NA SWOICH POZYCJACH MUSIELI GRAC

+

KOLEJNY MECZ Z PUSZCZA, JAKZE NIEWYGODNA, A BEDAC W DOLKU TYM BARDZIEJ, STAD SZANSE NA PODIUM PO PRZEGRANIU WCZESNIEJ Z PIASTEM SA BARDZIEJ ILUZORYCZNE, NIZ REALNA

+

CO GORZEJ JESTEM JUZ PESYMISTA, NIE TYLKO O TO CZY KIEDYKOLWIEK JESZCZE BEDE MIAL SZANSE POJECHAC NA FINAL PP Z POGONIA, ALE TEZ JUZ I O NASTEPNY SEZON, BO MOZE BYC PODOBNY "DUCH W NARODZIE" CO PO WPADOWIE Z BELGAMI W PUCHARACH EUROPEJSKICH, POTEM MOZE GROSIK ODEJSC , A PSEUDO-PSYCHOLOG ZE SZWECJI CO NAWET NIE POTRAFI USTAWIC SKLADU ANI ZMOBILIZOWAC NIE JEST WARTOSCIA DODANA

MOZE I MROCZKE (PREZES) ODEJDZIE, NIE WIADOMO KTO PRZYJDZIE, CZY EBDA SPONSORZY

I POGON W KOLEJNYM SEZONIE MOZE BYC (NIESTETY) JUZ W 2 POLOWCE TABELI :shock:

(OBY NIE)
widzialem ze w koncu tu sie pojawisz a zaczniesz wylewac swoje zale
jako kibic przegranej druzyny masz takie prawo
czyli wg Ciebie mecz ustawily buki i sedziowie fryzjerzy? :lol:
19;;1 taki scenariusz to nie buki a sami pilkarze musielby ustawic,wiec jak dla mnie tak po prostu wyszlo
gol w doliczonym czasie zdobyty prawidlowo bo doliczyl 7 plus minute za zwlekanie rumuna ,z reszta sedzia ma takie prawo i z tego skorzystal a oi fryzjerstwie raczej nie
malec mial lokiec na linii ale to jest chwile przed poddaniem bo zaowdnik wisly noge dostawil a malec cofnal tak ze obie wyladowaly na linii ,bynajnmiej tak to widzialem na powtorce
pogon zagrala slabo a wisla to zadne cudo ,trza bylo zrobic 2:0 i byloby po sprawie 8)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości