......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
Martyr
Kapitan
Posty: 43782
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 21 mar 2023 10:32

MYŚLĘ ŻE BYŁ MONITORING I MYŚLĘ ŻE PIŁKARZE Z TAKIM bydłеm NA PEWNO NIE CHCĄ MIEĆ NIC DO CZYNIENIA ,,Kibice Lecha zdemolowali stadion Widzewa. Jest oświadczenie klubu.'' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ek ... ign=chrome
Monitoring na stadionie jest, teraz zresztą na każdym, ale czy w klopie jest???, tam raczej nie.
Zresztą wszyscy są w kominiarach, więc też trudno ustalić tożsamość.

Ale faktycznie, wzajemna niechęć kibiców i ewentualne jechanie z wyzwiskami powinno się ograniczyć do trybun, po kiego czorta demolować toalety czy gastronomię......może to bydłło tam we Wronkach załatwia się jeszcze do sławojek :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

REKLAMA


MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11795
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 21 mar 2023 11:58

No dokl poza tym takie mecze nienawiści zdarzają się ,była Legia na Widzewie potem Widzew na Legii i na szczęście nie słyszałem nic aby takie rzeczy się działy . Kara dla klubu z szybkim orzeczeniem i zakaz wyjazdów dla by..dła . Miejsce jest w oborze a nie na stadionie

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 21 mar 2023 15:06

Mam nadzieję że Fiorentina wyrzuci to ścier..wo i nie zarobią już więcej kasy i nie ma że polski klub w pucharach :!: wypad .Lech zdechł Kolejorz poznańska qr..wa i ....sz...mata. Śmieją się na face że zdemolowali toalety bo była orgia między Łks:pyry :mrgreen: tylko nie wiadomo kto tam kogo ruch..hal
-


TUTAJ AKURAT SIĘ NIE ZGODZĘ TO NIE WINA PIŁKARZY PRZECIEŻ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11795
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 21 mar 2023 16:51

Mam nadzieję że Fiorentina wyrzuci to ścier..wo i nie zarobią już więcej kasy i nie ma że polski klub w pucharach :!: wypad .Lech zdechł Kolejorz poznańska qr..wa i ....sz...mata. Śmieją się na face że zdemolowali toalety bo była orgia między Łks:pyry :mrgreen: tylko nie wiadomo kto tam kogo ruch..hal
-



TUTAJ AKURAT SIĘ NIE ZGODZĘ TO NIE WINA PIŁKARZY PRZECIEŻ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: 8) 8)
według mojego rozumienia kibice to też przynależność klubowa :!:

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 21 mar 2023 17:04

Mam nadzieję że Fiorentina wyrzuci to ścier..wo i nie zarobią już więcej kasy i nie ma że polski klub w pucharach :!: wypad .Lech zdechł Kolejorz poznańska qr..wa i ....sz...mata. Śmieją się na face że zdemolowali toalety bo była orgia między Łks:pyry :mrgreen: tylko nie wiadomo kto tam kogo ruch..hal
-



TUTAJ AKURAT SIĘ NIE ZGODZĘ TO NIE WINA PIŁKARZY PRZECIEŻ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: 8) 8)
według mojego rozumienia kibice to też przynależność klubowa :!:
ZGADZA SIĘ PO CZĘŚCI ALE CO JAK TWÓJ SYN POWYBIJA KOMUŚ OKNA W SAMOCHODZIE TO TY BYŚ SIĘ DO TEGO TEŻ PRZYZNAŁ by-dło TO by-dło I NIE MOŻNA TYCH CO WALCZĄ NA BOISKU ZALICZAĆ DO TYCH CO SIĘ AWANTURUJĄ SŁYSZAŁEŚ KIEDYKOLWIEK ŻEBY JAKIŚ PIŁKARZ CHODZIŁ NA USTAWKI ALBO NA ZADYMY BOISKOWE BO JA NIE 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Martyr
Kapitan
Posty: 43782
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 21 mar 2023 18:04


ZGADZA SIĘ PO CZĘŚCI ALE CO JAK TWÓJ SYN POWYBIJA KOMUŚ OKNA W SAMOCHODZIE TO TY BYŚ SIĘ DO TEGO TEŻ PRZYZNAŁ by-dło TO by-dło I NIE MOŻNA TYCH CO WALCZĄ NA BOISKU ZALICZAĆ DO TYCH CO SIĘ AWANTURUJĄ SŁYSZAŁEŚ KIEDYKOLWIEK ŻEBY JAKIŚ PIŁKARZ CHODZIŁ NA USTAWKI ALBO NA ZADYMY BOISKOWE BO JA NIE 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Boruc chodził :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11795
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 21 mar 2023 18:06

według mojego rozumienia kibice to też przynależność klubowa :!:
ZGADZA SIĘ PO CZĘŚCI ALE CO JAK TWÓJ SYN POWYBIJA KOMUŚ OKNA W SAMOCHODZIE TO TY BYŚ SIĘ DO TEGO TEŻ PRZYZNAŁ by-dło TO by-dło I NIE MOŻNA TYCH CO WALCZĄ NA BOISKU ZALICZAĆ DO TYCH CO SIĘ AWANTURUJĄ SŁYSZAŁEŚ KIEDYKOLWIEK ŻEBY JAKIŚ PIŁKARZ CHODZIŁ NA USTAWKI ALBO NA ZADYMY BOISKOWE BO JA NIE 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
innemu klubowi z polski zakibicuje w europucharach bo tak bylo juz nieraz jak gral np piast czy niedawno rakow, za ktorym tez nie przepadam ---- :D ale nie zdech-owi :!: :!:ja po prostu nienawidze tego klubu i kibicow rozumiesz... :shock: :shock:
Ostatnio zmieniony 21 mar 2023 18:08 przez MACHINEMEN, łącznie zmieniany 1 raz.

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11795
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 21 mar 2023 18:07


ZGADZA SIĘ PO CZĘŚCI ALE CO JAK TWÓJ SYN POWYBIJA KOMUŚ OKNA W SAMOCHODZIE TO TY BYŚ SIĘ DO TEGO TEŻ PRZYZNAŁ by-dło TO by-dło I NIE MOŻNA TYCH CO WALCZĄ NA BOISKU ZALICZAĆ DO TYCH CO SIĘ AWANTURUJĄ SŁYSZAŁEŚ KIEDYKOLWIEK ŻEBY JAKIŚ PIŁKARZ CHODZIŁ NA USTAWKI ALBO NA ZADYMY BOISKOWE BO JA NIE 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Boruc chodził :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ooo wlasni e,moze inni tez chodza tylko guzik wiemy..

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: AdmiralPiett » 21 mar 2023 22:04

Brat Szamo (tulskiego) chodzil, a nawet byl wazna figura

Szpila chodzil-wiadomo gdzie :shock:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 21 mar 2023 22:12

JA NAWET WIDZIAŁEM BORUC CHODZIŁ ALE CHYBA NA MECZE NIE NA ZADYMY :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Martyr
Kapitan
Posty: 43782
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 22 mar 2023 10:16

JA NAWET WIDZIAŁEM BORUC CHODZIŁ ALE CHYBA NA MECZE NIE NA ZADYMY :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Na meczach, na które chodził były również zadymy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
M.in. również dzięki temu jest tak bardzo szanowany pośród braci kibolskiej (L).
PS. Przecież nie napisałem, że na ustawki, które wymieniłeś w pierwszej kolejności.
Wiadomo, cały czas był czynnym piłkarzem, więc to by było pewne ryzyko, niemniej nigdy nie pękał, co chociażby pokazuje jego stosunek do kibiców Rangersów bądź co bądź z tego samego miasta, w którym mieszkał.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3569
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: koordynator1 » 22 mar 2023 17:24

JA NAWET WIDZIAŁEM BORUC CHODZIŁ ALE CHYBA NA MECZE NIE NA ZADYMY :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Na meczach, na które chodził były również zadymy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
M.in. również dzięki temu jest tak bardzo szanowany pośród braci kibolskiej (L).
PS. Przecież nie napisałem, że na ustawki, które wymieniłeś w pierwszej kolejności.
Wiadomo, cały czas był czynnym piłkarzem, więc to by było pewne ryzyko, niemniej nigdy nie pękał, co chociażby pokazuje jego stosunek do kibiców Rangersów bądź co bądź z tego samego miasta, w którym mieszkał.
To fakt zwłaszcza na boisku nie pękał :!: :!:

slayer74
Kapitan
Posty: 44305
Rejestracja: 19 lip 2005 13:21
Lokalizacja: West Poland- FZ 1974

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: slayer74 » 22 mar 2023 23:36

Obrazek

Dziennikarze "La Gazzetta dello Sport" informują o sensacyjnym odejściu Wojciecha Szczęsnego z Juventusu Turyn. Według włoskiej gazety bramkarz reprezentacji Polski ma być częścią wymiany zespołu Starej Damy z jednym z klubów Premier League lub z jednym zespołem Ligue 1. Warunkiem do opuszczenia ekipy Bianconerich ma być brak udziału drużyny w przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Kontrakt Wojciecha Szczęsnego z Juventusem obowiązuje do czerwca 2024 roku. Jednak sam zainteresowany podkreśla, że nie zamierza opuszczać Turynu. Niemniej jednak władze klubu biało-czarnych mają wprowadzić drastyczne zmiany, szykując się na odejścia czołowych piłkarzy. Wszystko za sprawą kary dla Starej Damy, jaką została ukarana przez UEFA w postaci odjęcia 15 punktów w tabeli Serie A. Powodem były efekty śledztwa, które wykazało nieprawidłowości finansowe.

Jak dowiedzieli się dziennikarze "La Gazzetta dello Sport", zarząd Juventusu przygotowuje się do tego, że ich drużyny zabraknie w następnej edycji Ligi Mistrzów. Jednym z ewentualnych ruchów byłoby ściągnięcie Guglielmo Vicario - bramkarza z Empoli, który zastąpiłby Szczęsnego między słupkami.

Wojciech Szczęsny odejdzie z Juventusu?
Bohaterem reprezentacji Polski na MŚ w Katarze interesuje się kilka angielskich klubów. Według informacji włoskiej prasy 32-latek znalazł się na celowniku m.in. Tottenhamu Hotspur i Newcastle United. Mimo wszystko zdaniem mediów z Półwyspu Apenińskiego polskiego gracza przekonałaby tylko jedna rzecz w postaci transferu do... PSG. Wówczas Szczęsny zostałby bohaterem głośnej wymiany, gdzie Gianluigi Donnarumma trafiłby na Allianz Stadium.

Już od pewnego czasu klub z Turynu podkreślał, że widziałby w swoich szeregach 24-letniego Włocha. Transfer byłby możliwy już latem tego roku.

W tym sezonie Wojciech Szczęsny 15-krotnie zachował czyste konto w łącznie 27 meczach. W sumie kapitulował 26 razy.

https://www.msn.com/pl-pl/sport/other/m ... 224f0&ei=8

Obrazek

???
Pieniądz robi pieniądz a bieda robi jeszcze wiekszą biedę !!!

Martyr
Kapitan
Posty: 43782
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 23 mar 2023 08:57

Myślę, że Juve dogoni czołówkę, w sumie jest już nie aż tak duża różnica, a punktują ostatnio dobrze (na obecną chwilę 7 pkt-ów straty/11 kolejek do rozegrania), więc nic z tego nie wyjdzie, chyba, że to PSG... :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Zresztą Szczena do PSG by się nadał, tam jest taki Muppet Show, więc by się idealnie wpisał z tymi wypadami po browka na środek placu czy paleniem fajki ukradkiem w szatniowym kibelku, z Konusem mogliby nawet przypalić coś mocniejszego przed treningiem... :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

3plus
Kapitan
Posty: 42133
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 23 mar 2023 19:42

Nareszcie wraca REPRA... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Już się cieszę...

Zobaczymy co tam Santos wykombinuje... :mrgreen:

Podobno to jego siódemka pewniaków...Q,r,wa...ten Linetty to jak wańka wstańka...niezniszczalny... :shock:

Szczęsny
Cash Kiwior
Bielik Linetty
Zieliński
Lewandowski


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości